Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mama-l-k-m

mama-l-k-m

#6561653 Napisano: 08.01.2019 00:12:27 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że po cudownym 3 dniowym weekendzie w górach nagle dzieci się rozkładają. Potencjał I wymiotował, Potencjał II wieczorem zaczął kaszleć a teraz tak szczekał że trzeba było dziecko z łóżka wyciągać i inhalować emotka
Do tego moje auto zastrajkowało albo obraziło się że w góry pojechaliśmy męża samochodem a nie jak zawsze moim i po 3 dniach nieużywania zwyczajnie nie odpaliło. Rano dzieciom zrobiłam wagary i nie puściłam do przedszkola bo szkoda było mi ich rano budzić ale kiedy całą 3 zapakowałam aby jechać po pieczywo i drobne zakupy to auto zakaszlało i zostało w garażu.. 
Wrr a jeszcze nie udało mi się dziś pojechać na fitness i całą tą złą energię wyrzucić z siebie a jak tak bardzo lubię poniedziałkowe zajęcia.. urlop za 5mc, ślub koleżanki za 5mc a ja właśnie zajadam się pierniczkami w czekoladzie.. do tego coś czuję  że do końca tygodnia to raczej się wyrwę najwyżej z dziećmi do lekarza niż na jakiś dłuższy spacer... Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6560655 Napisano: 03.01.2019 14:51:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw kosmetyków Tołpa z Activia emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6560486 Napisano: 02.01.2019 23:04:33 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

(...) jak to 4 TYGODNIE??? przecież na rozpatrzenie reklamacji jest 14 dni KALENDARZOWYCH! liczonych od dnia następnego po złożeniu reklamacji.
Jeśli sklep nie odpowie w tym czasie to reklamacje uznaje za zasadną.
Kiedyś za ten czas wygrałam reklamację  emotka (...)


A to się przepisy teraz jakoś zmieniły? Bo moja mama kilka lat siedziała w reklamacjach i nie było takiej podstawy prawnej, jeno tzw. miejska legenda....

Joan, te 14 dni to już co najmniej kilka lat działa, dokładnie od 25.12.2014 r.
http://maszprawo....klamacji-konsumenta/
https://poradnikp...ko-co-warto-wiedziec

w 2014 kupowałam owe nieszczęsne buty emotka
ale od tamtej sytuacji w ccc nie byłam - nawet dla dzieci nie kupuję tam butów.. jest wiele innych obuwniczych Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6560462 Napisano: 02.01.2019 22:04:40 w Loterie bramkowe
ivanotta napisał(a):

czy ktoś już polował na promocyjne opakowania hochlandów z loterii https://loteria-hochland.pl/ emotka ?

u mnie ani w biedronce ani w kaufie nie ma jeszcze nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6560441 Napisano: 02.01.2019 21:21:12 w Wkurza mnie...
omijam ccc po jednej reklamacji - kupiłam elegancie buty ale po miesiącu noszenia się rozkleiły więc oddałam do reklamacji, odebrałam po 4  tygodniach i od razu na drugi dzień ubrałam do pracy - pech bo akurat prowadziłam szkolenie a buty tak strasznie cisnęły- po 2h męczarni ściągnęłam i ubrałam trampki które zawsze są w samochodzie i które mimo że kompletnie nie pasowały do stroju uratowały mi stopy emotka  w domu oglądałam oglądałam i dopiero zauważyłam że zamiast oddać mi rozmiar 37 oddali 36. Pojechałam do ccc znowu reklamować że to nie moje buty ale niestety już tego nie uwzględniono ponieważ na protokole odbioru butów podpisałam że odbieram zakupione buty a ja tylko obejrzałam czy naprawione, czy ten sam kolor ale nie przyszło mi do głowy że mogą się skurczyć emotka
Od 3 lat kupuję buty w stacjonarnym sklepie w naszej miejscowości - nic się z nimi nie dzieje, modne fasony, mogę do domu zabrać 3 pary spokojnie dopasować które mi bardziej pasują i polscy producenci emotka   nawet greczynka się mnie pytała gdzie kupiłam tak śliczne sandały i mogłam się pochwalić że u nas w Polsce emotka

W temacie dalej irytuje mnie brak śniegu - dzieci codziennie wieczorem aż modlą się o niego a rano pierwsze co biegną do okna i patrzą czy już spadł.. trudno nie ma śniegu u nas w weekend będzie trzeba się przejechać tam gdzie śnieg już spadł emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

mama-l-k-m

#6560379 Napisano: 02.01.2019 18:56:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
mam i ja 1x Develey na 1 zgłoszenie w grudniu emotka   Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6560245 Napisano: 02.01.2019 13:27:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
madlette napisał(a):

2 x 100 zł Auchan Kruszwica  emotka  Takie rozpoczęcie roku mi odpowiada emotka

tak samo ja zaczęłam rok emotka  wprawdzie wygrane na koleżanki ale moje wypieki emotka Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6560119 Napisano: 02.01.2019 07:02:06 w Loterie bramkowe
soulfly napisał(a):

W tych stolikach jest potencjał  ha ha emotka

i to jaki emotka
moje dzieci latem kochają te śniadaniowe stoliki bo nie muszą wychodzić z piaskownicy bo mama dobroci na nich przynosi.. Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6559827 Napisano: 30.12.2018 23:51:42 w Giełda Kodów ; )
katoda napisał(a):

yonex napisał(a):

Stock za free dla każdego 4551, 4575, 4568

Skorzystałam z pierwszego, dziękuję.

wykorzystałam 3 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6559751 Napisano: 30.12.2018 15:11:23 w Giełda Kodów ; )
1 kod Avon wymienię na 1 kod Captain Jack  Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6559242 Napisano: 27.12.2018 14:51:58 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Tak dokladnie,a zwroc takiemu uwagę, ze po pieskach sie sprzata.  To ci kulturalnie odpowie  spier........

ja mam wesoło bo dzieci mają na ogrodzie piaskownicę a od sąsiadów koty uwielbiają robić sobie z niej kuwetę. W czerwcu wymieniliśmy piasek. Pilnowałam, na noc przykrywałam aby odzwyczaić kocurki. Jednego wieczoru podlewałam kwiaty a jeszcze nie przykryłam piaskownicy i widzę już kocurek myk do piaskownicy więc piłką rzuciłam w jego stronę i wołam "uciekaj rudzielcu" a sąsiadka "czemu atakuję jej kotka jak on z potrzebą".. zaniosłam jej paragon za piasek 50 zł i z uśmiechem że wymiana piasku w kuwecie kotka wyniosła 50 zł płaci gotówką czy przelewem emotka  
nie mam nic do zwierząt ale niestety czasami właściciele place zabaw dla dzieci wykorzystują jako super miejsca na załatwianie ich potrzeb. Ile kup nieposprzątanych, ile piaskownic śmierdzących to długo mówić. Wszystko z umiarem bo tak jak komuś mogą przeszkadzać wrzeszczące dzieci tak innemu psiaki z kokardkami na głowie z potrzebą w piaskownicy lub koło. 

w temacie wkurza mnie brak śniegu bo dzieci tak na niego czekają.. Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6558588 Napisano: 21.12.2018 15:15:31 w SZUKAM....
wrrrryyy napisał(a):

Czy Kruszwica Auchan rozsyłała potwierdzenia otrzymania zgloszenia na e-mail?

nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ameryka 0

mama-l-k-m

#6558581 Napisano: 21.12.2018 14:58:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
100 zł z Frosty i bon 100 zł z Kauflanda Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6558372 Napisano: 20.12.2018 19:22:17 w WC - rozmowy o wszystkim
mamimamu napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

mamimamu napisał(a):

mam pytanie dla rodziców, których dzieci borykają się z AZS - czy macie jakieś doświadczenia z maścią PROTOPIC (0,03)? Jeśli nazwa teraz nic nie mówi, to dodam, że jest to silna maść, która w pierwszej fazie stosowania może powodować (i najczęściej - jak to powiedziala alergolog - tak jest) zaczerwienienie, pieczenie i podrażnienie. 
Pytam o Wasze doświadczenia, bo mam nią smarować okolice oczu - górne powieki, okol. dolnych powiek i resztę twarzy i wtedy objawy łagodzić lekiem przeciwbólowym (podawanym bez przerwy przez 3 dni emotka

moje wątpliwości budzi to, że maść ( silnie podrażniająca) ma być stosowana właśnie w tak newralgicznym m-cu, jakim są oczy. 
Gdybyście mieli też jakieś swoje złote środki w walce z AZS- nie wymagające konsultacji z lekarzem - to proszę o wskazówkę emotka
będę wdzięczna za każdą radę  emotka

ile dziecko ma lat? aby nie tarło ręką okolic oczu..

Ma 3 lata i odruchowo drapie te miejsca, w których pojawia się uczucie swędzenia emotka  Dlatego własnie mam takie obiekcje.  Starszak może i zrozumiałby, że MUSI BOLEĆ, czy PIEC, ale obawiam się, że u nas to nie przejdzie.

przy moich dzieciach w tym wieku nie ryzykowałabym, ewentualnie na noc jak już będzie głębszy sen ale sama musisz ocenić czy już jest tak źle i warto ryzykować zatarcie oczka. Bo niestety dziecko cierpi, lekarz przepisze ale my rodzice potem musimy sobie radzić jak dziecku to podać aby sobie nie zaszkodziło bardziej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6558310 Napisano: 20.12.2018 15:01:42 w WC - rozmowy o wszystkim
mamimamu napisał(a):

mam pytanie dla rodziców, których dzieci borykają się z AZS - czy macie jakieś doświadczenia z maścią PROTOPIC (0,03)? Jeśli nazwa teraz nic nie mówi, to dodam, że jest to silna maść, która w pierwszej fazie stosowania może powodować (i najczęściej - jak to powiedziala alergolog - tak jest) zaczerwienienie, pieczenie i podrażnienie. 
Pytam o Wasze doświadczenia, bo mam nią smarować okolice oczu - górne powieki, okol. dolnych powiek i resztę twarzy i wtedy objawy łagodzić lekiem przeciwbólowym (podawanym bez przerwy przez 3 dni emotka

moje wątpliwości budzi to, że maść ( silnie podrażniająca) ma być stosowana właśnie w tak newralgicznym m-cu, jakim są oczy. 
Gdybyście mieli też jakieś swoje złote środki w walce z AZS- nie wymagające konsultacji z lekarzem - to proszę o wskazówkę emotka
będę wdzięczna za każdą radę  emotka

ile dziecko ma lat? aby nie tarło ręką okolic oczu.. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6558213 Napisano: 20.12.2018 11:32:15 w SZUKAM....
Szukam osoby ze Świdnicy lub okolic, proszę o Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6558210 Napisano: 20.12.2018 11:18:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
książka z konkursu Swidnica24  Wyświetl w wątku >>
0 0

mama-l-k-m

#6558023 Napisano: 19.12.2018 15:05:46 w Dziś cieszę się z.....
agakaz2 napisał(a):

bubba napisał(a):

https://www.youtu...PcQCxeyJQOPS6s94FiUE

...i my w tym teledysku równiez się pojawiliśmy...
tańczyliśmy, śpiewaliśmy.

super bardzo sympatyczna kolęda i fajna pamiątka

piękna kolęda i pamiątka - Gratulacje dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
2 bubba, Halszka 0

mama-l-k-m

#6557960 Napisano: 19.12.2018 11:48:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tesco Świąteczny relaks - wyróżnienie  Wyświetl w wątku >>

mama-l-k-m

#6557957 Napisano: 19.12.2018 11:37:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mama-l-k-m napisał(a):

bon do Home&You z Deccoria "wystrój wnętrza z Velvet"

i jeszcze foremka z ITM  Wyświetl w wątku >>
0 0