Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika koszalek

koszalek

#7105751 Napisano: 03.07.2023 19:47:27 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie dziwne pytanie konkursowe. Np. "Opisz przygodę z lodami X" taak na bank każdy ma na koncie przygodę z lodami. To, że spadły z patyka to jest przygoda? emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7105209 Napisano: 01.07.2023 12:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Fajny byłby wątek o tym jak nachodzi nas wena na twórczość konkursową  Bo mnie np. w sprawie produktów do prania nie nachodzi prawie nigdy   emotka  Jakby sie tak zastanowić to rzeczywiście konkursy wymagaja kreatywności, bo żeby napisac ciekawie coś o proszku lub kleju do protez to prawie jak nowy gatunek sztuki xD Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7104780 Napisano: 30.06.2023 08:40:44 w SZUKAM....
stokrotka238 napisał(a):

Czy w konku biedronka nui jest jakiś limit znaków? Bo nie widzę nic w regulaminie?

To znaczy, że nie ma limitu. Po prostu jak przekroczysz 160 znaków płacisz więcej za sms. Trzeba być też czujnym by nie zmieniło sms na mms. 

Ktoś moze mi podpowiedzieć jak wyglądają opakowania piwa żywiec z kodem? Bo nie widzę nigdzie z oznaczeniem loterii. Chodzi mi gównie o te owocowe bezalkoholowe. Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7104575 Napisano: 29.06.2023 13:20:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niech pisane zostaną, bo bramkowe w dużej części zdominowane przez ludzi kupujących hurtowe ilości. Podoba mi się pomysł z quizem Somersby, chociaż nie idzie mi świetnie  emotka Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7104329 Napisano: 28.06.2023 18:50:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To co, wyników z Kujawskiego nie będzie?:D Jeśli debata się przedłuża mogliby gdzieś poinformować. Wyświetl w wątku >>
2 TurboMike, mia 0

koszalek

#7103393 Napisano: 25.06.2023 12:10:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w waszych Dino są dostepne opcje bezalkoholowe tych piw na konkurs grillowy? Interesuje mnie Okocim limonka, nie ma w sklepie. Myślicie, że jest sens szukać w innym Dino? Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7089415 Napisano: 21.04.2023 14:20:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przykro z powodu Kupca, ale to ich „zwycięzca gratulujemy” pozwala mi złapać dystans do ich gustu emotka . Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7086940 Napisano: 04.04.2023 09:49:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

W waszych sklepach biedronkach są wygrane z zdrapek produkty - bo u mnie biedronka jakaś pusta i brak sera który wygrałam... jak myślicie do kiedy można odebrać wygrany towar?
juz za kilka dni koniec loterii a odebrać nagrody tez się nie da.... 
myslicie ze po świętach można jeszcze odebrać wygrany produkt?

Można odebrać do 22 kwietnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7086470 Napisano: 31.03.2023 11:36:18 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Cukierków Wawel jak nie było tak nie ma. Coś czuję, że bądą dopiero po Wielkanocy emotka  jeśli w ogóle. Dziwne to wszystko. Sprzętu nie było w tej wersji co trzeba, ale co z cukierkami? Nie ma "starej wersji" cukierków i trzeba wyprodukowac? emotka Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7084242 Napisano: 15.03.2023 10:17:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A dla mnie to ciekawe wpisy, przynajmniej jest wiadomo czego tam można się spodziewać. Jesli są ok wpisy o bardzo niszowych nagrodach z nieznanych konkursów na insta to moim zdaniem serki też mogą być. Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7083397 Napisano: 09.03.2023 08:00:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

koszalek napisał(a):

Czy ktoś wie o co chodzi gdy paragon ma różowe paski? Wszystko widac tylko ma różowe ukośne paski. Nie wiem czy go używać, bo zdecydowanie jest dziwny  emotka

to znak dla kasjera, aby nową rolkę przygotował emotka używać emotka

Dzięki emotka  Wyjątkowy taki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7083393 Napisano: 09.03.2023 07:55:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie o co chodzi gdy paragon ma różowe paski? Wszystko widac tylko ma różowe ukośne paski. Nie wiem czy go używać, bo zdecydowanie jest dziwny  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7083050 Napisano: 07.03.2023 15:36:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

Konkurs Dare, wygrana II stopnia. I jak tu mieć potem motywację do pisania...? 
(Tak, wiem, dopóki zgodne z regulaminem, to subiektywny wybór jury rzeczą świętą. Już pokornie siedzę cicho  )

Ja sobie zrobiłam eksperyment i parę dni temu poczytałam sporo odpowiedzi i wybrałam sobie, które bym nagrodziła. I co się okazało, nic się nie pokryło z werdyktem:D ( nie udało mi sie przeczytac wszystkich, bo to jednak za duże poświęcenie;) Teraz już wiem dlaczego w tej agencji słabo mi idzie. Konkursy to bardzo subiektywna rzecz. Jeśli to ma jakieś znaczenie to tutaj nie brałam udziału.
Mam takie przesłanie do zdołowanych: nie warto się smucić porażką. Inny juror inaczej by wybrał. Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7082680 Napisano: 05.03.2023 16:10:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

koszalek napisał(a):

W regulaminie Kubusia widzę, że przy odbiorze nagrody trzeba pokazac dowód tożsamości i wypełnić pokwitowanie odbioru nagrody. Jak to wygląda w praktyce? Przy kurierze sie wypełnia dane czy tylko podpis oddaje? A co jeśli nas nie ma w domu? Nikt inny nie ma prawa odebrać?

Zależy od kuriera, zwykle dają formularz do wypełnienia i tyle. U mnie parę razy odebrał ktoś inny i też spoko, ale tak jak pisałem zależy od kuriera ale myślę że problemu nie będą robić.

Dzięki  emotka Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

koszalek

#7082671 Napisano: 05.03.2023 14:22:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W regulaminie Kubusia widzę, że przy odbiorze nagrody trzeba pokazac dowód tożsamości i wypełnić pokwitowanie odbioru nagrody. Jak to wygląda w praktyce? Przy kurierze sie wypełnia dane czy tylko podpis oddaje? A co jeśli nas nie ma w domu? Nikt inny nie ma prawa odebrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7080823 Napisano: 21.02.2023 14:09:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak sie zastanawiam, jeśli na paragonie jest tez część niefiskalna (czyli jak się płaci kartą) to robiąc zdjęcie paragonu ucinacie tę część? Bo ona w sumie nie ma znaczenia dla zakupu, a są tam dane transakcji bankowej. Fajnie jest jak te dwie cześci są osobno i mozna oderwać, ale czasem są drukowane razem i powstaje długaśny paragon. Niektóre kasjerki pytają czy dać potwierdzenie a niektóre dają automatycznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7080157 Napisano: 17.02.2023 08:14:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja tam uważam, że nie ma co oceniać komu na czym zależy. Nie wszyscy siedza w konkursach długo, ja np. nie pierwszy raz widzę konkurs z pingiwnami:D Nie gram o nie, ale pewnie to jest coś miłego dla dziecka, bo te "batoniki" to raczej dla dzieci skierowane są. Piniaty pozostawały dla mnie zagadką, dlaczego są tutaj tak cenne, aż do momentu jak ktoś tu napisał, że lubi rozdawać słodycze innym i już całkowicie rozumiem. To w sumie nawet urocze, że małe nagrody cieszą. Tak jak kiedyś szał na te Biedronkowe maskotki za naklejki.

Co do Maoam to trzeba wpisać ręcznie zgłoszenie. Przynajmniej tak u mnie było. Wyświetl w wątku >>

koszalek

#7079457 Napisano: 12.02.2023 20:04:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Też gratuluję Ryszardowi, mimo że lubię Vegetę to spotyka mnie z jej strony chłodne odrzucenie. Myślę, że prędzej wygram w Lotto  emotka Wyświetl w wątku >>
2 rooney, Majkii 0

koszalek

#7078689 Napisano: 07.02.2023 16:31:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

koszalek napisał(a):

kreo42 napisał(a):

koszalek napisał(a):

Jak macie opisane chrupki Star? W Auchan są "Chrupki Mr" wolę już kupić nowe gdzieś indziej niż latać po dziwne pieczątki. Tylko czy jakiś sklep ma je dobrze opisane?emotka  emotka

W DC zawsze są dobrze opisane

Dzięki, szkoda, ze daleko są te sklepy. Jakby ktoś wiedział czy w Żabce są dobrze opisane to chętnie się dowiem.

W zabce są maczugi star opisane jako maczugi, cena chyba 3,99

Dzięki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

koszalek

#7078687 Napisano: 07.02.2023 16:29:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

koszalek napisał(a):

Jak macie opisane chrupki Star? W Auchan są "Chrupki Mr" wolę już kupić nowe gdzieś indziej niż latać po dziwne pieczątki. Tylko czy jakiś sklep ma je dobrze opisane?emotka  emotka

W DC zawsze są dobrze opisane

Dzięki, szkoda, ze daleko są te sklepy. Jakby ktoś wiedział czy w Żabce są dobrze opisane to chętnie się dowiem. Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0