Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sks900

sks900

#6777931 Napisano: 27.04.2021 16:01:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nniewidzialnaa napisał(a):

czy dostaliscie juz przelewy z milki 50 zł co 15 min?

Nie. Nawet głównej na stronie loterii nie zweryfikowali. Wg. regulaminu mają czas na wysyłkę przelewów do końca lipca, jak w czerwcu będą to będzie dobrze. Wyświetl w wątku >>

sks900

#6777345 Napisano: 23.04.2021 18:33:49 w Wkurza mnie...
FBewa36 napisał(a):



Ja ostatnio wpalcalam w wplatomacie kasę, około 1200, była to jeszcze kasa na zapłacenie rachunku za prąd, który place z kimś na pół, więc częściowo kasa od tej osoby, wpłatomat kasę połknął, kartę wypluł i nic się na koncie nie zaksięgowało, musialam pisać reklamacje do banku, wymienić jakie dokładnie banknoty tam były i dokładną kwotę, której nie znałam bo chciałam żeby wpłatomat to przeliczył bo nazbierałam dużo 20 złotowych banknotów, i teraz najlepsze, reklamacja 3 tygodnie! 3 tygodnie czekania na swoją kasę która potrzebna ci jest na juz

Niektóre banki np. ING, PKO BP, BNP, Pekao, oferują wpłatę BLiK-iem we wpłatomacie, to lepsze rozwiązanie od karty. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6777267 Napisano: 23.04.2021 13:27:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Ponad miesiąc od losowania, a na stronie loterii Milka nie ma zwycięzcy głównej nagrody. Rezerwę zweryfikowali. 

https://www.loteriamilka.pl/after

Poprzednio chcieli w Milce wszystkie paragony więc jeśli zwycięzcy brakowało choć jednego to nagroda zostanie do dyspozycji organizatora. Fundatorzy nagród powinni od razu zastrzegać u organizatora, że mają wybierać zwycięzce do upadłego- no ale kto by się tym przejmował. Organizatorzy szczęśliwi, że tyle nagród im zostaje, szczególnie tych wartościowych  emotka

W Milce jest 3 rezerwowych do głównej, więc mało prawdopodobne, że wszystkich zweryfikowali negatywnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6777153 Napisano: 22.04.2021 22:57:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ponad miesiąc od losowania, a na stronie loterii Milka nie ma zwycięzcy głównej nagrody. Rezerwę zweryfikowali. 

https://www.loteriamilka.pl/after Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6776860 Napisano: 21.04.2021 19:51:40 w WC - rozmowy o wszystkim
magdalena-chili napisał(a):


No właśnie niekoniecznie "poniosło hyhy". Wystarczy poczytać co ludzie podają w internecie,  jaki linki klikają, i jakie kwoty wyrzucają przez balkon. Kolezanka pracująca w strukturach "bezpieczeństwa" automatycznie kliknęła w sms i wyczyścili jej konto. Trzeba być czujnym, bo są coraz to nowe formy wyłudzania pieniędzy. Metody socjotechniczne coraz bardziej "sprytne". I uwrażliwianie Forumowiczow to akurat pozytywny gest. Może ktoś przeczyta i nie da się nabrać następnym razem. 


Koleżanka nie tylko kliknęła link, ale zainstalowała złodziejską aplikację z tego linku. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6776677 Napisano: 20.04.2021 20:52:04 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
aurorcia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

aurorcia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy wszyscy już dostali przelewy z majonezu dekoracyjnego z Winiar?
Wygrałam jedyne 50 zł 28 lutego i do dziś nie mam przelewu?

Chyba jeszcze nic nie wysyłali emotka

Dzięki emotka ,czyli czekamy,coś długo od lutego emotka

Oni zawsze mają taki zapłon  emotka

Tydzień przed terminem z regulaminu wyślą. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6775759 Napisano: 15.04.2021 15:24:25 w WC - rozmowy o wszystkim
"Seniorzy oszukani metodą "na policjanta". Stracili 900 tys. zł"

Ok. 900 tys. zł straciło małżeństwo białostoczan w podeszłym wieku, oszukane metodą "na policjanta". Początkowo policja informowała o stracie 467 tys. zł, które przestępcy odebrali w gotówce. Okazało się jednak, że małżonkowie w wieku 80 i 90 lat kolejne ponad 400 tys. zł przesłali im przelewem.


Do oszustw doszło w Białymstoku pod koniec lutego i na początku marca. Mężczyzna, który do staruszków zadzwonił, podał się za funkcjonariusza policji, opowiedział im historię o akcji policyjnej i poprosił o pomoc; mówił, że przestępcy mają dane z ich dokumentów i mogą próbować wypłacić pieniądze z konta lub zaciągnąć pożyczkę. Polecił seniorom przekazać wszystkie swoje oszczędności, co miało pomóc w złapaniu rzekomych oszustów.

Początkowo prowadził rozmowę z 90-latkiem. Aby uwiarygodnić, że jest policjantem polecił seniorowi, by wybrał - bez rozłączania się - na klawiaturze telefonu numer 112, gdzie usłyszał głos rzekomego dyżurnego. Potem rozmowę kontynuowała już 80-letnia żona pana.
Następnego dnia do małżonków zadzwonił mężczyzna podający się za prokuratora. Polecił kobiecie, aby wypłaciła z konta wszystkie pieniądze i przekazała je funkcjonariuszowi w umówionym miejscu i na uzgodnione hasło. Kobieta uwierzyła, że w to miejsce na jej konto wpłyną "policyjne" pieniądze, potrzebne do akcji przeciwko przestępcom, własne oszczędności - 467 tys. zł - przekazała w gotówce rzekomemu policjantowi.
Okazało się jednak, że małżonkowie stracili jeszcze prawie drugie tyle pieniędzy. Jak poinformował w środę zespół prasowy podlaskiej policji, przestępcy przez kolejne dni dzwonili bowiem do staruszków i przekonali ich, by na wskazany numer bankowy przelali pozostałe oszczędności i w ten sposób stracili ponad 400 tys. zł. Dopiero kilka dni później zgłosili się na policję.
W miniony wtorek policja informowała o zatrzymaniu 55-latka z okolic Kalisza (Wielkopolskie), który ma zarzut udziału w pierwszym z tych oszustw. Miał być osobą, która - jako rzekomy policjant - odebrała w gotówce 467 tys. zł. Mężczyzna jest też podejrzany o kolejne podobne przestępstwo, wskutek którego mieszkanka Białegostoku straciła 61 tys. zł. Po postawieniu zarzutów został tymczasowo aresztowany.
Policja stale apeluje, by po takich telefonach nie podejmować pochopnych działań, szukać kontaktu z rodziną, by zweryfikować informacje i osobom dzwoniącym nie mówić o swoich oszczędnościach.
Funkcjonariusze zapewniają, że przy zwalczaniu przestępczości nigdy nie proszą o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwonią z takim żądaniem, nie informują też telefonicznie o swoich akcjach. "Jeżeli odebrałeś taki telefon, bądź pewien, że dzwoni oszust. Nigdy w takich sytuacjach nie przekazuj pieniędzy, nie podpisuj dokumentów, nie zakładaj kont w banku, nie zaciągaj żadnych pożyczek czy kredytów i nie przekazuj nikomu swoich danych osobowych, pinów, czy loginów i haseł" - apelują policjanci i proszą seniorów, by odkładali słuchawkę i rozłączali się, a po takiej rozmowie natychmiast dzwonili na numer alarmowy 112.
Powtarzają też apel do rodzin osób starszych, by przypominały bliskim o zagrożeniach i tłumaczyły im, jak działają oszuści.





https://biznes.in...;utm_campaign=chrome Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6771891 Napisano: 24.03.2021 23:50:00 w WC - rozmowy o wszystkim
Sprzedajecie coś na OLX?  Warto przeczytać artykuł z linka poniżej.


Najważniejsze z tego artykułu do zapamiętania:

Nigdy nie podawaj numeru karty płatniczej po to aby otrzymać pieniądze. Podanie numeru karty oznacza, że ktoś pobierze z niej pieniądze.

https://niebezpie...cam-karta-platnicza/ Wyświetl w wątku >>

sks900

#6770403 Napisano: 17.03.2021 14:26:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Milka, 2 rezerwa 50 zł., czyli jeszcze wysyłają emaile z informacją o wygranej. Wyświetl w wątku >>

sks900

#6770378 Napisano: 17.03.2021 13:32:19 w moje dzisiejsze wygrane :)

sks900

#6768340 Napisano: 06.03.2021 14:37:02 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

sks900 napisał(a):

Kielce. 17-LATKA oszukana metodą na policjanta! Dziewczyna straciła aż 63 TYSIĄCE ZŁOTYCH!

Choć zazwyczaj ofiarami oszustw metodą na policjanta padają seniorzy, w środę w Kielcach haczyk rabusiów połknęła 17-letnia dziewczyna! Oszust obrał sobie dobry moment, zaczekał aż dziewczyna będzie sama w domu, po czym zadzwonił, informując, że za chwilę dojdzie do włamania, a szansą na zachowanie gotówki będzie przekazanie jej rzekomemu policjantowi. Młoda kielczanka tak też uczyniła, co w efekcie doprowadziło do straty oszczędności. Nabrać dała się również 84-letnia seniorka, tym razem metodą na wnuczkę. - Sytuacja 84-latki jest tym bardziej przykra, że spośród straconych pieniędzy, większość pożyczyła w potrzebie chwili od sąsiadki - podkreśla Karol Macek z kieleckiej policji.

- Nastolatka dała wiarę, że za chwilę dojdzie do włamania w jej mieszkaniu i jedyną możliwością na uratowania oszczędności będzie przekazanie ich policjantowi. Nastolatka zebrała wszystkie pieniądze, a następnie przez okno wyrzuciła reklamówkę do obcego mężczyzny, rzekomego policjanta - przekazał funkcjonariusz. - Przypadek 17-latki jest tym bardziej zdumiewający, że tak młoda osoba, mająca kontakt z szeroko rozumianymi mediami elektronicznymi nie zachowała żadnych środków ostrożności i przekazała oszustom 63 tysiące złotych – dodał.Na taką samą kwotę została oszukana 84-letnia mieszkanka Kielc. Seniorka dała się nabrać kobiecie podającej się za jej wnuczkę. Oszustka przekonywała 84-latkę, że spowodowała wypadek i potrzebuje 50 tys. złotych "by wykupić się od odpowiedzialności".- Seniorka odwiedziła sąsiadkę, pożyczyła od niej 50 tysięcy, dołożyła do nich swoje oszczędności, a potem, zgodnie z instrukcjami rzekomej wnuczki wyszła na balkon i rzuciła reklamówkę z 63 tysiącami złotych kobiecie stojącej na dole i rozmawiającej przez telefon - przekazał Macek.Policjanci ponownie apelują o rozwagę. Obie pokrzywdzone powtarzały podstawowy błąd – nie zweryfikowały nigdzie historii przekazywanych przez oszustów.

- Wystarczyło tylko zadzwonić do prawdziwego członka rodziny. Lub chociaż przerwać połączenie - dodał Macek. (PAP)

https://www.se.pl...-9nPH-fdhW-W8CU.html


trzymacie w domu taką kasę? Albo, czy mieliście tyle pieniędzy, gdy mieliście 17 lat?

Prawie na pewno to pieniądze rodziców. Wiele osób trzyma teraz kasę w domu. W ostatnim roku z banków były rekordowe wypłaty, mały % na lokatach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6768326 Napisano: 06.03.2021 13:11:45 w Wkurza mnie...
FBemilia6 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

Pracuja w sklepikach  emotka i to takich z jedna kasa fiskalna... 
jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka  z wyjatkami od przypadku

W Milce po danych widać , że nawet 10 razy dziennie np ród B i R emotka  
Loterie bramkowe to wymysł szatana emotka   a produkty coraz droższe emotka  

Ekipa z Milki jest teraz na Lisner.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6768310 Napisano: 06.03.2021 11:45:10 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Gdy takie konkursy startowały to pamiętam jeden, gdzie kody były na produkcie wydrukowane, by wygrać 100 zł trzeba było zainwestować ok. 80 zł. Taka statystyka była. 

A z tymi paragonowymi teraz jest jeszcze gorzej. Ostatnio w smolarze dzięki filmikowi z losowania raz oszacowałem że było po ok. 2000 zgłoszeń dziennie a nagród 20*200zł. Produkt 10 zł, czyli matematycznie by wygrać jedną nagrodę trzeba by wydać 1000 zł. 

Dlatego teraz gram zupełnie hobbistycznie, 1-2 zgłoszenia by mój los brał udział w losowaniach głównych, jednak wciąż większa szansa na wygranie niż w totolotku  emotka

Ale ciekawe o ile mniej zgłoszeń by było, gdyby kody były na opakowaniu, a nie zgłoszenia przez paragon...

To Nutella obecnie ma taka akcje na odrywanie nslepek  emotka  Paragon zbyteczny, wiec jak masz sklep i dostawe na zapleczu to mozesz grac  emotka

Albo hochland.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767931 Napisano: 04.03.2021 16:30:54 w WC - rozmowy o wszystkim
Kielce. 17-LATKA oszukana metodą na policjanta! Dziewczyna straciła aż 63 TYSIĄCE ZŁOTYCH!

Choć zazwyczaj ofiarami oszustw metodą na policjanta padają seniorzy, w środę w Kielcach haczyk rabusiów połknęła 17-letnia dziewczyna! Oszust obrał sobie dobry moment, zaczekał aż dziewczyna będzie sama w domu, po czym zadzwonił, informując, że za chwilę dojdzie do włamania, a szansą na zachowanie gotówki będzie przekazanie jej rzekomemu policjantowi. Młoda kielczanka tak też uczyniła, co w efekcie doprowadziło do straty oszczędności. Nabrać dała się również 84-letnia seniorka, tym razem metodą na wnuczkę. - Sytuacja 84-latki jest tym bardziej przykra, że spośród straconych pieniędzy, większość pożyczyła w potrzebie chwili od sąsiadki - podkreśla Karol Macek z kieleckiej policji.

- Nastolatka dała wiarę, że za chwilę dojdzie do włamania w jej mieszkaniu i jedyną możliwością na uratowania oszczędności będzie przekazanie ich policjantowi. Nastolatka zebrała wszystkie pieniądze, a następnie przez okno wyrzuciła reklamówkę do obcego mężczyzny, rzekomego policjanta - przekazał funkcjonariusz. - Przypadek 17-latki jest tym bardziej zdumiewający, że tak młoda osoba, mająca kontakt z szeroko rozumianymi mediami elektronicznymi nie zachowała żadnych środków ostrożności i przekazała oszustom 63 tysiące złotych – dodał.Na taką samą kwotę została oszukana 84-letnia mieszkanka Kielc. Seniorka dała się nabrać kobiecie podającej się za jej wnuczkę. Oszustka przekonywała 84-latkę, że spowodowała wypadek i potrzebuje 50 tys. złotych "by wykupić się od odpowiedzialności".- Seniorka odwiedziła sąsiadkę, pożyczyła od niej 50 tysięcy, dołożyła do nich swoje oszczędności, a potem, zgodnie z instrukcjami rzekomej wnuczki wyszła na balkon i rzuciła reklamówkę z 63 tysiącami złotych kobiecie stojącej na dole i rozmawiającej przez telefon - przekazał Macek.Policjanci ponownie apelują o rozwagę. Obie pokrzywdzone powtarzały podstawowy błąd – nie zweryfikowały nigdzie historii przekazywanych przez oszustów.

- Wystarczyło tylko zadzwonić do prawdziwego członka rodziny. Lub chociaż przerwać połączenie - dodał Macek. (PAP)

https://www.se.pl...-9nPH-fdhW-W8CU.html Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767815 Napisano: 04.03.2021 10:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkrystek11984 napisał(a):

Mam problem...zweryfikowali mi negatywnie paragony ponieważ podając numer paragonu nie podałem zer znajdujacych się przed numerem....zamiast 000002345 podałem 2345
Faktycznie mają podstawę nie uznać ?

Czyli w tej Milce co wygrałeś 10 razy, a 8 razy była weryfikacja negatywna, to przez te zera pominięte? Przykra sprawa. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767607 Napisano: 03.03.2021 09:41:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kkrystek11984 napisał(a):

Mam pytanko...wygralem w sumoe 10 razy w milka (50 zl) ale tylkko 2 razy jestem na liście zwycięzców Czy reszta została zweryfikowana negatywnie ? ( wszystko bylo zgodnie z regulaminem) Na pytania oczywiście nie podpisują 
Ma tak jeszcze ktoś ?
Pozdrawiam

Mogłeś np. zgłosić produkty Milki wykluczone z loterii, czyli serki, lody, kanapki, albo pomylić się w dacie, zamiast daty zakupu z paragonu, wpisać datę zgłoszenia do loterii, itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767166 Napisano: 01.03.2021 08:56:23 w WC - rozmowy o wszystkim
FBbeata7 napisał(a):

U mnie w C4 w kasach samoobsługowych można płacić tylko karta a ja zawsze płace gotówka wiec pozostają mi normalne kasy a tam max 2 paragony 

Dziwne, bo hipermarket C4 ma kasy samoobsługowe na gotówkę i na kartę. Natomiast supermarket- ten chyba tylko na kartę.

W moim mieście, w  hipermarkecie C4, tylko kartą można płacić w kasach samoobsługowych. Dziwi mnie za to, że ktoś nie płaci kartą... Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6767075 Napisano: 28.02.2021 14:38:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

sks900 napisał(a):

W loterii Milka powinna być duża  rezerwa, około 400x50zl.

Czy Ty liczyłeś laureatów z listy?  emotka Z  nie chciałoby mi się, ale dajesz nadzieję, że może wpadnie coś z rezerwy, choć zgłosiłam tylko trzy paragony... 

Z kilku dni wystarczy policzyć. Nigdy nie było 96 osób. Wyświetl w wątku >>
1 kuleczkar 0

sks900

#6767059 Napisano: 28.02.2021 12:50:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

sks900 napisał(a):

W loterii Milka powinna być duża  rezerwa, około 400x50zl.


W razie wygranej rezerwy paragon jak się wysyła? wystarczy zdjęcie czy wysyłka?
Jak było do tej pory?

Dostaniesz e-mail z linkiem do formularza, trzeba podać imię, nazwisko, nr konta i zdjęcie paragonu. Wyświetl w wątku >>
1 ditomaso 0

sks900

#6767049 Napisano: 28.02.2021 12:18:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W loterii Milka powinna być duża  rezerwa, około 400x50zl. Wyświetl w wątku >>
0 0