Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mama-l-k-m

mama-l-k-m

#6565197 Napisano: 20.01.2019 16:04:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
2:0 MR Stokrotka
1:0 płatki Nestle
oraz cały tydzień jedne wielkie 0

nowy tygodniu bądź milszy dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6565012 Napisano: 19.01.2019 05:48:07 w Wkurza mnie...
Może nie wkurza ale irytuje mnie że małym dziewczynkom od najmłodszych lat pokazywany jest model idealnej kobiety w rozmiarze xs lub s. Dzierlatka dostała od babci śliczną lalkę (do wieku trochę za wcześnie ale babci trzeba wybaczyć) ale jak zaczęłam się jej przyglądać to spódniczka ledwo zakrywająca pupę, bluzeczka odsłaniająca brzuch, usta różowe i oczywiście szczuplutka z dużym biustem emotka
Byłam u znajomej co ma córkę cała masa lalek Barbie i innych - oczywiście idealna figura. Od małego dziewczynki dostają jako wzór wychudzone lale z dużym biustem. Ale u tej samej znajomej po wymianie zdań została mi zaprezentowana lalka z DE na wzór Barbie ale mająca na czym siedzieć, z normalną łydką u nogi i ramionami. 
A potem wytłumacz nastolatce że nie powinna się w tym wieku odchudzać jak za małolata bawiła się wychudzonymi lalkami w skąpych strojach.

Jednak dobieranie zabawek dla chłopców wydaje mi się łatwiejsze choć już wiem jakie lalki będę szukać dla mojej Dzierlatki emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

mama-l-k-m

#6564813 Napisano: 18.01.2019 13:58:52 w Wkurza mnie...
Byłam 3 razy w ciąży i niestety w naszym kraju, w naszym otoczeniu to bardzo kuleje aby kobietom ciężarnym miejsca lub w kolejce przepuścić. Nauczyłam się dzięki swoim doświadczeniom inne przyszłe mamy przepuszczać w sklepie lub u lekarza jeżeli moja gromadka akurat nie woła że chce siku lub zasypia na stojąco. Chyba my mamy wiemy jak czasami nie przeszkadza nam stać w kolejce 15min a czasami 5 min jest zwyczajnie koszmarem kiedy maluch uwiera na pęcherz lub kręgosłup boli od powiększającego się brzucha.
Najbardziej rozwaliła mnie sytuacja kiedy miesiąc przed rozwiązaniem byłam z chłopcami w kauflandzie a Pan widział że zmierzamy do kas expresem nas jeszcze wyprzedził i stanął przede mną, uśmiechnęłam się do niego jeszcze bo akurat wtedy bardzo dobrze się czułam i nie miałam ochoty na niepotrzebne wymiany zdań. Ale za to inny młody mężczyzna miesiąc po urodzeniu córki przepuścił mnie w kolejce w Biedronce, przecież nie będę tłumaczyć że ja już urodziłam a to pozostałości po ciąży emotka
Ostatnio byłam z chłopcami u lekarza na kontroli po chorobie i weszła mama z małym 3mc dzieckiem. Przychodnia pełna chorych dzieci a ona się pyta kto ostatni. Mówię jej że niech się spyta Pań przede mną czy ją przepuszczą bo ja mogę te 10min dłużej poczekać a szkoda aby maluszek złapał zapalenie oskrzeli bo dzieci tak kaszlały lub zapalenie spojówki bo też z tym dzieci akurat siedziały. Całe szczęście mamy były wyrozumiałe i mimo opóźnienia przepuściły maluszka bo ja niestety raz tak do domu przyniosłam chorobę średniemu synkowi bo akurat nie miałam go z kim zostawić jak byłam umówiona ze starszym do logopedy.
A podczas tej samej wizyty za to inna Pani mnie zirytowała ponieważ przeszkadzało jej że mój średni syn już po raz trzydziesty któryś mówi wierszyk o kotku i rozlanym mleczku.. On ten wierszyk uwielbia i siedzi sobie grzecznie i po cichu mówi ten wierszyk w kółko. Pani widocznie woli jak dzieci biegają, krzyczą, kapryszą i mówi do niego czy już może skończyć? emotka  Więc zaczęliśmy ze starszym i średnim opowiadać historię o kogucie jak to małą mamę dziobnął w oko - 4 razy nam ta historyjka wyszła i była już nasza kolej do lekarza.. Pani chyba bardzo się cieszyła bo jednak wierszyk o kotku jest fajniejszy emotka
Przykład idzie z góry więc dajmy naszym dzieciom dobre przykłady i jak akurat nie płaczą, nie krzyczą to pozwólmy ciężarnym pójść bez kolejki emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6564712 Napisano: 18.01.2019 09:13:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
eh.. w tym tygodniu coś tak cicho u mnie ani maila o wygranej ani smsa.. tak poproszę dzisiaj o coś na koniec tygodnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6564427 Napisano: 17.01.2019 10:11:40 w Paragony na trwające konkursy
Kupię 2 paragony na słynne MR stokrotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6564329 Napisano: 16.01.2019 20:20:35 w Wkurza mnie...
Śnieg stopniał a wczoraj było tak bajkowo a radość dzieci ogromna.. w jeden dzień tyle śniegu znikło..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6564048 Napisano: 15.01.2019 22:37:51 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Pytanie poza konkursowe emotka  
ile mniej wiecej czeka sie na kartę dużej rodziny ?
zglosilem mamę do programu bo od nowego roku już też może przez portal empatia.pl w zeszły wtorek i do dziś nic. Żadnej odpowiedzi z gminy. Nie wiem czy czekac dłużej trzeba czy się lepiej upomnieć czy coś emotka
ile wy czekaliście na odpowiedz albo kartę emotka  

chyba 3 tygodnie ale ponad rok temu to było, nie wiem jak teraz. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

mama-l-k-m

#6563976 Napisano: 15.01.2019 19:28:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzisiaj i ja się wpiszę
Nivea 2:0
Fantasia 1:0
Murator 2:0
Media Expert 2:0
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6563825 Napisano: 15.01.2019 13:09:52 w Dziś cieszę się z.....
Cieszy mnie że jestem praktyczną kobietą i wożę w samochodzie wiele rzeczy..

Dotarła i do nas zima ale kierowcy, służby jakoś słabo przygotowane i bardzo elegancko ubrani dwaj Panowie zakopali się na bocznej drodze którą też jechałam. Wyprzedziłam ich, zatrzymałam się i pytam czy może im pomóc, popatrzyli na mnie jak na blondynkę choć nią nie jestem i nikogo obrażać nie będę ale jak otworzyłam bagażnik i wyjęłam łopatę do śniegu i poprosiłam aby wyjęli sobie też worek z piaskiem to ich miny inaczej już wyglądały emotka  Po 15 minutach Panowie jechali za mną a między czasie stwierdzili że swoim żonom też muszą do samochodu spakować taki sprzęt emotka

I bardzo cieszy mnie śnieg, dużo śniegu w moich stronach.. będzie kulig i bałwan popołudniu emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6563702 Napisano: 14.01.2019 22:46:14 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

wspieram WOŚP, ale wkurzają mnie ludzie, którzy chcą zmusić Owsiaka do pozostania na stanowisku... wyobraźcie sobie, że prowadzicie samochód, który ma wypadek. nie z Waszej winy, ale zginął Wasz przyjaciel, który siedział obok Was. Tego samego dnia ktoś Was zmusza żebyście dalej jeździli samochodem.... trochę empatii, Owsiak jest tylko człowiekiem. WIELKIM, ale tylko człowiekiem. bierze odpowiedzialność za swoje czyny i według mnie schodzi zw sceny niepokonany.jak ktoś chce wyrazić swoje poparcie dla tego co robi, to niech za rok do skarbonki rzuci dwa razy więcej niż w tym roku, zamiast tagować wszystko "jurekzostan". ORKIESTRA GRA DALEJ-TYLKO DYRYGENT SIĘ ZMIENIŁ.

Edit: bo chyba orkiestra zagra za rok....

Mam nadzieję że zagra za rok, dwa.. i sto lat. Dzięki orkiestrze i Jurkowi moje 2 z 3 dzieci zaraz po urodzeniu korzystało ze sprzętu zakupionego przez orkiestrę. Moje szczęście że szpital miał emotka  Dlatego moje dzieci tak chętnie wrzucają do puszek pieniądze i dzielą się nawet swoimi zebranymi do skarbonek bo wiedzą że dzięki tej akcji żyją zdrowo..
Tylko Orkiestra bez Jurka to już nie będzie ta sama orkiestra, ten zdarty głos na koniec dnia i ta energia, żółta koszula i długo jeszcze wymieniać..
Ta tragedia nie miała mieć miejsca, ten wcześniejszy hejt na Jurka i Orkiestrę też.. w złym kierunku zmierzamy.. nie chcę pomagać to nie ale nie niszczmy czegoś co jak dla mnie przez 27 lat super funkcjonowało i chciałabym aby dalej tak było.. Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6563658 Napisano: 14.01.2019 20:08:58 w Żegnamy zmarłych
emotka
nigdy nie znamy dnia ani godziny.. biedne dzieci, żona, rodzina.. Wyświetl w wątku >>
[*] 4 stamp2, nkba, ziolko, jokan

mama-l-k-m

#6563656 Napisano: 14.01.2019 20:05:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
xooxooxoo napisał(a):

Gratulacje, pięknie rozpoczęty styczeń emotka

tak samo uważam. Gratulacje i od nas emotka Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

mama-l-k-m

#6563256 Napisano: 13.01.2019 12:04:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
I dzisiaj stolik z Belvity emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6563121 Napisano: 12.01.2019 15:02:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wygrałeś stolik śniadaniowy!jupi za 5 podejściem emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6562860 Napisano: 11.01.2019 13:26:11 w SZUKAM....
marfiusza napisał(a):

agusiamajusia napisał(a):

Szukam czy ktoś podpowie czy w Jack pisać rymem czy normalnie?

Ja napisałam rymowankę emotka

ja 2 razy normalnie prozą tylko zamiast znajomi to pisałam piraci lub kamraci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6562823 Napisano: 11.01.2019 12:17:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
UlCiAh napisał(a):

Zapas Captain Jack 

mam i ja, ma i mąż emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6562752 Napisano: 11.01.2019 10:29:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony do Tesco 100zł z konkursu Słynne MR - I i II etap Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6562566 Napisano: 10.01.2019 15:27:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
gocha542 napisał(a):

zestaw kaw Fort za pierwszy dzień  emotka

i u mnie za 09.01 emotka  jednym zgłoszeniem emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6562015 Napisano: 09.01.2019 09:50:40 w Konkursowiczki w ciąży
margobb napisał(a):

Dziewczyny pomóżcie! emotka
Mojego 19 miesiecznego, dotychczas aniołka, chyba dotknął tzw. bunt dwulatka.  Nie wiem jak w madry i skuteczny sposób sobie z nim poradzić... robi wszystko, czego nie mozna, moje NIE odbiera jako TAK - moge się  powtarzać do znudzenia. Moj dzien to krzyki, piski i wrzaski pomieszane z  epizodami śmiechu emotka  

może nie bunt dwulatka a sprawdza na ile może sobie pozwolić, krzyczenie nic nie daje ja albo mówię szeptem albo milczę i jak coś dziecko bierze do rąk co nie powinno to zabieram po 100 razy lub wyciągam, ściągam tam gdzie nie powinno być też po 100 razy. Przejdzie u mnie po paru dniach przechodzi emotka  niestety takie zachowania przeważnie są u nas jak dłużej nie wychodzimy na dwór lub na krótko. A jak krzyczy dziecko a masz tylko jedno (jeszcze) to weź i przytul - ja czasami całą 3 naraz tulę lub jak już mi puszczają nerwy niestety krzyczę i chłopakom każę iść do swoich pokoi na 5 minut abym ochłonęła emotka
moja 15mc Dzierlatka teraz nauczyła się podstawiać małe krzesełko do dużego i tak wchodzi na małe potem na duże potem na stół i na parapet - ściągam po 50 razy dziennie albo chowam małe krzesełka emotka Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

mama-l-k-m

#6561714 Napisano: 08.01.2019 10:40:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Belvita 2:0 dobrze że dzieci lubią ich ciasteczka emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0