Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika koszalek

koszalek

#7111413 Napisano: 25.07.2023 13:14:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonecznik1309 napisał(a):

koszalek napisał(a):

giti napisał(a):

Czy z tego Felix to nie jakas pomylka? emotka  nagrod nie az tak duzo a u nas 3/3 takimi marnymi zgloszeniami zrobionymi o 23 w ostatni dzien.. no az nie moge uwierzyc emotka  i jakos tak szybko wyniki jak na smolar? emotka  ale ten konkurs zrobil mi humor dzis ;:):) a martwilem sie ze slowhop nie wpadl z rio mare emotka

Co do "szybkości" wyników to się zgadza z regulaminem. A co do reszty to widocznie trafiłeś w gust, przecież nie będziesz oddawał nagród ze skromności   emotka  Smolar jest nieprzewidywalny.  emotka

A odesłaliście już dane? Nie załączało się paragonu? Odeslałam, ale nigdzie nie było miejsca na podpięcie paragonu ... Tez tak mieliście?

Tak samo. W regulaminie tez nie jest wspomniane o paragonie. Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7111398 Napisano: 25.07.2023 12:45:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Czy z tego Felix to nie jakas pomylka? emotka  nagrod nie az tak duzo a u nas 3/3 takimi marnymi zgloszeniami zrobionymi o 23 w ostatni dzien.. no az nie moge uwierzyc emotka  i jakos tak szybko wyniki jak na smolar? emotka  ale ten konkurs zrobil mi humor dzis ;:):) a martwilem sie ze slowhop nie wpadl z rio mare emotka

Co do "szybkości" wyników to się zgadza z regulaminem. A co do reszty to widocznie trafiłeś w gust, przecież nie będziesz oddawał nagród ze skromności   emotka  Smolar jest nieprzewidywalny.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7111381 Napisano: 25.07.2023 12:17:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Aż muszę się pochwalić, bo to dla mnie tak zaskakujące! Głośnik z "Chrup życie na Fest".  emotka  Jednak nie było mi dane wygrać biletów, mimo to jestem zadowolona jak na pierwszy fotograficzny emotka Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7110974 Napisano: 24.07.2023 10:39:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

Czy w Rossmanie jest konkurs z maszynkami BIC, czy tylko w ITM?
Czy jest jakiś ogólny? Nie wiem, czy pokręciło mi się coś, czy faktycznie jestemotka
Nie chodzi mi o artykuły szkolne BIC.

ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7110627 Napisano: 21.07.2023 15:53:18 w Smolar
To dobra okazja by was zapytać co to jest Smolarowy "humor i niebanalny dowcip" nie gram u nich często, nie gram z zasady też w piwnych, ale nie umiem wygrać biletu do kina emotka . Chyba nie mam poczucia humoru lub jest banalne emotka . Trzeba pisać jako dowcipna Grażynka? Wiem, ze nikt mi nie odpowie, ale to dla mnie ciekawy temat do rozmyślań, temat w stylu "Czy UFO naprawdę istnieje".
A może tajemnica tkwi w dużej ilości zgłoszeń. Po prostu. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7110490 Napisano: 21.07.2023 08:42:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

koszalek napisał(a):

Wyobraźcie sobie jak będzie realizował bony Dino zwycięzca konkursu gdzie bonów do wygrania jest o ile pamietam za 15 000. Będzie miał życie pełne przygód przez jakiś czas  emotka

Jestem gotowa na takie przygody emotka

Do odważnych świat należy emotka  Może będziesz mieć farta i wszystko pójdzie gładko. W końcu to prawdziwe bony, a nie jakieś z domowej drukarki, jak to niektórzy myślą. Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7110487 Napisano: 21.07.2023 08:28:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyobraźcie sobie jak będzie realizował bony Dino zwycięzca konkursu gdzie bonów do wygrania jest o ile pamietam za 15 000. Będzie miał życie pełne przygód przez jakiś czas  emotka Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7110456 Napisano: 20.07.2023 22:21:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki wam za odpowiedzi. Szanse na wygraną i tak są słabe, więc raczej nie będzie dramatu. Moje pierwsze zgłoszenie zdjęciowe, całkiem fajna zabawa  emotka  obawiam sę, że moje jest aż zbyt kreatywne, czyli dziwne, ale to już problem Jury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7110449 Napisano: 20.07.2023 21:53:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Takie pytanko o konkurs Smolara Fest (na zdjęcia, na zdjęciu musi być paczka) otóż kupiłam te orzeszki, ale babka nie dała mi paragonu (zagapiłam się i nie zauważyłam). Czytam  regulamin i tam nie ma nic o paragonie. I teraz nie wiem co robić. Czy wysyłac zgłoszenie czy lepiej kupic drugą paczkę emotka  . Tu jest trochę inny przypadek niż zawyczaj bo dajemy zdjęcie produktu, wiec to jest jakby dowód zakupu i w regulaminie nic nie ma o paragonie, ale nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7110140 Napisano: 19.07.2023 18:48:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś wie czy info z Magnum Żabka było tylko za poczatkowe dni czy już za wszystkie? Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7109899 Napisano: 18.07.2023 20:48:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam niechęć do konkursów kapslowych, kiedyś popularny jutuber robił testy ile można wygrać w konkursie typu "kup piwo wygraj piwo" i za każdym razem miał tych piw ze sto i nic nie wygrał, ani razu. Do tego nie lubię piwa. Mnie nie zachęcił emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7109868 Napisano: 18.07.2023 18:59:10 w Wkurza mnie...
banka-manka napisał(a):

koszalek napisał(a):

Ostatnio znowu wyszło śmiesznie. Były na forum wklejone wyniki z konkursu fb na foto kulinarne, zerkam z ciekawości i owszem zdjęcia też wygrały, ale jedną z dwóch głównych wygrało video emotka .  Także nie tylko "pisarze" są robieni w bambubko zdjęciami, ale fotografowie videłami emotka . Jako rzecz pozytywną to podam, że wiele odpowiedzi w Kaktusie jest spoko, jestem prawie fanką jednego tamtejszego pisarza. Pewnie nie wygra.  emotka

Jeśli piszesz o konkursie ETI, to regulamin dopuszczał obie formy foto i wideo. A to regulamin jest wiążący obie strony. Nie zawsze opis konkursu zawiera wszystkie istotne informacje odnośnie zadania konkursowego emotka  
Dlatego zawsze warto czytać regulaminy.

A to nie wiedziałam. Jako obserwator gdy widzę "konkurs foto" to naiwnie myślę, że foto. W poście konkursowym napisali:
1.Kup X. 2. Zrób deser. 3. Zrób zdjęcie.
To tylko taki przykład, nie emocjonują mnie te wyniki, raczej bawią. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7109864 Napisano: 18.07.2023 18:49:17 w Wkurza mnie...
Ostatnio znowu wyszło śmiesznie. Były na forum wklejone wyniki z konkursu fb na foto kulinarne, zerkam z ciekawości i owszem zdjęcia też wygrały, ale jedną z dwóch głównych wygrało video emotka .  Także nie tylko "pisarze" są robieni w bambubko zdjęciami, ale fotografowie videłami emotka . Jako rzecz pozytywną to podam, że wiele odpowiedzi w Kaktusie jest spoko, jestem prawie fanką jednego tamtejszego pisarza. Pewnie nie wygra.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7109692 Napisano: 18.07.2023 11:27:21 w Czy informują/ informowali?
olabas napisał(a):

Orbit, Żabka - Off Festival nadal nic?

Ani widu ani słychu. O poprzednich etapach było info, a tutaj nic nie wiadomo. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7109408 Napisano: 17.07.2023 14:12:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
west04
Masz jeszcze szansę z Felixem i Smolarem.

Moja odpowiedź też nie dostała biletów. Widocznie była za słaba. Mam nadzieję, że bilety będą imienne  emotka  i różni biznesmeni będą musieli jednak pojechać  emotka Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7109242 Napisano: 16.07.2023 19:43:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkursów jak dla mnie jest dość (np. Nivea, Królewski). Raczej jest problem by się zmusic by pisać kreatywnie o pielęgnacji czy o robieniu przetworów. Nie wiem jak to się robi by ciągle mieć nowe pomysły na takie tematy. emotka  Ja się nadaję tylko do grania raz na jakiś czas, tak raz na dwa tygodnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

koszalek

#7109162 Napisano: 16.07.2023 09:18:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie formularz Magnum Żabka, źle liczy ilość znaków (albo liczniki internetowe sie mylą, choć w to wątpię). W efekcie odpowiedź z dobrą ilością znaków nie przechodzi więc trzeba skracać,kombinować. I znów poszło słabe zgłoszenie do Smolara emotka . W skali problemów świata to pikuś, wiem. Wyświetl w wątku >>
2 cb656, anaesth 0

koszalek

#7109091 Napisano: 15.07.2023 15:20:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nic nie wiadomo co z  wynikami Orbit Żabka (bilety)? W regulaminie, że wyniki do wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7108976 Napisano: 14.07.2023 21:00:01 w Czy informują/ informowali?
olabas napisał(a):

poszły już karnety na Off Festival z Orbit Żabka?

Też mnie to ciekawi, mieli do dziś informować. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7108719 Napisano: 14.07.2023 09:26:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tysiące ludzi nie mogło wziać udziału, bo po pierwsze nie było o nim dudnione w mediach (a to kosztuje) a po drugie z daleka wyglądał dziwnie. Mała nieznana firma ma kasę na takie nagrody? I to konkurs na fb? Regulamin tez był dziwny (wczoraj sprawdziłam) nic o podatku, "bon na wakacje" nie wiadomo gdzie realizowany.
Szkoda tych którzy poświęcli dużo czasu na odpowiedź, nauczka by być ostrożnym w czym się bierze udział. Wyświetl w wątku >>