Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika la-princessa

la-princessa

#6710399 Napisano: 18.06.2020 13:22:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

Czy Albedo na nieodebrane rezerwy z Bref w Biedronce nie myśli zadzwonić drugi raz albo wysłać SMS-a? Chyba trochę stówek im zostało...

Jakoś mnie to nie dziwi emotka  Ja w jednym konkursie musiałam się dopraszać o wysłanie wygranej nagrody przez ponad 3 tygodnie po regulaminowym terminie, zero odpowiedzi na mejle, zero przeprosin, wyjaśnień, aż w końcu łaskawie wysłali. Nie wiem jak mogli przeoczyć brak wysyłki nagrody. Gdybym się nie upomniała, to bym pewnie jej nie dostała. Jak kiedyś dzwonili ze stacjonarnego, to też nie odesłali esemesa na nieodebrane połączenie i musiałam sama potem oddzwaniać.  Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

la-princessa

#6709182 Napisano: 12.06.2020 18:21:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Co się dzieje z Laysami? Dwa lata temu jedna akcja się nie skończyła, a druga już wchodziła. w tym roku cisza kompletna.

Nie tylko z Laysami. Ja dziś szukając konkursu na papier Regin przypomniałam sobie ich stare konkursy sprzed kilku lat. Za 1 opakowanie papieru: 100 tabletów po prawie 2 tysiące złotych za sztukę albo 3 samochody, i to wszystko w kreatywnych. A dziś rozdają po dwa ręczniki... chyba żeby łzy nimi ocierać po dawnych czasach.  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6708366 Napisano: 09.06.2020 14:57:38 w Informują
Informują z Konkurs "Wysmażone nagrody" Lidl

Rodzaj powiadomienia: Telefon
Dodatkowe informacje:
Końcówka nr tel 930 Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6707702 Napisano: 05.06.2020 14:41:30 w Informują
Informują z Konkurs "Tchibo" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

la-princessa

#6706253 Napisano: 29.05.2020 18:10:14 w Czy informują/ informowali?
freyja88 napisał(a):

Na jakim dniu stanęli z informowaniem Nestle ITM?

U mnie dziś telefon za 22.05 Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6705432 Napisano: 26.05.2020 19:09:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś poleci dobrą książkę, ebooka albo bloga ze zdrowymi, ciekawymi przepisami? Najlepiej wegańskie, bezglutenowe i bez cukru. Buszuję od jakiegoś czasu po internecie, ale nie mogę trafić na żadną "kopalnię złota", z której miałabym inspirację na wiele najbliższych obiadów i deserów. Kupiłam ostatnio w ciemno książkę Jadłonomi oraz erVegana - i nie znalazłam tam zbyt wiele ciekawego dla siebie. Przyznam, że celują w potrawy bardzo odżywcze, jak najmniej przetworzone, ale wciąż smaczne i praktyczne emotka  Może ktoś siedzi w temacie i poleci coś godnego zaufania.  Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6701831 Napisano: 08.05.2020 11:35:34 w SZUKAM....
asantesana napisał(a):

Szukam kuriera, którym wyślę rower w wielkim kartonie. Kiedyś wysyłałam K-Exem, ale nie widzę już tej firmy. Czy ktoś wysyłał w ostatnim czasie i jaki jest koszt?

Ja wysyłałam taki rower przez DHL, zapłaciłam ok. 90 zł. W internecie nigdzie nie chcieli mi go nadać, bo gabaryty były za duże, a jak już coś mi wyszukiwało, to koszt był ok. 300-400 zł. Z tym, że poszłam zamówić kuriera do punktu, bo kiedyś mi jeden kurier powiedział, że tak jest taniej niż zamawiać przez stronę. I faktycznie było taniej niż wycena na stronie DHL. A kurier normalnie przyjechał do mnie do domu, zabrał rower i dostarczył odbiorcy. Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6701498 Napisano: 07.05.2020 09:22:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostał ktoś jakieś powiadomienie na temat wysyłki nagród z konkursu Smart Pranie? Nagrody miały być wysłane wczoraj i zera informacji od agencji czy kuriera, że przesyłki zostały dojść i mają być doręczone... Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6700001 Napisano: 29.04.2020 15:59:00 w Informują
Informują z Konkurs "3maj kurs z Persil!" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6698969 Napisano: 24.04.2020 14:56:46 w Wkurza mnie...
Skręca mnie jak widzę te nowe konkursy: kup drogą karmę dla kota, napisz hasło, odeślij pocztą paragon, a może dostaniesz zwrot 50 zł za wizytę u weterynarza. Jakaś kpina. Bo koszt udziału w tym konkursie to prawie kwota wygranej. I nie wiem na co ma niby starczyć 50 złotych u weterynarza? Albo kup Grześka i męcz się ze zdjęciem albo filmem, żeby wygrać zestaw gadżetów. Totalna porażka, bo przygotowanie filmu trochę czasu pochłania, a nagrody nie są tego warte. Z utęsknieniem czekam na jakiś normalny konkurs z porządnymi nagrodami emotka   Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6698674 Napisano: 23.04.2020 09:56:17 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Ale jak sa 2 oferty na krzyz i nie ma adtesu to gdzie ja mam isc?Echh

Warto pytać tam, gdzie teraz może brakować rąk do pracy. Siedziby sklepów internetowych, magazyny wysyłkowe, dyskonty, sortownie paczek, itp... Możliwe, że w natłoku obowiązków nie mają nawet czasu wystawić ogłoszenia, a jak ktoś się do nich zgłosi, to chętnie przyjmą. Biedronki teraz chętnie przyjmują pomocników do pracy, z możliwością zostania na etat. Zawsze to coś, warto zapytać, nawet jeśli nie wystawiają się na OLX,  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6698532 Napisano: 22.04.2020 16:23:52 w Paragony na trwające konkursy
Mój Lays Biedronka wymienią na Nestea z Lidla Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6698399 Napisano: 22.04.2020 11:04:16 w Informują
Informują z Konkurs "Black Energy Drink - MORE THAN POWER" BP

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6698187 Napisano: 21.04.2020 13:52:41 w Informują
Informują z Konkurs "Lenor" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
bez rodzaju nagrody Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

la-princessa

la-princessa

#6695912 Napisano: 09.04.2020 13:58:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy wiecie coś na temat 25 lecia mleka Łaciate? Podobno ma być jakiś duży konkurs , mam w lodówce kilka mlek z grafiką, i  w telewizji co i rusz spoty, ale żadnej informacji, może coś Wam się obiło o uszy?

Pod koniec roku ma coś być. Czytałem gdzieś w prasie marketingowej. Przedstawicielka Mlekpol tylko tyle powiedziała, informując, że na razie jest to tajemnica.

info z Wirtualnemedia "
- Niespodzianką, której szczegółów na razie nie zdradzę, będzie wielki konkurs dla Konsumentów pod koniec roku.

Ciekawe tylko co "wielki konkurs" znaczy w ich rozumowaniu  emotka  Oby nie była to loteria z bramkami, gdzie do wygrania będą tysiące maskotek i innych gadżetów. Trzymam kciuki, żeby to okazał się fajny kreatywny konkurs.  Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

la-princessa

#6695511 Napisano: 07.04.2020 21:29:28 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza kontakt z klientami w pracy. Nawet taki mejlowy potrafi bardzo męczyć. Niektórzy ludzie są niereformowalni. Brak kultury, szacunku dla drugiego człowieka, zero odpowiedzialności. Marzę, aby kontakt z niektórymi z nich już się urwał. A w dodatku jestem między młotem a kowadłem. Z jednej strony obrywam od szefa, a z drugiej od klientów. Każdy się na mnie wyżywa. I każdy się mści, kiedy nie idzie po jego myśli. Człowiek staje na głowie, aby być jak najbardziej profesjonalnym i rzetelnym, aby dogodzić. A tu ciągle tylko groźby donosów do szefostwa na rzekomo złą pracę, gdy klienci nie potrafią się ogarnąć i ja potem ponoszę konsekwencję ich błędów, zaniechań i niedopatrzeń. Bardzo mnie to wkurza, gdy się latami buduje wizerunek, zaufanie, pozycję, a ktoś to lekkomyślnie i bezpodstawnie próbuje przekreślić jakimś donosem albo złą opinią.  Wyświetl w wątku >>

la-princessa

#6695353 Napisano: 07.04.2020 11:58:02 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już może a ostatni dzień Reddsa? Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6694529 Napisano: 02.04.2020 21:58:18 w Paragony na trwające konkursy
Za kilka paragonów na Black Energy na stacjach BP oferuję bon na 200 złotych do perfumerii internetowej Notino emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

la-princessa

#6693306 Napisano: 29.03.2020 19:30:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mógłby poratować mnie regulaminem do konkursu Henkel w Intermarche? https://www.e-kon...he.html#.XoDa10FR3IU Strona Intermarche padła i się nie otwiera, na stronie Albedo z regulaminami nie ma akurat regulaminu do tego konkursu emotka  Będę wdzięczna! Wyświetl w wątku >>
0 0