Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mrklucha

mrklucha

#6555122 Napisano: 10.12.2018 09:02:10 w Lay's


Po prostu kiedy klikniecie na jakąś paczkę i przy danym zdjęciu wybieracie "weź udział", to system uznaje, że tę nagrodę wybraliście. Przynajmniej ja to tak wydedukowałem, też mi się zdarzyło. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6554546 Napisano: 07.12.2018 16:04:54 w Lay's
Ja też się poddaję. Dzisiaj poszły ostatnie zgłoszenia. Nie mam pojęcia, jak dogodzić organizatorom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6554517 Napisano: 07.12.2018 14:49:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

mrklucha napisał(a):

Właśnie zadzwonił do mnie gosciu z radia złote przeboje. Pytał czy spędzam święta z dziewczyną.... Mowie, że tak. Podziękował za udzial i do widzenia, okazuje się, że konkurs 'łączymy ludzi na święta' jest przeznaczony tylko dla tych, którzy na pewno będą osobno je spędzać. Ech... Nie pomyślałem o tym. Ale na stronie nie ma takiej informacji. 


Hej, jak szybko dzwonią od zgłoszenia?

Dzień albo dwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6554409 Napisano: 07.12.2018 10:17:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie zadzwonił do mnie gosciu z radia złote przeboje. Pytał czy spędzam święta z dziewczyną.... Mowie, że tak. Podziękował za udzial i do widzenia, okazuje się, że konkurs 'łączymy ludzi na święta' jest przeznaczony tylko dla tych, którzy na pewno będą osobno je spędzać. Ech... Nie pomyślałem o tym. Ale na stronie nie ma takiej informacji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6554067 Napisano: 06.12.2018 12:01:04 w Smolar
Dostałaś ktoś z was info z laysów za 1,2,3 grudnia? I z coca-coli nie widzę jeszcze rozstrzygnięcia. Wiecie, czy ten formularz do sprawdzania wygranych na stronie Smolara działa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6553649 Napisano: 05.12.2018 00:35:13 w Lay's
nikola-s napisał(a):

Może mi ktoś powiedzieć jak usunąć niechciane znaczki? Hahaha emotka wywaliłam je gdzieś poza kadr ale nie wiem czy zrobiłam to dobrze hihi emotka


Jest tam przycisk "resetuj znaczki", czy jakoś tak emotka  Jak poza kadrem to się nie przejmuj. RACZEJ Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6553211 Napisano: 03.12.2018 18:38:14 w Czy informują/ informowali?
A wiecie może, czy Coca Cola już dzisiaj dzwoniła/wysyłała mejle? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6552961 Napisano: 02.12.2018 23:29:46 w Lay's
asiczka napisał(a):

mrklucha napisał(a):

cb656 napisał(a):

mrklucha napisał(a):

cb656 napisał(a):

mrklucha napisał(a):

Z mojej strony pojawia się pytanie. Na ekranie głównym, tym, gdzie pod jakąś paczką kryje się dana nagroda i można kliknąć "weź udział", zastanawia mnie jedno: czy to, którą paczkę wybiorę, ma znaczenie? Tzn. czy zdjęcie musi nawiązywać do tej konkretniej paczki (np. stixy).

emotka emotka wow... pytanie mnie przygięło do ziemi emotka

no ale przyznaj, nie zastanawiało Cię to? :)
No teoretycznie nic na ten temat w regulaminie nie zauważyłem, ale przeczytam go jeszcze raz. Głupio by wyszło, jakby się okazało, że to ma jakiekolwiek znaczenie.

Jestem strasznie zawstydzony, że nigdy nie patrzyłem tak na to zadanie emotka

Aaa tam, pocieszę tym, że przy ostatnim zgłoszeniu starałem się jak cholera, zrobiłem fajne zdjęcie, obrobiłem je pięknie w Photoshopie i wrzuciłem do formularza, ale... nie wstawiłem tych kolorowych obrazków z ich strony. Po prostu nie pasowały. A regulamin mówi, że prace będą ocenianie m.in. "w szczególności z uwzględnieniem wykorzystania elementów graficznych dostępnych na stronie", czy jakoś tak. Już nie jestem zadowolony. emotka

A mnie się wydawało, że jak się nie doda naklejki to nie przepuszcza dalej. 

Och, no to kurcze miałem farta, bo dodałem jakąś naklejkę, ale uznałem, że nie pasuje i wywaliłem gdzieś poza kadr... Ciekawe. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6552822 Napisano: 02.12.2018 12:18:01 w Lay's
cb656 napisał(a):

mrklucha napisał(a):

cb656 napisał(a):

mrklucha napisał(a):

Z mojej strony pojawia się pytanie. Na ekranie głównym, tym, gdzie pod jakąś paczką kryje się dana nagroda i można kliknąć "weź udział", zastanawia mnie jedno: czy to, którą paczkę wybiorę, ma znaczenie? Tzn. czy zdjęcie musi nawiązywać do tej konkretniej paczki (np. stixy).

emotka emotka wow... pytanie mnie przygięło do ziemi emotka

no ale przyznaj, nie zastanawiało Cię to? :)
No teoretycznie nic na ten temat w regulaminie nie zauważyłem, ale przeczytam go jeszcze raz. Głupio by wyszło, jakby się okazało, że to ma jakiekolwiek znaczenie.

Jestem strasznie zawstydzony, że nigdy nie patrzyłem tak na to zadanie emotka

Aaa tam, pocieszę tym, że przy ostatnim zgłoszeniu starałem się jak cholera, zrobiłem fajne zdjęcie, obrobiłem je pięknie w Photoshopie i wrzuciłem do formularza, ale... nie wstawiłem tych kolorowych obrazków z ich strony. Po prostu nie pasowały. A regulamin mówi, że prace będą ocenianie m.in. "w szczególności z uwzględnieniem wykorzystania elementów graficznych dostępnych na stronie", czy jakoś tak. Już nie jestem zadowolony. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6552750 Napisano: 01.12.2018 23:28:33 w Lay's
noska81 napisał(a):

czy komuś z Was zdarzyło się, żeby nie było kodu w środku? 

Tu nie, ale w Kubku Pełnym Nagród od Smolara ostatnio mi się tak zdarzyło. Kupiłem w automacie dwie kawy, na jednym kubku kod, na drugim pusto emotka

Poza tym, te kody czasami słabo widać. Najlepiej pod światło sprawdzać z obu stron opakowania. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6552699 Napisano: 01.12.2018 19:27:19 w Lay's
No to jeszcze zastanawia mnie jedna rzecz, a raczej ciekawi: Czy zdjęcie może być obrobione w jakimś programie? emotka Oczywiście wykonane przeze mnie (tyle na ten temat mówi regulamin, więc się zastanawiam. Jak myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6552694 Napisano: 01.12.2018 19:21:10 w Lay's
cb656 napisał(a):

mrklucha napisał(a):

Z mojej strony pojawia się pytanie. Na ekranie głównym, tym, gdzie pod jakąś paczką kryje się dana nagroda i można kliknąć "weź udział", zastanawia mnie jedno: czy to, którą paczkę wybiorę, ma znaczenie? Tzn. czy zdjęcie musi nawiązywać do tej konkretniej paczki (np. stixy).

emotka emotka wow... pytanie mnie przygięło do ziemi emotka

no ale przyznaj, nie zastanawiało Cię to? :)

katake napisał(a):

mrklucha napisał(a):

Z mojej strony pojawia się pytanie. Na ekranie głównym, tym, gdzie pod jakąś paczką kryje się dana nagroda i można kliknąć "weź udział", zastanawia mnie jedno: czy to, którą paczkę wybiorę, ma znaczenie? Tzn. czy zdjęcie musi nawiązywać do tej konkretniej paczki (np. stixy).

Powiem szczerze nie zastanawiałam się nad tym...w mojej wygranej focie akurat nawiązywał wierszyk do konkretnego smaku.Ale teoretycznie chyba nie ma to znaczenia?


No teoretycznie nic na ten temat w regulaminie nie zauważyłem, ale przeczytam go jeszcze raz. Głupio by wyszło, jakby się okazało, że to ma jakiekolwiek znaczenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

mrklucha

#6552680 Napisano: 01.12.2018 18:55:15 w Lay's
Z mojej strony pojawia się pytanie. Na ekranie głównym, tym, gdzie pod jakąś paczką kryje się dana nagroda i można kliknąć "weź udział", zastanawia mnie jedno: czy to, którą paczkę wybiorę, ma znaczenie? Tzn. czy zdjęcie musi nawiązywać do tej konkretniej paczki (np. stixy). Wyświetl w wątku >>
1 katake 0

mrklucha

#6546944 Napisano: 13.11.2018 19:45:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawe czy jeszcze będą dzwonić z Wakacje z Orange. Z pięć zgłoszeń poszło i nic emotka  pewnie wszystkich obdzwonili, ale nie potrafię przestać mieć nadziei emotka Wyświetl w wątku >>
0 0