Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pmww

pmww

#6714302 Napisano: 06.07.2020 19:04:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dwa bilety na SGP w Toruniu od Monster/Lewiatan! Wyświetl w wątku >>

pmww

#6713385 Napisano: 01.07.2020 14:53:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

patyk napisał(a):

Ja dostałam odpowiedz że wysłali mi koszulkę zamiast piłki ponieważ część osób wygrywjacych 3 st nie spełniła warunków konkursu więc "awansowałam" z 4 st na 3st... No szkoda tylko że piłka by była o wiele fajniejsza niż ta niebieska reklama w rozmiarze L...

Jestem ciekawa czy do kogoś dotarły te piłki za 4 stopień w C4? Czy zaraz się okaże że wszyscy awansowali na koszulki... 

to powinni Ci 5 sztuk przysłać emotka  bo TQ wycenia je na 10zl

Mnie się wydaje, że oni robiąc podobne konkursy, jednocześnie w C4, Biedrze, Selgrosie i chyba Makro nie udźwignęli tematu, pomieszali laureatów i rodzaje nagród - stąd to całe zamieszanie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pmww

#6713329 Napisano: 01.07.2020 12:34:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

pmww napisał(a):

superloser napisał(a):

pmww napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Skoro agencja jest ugodowa i przyznała się do błedu, to w jakim celu chcesz rozkręcać dramę i pisać do tylu miejsc?! Rozumiem, że konkursów jest aż nadto i trzeba koniecznie zniechęcić kolejny koncern do ich organizowania?...za sprawą kawałka ścierki, serio???

Serio, serio... Przyznała się do błędu w jednym przypadku, niepodpisanej koszulki a co z "dziwnymi-kwadratowymi" podpisami na "dziwnych" koszulkach. Takich nagród było 130, cześć to faktycznie koszulki meczowe jak na zdjęciach a część - jakieś inne, już samo to jest podejrzane, skoro oferowany był jeden model. Poczytaj dobrze cały wątek, obejrzyj zdjęcia, które wkleili ludzie i zdjęcia nagród, które oferowała agencja. Nie chodzi o dramę tylko o zwykłą uczciwość. Jeśli wszyscy dostaną te koszulki, które były obiecane, to pierwszy tu napisze pean pochwalny dla Karlsbada. A replika koszulki meczowej z podpisem Roberta to nie jest byle ścierka i dla wielu ma wartość sentymentalną, niejednokrotnie większą od nagrody głównej.

To chodzi ci o podpis czy koszulke? W czym ten sentyment jest ulokowany? Bo dla fana to autograf na serwetce by wystarczyl   emotka  
A tu nawet nie ma 100% pewnosci, kto hurtem markerował .

No i sam sobie odpowiedziałeś o co mi chodzi  emotka

Dla mnie to szmatka taka sama jak te od Avanti z autografami.
Pisanie do sponsora spowoduje, ze środki przeznaczone na promocje w Polsce, zamiast na konkursy z wierszykami, zastana przeznaczone na BOGOF albo “free” samples. Tak dla świetego spokoju emotka  

Nie wiem, czego się tak boicie? Sponsor to potężna korporacja, którą stać na to, żeby nagrody były uczciwe. Po za tym, skoro piszecie na tym forum, to raczej nie jesteście przypadkowymi konkursowiczami i dobrze wiecie, że nagrody mogą być i bywają uczciwe i okazałe. Zresztą do P&G nikt na razie nie ma pretensji, tak jak i do C4, bo niby o co? Niech rozliczą agencję, jeśli to np. ona zagarnęła właściwe nagrody a nam wciska badziew. A jeśli to ustawka, za wiedzą sponsora, to może nawet lepiej jak zaprzestanie organizować konkursy. Co nam po takich promocjach/konkursach, w których ktoś nas robi w wała? Ilu z nas wzięłoby udział w tym konkursie, gdyby do wygrania była niebieska koszulka Gillette? Konkurs to transakcja wiązana, coś za coś, nikt nie robi nikomu łaski. Obydwie strony ponoszą koszty (lub w zależności od wyniku  emotka inwestują środki) proporcjonalne do swoich możliwości a to stawia je na równi praw.

I, żeby była jasność: ja na razie nigdzie oprócz agencji nie pisałem. Wyświetl w wątku >>

pmww

#6713314 Napisano: 01.07.2020 11:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

pmww napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Skoro agencja jest ugodowa i przyznała się do błedu, to w jakim celu chcesz rozkręcać dramę i pisać do tylu miejsc?! Rozumiem, że konkursów jest aż nadto i trzeba koniecznie zniechęcić kolejny koncern do ich organizowania?...za sprawą kawałka ścierki, serio???

Serio, serio... Przyznała się do błędu w jednym przypadku, niepodpisanej koszulki a co z "dziwnymi-kwadratowymi" podpisami na "dziwnych" koszulkach. Takich nagród było 130, cześć to faktycznie koszulki meczowe jak na zdjęciach a część - jakieś inne, już samo to jest podejrzane, skoro oferowany był jeden model. Poczytaj dobrze cały wątek, obejrzyj zdjęcia, które wkleili ludzie i zdjęcia nagród, które oferowała agencja. Nie chodzi o dramę tylko o zwykłą uczciwość. Jeśli wszyscy dostaną te koszulki, które były obiecane, to pierwszy tu napisze pean pochwalny dla Karlsbada. A replika koszulki meczowej z podpisem Roberta to nie jest byle ścierka i dla wielu ma wartość sentymentalną, niejednokrotnie większą od nagrody głównej.

To chodzi ci o podpis czy koszulke? W czym ten sentyment jest ulokowany? Bo dla fana to autograf na serwetce by wystarczyl   emotka  
A tu nawet nie ma 100% pewnosci, kto hurtem markerował .

No i sam sobie odpowiedziałeś o co mi chodzi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pmww

#6713294 Napisano: 01.07.2020 11:00:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

pmww napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Karlsbad odpisał, że koszulka bez podpisu wysłana jest przez pomyłkę, że mam przygotować koszulkę i w najbliższych dniach kurier dostarczy prawidłowa koszulkę i odbierze tą bez podpisu

I co zrobia z tymi obmacanymi? emotka  

no jasne...i produkcja podpisów na piłkach też w najbliższych dniach ruszy

jeszcze kwestia tych niebieskich z C4..

U mnie to samo. Piszmy wszędzie, gdzie się da... do P&G, Carrefour oraz do Store9_ to jest agencja reprezentująca Roberta. Wysyłajmy zdjęcia tych "dziwnych" koszulek i zdjęcia materiałów reklamujących konkurs.

Skoro agencja jest ugodowa i przyznała się do błedu, to w jakim celu chcesz rozkręcać dramę i pisać do tylu miejsc?! Rozumiem, że konkursów jest aż nadto i trzeba koniecznie zniechęcić kolejny koncern do ich organizowania?...za sprawą kawałka ścierki, serio???

Serio, serio... Przyznała się do błędu w jednym przypadku, niepodpisanej koszulki a co z "dziwnymi-kwadratowymi" podpisami na "dziwnych" koszulkach. Takich nagród było 130, cześć to faktycznie koszulki meczowe jak na zdjęciach a część - jakieś inne, już samo to jest podejrzane, skoro oferowany był jeden model. Poczytaj dobrze cały wątek, obejrzyj zdjęcia, które wkleili ludzie i zdjęcia nagród, które oferowała agencja. Nie chodzi o dramę tylko o zwykłą uczciwość. Jeśli wszyscy dostaną te koszulki, które były obiecane, to pierwszy tu napisze pean pochwalny dla Karlsbada. A replika koszulki meczowej z podpisem Roberta to nie jest byle ścierka i dla wielu ma wartość sentymentalną, niejednokrotnie większą od nagrody głównej. Wyświetl w wątku >>
0 0

pmww

#6713202 Napisano: 30.06.2020 23:19:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

superloser napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Karlsbad odpisał, że koszulka bez podpisu wysłana jest przez pomyłkę, że mam przygotować koszulkę i w najbliższych dniach kurier dostarczy prawidłowa koszulkę i odbierze tą bez podpisu

I co zrobia z tymi obmacanymi? emotka  

no jasne...i produkcja podpisów na piłkach też w najbliższych dniach ruszy

jeszcze kwestia tych niebieskich z C4..

U mnie to samo. Piszmy wszędzie, gdzie się da... do P&G, Carrefour oraz do Store9_ to jest agencja reprezentująca Roberta. Wysyłajmy zdjęcia tych "dziwnych" koszulek i zdjęcia materiałów reklamujących konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 1 kajus18

pmww

#6713161 Napisano: 30.06.2020 20:06:40 w Zdjęcia naszych wygranych

jokan napisał(a):

no wlasnie, to mailem nie ma sensu nic pisac?

może da się załatwić mailem, pomyśl ilu ludzi wysyłałoby poleconym reklamacjei Karlsbad poleconym musi odp. Do 24.07 jest czas, jak się mailem nie da załatwić.

Też myślę, że trzeba zacząć mailem ale jak będą ściemniać to trzeba oficjalnie złożyć reklamację, bo potem powiedzą, że za późno. Wyświetl w wątku >>
0 0

pmww

#6713099 Napisano: 30.06.2020 16:42:57 w Zdjęcia naszych wygranych
I pamiętajcie o oficjalnej "papierowej" reklamacji: Wyświetl w wątku >>
0 0

pmww

#6713065 Napisano: 30.06.2020 14:59:49 w Zdjęcia naszych wygranych
santi333 napisał(a):

Oczywiście, ze powinna być biała jak u Rufusa. A nie ten reklamowy niebieski badziew, który sam otrzymałem z konkursu w C4.
Pozostaje pisać miale/dzwonić.

Zgadzam się z santi333, ja dostałem jeszcze inną, całą białą polówkę. Na zdjęciu jest wskazana wyraźnie meczowa koszulka i zarówno te z autografem jak i te bez powinny być takie jak na zdjęciu. Piszcie i to nie tylko do Karlsbada ale też do wiadomości Gillette, H&S i Carrefour. Wyświetl w wątku >>

pmww

#6711929 Napisano: 25.06.2020 10:11:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
3 stopień od Beskidzkich - mail z 9:46. Wyświetl w wątku >>

pmww

#6711458 Napisano: 23.06.2020 14:47:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kaw Jacobs z Intermarche  emotka Wyświetl w wątku >>

pmww

#6710097 Napisano: 17.06.2020 12:48:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jest i u mnie piła od Gillette/Biedry  emotka Wyświetl w wątku >>

pmww

#6708831 Napisano: 10.06.2020 16:42:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
No i jeszcze koszulka z podpisem Lewego z Gillette w C4  emotka  co za tydzień... krótki ale treściwy! Wyświetl w wątku >>

pmww

#6708180 Napisano: 08.06.2020 17:53:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ha! Drugi strzał dzisiaj... Tym razem z grubszej rury  emotka  :

  Wyświetl w wątku >>

pmww

#6708115 Napisano: 08.06.2020 14:16:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dwie dyszki od Kaktusa... cieszy i to bo posucha ostatnio... Wyświetl w wątku >>

pmww

#6707238 Napisano: 03.06.2020 16:48:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Bref z Carrefour... a myślałem, że już dawno po wszystkim!  Wyświetl w wątku >>

pmww

#6706196 Napisano: 29.05.2020 15:19:58 w Czy informują/ informowali?
Cześć,
Smolar informował już o weryfikacji z Cherrissimo? Wyświetl w wątku >>
0 0

pmww

#6704728 Napisano: 22.05.2020 20:17:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
guarania napisał(a):

Dzięki Smolarowi mogę podzielić się szczęściem z lokalnym hospicjum, to chyba moja najpiękniejsza nagroda  emotka

Zaryzykuję karniaka za "nie na temat" ale... Brawo za motywacje! Wyświetl w wątku >>

pmww

#6704644 Napisano: 22.05.2020 12:43:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jest bransoleta  emotka  od Cherrissimo! Wyświetl w wątku >>

pmww

#6704159 Napisano: 20.05.2020 14:17:57 w moje dzisiejsze wygrane :)