Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sks900

sks900

#6766378 Napisano: 24.02.2021 07:06:18 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

oszuści telefoniczni, dzwonił do mnie jakiś oszołom łamiącą polszczyzną, że jakieś bitcoiny mam do wypłaty i gdzieś się niby rejestrowałam...wysłałam go na drzewo emotka emotka

A ten pan uwierzył złodziejom i stracił 120 tys. zł:
https://www.money...11285388499808a.html Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

sks900

#6764788 Napisano: 14.02.2021 17:55:31 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

veldominik2 napisał(a):

Mnie wkurza Milka niby co 15 minut wygrana a nic nie mogę ustrzelić, a łatwiejszego konkursu chyba nie ma emotka

Mnie też wkurza, bo wysyłam ful zgłoszeń i nic.To tak samo, jak było z lodami Kaktus,
tez niby co 15 minut, a trudno było ustrzelić emotka

W loterii Katus 20 zł było co 3 minuty. Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

sks900

#6763292 Napisano: 05.02.2021 14:33:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

Czyli wystarczyło zdjęcie paragonu z produktem? Nie nalegali na pieczątkę ze sklepu?

Tak, ale w rozmowie telefonicznej powiedziano mi, że następnym razem lepiej mieć pieczątkę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763171 Napisano: 04.02.2021 22:54:31 w WC - rozmowy o wszystkim
edi999a napisał(a):

xoxox napisał(a):

edi999a napisał(a):

Planuję kupić laptop - taki zarówno do nauki dla dzieci, jak i do korzystania na co dzień przez rodziców. Co polecacie w kwocie ok. 3.-3,5 tyś.? Mogę zastanowić się nad nieco większą kwotą, ale szukam czegoś z miarę dobrymi parametrami, żeby po 2-3 latach użytkowania nie trzeba było go oddawać na złom emotka . Wiem, że technika idzie do przodu i dziś kupiony sprzęt, za rok to już będzie przeżytek, ale... wiem, że są tu fachowcy i może coś doradzą? emotka

Z czystym sercem mogę polecić Huawei Matebook D 14 cali. Nie wiem jak teraz ceny stoją, ale ok. 2 lata temu dałam za nowy 2500. Super sprzęt zgrabny, lekki, szybki. Może nie za bardzo do gier (dość mocno się grzeje) ale do innych celów sprawdza się idealnie emotka

Myślę,że zdecyduję się na nieco większy ekran.
Co powiecie na takie modele: https://www.kompu...ja-bq241t-szary.html
https://www.media...sd-int-15-6-w10-gold . Mają podobne parametry, ale który jest lepszy?

https://www.pepper.pl/grupa/laptopy Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763083 Napisano: 04.02.2021 15:12:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

soulfly napisał(a):

sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A majonez Winiary ma ktoś jakieś info od nich czy weryfikują czy jeszcze nie?

Właśnie dostałem od nich emaila

"niestety na paragonie, który od Pana otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż zakup dotyczył produktów promocyjnych( Majonez dekoracyjny Winiary), w takiej sytuacji w celu pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu). Brakujący dokument należy przesłać w ciągu 3 dni od daty otrzymania tej wiadomości, nieuzupełnienie dokumentacji będzie oznaczało weryfikację negatywną."

paragon jest z C4 opis "B-Majonez Winiary 2"  Taki opis jesienią w innej loterii "Odkręć sobie kasę" bez problemu weryfikowali.

Z tą agencją są wieczne problemy,jesli chodzi o weryfikację,20 razy będą ganiali po pieczątkę,a mogliby sami zweryfikować jako agencja.

Tak ,albo wcale nie wyszła info o weryfikacji . Tak jak miałam w Nestle itm.kasa na konto przelana ,a weryfikacji nie wysłali na 1 e-mailu


Oni się kontaktują, gdy coś jest nie tak, wg nich. Milczenie oznacza pozytywną weryfikację, chociaż pamiętam, że na jesieni w loterii Winiary zaczęli wysyłać na emaila, że zweryfikowali pozytywnie. 
Wysłałem jeszcze raz zdjęcie paragonu na tle majonezu i jest OK. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763051 Napisano: 04.02.2021 13:59:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A majonez Winiary ma ktoś jakieś info od nich czy weryfikują czy jeszcze nie?

Właśnie dostałem od nich emaila

"niestety na paragonie, który od Pana otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż zakup dotyczył produktów promocyjnych( Majonez dekoracyjny Winiary), w takiej sytuacji w celu pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu). Brakujący dokument należy przesłać w ciągu 3 dni od daty otrzymania tej wiadomości, nieuzupełnienie dokumentacji będzie oznaczało weryfikację negatywną."

paragon jest z C4 opis "B-Majonez Winiary 2"  Taki opis jesienią w innej loterii "Odkręć sobie kasę" bez problemu weryfikowali.

czyli w czym mają problem przecież pisze że winiary tak ?

Też to dostałam a ma skrót maj dek. 250 ml . Odesłałam im zdjęcie produktu i jest oki. Przeprosili i już nie muszę iść po pieczątkę. Teraz tylko czekam na ema.ze pozytywnie zweryfikowali

Jaki sklep? Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763035 Napisano: 04.02.2021 13:35:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A majonez Winiary ma ktoś jakieś info od nich czy weryfikują czy jeszcze nie?

Właśnie dostałem od nich emaila

"niestety na paragonie, który od Pana otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż zakup dotyczył produktów promocyjnych( Majonez dekoracyjny Winiary), w takiej sytuacji w celu pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu). Brakujący dokument należy przesłać w ciągu 3 dni od daty otrzymania tej wiadomości, nieuzupełnienie dokumentacji będzie oznaczało weryfikację negatywną."

paragon jest z C4 opis "B-Majonez Winiary 2"  Taki opis jesienią w innej loterii "Odkręć sobie kasę" bez problemu weryfikowali.

czyli w czym mają problem przecież pisze że winiary tak ?

Nie ma słowa dekoracyjny pewnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6763010 Napisano: 04.02.2021 12:45:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

A majonez Winiary ma ktoś jakieś info od nich czy weryfikują czy jeszcze nie?

Właśnie dostałem od nich emaila

"niestety na paragonie, który od Pana otrzymaliśmy nie widnieje słowo, skrót pozwalające  stwierdzić, iż zakup dotyczył produktów promocyjnych( Majonez dekoracyjny Winiary), w takiej sytuacji w celu pozytywnej weryfikacji zgłoszenia Uczestnik zobowiązany jest potwierdzić w sklepie, iż paragon fiskalny potwierdza zakup zgodny z postanowieniami Regulaminu (pieczątka sklepu i podpis pracownika na odwrocie paragonu). Brakujący dokument należy przesłać w ciągu 3 dni od daty otrzymania tej wiadomości, nieuzupełnienie dokumentacji będzie oznaczało weryfikację negatywną."

paragon jest z C4 opis "B-Majonez Winiary 2"  Taki opis jesienią w innej loterii "Odkręć sobie kasę" bez problemu weryfikowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6762606 Napisano: 02.02.2021 17:43:28 w WC - rozmowy o wszystkim
30-latka z Hrubieszowa straciła majątek. Znany tajwański aktor okazał się oszustem

30-latka z Hrubieszowa miała nadzieję, że w końcu spotkała prawdziwą miłość. Poznany przez internet mężczyzna wydawał się ideałem. Przedstawił się jako tajwański celebryta, obsypywał ją komplementami. Wyznał, że mimo sławy jest zagubiony i samotny. Stwierdził, że tylko jej może ufać, chciał nawet przechować u niej warte majątek złoto i biżuterię. Potrzebował tylko pieniędzy, żeby wysłać do niej kosztowności.

Mężczyzna opowiadał 30-latce, że innym kobietom, które poznawał, zależało tylko na jego pieniądzach, a potem znikały. Jednak ona jest zupełnie inna niż wszystkie. Zaproponował, że przechowa u niej należące do niego złoto, biżuterię i nagrody. Za przesyłkę kosztowności musiała jednak zapłacić z własnej kieszeni.Celebryta obiecywał, że zwróci jej wszystkie pieniądze. Miał przyjechać po nią do Polski i zabrać na Tajwan. Oczarowana 30-latka wzięła w bankach trzy pożyczki na łączną kwotę 160 tysięcy złotych.
Pieniądze wpłacała na podane przez mężczyznę konto. Ten twierdził, że spłaci wszystkie zaciągnięte przez nią długi. Po trzeciej wpłacie mieszkanka Hrubieszowa zaczęła podejrzewać, że poznany ideał może być jednak naciągaczem.Kobieta zgłosiła sprawę na policję oraz do prokuratury. Funkcjonariusze próbują namierzyć mężczyznę, ale szanse, że 30-latka odzyska choć część pieniędzy, są bardzo małe. To nie pierwsza kobieta, która padła ofiarą oszusta podającego się za kogoś innego. Policjanci apelują o ostrożność w kontaktach z przygodnie poznanymi osobami.
https://www.fakt....srcc=ucs&utm_v=2 Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6762400 Napisano: 01.02.2021 17:22:10 w WC - rozmowy o wszystkim
Jedna z najwyższych wyłudzonych kwot w Polsce. 74-latka straciła ponad 670 tys. zł



74-letnia mieszkanka krakowskiej Krowodrzy padła ofiarą fałszywego oficera Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Kobieta przekazała oszustowi 670 tys. złotych. To jedna z najwyższych wyłudzonych kwot w Polsce.

74-latka z Krowodrzy w ostatni piątek zgłosiła policji, że kilka dni temu odebrała telefon. Mężczyzna podający się za oficera Centralnego Biura Antykorupcyjnego przekonał seniorkę, że pieniądze zgromadzone na jej kontach bankowych są zagrożone. Dodał, że policja szuka oszustów, którzy chcą wykraść jej oszczędności.74-latka uwierzyła osobie podszywającej się pod policjanta i w kilku przelewach przekazała oszczędności sięgające ponad 670 tys. zł na rzekomo bezpieczne konto bankowe.

Fałszywy policjant zapewniał seniorkę, że po zakończonych działaniach odzyska ona swoje oszczędności. Niestety tak się nie stało. Fałszywy funkcjonariusz nie nawiązał z nią ponownego kontaktu - wyjaśnił rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.



https://www.rmf24...ka-strac,nId,5023175 Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

sks900

#6762396 Napisano: 01.02.2021 17:00:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nestle ITM przelew Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

sks900

#6760956 Napisano: 26.01.2021 00:12:01 w WC - rozmowy o wszystkim
Kraków: Wyrzuciła prawie 260 tysięcy złotych do KOSZA NA ŚMIECI!


Spektakularne oszustwo
21 stycznia w Krakowie doszło do nietypowego wydarzenia. Starsza kobieta wyrzuciła wszystkie swoje oszczędności do kosza na śmieci. Brzmi to niewiarygodnie, jednak sytuacja ta wydarzyła się naprawdę. Sprawa ta jest wynikiem skrupulatnie zaplanowanej akcji.

W zeszły czwartek, 21 stycznia, doszło do absurdalnej sytuacji. 76-letnia kobieta otrzymała telefon od tajemniczego mężczyzny. Przedstawił się on jako „policjant, Krzysztof Janicki z Centralnego Biura Śledczego Policji”. Poinformował kobietę, iż już wkrótce zostanie okradziona, a policja planuje zorganizować nalot, aby zatrzymać oszusta na gorącym uczynku.

Wszystko to oczywiście było nieprawdą, a rzekomy policjant zapewnił, że służby zabezpieczą jej oszczędności. Ponadto poinstruował kobietę, gdzie dokładnie ma pozostawić pieniądze. 76-latka zgodnie z poleceniem spakowała wszystkie swoje pieniądze do plastikowej reklamówki i wyrzuciła je do śmieci, czyli tam, gdzie prosił „policjant”. Suma wyrzuconych pieniędzy to aż 230 tysięcy złotych.

To niestety nie koniec. Oszuści postanowili wykorzystać kobietę jeszcze dwukrotnie poprosili o dodatkowe wypłaty pieniędzy z bankomatu. Staruszka wypłaciła najpierw 20 tysięcy złotych, a niedługo później kolejne 9 tysięcy zł. W sumie starsza kobieta wyrzuciła więc do kosza na śmieci prawie 260 000 PLN.

https://www.googl...j1.html%3fformat=amp Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

sks900

#6760339 Napisano: 22.01.2021 13:26:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

joan napisał(a):

W 2020 nie odbyły się dwie duże imprezy sportowe:
a) letnie igrzyska olimpijskie w Tokio,
b) piłkarskie mistrzostwa Europy.

Jak wiadomo: przy okazji takich imprez pojawia się spoooro akcji promocyjnych. Zgodnie z logiką, powinny one zostać przełożone na rok 2021. Czy ktoś ma może przecieki w tej sprawie? (tak-wiem-że-Covid) emotka

Myślisz, że w 2021 Już mogą się odbyć?  Jakoś tego nie widzę  emotka
Ja mam obawy czy Festivale muzyczne z discreet się odbędą  emotka

Mistrzostwa Europy na 100% będą. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6760235 Napisano: 21.01.2021 22:54:13 w WC - rozmowy o wszystkim
"Oszustwo na BLIK-a. 31-latek wyłudził blisko 130 tys. złotych. Grozi mu 8 lat więzienia
- Osoby pokrzywdzone otrzymywały komunikatorem internetowym link do strony internetowej banku wraz z informacją o wygraniu nagrody. Nie był to jednak prawdziwy bank, tylko strona internetowa, która łudząco go przypominała. Następnie niektóre osoby, które otrzymały ten link, logowały się za jego pomocą i dzięki temu sprawca otrzymywał całkowity dostęp do konta bankowego, gdzie mógł korzystać z BLIK-a. W ten sposób 31-latek ukradł prawie 130 tys. złotych 


"
https://www.dobre...nia,News,112904.html Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6759046 Napisano: 17.01.2021 18:36:42 w Pomocy!!!!
delvitto napisał(a):

sks900 napisał(a):

Trzeba kliknąć w te 3 pionowe kropki w prawym górnym rogu przeglądarki, a potem w ustawienia -> hasła

Dziękuję. Zrobiłam to, i w długiej liście znalazłam o2., i jednak te hasło jest jednym z tych dwóch co brałam pod uwagę. Niestety, po ręcznym wpisaniu nie loguje...:( czy te problemy nie mogą być związane z tym, że połączyłam swoją pocztę z tym nachalnym loginem od wp, co wciąż nie dawali spokoju? 

To znajdź na liście hasło powiązane z wp. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6759041 Napisano: 17.01.2021 17:42:26 w Pomocy!!!!
delvitto napisał(a):

sks900 napisał(a):

W ustawieniach przeglądarki możesz sprawdzić hasła.

ale że jak? Jeśli mam chrome, tzn, że gdzieś tam to znajdę? Czy na poczcie o2. to się gdzieś sprawdza? Jeśli w ustawieniach przeglądarki, to chyba sobie nie poradzę, będę musiała syna wołać. Ale dzięki, mam nadzieję, że syn mi to odtworzy.

Trzeba kliknąć w te 3 pionowe kropki w prawym górnym rogu przeglądarki, a potem w ustawienia -> hasła

Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6759028 Napisano: 17.01.2021 15:22:40 w Pomocy!!!!
delvitto napisał(a):

Drodzy, mam taki kłopot. W swojej poczcie na o2. od lat mam ustawione hasło, automatycznie zapisane, i w smartfonie również. Stało się tak, że przez te wygodnictwo, zapomniałam swego hasła do poczty. Dwa najbardziej prawdopodobne hasła, nie udało się, gdy wpisywałam hasło ręcznie. Próba odzyskania hasła spełzła na niczym, bo wchodząc w pomoc, otrzymuję pytanie, które zapewne kiedyś tam podałam. Jest to "wzrost". Podaję więc swój, i nic z tego, podaję te obok najbliższe, też nie, przeszłam więc skalę od 150 do 174, i nic. Żeby zmienić hasło, muszę podać nowe, ale też te stare, którego nie pamiętam.
Normalnie korzystam z poczty, bo przecież samo się ustawia, ale mogę mieć kłopoty, gdy na przykład zechcę skorzystać z poczty na innym komputerze... Co mogę zrobić w tej sytuacji?

W ustawieniach przeglądarki możesz sprawdzić hasła. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6758132 Napisano: 13.01.2021 14:00:16 w WC - rozmowy o wszystkim
"Gratulacje, zostałeś wybrany do darowizny w wysokości 5 milionów dolarów przez Charlesa Jacksona, skontaktuj się z nim za pomocą poniższego e-maila, aby uzyskać więcej informacji."

emotka Wyświetl w wątku >>

sks900

#6756852 Napisano: 07.01.2021 21:15:10 w DARMOWE minuty i startery
Orange 
Darmowe 10 GB ważne 30 dni.
Aby skorzystać z darmowych 10 GB trzeba do 31 stycznia 2021 r. wysłać SMS o treści PAKIET10GB pod bezpłatny numer 80820 Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6756294 Napisano: 05.01.2021 10:22:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

anula18 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Zastanawia mnie ten zapis w prince polo:
* UWAGA: numer paragonu najczęściej znajduje się w jego prawej górnej części; numer faktury imiennej znajduje się w nagłówku tejże faktury UWAGA! część Punktów sprzedaży umieszcza numer paragonu/faktury imiennej w innym miejscu np. u dołu dokumentu – przed dokonaniem Zgłoszenia zweryfikuj w Punkcie sprzedaży, który numer na dowodzie dokonania Zakupu Promocyjnego jest numerem paragonu lub numerem faktury imiennej).

Czyli co przy kazdym sklepie mam sie zastanawiac ktory numer wpisac,czy jednak pisac ten z góry? Np Lidl, w loterii Lidla jako numer paragonu jest uznawany ten z dołu jednak a nie z góry...

Czego nie rozumiesz i w jakim celu mieszasz w to jakieś inne konkursy i loterie emotka

Nie rozumiem tego czy mam teraz wyslac zapytanie do kazdego sklepu jaki mam podać numer z góry czy dołu?
Skoro Ty rozumiesz to powiedz prosze na przykladzie Lidla czy mam wpisac numer z gory czy z dolu i skad wiesz ze to jest wlasciwy numer paragonu.

Jak nie ma nr u góry po prawej stronie, to wtedy  szukasz go gdzie indziej.  Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0