Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika sks900

sks900

#7122078 Napisano: 07.09.2023 17:04:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
200 zł Loteria ETi "Wielka Loteria Twoich Przyjemności", email przed chwilą Wyświetl w wątku >>

sks900

#7120734 Napisano: 01.09.2023 13:31:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):



Tak? A ja mam wrażenie że często nie chodzi tu właśnie o taki przykładowy Aleksandrów tylko niektórych bardzo boli jak ktoś z forumowiczów wygrywa więcej. A później zdziwienie, że coraz mniej ludzi w ogóle się na forum chwali wygranymi... Ja mam do tego inne podejście. To że mi za bardzo nie idzie nie powoduje że zaczynam odczuwać zazdrość. Raz się uda a 100 razy nie i tyle. Zawiść to brzydkie uczucie.

Nie każdy ma do dyspozycji kasę np. w żabce, tysiące zgłoszeń i możliwość zwrotów, dlatego limit dzienny zgłoszeń na kasę fiskalną powinien być. Wyświetl w wątku >>

sks900

#7119097 Napisano: 25.08.2023 16:44:40 w Wkurza mnie...
boss75 napisał(a):

Wkurza mnie w tym roku loteria LechWbitych 50 kodów i ani jednej koszulkiA chciałem Owsiaka  do kolekcji

ELek Owsiaka już dawno nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7119096 Napisano: 25.08.2023 16:41:57 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Teść zmarł i muszą zrobić po nim dział spadku ,siostra jej męża to kawał ku....i nikt się z nią nie dogada .nawet po swoim mężu nie ma działu spadku,bo ta wiecznie jakiś problem robi i ciągle coś nie tak jest . Masakra normalnie z taką baba nie idzie się z niczym dogadać . A w tamtych latach kazali wszystko wrzucać do urny i oni tak zrobili. A mało tego nie dostała nigdy informacji z OFE o wysokości tych składek jakie tam ma. Dopiero po śmierci męża znajoma jej pomogła sprawdzić w jakim OFE było zapisani

To niestety zostaje jej tylko pójście do sądu

Z adwokatem do tego sądu. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7117357 Napisano: 18.08.2023 12:42:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

Czy ktoś już może wie jak użyć tej karty Empik? Przy wyborze płatności co wybrać?

https://www.empik...owe/platnosc-kartami Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7115765 Napisano: 10.08.2023 14:05:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

koszalek napisał(a):

Naprawdę chciałam choć jeden eventim z Tymbarka, po prostu żeby iść na koncert. Bardzo bezsensowne i nudne było to skanowanie kapsli i oglądanie w kółko tych samych filmików, ale trochę wysiłku włożyłam. I nic. I widzę, że znów jedna osoba zgarnia połowę puli. Całkiem możliwe, ze w całym konkursie może ze trzy osoby zgarnęły wszystko masowo. Oni to chyba naprawdę robią całymi dniami. Nidy więcej loterii NAV, bo są świetnym źródłem zarobku dla masowych wklepywaczy. A potem 'sprzedam' . Mozecie mi dawać łapki w dół, ale takie jest moje zdanie.
Nigdy nie kupię takiego bonu od konkursowicza.

nie chcę Cię martwić ale w naprawdę wielu konkursach tak jest, że są konkursowicze którzy zgarniają większość puli... Oni nie kupują po kilka sztuk licząc na wygraną tylko inwestują w konkurs sporo kasy

Np. 200 tys. zł na sms, żeby wygrać samochody o wartości 420 tys. zł: "Tak zrobiła pewna kobieta z Jaworzna, która w kluczowym momencie konkursu wysyłała nawet 15 tysięcy wiadomości tygodniowo! W sumie udział w zabawie kosztował ją około 200 tysięcy złotych, ale się opłaciło. Kobieta wygrała aż 3 samochody (każdy o wartości 120 tysięcy złotych) oraz jeden wspólnie z innym graczem."
https://zaradnyfi...ygrywacze-konkursow/ Wyświetl w wątku >>
2 nanajka81, mia 0

sks900

#7115748 Napisano: 10.08.2023 12:41:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

kamil17 napisał(a):

byłem w Kaufland. kod.kreskowy zrobiłem w zwykłym generatorze na kodów. Dziala na samoobsludze bez problemu. tylko wybiera sie opcje kupon podarunkowy. na paragonie.drukuje.sie kwota ile zostało na karcie. dziekuje tyle w temacie

To jeszcze jakbyś podał, z której strony generowane, bo ja zielony w takie klocki emotka

Na smartfonie masz aplikację "portfel google pay", w prawym dolnym rogu "dodaj do portfela"-> karta podarunkowa, i tam cała lista sklepów, których karty można dodać, Kaufland też jest. Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

sks900

#7115608 Napisano: 09.08.2023 20:10:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
E-karty podarunkowe różnych sklepów można dodać w aplikacji "Portfel-Google Pay" i potem skanować telefon na kasie, bez wpisywania cyfr. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7114655 Napisano: 05.08.2023 20:11:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W kinder średnio nagroda co 36 minut. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

sks900

#7113243 Napisano: 01.08.2023 12:54:58 w Smolar
notta napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Regulaminy smolara są coraz bardziej dziwne.Albo wcześniej tak wnikliwie nie czytałam.Potwierdzenie z banku,że rachunek należy do królika szok.Potrzebuje ploszę pana potwierdzenie,że to mój rachunek a do sądu tak?A nie do agencji reklamowej gdzie do sądu.W sądzie to sami kryminaliści a ja święty człowiek.

a może chodzi o to że ktoś ma 10 numerów rachunku. Podaje za każdym razem inne konto, wskazuje na jedno dane a kasa i tak trafia do jednej osoby.. przy ograniczeniu regulaminu że jedna nagroda na jedno gospodarstwo.

Na pewno o to chodzi, bardzo dobrze, że agencja to kontroluje, a nie pisze jak inna agencja, że się nie da. Wyświetl w wątku >>

sks900

#7113110 Napisano: 31.07.2023 22:35:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.

Ale czy przy takich zwrotach nie trzeba oddać paragonu? Chyba, że ajent sklepu dogadany...

A jakie to ma znaczenie, gdy na zwrot jest np. 90 dni, albo bez limitu...

Ps: "ps. Jedna z agencji ma zapis, że nie można zgłaszać kolejnych nr paragonów."- a która to taka...?

Zwrot spożywki do 90 dni, czy bez limitu, to chyba tylko jak ajent znajomy, na pewno nie duży sklep, nie mówiąc o skali zwrotów, idących w setki...

W tej loterii z tego co pomiętam był zapis, ze nie może być kolejnych nr paragonów:
https://www.e-kon...-yaris-od-milka-dino Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7113071 Napisano: 31.07.2023 19:15:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.

Ale czy przy takich zwrotach nie trzeba oddać paragonu? Chyba, że ajent sklepu dogadany... Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7113070 Napisano: 31.07.2023 19:12:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.


Czy nic nie mogą zrobić? Hmm. Mogą zażądać oryginałów wszystkich paragonów przypisanych do danego numeru telefonu; ale nie od razu, tylko tuż przed rozesłaniem nagród. Tak ze 100 dni po zakończeniu loterii. Plus zgłoszenia do loterii tylko smsowo, nie przez formularz. Nie wiem, co jeszcze mogłabym doradzić.

Limit dzienny zgłoszeń  na kasę fiskalną i już Kalisz ma trudniej, bo oni z jednej znajomej kasy zgłaszają, plus oświadczenia, że nie łamie się regulaminu, ale najłatwiej powiedzieć, że się nie da, jakoś inne agencje mają takie zapisy.
ps. Jedna z agencji ma zapis, że nie można zgłaszać kolejnych nr paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112888 Napisano: 31.07.2023 11:13:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

No czyli paragony mogły być wydrukowane w jeden dzień, bo są podane dni wygranych, a nie daty z paragonów

To grubo, tylko działania Kalisza są pewnie pod obserwacją agencji i jeszcze mieliby drukować w jeden dzień paragony od nr 281943 do 287471, to musieliby być kamikadze.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112861 Napisano: 31.07.2023 10:04:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

 nieraz jest 3-4 numery paragonów pod rząd i wszystkie wygrały.. To jak to możliwe, że każdym zgłoszeniem trafia? Więc to bardziej wygląda na jakieś złamanie bramek

Ale to w 1 dzień 4 pod rząd, gdy wygrać najłatwiej, tym bardziej jak się ma do dyspozycji "szczęśliwą" kasę. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112860 Napisano: 31.07.2023 10:02:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):


Odniosłem się do posta sprzed kilka miesięcy (tego oznaczonego #7079189), a tutaj się nie orientuję, ale skąd wiadomo, że na przestrzeni miesiąca ?- na liście nie widzę dat paragonów...

Są daty wygranych od 1 lipca do 30 lipca, dzień w dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112831 Napisano: 31.07.2023 00:41:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Warto byłoby napisać  do agencji, że wałkiem śmierdzi na odległość,
niech chociaż wiedzą że ludzie nie są idiotami, a ich zabezpieczenia i systemy są do d...

Skoro jest na liscie to przeszedl weryfikacje.
Agencja doskonale wie o takich dzialaniach ale nie moga lub nie potrafia nic zrobic.  emotka

Pracownik agencji NAV juz wypowiadał się na ten temat tutaj na forum, bo Kalisz rzadzi w ich wielu loteriach i byla juz dyskusja na ten temat. emotka  
post nr #7079189
case

Wiadomo co to za sklep ?

Jak dla mnie Carrefour, albo Kaufland... Bardziej stawiam na Carrefour

Nie. Zwróć uwagę, że wszystkie te paragony są z tej samej kasy fiskalnej (na przestrzeni 1 miesiąca), a w tych sklepach jest dużo kas. Info jakie mamy, że to sklep w sieci, czyli mały sklep w sieci, najbardziej pasuje żabka, gdzie może pracować jakiś znajomek. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112772 Napisano: 30.07.2023 17:45:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konradowska napisał(a):

 że kasują sobie na 1 kasie, pewnie samoobsługowa gdzieś w roku Carrefoura czy tam innego marketu.

C4 czy inna biedronka, lidl odpadają, bo to mało realne, żeby 3 osoby przez miesiąc korzystały z tej samej kasy, a w tych sklepach jest najczęściej 6 kas samoobsługowych plus tradycjne, ale żabka jak najbrdziej pasuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112750 Napisano: 30.07.2023 16:44:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Warto byłoby napisać  do agencji, że wałkiem śmierdzi na odległość,
niech chociaż wiedzą że ludzie nie są idiotami, a ich zabezpieczenia i systemy są do d...

Skoro jest na liscie to przeszedl weryfikacje.
Agencja doskonale wie o takich dzialaniach ale nie moga lub nie potrafia nic zrobic.  emotka

Pracownik agencji NAV juz wypowiadał się na ten temat tutaj na forum, bo Kalisz rzadzi w ich wielu loteriach i byla juz dyskusja na ten temat. emotka  
post nr #7079189
case

Ten pracownik NAV napisał tam, że te osoby wygrywają tylko na paragony z jednej sieci, ale ta sieć nie ma chyba w Kaliszu tylko jednej kasy, bo te paragony są z tej samej kasy fiskalnej. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7112735 Napisano: 30.07.2023 15:21:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelski napisał(a):

Chciałbym widzieć te paragony z Kalisza. Może w programie graficznym przerabiają zdjęcie paragonu i zmieniają w nim kilka numerków.

Wątpię, te wygrane z Kalisza są z jednej kasy fiskalnej, ktoś po prostu kupuje hurtowo w jednym miejscu. Wyświetl w wątku >>
0 0