Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mama-l-k-m

mama-l-k-m

#6578044 Napisano: 07.03.2019 10:03:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolkas napisał(a):

rkvi napisał(a):

Czy przechodzą Wam maile z oświadczeniem i paragonem na konkurs "Skocz po Milka do Tesco" ? Mój ciągle wraca  emotka



moje też wracają

dzwoniłam,

mają przepełnioną skrzynkę, po 12 możemy odsyłać emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6577932 Napisano: 06.03.2019 18:54:41 w Czy informują/ informowali?
kawazczekolada napisał(a):

vegeta kuchnia regionalna?

też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6577928 Napisano: 06.03.2019 18:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
e-e napisał(a):

A z milki to wszystko poszlo? macie plecaki z ostatnich dni konkursu ?

ja mam z 16.02.
Koleżanka puszczała 25.02 a moim zdaniem miała fantastyczne zdjęcie w porównaniu do mojego i nie dostała smsa więc przypuszczam że się dziś nie wyrobili i jutro będzie reszta szła tym bardziej że najpierw dostałam smsa że wygrałam w konkursie BONbowa Promocja w ITM 4 minuty później że wygrałam w Milce a 15 minut później dzwoniła Pani z tego samego nr tel wyjaśnić że ten pierwszy sms to błąd ich bo tamten konkurs już się dawno zakończył i że wygrałam tylko w konkursie Milka. Wyświetl w wątku >>
1 e-e 0

mama-l-k-m

#6577855 Napisano: 06.03.2019 15:16:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Plecak ze słodyczami z konkursu "Skocz po Milka do Tesco" - sms 14;45 Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6576242 Napisano: 01.03.2019 13:32:37 w Żegnamy zmarłych
Niestety Lili zmarła 
https://www.insta...na.czajkowska/?hl=pl

Aniołku spoczywaj w spokoju emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6575690 Napisano: 28.02.2019 10:38:16 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Szukam fajnego,sprawdzonego przepisu na chleb bezglutenowy.Muszē zrzucić parę albo ...naście kilo i podobno nie mam jeść chleba.

to moze zamiast chleba owsianka na sniadanie? podobno fajny jest w kaszy gryczanej bez maki, wygooglaj

nie wiem jaką ilość pieczywa spożywasz na dzień ale kromka pełnoziarnistego nawet jest wskazana.. ogólnie polecam gotować sobie worek kaszy gryczanej i na śniadanie zjadać porcję i na kolację.. łatwo się przestawić z pieczywa bo jest sycące i z wszystkim połączysz np. z jajkiem, łososiem, pomidorami, warzywami, chudą wędliną.. przez pół ciąży jadłam kaszę gryczaną i dalej w zwyczaju mi zostało 2-3 razy w tygodniu takie śniadania i kolacje spożywać..
i dużo pić.. są różne teorie nawadniania się ja stosuję szklankę wody rano z cytryną a potem już bez cytryny

ale nie sama dieta oczywiście.. ruch ruch i ruch, spacery, basen, fitness lub trener personalny ewentualnie w domu ćwiczyć

Trzymam kciuki za Ciebie emotka  najgorszy pierwszy tydzień bez pieczywa.. potem już idzie łatwo.. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

mama-l-k-m

#6575494 Napisano: 27.02.2019 16:49:14 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):


Wg powyższych opinii najlepiej jakby "starzy" siedzieli w domu starców i nigdzie nie wychodzili bo przecież zajmują niepotrzebnie miejsca, tlen itp zmęczonej młodzieży.Na szczęście wy też kiedyś będziecie starzy... emotka

Pięknie napisane.. każdy z nas będzie stary i to od naszych czynów zależy czego nasze dzieci się nauczą.. to my im przykład dajemy.. mój mąż zawsze ustępuje miejsca w kościele, na występach dzieci innym mamom, babciom, ciociom i przy różnych okolicznościach.
Nasz syn lat 6 w niedziele na mszy dla dzieci ustąpił sam miejsca starszej pani i poszedł stać razem z tatą który pilnował córki a ja ze średnim siedziałam dalej w ławce.. po mszy mnie się pyta czy jestem dumna z niego bo robi tak jak tata.. mi łzy pociekły ze wzruszenia że mimo młodego wieku wie jak się zachować. Jego koleżankę wozimy na zajęcia z plastyki to otwiera jej drzwi bo widzi że mi mąż jak jeździmy razem również otwiera mimo że czasami się bardzo śpieszymy i mogę to sama zrobić.
Sąsiedzi z daleka słyszą że nasze dzieci są na dworze bo widzą gdzieś za drzewami i wołają "Dzień dobry" bo ja tak samo robię.. 
to od nas zależy jakie wartości damy naszym dzieciom - nie lubię jednej sąsiadki ale widzę i pierwsza jej się kłaniam bo tak nauczyli mnie moi rodzicie emotka

w temacie wkurza mnie ból głowy mimo wziętych dziś 2 tabletek a zaraz z dziećmi do kina jadę i obym im tam nie zasnęła emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6575356 Napisano: 27.02.2019 09:23:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masza86 napisał(a):

donia7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

W TTV pokazał się nowy program Patent na Kasę,dla mnie total porażka, sztuczne mega,no i coś miało być o konkursowiczce, pewnie w kolejnym odcinku. Ja już tego pewnie nie obejrzę,ale jak coś to dajcie znać co oni wymyślili z nią . Daję to tu,bo chodzi o patenty właśnie konkursowicza,ciekawe tylko czy faktyczne,czy pisał to ktoś ,kto nie ma pojęcia:P

jak nie zapomnę, to obczaję emotka

ta pani rozwiązuje krzyżówki i dzwoni z odpowiedzią ,  czasem są  krzyżówki gdzie jest zaznaczone ze 3 osoby które zadzwonią danego dnia i o danej godzinie -podadają prawidłowe hasło to wygrywają, kiedyś zadzwoniłam  i też wygrałam emotka   w zwiastunie było pokazane jak pani dzwoni i mówi ze dzwoni z konkursu, przypuszczam ze o to właśnie chodzi, ale program fakt Porażka.Ciekawi mnie gdzie można znaleźć takich dziadków co przyjmą wnuki na "każdy" weekend , upiora mi pranie bo ta mama dała synkowi kilka worków prania, i jeszcze zrobiła obiady na cały tydzień dla rodziny emotka . Jak macie namiary to dajcie. w zamian za te usługi dam "takim dziadkom" kapsułki do prania, płyny do płukania, zmywania, trochę słodyczy a dziadkowi to jeszcze karton Captain Jacka dorzucę emotka   emotka

ps: mam 3 "grzeczne" emotka dziewczynki emotka

muszę ten program teściowej pokazać emotka  ciekawe  czy zrozumie sugestię - choć narzekać nie mogę zaraz do córy przybędzie a matka zmyka na fitness - tylko córa będzie akurat spała a na nią czeka nowy numer lokalnej gazety.. a ja jak wrócę to mam w domu fitness 2 z moją mała alpinistką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6575352 Napisano: 27.02.2019 09:07:04 w Wkurza mnie...
cleo25 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Wkurza mnie że nie mamy kiedy z dziećmi wyskoczyć na weekend w góry. Teraz co był - w sobotę dzieci zaczynały zajęcia w klubie malucha a w niedziele szły na bal karnawałowy, teraz w ten weekend w niedziele idą do kolegi na urodziny, w następny 9 marca idą do koleżanki na urodziny, 16 marca mają zajęcia w klubie malucha a jak się ich pytaliśmy czy możemy coś odpuścić i pojechać w piątek w góry a wrócić w niedzielę to powiedzieli że jak nie będą mieli wychodnego emotka  a ponoć koleżanka 23 marca też robi urodziny więc pozamiatany marzec a ja tak tęsknie za widokiem gór na żywo.. kamerki internetowe to za mało..

To wybierz się w góry z przyjaciółką. Ty odpoczniesz, dzieci odpoczną od Ciebie, a że będą "imprezować" to nie zdążą zatęsknić  emotka
Edit. Wkurza mnie przeziębienie, które męczy od kilku dni.

super pomysł ale są dwa niestety..
- mój cycuś może w dzień bez cyca by dał radę ale w nocy cały dom Dzierlatka by postawiła na nogi emotka
- przyjaciółka robi studia podyplomowe i ma zjazdy w weekendy
- sąsiadka / przyjaciółka też miałaby problem z zostawieniem dzieci na weekend.
Zostało czekać kiedy będą mieli wolne grafiki, tylko niebawem wiosna się zacznie i matka zacznie szaleć w ogrodzie i weź się wtedy wyrwij z domu emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6575340 Napisano: 27.02.2019 07:51:56 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że nie mamy kiedy z dziećmi wyskoczyć na weekend w góry. Teraz co był - w sobotę dzieci zaczynały zajęcia w klubie malucha a w niedziele szły na bal karnawałowy, teraz w ten weekend w niedziele idą do kolegi na urodziny, w następny 9 marca idą do koleżanki na urodziny, 16 marca mają zajęcia w klubie malucha a jak się ich pytaliśmy czy możemy coś odpuścić i pojechać w piątek w góry a wrócić w niedzielę to powiedzieli że jak nie będą mieli wychodnego emotka  a ponoć koleżanka 23 marca też robi urodziny więc pozamiatany marzec a ja tak tęsknie za widokiem gór na żywo.. kamerki internetowe to za mało.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6575335 Napisano: 27.02.2019 07:40:38 w Przedszkolaki i przedszkola :)
My też używamy Medel tylko model professional. Nie wiem ile masz dzieci lub ile planujecie ale ja przy 3 jestem z tego zadowolona ponieważ mogę jedno po drugim inhalować a jak miałam philipsa to przy drugim dziecku się już nagrzewał.. ale był też trochę szybszy może dlatego.  Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6575217 Napisano: 26.02.2019 16:25:59 w Informują
hakowal napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

@ kinder 4 etap - nagrody dodatkowe

4 etap jeszcze trwa - pewnie chodzi o 3 etap

16 :02
Dziękujemy za udział w konkursie „Kinder Chocolate Edycja Retro – Mamywspomnienia” - ETAP 4.Gratulujemy! Twoje zgłoszenie zostało wybrane przez jury i wyróżnionenagrodą dodatkową. Twoja nagroda to kod elektroniczny na realizacjęfotoalbumu CEWE.

a na stronie są wyniki z 4 etapu i zdjęcia emotka Wyświetl w wątku >>
1 ulciah 0

mama-l-k-m

#6575207 Napisano: 26.02.2019 16:11:53 w Informują
@ kinder 4 etap - nagrody dodatkowe Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6573326 Napisano: 20.02.2019 13:26:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że zlikwidowali sklep TAO w Katowicach a miałam zamiar jutro zabrać swoja gromadkę na wiosenną wyprawkę. Całe szczęście że przez przypadek sprawdziłam na stronie bo tak godzina jazdy w jedną stronę na marne.. dobrze że jest strona internetowa tylko aby wstrzelić się w rozmiary bo chude te moje syneczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6573322 Napisano: 20.02.2019 13:19:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Nie mam dużego stażu bo w konkursach gram od sierpnia i dzięki jednej wygranej jednym zgłoszeniem tak przez przypadek ale po pół roku stwierdzam nie ma w co grać.. dzieciom kubusia bardzo sporadycznie kupuję, soków tymbark nie pijemy a na wodę mineralną, źródlaną nie ma konkursów a zużywamy masę, na cytryny , owoce też brak konkursów.. same słodycze, chipsy gdzie moje dzieci akurat wolą zjeść dobre ciasto, babeczkę niż zapychać się batonem kinder bueno, milka lub starami. Nie gram w to (oprócz bueno bo matka lubi sobie czasami to zjeść mimo że w cycki nie idzie) ale jak patrzę że kogoś wkurza że nie wygrał termosu z milki to się cieszę że społeczeństwo ma tylko takie problemy emotka
mnie osobiście motywują konkursy gdzie są pieniądze do wygrania bo kupuję to co chcę za to lub zabieramy dzieci na wycieczkę tam gdzie chcemy tak jak spożytkowaliśmy wygraną z almette emotka
Ale to każdego indywidualna sprawa że chce akurat mieć misia z Velvet którym przy dobrych wiatrach może dziecko pobawi się przez kilka dni emotka

Chodzi o WOW dreszcz, podniecenie a nie o misia, termos czy winter pack. 
Akurat te 8 rolek Velvet to ma w Rossmannie 14,99zl na cenowym bileciku - w Biedrze 24 rolki Velvet za 16.99zl.
Biorąc pod uwagę fakt, że przeznaczenie tego produktu jest jednoznaczne to tym przpłacającym, zostanie miś do przytulenia a nie pusty portfel.

te podniecenie emotka  durexy konkurs miały to może dla kobiet jeszcze na podpaski loterię niech zrobią a za wygraną breloczek z saszetką na podpaski emotka  żeby z kluczami od samochodu zawsze nosić.. a panowie to mogę sobie tam zaaplikować co innego konkursowego.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6573313 Napisano: 20.02.2019 12:47:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie mam dużego stażu bo w konkursach gram od sierpnia i dzięki jednej wygranej jednym zgłoszeniem tak przez przypadek ale po pół roku stwierdzam nie ma w co grać.. dzieciom kubusia bardzo sporadycznie kupuję, soków tymbark nie pijemy a na wodę mineralną, źródlaną nie ma konkursów a zużywamy masę, na cytryny , owoce też brak konkursów.. same słodycze, chipsy gdzie moje dzieci akurat wolą zjeść dobre ciasto, babeczkę niż zapychać się batonem kinder bueno, milka lub starami. Nie gram w to (oprócz bueno bo matka lubi sobie czasami to zjeść mimo że w cycki nie idzie) ale jak patrzę że kogoś wkurza że nie wygrał termosu z milki to się cieszę że społeczeństwo ma tylko takie problemy emotka
mnie osobiście motywują konkursy gdzie są pieniądze do wygrania bo kupuję to co chcę za to lub zabieramy dzieci na wycieczkę tam gdzie chcemy tak jak spożytkowaliśmy wygraną z almette emotka
Ale to każdego indywidualna sprawa że chce akurat mieć misia z Velvet którym przy dobrych wiatrach może dziecko pobawi się przez kilka dni emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6573058 Napisano: 19.02.2019 16:18:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wczoraj wygrany Mis z velvet, dziś @,ze został już wysłany do mnie i podany numer listu przewozowego Dpd. To mi się podoba,ze nagrody tak szybko są wysylane

Wg regulaminu ten miś jest wart 12 zł.... wolę kupić papier w Biedrze za 10 niż velvet za 30 za gów... misia  emotka

każdy gra w to co chce i ma prawo cieszyć się z wygranej emotka
Ja tej loterii mówię dziękuję ponieważ dzieci może by się ucieszyły z misiów ale dla mnie praktycznej mamy to kolejne kurzołapki które tylko miejsce zabierają, choć zużycie u nas papieru spore bo panienka lubi serpentyny z nich robić ale jak się ma na miejscu zakłady produkujące papier toaletowy i dużo taniej kupuje to dla misia nie będę przepłacać.
Patrząc na loterie to szału nie ma ale rozumiem osoby które cieszą się nawet z wygranej koszulki, termosu itp.
Czekam na wiosnę i dużo bardziej atrakcyjne konkursy i więcej fotograficznych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6572496 Napisano: 18.02.2019 11:39:53 w Dziś cieszę się z.....
Od soboty cieszy mnie piękna pogoda i nasze długie spacery emotka
a najbardziej cieszy mnie że syn wczoraj odkrył że mamy nowe piosenki wgrane w samochodzie. Męża auto było w serwisie 2 tygodnie temu a dopiero teraz odkryliśmy że wgrali sami od siebie piosenki dla dzieci a dla mnie przeboje Davida Garetta emotka . Nigdy nie mam czasu usiąść i to zrobić, mieliśmy z 10 piosenek tylko a teraz mamy ze 100. Cudowni serwisanci.. szkoda że w moim nie można takich czarów zrobić emotka  trzeba będzie mężowi częściej zabierać emotka Wyświetl w wątku >>
2 venix, ulciah 0

mama-l-k-m

mama-l-k-m

#6571105 Napisano: 14.02.2019 09:16:55 w Dziś cieszę się z.....
Cieszy mnie że mam zdrowe dziecko które urodziłam 6 lat temu i mimo trudnego charakteru wydaje mi się że na dobrego chłopaka go wychowuję i będzie kiedyś wartościowym mężczyzną emotka . Jak to minęło.. 6 lat temu czekałam kiedy wezmą mnie na cesarskie cięcie.. a dziś w domu impreza na 15 dzieciaków emotka Wyświetl w wątku >>