Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika koszalek

koszalek

#7108427 Napisano: 13.07.2023 15:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Czy jeśli z Netto Milka/Oreo mam na paragonie tylko "rożek" to przejdzie? Agencja 4ALL.

Mam to samo, ale to konkurs w Netto więc chyba wiedzą jak to na pragonie wygląda w Netto. Jest też waga i cena. Nie mam zamiaru kupowac jeszcze raz innych lodów, żeby potem znów się okazało, że paragon nie taki. Mam nadzieję, że to rozumny organizator  emotka Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7108237 Napisano: 13.07.2023 09:10:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W szkole kiedy dzieci ściągają/kopiują to własnie tak robią, biorą swoje "zródło" i zmieniaja kolejność słów, lub wybierają synonimy. Dla mnie to taki odpowiednik. Można mieć podobny pomysł na rysunek, oczywiscie. Nikt nie ma patentu na "rysunek dziewczyny" każdy moze inaczej narysowac ten sam obiekt, ale tutaj powtarza sie każdy element, także tego krajobrazu za oknem. Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7107728 Napisano: 11.07.2023 20:17:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nuii Biedronka, na pewno mieli mnóstwo zgłoszeń, ciekawe czy jest szansa na wyniki dzisiaj. Nie licze na wygraną, bo dziś przeczytałam swoją odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7107722 Napisano: 11.07.2023 19:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to co zrobić z tymi biletami? Pojechać na ten festiwal  emotka Ja mam taki zamysł. Tylko najpierw trzeba wygrać emotka Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7107417 Napisano: 10.07.2023 17:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję wszystkim, teraz to już chyba znajdę.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7107410 Napisano: 10.07.2023 16:46:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki, spróbuję w żabie. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7107406 Napisano: 10.07.2023 16:41:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzieliście gdzieś kabanosy Olewnik? Specjalnie odwiedziłam dalekie mi Netto i nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7107243 Napisano: 09.07.2023 19:32:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy w konkursie Wawel w Carrefour trzeba koniecznie kupić cukierki Fresh&Fruity?  Zapis jest dla mnie niejednoznaczny...
"Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dokonanie zakupów w dowolnym sklepie sieci Carrefour znajdującym się na terenie Polski za kwotę co najmniej 15 zł brutto produktów marki Wawel ( w tym m.in. Fresh&Fruity)"
dla mnie to nie oznacza, że te Fresh&Friuty mają być, ale że m.in. mogą być jako też należące do marki Wawel.... 

Nie muszą być Fresh and Fruity, ktoś pytał w agencji. Czyli dobrze rozumujesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7107242 Napisano: 09.07.2023 19:28:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy we wszystkich Netto są kasy samobsługowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7106847 Napisano: 07.07.2023 11:37:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WesolaBabka napisał(a):

Czy działa Wam Orbit Zabka ?

Około 10:00 działało bez problemu. Było podziękowanie na stronie. Maila brak, ale liczę na to, że nie nie wysyłają. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7106844 Napisano: 07.07.2023 11:29:55 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Wkurza mnie ,że ze stresu mnie boli już brzuch a już tabletki ziołowe na uspokojenie brałam.Mam ochotę taką wiązankę puścić ale to już będę musiała wyemigrować bo więcej agencji nie ma:(

Daj znać jak było. Kibicuję Ci  emotka . Może jak wytłumaczysz, że to konkurs to nie będzie patrzeć dziwnie. Powodzenia! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7106657 Napisano: 06.07.2023 17:39:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestem zdania, że agencja powinna sama sobie sprawdzić paragon. Ktoś kupuje grzecznie produkt konkursowy i ma udowadniać, że kupił to co kupił, a nie jakiś inny serek w dokładnie tej samej cenie jak konkursowy? Niepotrzebny stres. Konkurs przestaje być zabawą a staje się nerwówką. A mina kasjera musi być bezcenna jak słyszy prośby "proszę Pani czy może Pani potwierdzić, że tydzień temu kupiłam u pani Serek X a nie serek z mleczka wielbłąda?" . Jakiś przedstawiciel agencji tu kiedys pisał, że sami sobie sprawdzają paragony i super. Może sobie pójść do żabki i sam kupić ten serek xD i zobaczyć.

Ponawiam pytanie, czy tylko ja mam takiego pecha, że nie ma w mojej żabie lodów Oreo? Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7106608 Napisano: 06.07.2023 15:05:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Łatwo udało się wam kupić lody Oreo w Żabce? Bardziej w większych żabach niż osiedlowych?  (w mojej nie ma, almete zresztą też). Mam wrażenie, że jakiś konkursowicz mieszka blisko mnie i wszystko wykupuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7106430 Napisano: 05.07.2023 20:24:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@sabaka Naprawdę ładna praca. Nagradzałabym. Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7106389 Napisano: 05.07.2023 17:15:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Pisze w innej sprawie. Konkursu Lays Avanti, gdzie do wygrania były talony Stokrotka. Kiedyś wygrałem w Coccolino (Smolar) i nie było problemu z płaceniem w sklepie… Do dziś, kiedy spotkała mnie niemiła sytuacja w Stokrotka Market. Kiedy przyszło do płatności to kierowniczka (zastępca) „czegoś takiego” sklep nie uznaje… Zapłaciłem gotówką. Słabo mi się zrobiło. Jest tam pieczątka Avanti i numer telefonu. Przykre, ze kierowniczka nawet nie raczyła spojrzeć na te talony. Tylko było wydać spojrzenia innych ludzi. Na bonie mowa o liście sklepów. A owa lista to po prostu sklepy Stokrotka… Rok temu płaciłem z bonu Coccolino. Czyżby faktycznie chodziło o wybrane sklepy? A może Avanti zgłosił adres sklepu? Bo na stronie Stokrotka można taki talon zakupić z podaniem adresu sklepu do realizacji. Pozdrawiam

U mnie też automatycznie "nie przyjmujemy" ale się kobita zorientowała, że to do Stokrotki i chyba zajarzyła, że pracuje w Stokrotce emotka  Ale rzeczywiście tak jakby pierwszy raz w życiu widziała bon, jednak zrealizowała. Przykro mi, że Cię to spotkało. Masz prawo nim płacić przecież. Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7106384 Napisano: 05.07.2023 17:07:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wystarczy przeczytać regulamin, wszystko tu jest jasne i nie ma żadnego relatywizowania. Ja np. nie biorę udziału bo nie umiem rysować, nie wmawiam sobie, że kopiowanie może być jeśli jest wykonane własną ręką . emotka

". Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że Zadanie konkursowe powinno spełniać poniższe warunki:a) powinno być wynikiem osobistej twórczości Uczestnika, do której Uczestnik posiada pełnię praw
autorskich," Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7105861 Napisano: 04.07.2023 09:56:00 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

koszalek napisał(a):

Dzięki już wszystko jasne. Mogliby dla mniej ogarniętych po prostu napisac "pokaż kod kasjerce przy płaceniu" emotka

Nie nie! Bo możesz też samodzielnie zeskanować kod w kasie samoobsługowej emotka

To nawet lepiej! Oby w następnych konkursach wszystko działało jak należy. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7105855 Napisano: 04.07.2023 09:44:12 w SZUKAM....
Dzięki już wszystko jasne. Mogliby dla mniej ogarniętych po prostu napisac "pokaż kod kasjerce przy płaceniu" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7105851 Napisano: 04.07.2023 09:37:31 w SZUKAM....
Czytam o kłopotach z konkursami w aplikacji żabki. Nie biorę udziału, ale na przyszłość moze mi ktos wytłumaczyc co to znaczy skanowanie kodu w aplikacji podczas zakupów? To znaczy mam klinkąć coś (ale co?) w tej aplikacji dokładnie w momencie gdy kasjer kasuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7105765 Napisano: 03.07.2023 20:25:54 w Wkurza mnie...
yonex napisał(a):

koszalek napisał(a):

Wkurzają mnie dziwne pytanie konkursowe. Np. "Opisz przygodę z lodami X" taak na bank każdy ma na koncie przygodę z lodami. To, że spadły z patyka to jest przygoda? emotka  emotka

Ostatnio pisano na przykład o przygodach z lodami X w fotobudce na znanym festiwalu. Może coś w tym stylu

Wiem, że coś można wymyśleć, ale tak na serio to kto autentycznie miał "przygodę z lodami"? No ja nie emotka  Zawsze je otwieram o potem zjadam, w tym czasie nic fascynujacego się nie dzieje emotka Wyświetl w wątku >>