Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ananaska

ananaska

#6762113 Napisano: 31.01.2021 07:46:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
law napisał(a):

ananaska napisał(a):

Cześć, czy dobrze zinterpretowałem regulamin Kinder Pingwi, że tylko ja mogę być na zdjęciu?


Tak pisze w regulaminie ale ktoś tu wcześniej pisał,że na zdjęciu był mąż z córką i wygrali nagrodę II stopnia .

Kurcze, bo dla mnie to absurd, że jest zadanie " pokaż rodzinną zimową zabawę", a rodzina nie może być na zdjęciu...


I właśnie rozkminiam jak podejść do tematu... Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6762084 Napisano: 30.01.2021 21:22:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć, czy dobrze zinterpretowałem regulamin Kinder Pingwi, że tylko ja mogę być na zdjęciu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6761501 Napisano: 28.01.2021 09:19:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

ananaska napisał(a):

Cześć! Mam pytanie dot. konkursu "Czysta przyjemność gotowania". Gdy dodaje zdjęcie za pośrednictwem formularza, zdjęcie się zniekształca (rozciąga). Zmniejszyłam rozmiar pliku i dalej jest to samo. Pisałam do Smolara, ale cisza w skrzynce.
Czy Wy też macie taki problem? Czy można z tym coś zrobić?

To jest jedynie podgląd zdjęcia, jaki widzisz "u siebie".

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

ananaska

#6761491 Napisano: 28.01.2021 08:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć! Mam pytanie dot. konkursu "Czysta przyjemność gotowania". Gdy dodaje zdjęcie za pośrednictwem formularza, zdjęcie się zniekształca (rozciąga). Zmniejszyłam rozmiar pliku i dalej jest to samo. Pisałam do Smolara, ale cisza w skrzynce.
Czy Wy też macie taki problem? Czy można z tym coś zrobić?
Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6758265 Napisano: 13.01.2021 20:09:26 w Mam problem...
Szanetka napisał(a):

ziolko napisał(a):

@Szanetka ojj... to było wiele lat temu... Nie pamiętam, czy chodziło o to, że ktoś mi sprzedał paragon, który już sam zgłosił, czy faktycznie podrobiony. 
Nagrodą był bon na 100 zł chyba. 
Z tego, co pamiętam, organizator chciał, żebym przysłała oryginalny paragon, bo mieli już zgłoszenie z tym numerem albo powzięli jakieś podejrzenie, co do oryginalności. 
W każdym razie dysponowałam tylko skanem (zdjęciem), więc nagroda przepadła. Strata niezbyt duża, ale nauczkę mam do tej pory. 

Poza tym wtedy były inne przepisy, jeśli chodzi o podrabianie paragonów i konsekwencje. Więc na szczęście dla mnie - upiekło mi się. Teraz pewno nie byłoby tak łatwoA 

A jakie są konsekwencje obecnie ? Co mówią przepisy ? 

jak faktycznie, to był kupiony paragon, to nie masz się czego obawiać jeżeli chodzi o policję. Udostępnisz swoją korespondencję z osobą u której kupiłaś paragon i oni już zrobią swoją. Ty będziesz w charakterze świadka (informacją od zaprzyjaźnionego policjanta).

Osobie, która sfałszowała dokument grozi kara do 5 lat więzienia.

A Twoja nagroda najprawdopodobniej przepadnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6758172 Napisano: 13.01.2021 15:14:08 w Mam problem...
Szanetka napisał(a):

Odkupiłam i niestety wysłałam paragon jak się okazało najprawdopodobniej podrobiony... Jakie konsekwencje może wyciągnąć organizator w tej kwestii. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją ? 

Odkupiłaś fałszywy paragon i nie poinformowałaś na forum, że tu jest oszust!!!????
Ja pierwsze co bym zrobiła, to ujawniła nick tej osoby (aby nikt już nie odkupił od niej paragonu!!!!!) i sprawę zgłosiła na policję.....
Dziwne......

Wyświetl w wątku >>

ananaska

#6744422 Napisano: 15.11.2020 22:37:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć, czy w loterii "Wygrywaj ze smakiem" trzeba dołączyć zdjęcie wygranego paragonu?
W formularzu nie ma miejsca na dołączenie załącznika, a w regulaminie jest informacja, że zdjęcie paragonu jest potrzebne...
Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6742911 Napisano: 09.11.2020 17:20:27 w Czy informują/ informowali?

ananaska

#6739068 Napisano: 26.10.2020 09:51:09 w WC - rozmowy o wszystkim
Proszę o poradę, bo to dla mnie czarna magia.

Zostałam zaproszona do koleżanki, żeby zobaczyć jej nowego małego kotka.
Co najlepiej kupić na prezent powitalny? Proszę o konkretne produkty dla kotów, które polecacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6732709 Napisano: 30.09.2020 16:17:51 w Czy informują/ informowali?
Mołdawska Dolina? Wyniki powinny być do 22.09. Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6722227 Napisano: 15.08.2020 22:33:48 w Czy informują/ informowali?
ninakow7712 napisał(a):

czy tampax/discreet było info za tydzień X? kończył się 9 sierpnia emotka  z góry dzięki

z tego co kojarzę, to wyniki są następnego dnia. Sprawdź spam, bo tam lubią wpadać maile od Descreet emotka Wyświetl w wątku >>

ananaska

#6722137 Napisano: 14.08.2020 22:45:14 w Kupię...
anialistopad napisał(a):

ananaska napisał(a):

nelunia napisał(a):

Jeszcze raz spróbuje  emotka
KUPIĘ voucher do rainbow albo wakacje.pl

na olx jest fajna oferta. Bon na 10000 za 6900 zł emotka Sprawdź!

Trzeba uważać z tego typu ofertami, bo na OLX bardzo często oszukuja

wydaje mi się, że jak ktoś sprzedaje bon, to jest to nasz- konkursowy człowiek emotka

A jak można sprawdzić, czy bon nie jest oszukany? Namawiam bowiem brata, żeby skorzystał z takiej oferty...

W temacie: nie oszukany bon do biura podróży kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6722084 Napisano: 14.08.2020 17:10:28 w Kupię...
nelunia napisał(a):

Jeszcze raz spróbuje  emotka
KUPIĘ voucher do rainbow albo wakacje.pl

na olx jest fajna oferta. Bon na 10000 za 6900 zł emotka Sprawdź!
Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

ananaska

#6721954 Napisano: 13.08.2020 22:58:59 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy są jakieś sensowne konkursy (nie na fb lub Instagramie) na zakup alkoholu (wódka)? Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6721288 Napisano: 11.08.2020 11:13:11 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

Czy Astra Twój Market informowali? emotka

Myślę, że jak będą informować, to Ty pierwsza będziesz o tym wiedzieć emotka Daj więc znać, jak będą informować emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

ananaska

#6721272 Napisano: 11.08.2020 10:58:04 w co chcielibyście wygrać?
Wyjazd do Legolandu (Dania) lub Disneylandu (Paryż) z noclegiem w ich hotelu dla mojej 6 osobowej rodzinki emotka Wyświetl w wątku >>

ananaska

#6719589 Napisano: 03.08.2020 12:22:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Jak Wam się podobają tegoroczne nagrody w Somersby?

Podobają mi się bomberki  emotka
Ale ja lubię rzucać się w oczy emotka

Dla mnie jak coś, to tylko plecak. Niestety, nie lubię się, aż tak, rzucać w oczy emotka Za stara jestem emotka Wyświetl w wątku >>

ananaska

#6719537 Napisano: 02.08.2020 22:14:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

pikawka napisał(a):

superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

ananaska napisał(a):

pikawka napisał(a):

Odido Coca cola
Szukam kogoś kto pomoże mi wygrać walizeczkę  emotka   emotka  Czy o zbyt wiele proszę?  emotka emotka

z tego co obserwuję, to Ty jesteś guru od wygrywania tekstem emotka Zatem to my powinniśmy prosić Ciebie o patent emotka

Ja?  emotka  Oszalałaś!  emotka  Nieee, tu jest milion osób lepszych ode mnie..  poza tym nie czuje się dobrze w pisaniu długich tekstów 

To napisz 2 krotkie i polacz emotka


Haha to chyba nie takie proste tak mi się ta walizka podoba  emotka

Mi też się ta walizka podoba emotka  A moje dziecko liczy na jej zawartośćemotka

To Wy weźcie sobie walizki, a ja poproszę o bonik na wymarzone wakacje emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

ananaska

#6719517 Napisano: 02.08.2020 21:22:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Odido Coca cola
Szukam kogoś kto pomoże mi wygrać walizeczkę emotka  emotka  Czy o zbyt wiele proszę? emotka emotka

z tego co obserwuję, to Ty jesteś guru od wygrywania tekstem emotka Zatem to my powinniśmy prosić Ciebie o patent emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ananaska

#6719494 Napisano: 02.08.2020 18:39:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy da się wygrać w konkursie Descreet więcej niż raz? W regulaminie jest zapis, że można brać udział wielokrotnie, ale czy wygrać też można wielokrotnie?


Jak zwykle będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0