Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sks900

sks900

#7083819 Napisano: 12.03.2023 18:19:16 w Dyskusje o loteriach
Są też art. wykluczone, fajki, alko, doładowania itp., najlepiej poświęcić te kilka minut i przeczytać regulamin. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7083813 Napisano: 12.03.2023 17:46:32 w Dyskusje o loteriach
jokan napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ale będzie zamieszanie z tymi zdrapkami z Biedry.
Już czuje kto wygra te główne nagrody nikt kto nie będzie znajomym królika.

beznadziejnie to zrobili

co to za konkurs?emotka

https://www.biedronka.pl/pl/loteria Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

sks900

#7082937 Napisano: 06.03.2023 20:08:26 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

Może ktos pracuje w administracji bloku lub zna sie na kosztach utrzymania.

Jest u nas w bloku osoba ktora nieustannie otwiera okno na klatce. W styczniu noc minus 8, wychodze do pracy i okno otwarte i tak jeszcze kilka razy. Wracam z pracy - wietrzy sie. 

Czyli są kaloryfery na klatkach schodowych? Może warto je zlikwidować jak tak ciepło niektórym. Na klatce w bloku nie musi być 25 stopni zimą. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7082932 Napisano: 06.03.2023 19:41:30 w DARMOWE minuty i startery
W aplikacji mobilnej T-mobile po raz kolejny można włączyć darmowy internet bez limitu na 14 dni. U mnie taryfa Go na kartę. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7082856 Napisano: 06.03.2023 15:51:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Najczęściej wysyłają pod koniec terminu podanego w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
1 Cynamon28 0

sks900

#7081412 Napisano: 24.02.2023 13:34:35 w WC - rozmowy o wszystkim
750 tys. zł poszło do fałszywego policjanta. Grubo. Rekord o jakim czytałem, to 900 tys. zł skradzione metodą na fałszywego policjanta lub bankowca.



Blisko 750 tys. zł straciła 61-letnia mieszkanka Wrocławia, która został oszukana przez mężczyznę podającego się za policjanta.


Kobieta został oszukana przez mężczyznę, który dzwoniąc do niej przedstawił się jako policjant. Oszust przekonał 61-latkę, że oszczędności, które trzyma w banku mogą paść łupem złodziei. Kobieta za namową fałszywego policjanta przelała pieniądze na wskazane przez niego konto. Straciła w ten sposób blisko 750 tys. zł.„Schemat działania sprawców tego typu przestępstw jest zawsze podobny. Najpierw dzwoni rzekomo policjant, prokurator, pracownik banku informując, że nasze konto zostało np. przejęte przez oszustów i żeby nie stracić pieniędzy należy je jak najszybciej wypłacić i przekazać odpowiednim służbom, które zwrócą je po zakończonej akcji” – podała w czwartek wrocławska policja.Policja podkreśla, że nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie informuje o prowadzonych akcjach. „Rozmawiajmy z naszymi bliskimi, przyjaciółmi, znajomymi i ostrzegajmy ich przed tego oszustami. Każdy tego typu przypadek zgłaszajmy w najbliższej jednostce policji lub pod numerem alarmowym 112” – apelują mundurowi.Jak straciła 750 tys. zł? Uważaj, tak oszuści czyszczą konta (msn.com) Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

sks900

#7081112 Napisano: 22.02.2023 21:08:26 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

 Myślę, że niektórzy nabierają się na to, ponieważ gdy widzą że dzwoni do nich ich bank (wyświetla się jego nazwa) lub komenda główna policji (i taki telefon miałam), to włącza się stres a wyłącza logiczne myślenie 

Zgadza się, dzwonią z bramki internetowej i mogą dowolny numer lub słowo ustawić, żeby nam się wyświetliło na telefonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7081102 Napisano: 22.02.2023 20:21:51 w Wkurza mnie...
Łatwowierność, nie wiem czy to dobre słowo, ale codziennie są informacje jak to poniżej.

Jak coś to ostrzegajcie rodzinę i znajomych, bo niektórzy zapomnieli chyba, że przez telefon można majątek stracić. 

46 latka

Warszawa. Przez dwie godziny rozmawiała z "konsultantem". Straciła ponad 100 tys. złotych

Kobieta, mimo że podjęła pewne środki ostrożności, padła ofiarą oszustwa. Odebrała telefon od mężczyzny, który przedstawił się jako pracownik jej banku. 46-latka straciła ponad 100 tys. zł.Do mieszkanki Warszawy zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się jako pracownik jej banku. Choć 46-latka zweryfikowała numer rozmówcy, padła ofiarą oszustwa - przekazała w środę (22 lutego) Komenda Rejonowa Policji - Praga Północ.

Mężczyzna przekazał kobiecie, że z jej konta złożono wnioski o przyznanie kredytu. Zaoferował swoją pomoc w ich anulowaniu. 46-latka zdecydowała się z niej skorzystać i zgodnie z instruktażem wykonywała wszystkie polecenia. "Oszust polecił korzystanie z aplikacji, która miała łączyć się z numerem telefonu działu technicznego banku. Prawdopodobnie skorzystała również z opcji udostępniania ekranu" - czytamy w komunikacie. Połączenie trwało dwie godziny.Po zakończonej rozmowie 46-latka próbowała zalogować się do swojego konta, jednak bezskutecznie. Skontaktowała się z bankiem. Konsultant - już prawdziwy - uświadomił ją, że padła ofiarą kradzieży. "Działanie oszusta polegało na przesyłaniu pieniędzy pomiędzy jej rachunkami, przelaniu ich na obce konta, wypłatę środków z bankomatu i zaciągnięcie pożyczki w wysokości 50 tysięcy złotych. Straty kobiety sięgają prawie 108 tysięcy złotych" - poinformowali mundurowi. Policja apeluje o ostrożność. "Nie instaluj"Policja przekazała, że to już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie. Funkcjonariusze apelują o szczególną ostrożność. "Nie należy ulegać namowom rozmówcy o zainstalowanie na swoim telefonie czy komputerze programu lub aplikacji do zdalnej obsługi urządzenia. Oszuści często informują, że poprzez zainstalowanie takiego programu pomogą w przejściu przez trudny proces pozyskania, bądź zabezpieczenia oszczędności" - informują, dodając, że w rzeczywistości umożliwia to jedynie dostęp do kont bankowych i pozwala na wykonywanie operacji finansowych.Warszawa. Przez dwie godziny rozmawiała z "konsultantem". Straciła ponad 100 tys. złotych (msn.com) Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7074220 Napisano: 13.01.2023 09:17:54 w Wkurza mnie...
Nr Unique one jako spam, dziwne, u mnie ich nr nie przypisuje do spamu. Może ktoś na PW podać ten nr? Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7074204 Napisano: 13.01.2023 07:46:06 w Wkurza mnie...
Żeby aplikacja telefon uznała dany numer za spam musi on być wielokrotnie zgłoszony a trudno sobie wyobrazić, że ludzie będą zgłaszać numery, które dzwonią z agencji o wygranych. Telemarketing jest tylko stratny na blokowaniu, różnego rodzaju fotowoltanika i pokazy czegoś tam, żeby nadciągnąć ludzi na kasę ale każdy zrobi jak chce, nic na siłę. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

sks900

#7074191 Napisano: 12.01.2023 23:36:07 w Wkurza mnie...
mandarynka16 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Instrukcja blokady telefonów z fotowoltaniki

W aplikacji do dzwonienia w smartfonie klikamy w 3 kropki w prawym górnym rogu, Ustawienia, Id rozmówcy i spam, zaznaczamy "Filtruj połączenia określone jako spam".

Jak tak zrobimy telefon z fotowoltaniki nie zadzwoni, będzie tylko widoczny w historii  połączeń.

Ktoś tu pisał, że przez taką blokadę tel z agencji potraktowało mu jako spam więc ja bym się zastanowiła czy warto ją zakładać emotka

Link do tego wpisu poproszę. Ktoś, coś, to każdy może napisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7074183 Napisano: 12.01.2023 22:29:53 w Wkurza mnie...
Instrukcja blokady telefonów z fotowoltaniki

W aplikacji do dzwonienia w smartfonie klikamy w 3 kropki w prawym górnym rogu, Ustawienia, Id rozmówcy i spam, zaznaczamy "Filtruj połączenia określone jako spam".

Jak tak zrobimy telefon z fotowoltaniki nie zadzwoni, będzie tylko widoczny w historii  połączeń. Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

sks900

#7074003 Napisano: 12.01.2023 13:58:25 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Wkurzają mnie telefony z propozycją założenia fotowoltaiki. Dosłownie czuję sie już osaczona. Juz nawet nie próbuje dojść skąd mają numer. Nie pomaga,ze dziękuję,ze mam,ze mieszkam w bloku

emotka U mnie to samo, na dodatek wydzwaniają  ok.godziny 21:00,
co jest już całkowicie wkurzająceemotka

Trzeba zaznaczyć blokadę spamu. Wyświetl w wątku >>

sks900

#7066161 Napisano: 06.12.2022 00:40:18 w DARMOWE minuty i startery
W aplikacji T-Mobile można włączyć darmowy,  nielimitowany internet na święta, ważny 14 dni, u mnie taryfa Go na kartę. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

sks900

#7060933 Napisano: 16.11.2022 18:32:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Jak coś nie wierzcie gdy dzwoni "policjant" i chce uchronić Wasze pieniądze. 400 tys. zł poszło się...
https://www.telep...-atak-polska-policja Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7059478 Napisano: 09.11.2022 23:24:22 w WC - rozmowy o wszystkim
melancholia napisał(a):

Czy często zdarza się Wam sprzedawać na OLX osobom pochodzenia Ukraińskiego? Nie chcę być źle zrozumiana, nic nie mam przeciwko nim... ale w realiach dzisiejszego internetu, zastanawiam się czy to nie jakiś scam? Wystawiłam przedmiot na OLX, dawno nic tam nie sprzedawałam, od razu odezwały się trzy takie osoby. Nie wiem, czy brać to na poważnie, czy to jakieś próby oszustwa? 

Pamiętaj, że to ty sprzedajesz, żadnych danych karty i logowania na konto nie podajesz, bez linków, które "kupiec" ci wyśle i bez WhatsApp, jak w ciągu kilku minut masz oferty kupna bez targowania to na 99,99% złodzieje. Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa podanych na OLX.
https://www.googl...sclient=gws-wiz-serp Wyświetl w wątku >>

sks900

#7056261 Napisano: 27.10.2022 14:34:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalajf napisał(a):

kalajf napisał(a):

Czy z loterii Harmony(Milka,Lubisia)zrealizowaliście bliki bo ja się nie mogę od sierpnia doprosić wyjaśnienia dlaczego mi nie działa,cały czas mam zły pin?

agencja DENTSU X Sp. z o. o.

regulamin loterii

"Czek BLIK ważny jest przez 30 dni od dnia jego wydania Laureatowi Nagrody IIStopnia."


Nagrody II Stopnia są wydawane poprzez numer czeku BLIK wysłany na numer telefonu Laureata podanyw formularzu oraz wiadomości e-mail z numerem PIN do czeku BLIK, o których mowa w ust. 10 powyżej.
Nagrody są wydawane nie później niż do 30 listopada 2022 r. W związku z formą wydania Nagrody II
Stopnia (przelew BLIK) Laureat zobowiązany jest odblokować możliwość przesyłania tego rodzaju
czeków na swój telefon. Czek BLIK ważny jest przez 30 dni od dnia jego wydania Laureatowi Nagrody II
Stopnia. Realizacja czeku BLIK po tym terminie skutkuje utratą prawa do Nagrody II Stopnia, która
pozostaje do dyspozycji Organizatora. Organizator wskazuje, że Laureat Nagrody II Stopnia nie powinien
udostępniać nikomu numeru swojego czeku BLIK ani numeru PIN. Posiadając czek BLIK oraz numer
PIN, Laureat Nagrody II Stopnia powinien udać się do czynnego bankomatu, upewnić się, że bankomat
działa i nie jest zablokowany lub wyłączony. Następnie Laureat Nagrody II Stopnia zobowiązany jest
wybrać na ekranie bankomatu opcję „WYPŁATA BEZ KARTY/BLIK”, wpisać numer swojego czeku BLIK,
wybrać kwotę wypłaty będącą równowartością kwoty Nagrody II Stopnia tj. 100 zł. Laureat Nagrody II
Stopnia nie powinien wpisywać kwoty niższej niż 100 zł, czek BLIK jest czekiem jednorazowym i nie
będzie możliwa wypłata pozostawionych środków. Następnie Laureat Nagrody II Stopnia powinien w
ciągu 2 minut potwierdzić operację numerem PIN. Bankomat powinien niezwłocznie wydać środki.
Działanie wbrew powyższej instrukcji może skutkować zablokowaniem czeku BLIK i brakiem możliwości
jego dalszej realizacji. Jeśli, pomimo poprawnej próby realizacji czeku BLIK zgodnie z powyższą
instrukcją wystąpił problem techniczny z bankomatem lub czek BLIK nie zadziałał, Laureat Nagrody II
Stopnia powinien skontaktować się z Organizatorem pod adresem e-mail reklamacje@loteriaharmony.pl lub wystawcą czeku BLIK poprzez formularz kontaktowy dostępny na www.blok.com/kontakt opisując
zdarzenie, czas zdarzenia. punkt realizacji czeku BLIK oraz numer czeku BLIK. Wyświetl w wątku >>
1 kalf 0

sks900

#7048858 Napisano: 23.09.2022 18:48:11 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

Czy ktoś z Was sprzedawal cokolwiek na Vinted do Czech? Koresponduje z jakąś dziewczyną, która chce kupić wózek. Chce wplacic kasę i wysłać kuriera, a ja. Nie wiem czy to nie oszustwo.

Pewnie po kilku minutach od wystawienia już chciała kupić? Nawet się nie targowała i nie pytała co kupuje? Na 99,99% złodziej, w sieci są setki przykładów chciwych osób, które dały się okraść.
Jak masz czas to zaproponuj rozmowę telefoniczną. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

sks900

#7048634 Napisano: 22.09.2022 21:06:53 w Dziś cieszę się z.....
atyde25 napisał(a):

Nawet nie wiedziałam,że tak się ucieszę,że włączyli kaloryfery.W domu psiarnia a słuchanie mądrali z góry,że 17 stopni w domu to super ogrzewanie to aż mną wstrząsnęło ale z wściekłości.No dobra może człowiek rozpieszczony ale 17 stopni moim zdaniem to za mało:(

Jaka dla Ciebie jest najlepsza temperatura w mieszkaniu w okresie grzewczym? Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#7047585 Napisano: 17.09.2022 15:05:54 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
magdalena-chili napisał(a):

Jak "szybko" smolar wysyła kody z kieszonkowego zozoli? 

Wg. regulaminu mają czas do 5 stycznia, na święta może wyślą. Tam jest ograniczenie 3 wygranych na adres, muszą to sprawdzać, bo niektórzy by się za bardzo rozbujali  z wygranymi.  Wyświetl w wątku >>