Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sks900

sks900

#6866207 Napisano: 23.06.2022 05:41:17 w Wkurza mnie...
brucee napisał(a):

ziolko napisał(a):

brucee z chęcią oddam moje 25 za oknem emotka  i zapowiadane 30...  

emotka emotka emotka
Ja wiem, upały mogą być masakryczne i jako alergik zawsze się ich boję, ale żeby dzień po dniu w czerwcu (i to w drugiej połowie!) było rankiem ok. 10 stopni za oknem, to się normalnie w głowie nie mieści.  emotka

Pracujesz na targowisku od ranka, że to taki problem? Wyświetl w wątku >>
0 1 cb656

sks900

#6865615 Napisano: 20.06.2022 14:13:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

sks900 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

rufus napisał(a):

jasnoska napisał(a):

Były już wyniki z blikomani z pierwszego tygodnia? 

Na poinformowanie maja czas 5 dni roboczych, za 1 etap chyba do dzisiaj.

Poki co cisza (?)

Dziękuję, to czekamy  emotka

W tym roku tzw. szczęśliwa godzina ma 1/10 sekundy i trzeba w to trafić, żadnych widełek,  wielu nagród to oni nie wydadzą przez to, a ludzie narzekają na klasyczne bramki, które były w blikomanii rok temu.

We wrzesniu bedzie jeszcze dodatkowe losowanie

Ale też będą losowac szczęśliwe godziny, które trwają 1/10 sekundy. Można sobie policzyć ile takich  1/10 sekundy jest w całej loterii. Wyświetl w wątku >>
2 bethan, mia 0

sks900

#6865579 Napisano: 20.06.2022 12:13:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jasnoska napisał(a):

rufus napisał(a):

jasnoska napisał(a):

Były już wyniki z blikomani z pierwszego tygodnia? 

Na poinformowanie maja czas 5 dni roboczych, za 1 etap chyba do dzisiaj.

Poki co cisza (?)

Dziękuję, to czekamy  emotka

W tym roku tzw. szczęśliwa godzina ma 1/10 sekundy i trzeba w to trafić, żadnych widełek,  wielu nagród to oni nie wydadzą przez to, a ludzie narzekają na klasyczne bramki, które były w blikomanii rok temu. Wyświetl w wątku >>

sks900

#6865354 Napisano: 17.06.2022 20:00:25 w Smolar
zordlord napisał(a):

Pytanie w sprawie loterii "Zdrapuj Żywiec" praktycznie każdy paragon wygrywa w zdrapce ale tutaj https://wyniki.smolar.pl/?msg=1    jest, że paragon nie wygrał,  więc pewnie nie ma się co cieszyć póki co

U mnie podobnie. Możliwe, że muszą zweryfikować, a jest kilka warunków do spełnienia. Sklep promocyjny, 1 zgłoszenie na dobę, 3 wygrane na gospodarstwo domowe. Nie ma lekko.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6864583 Napisano: 13.06.2022 10:03:51 w PODZIĘKOWANIA
FBlukasz6
Polecam, wszystko OK, bardzo szybko i bez opóźnień. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6864553 Napisano: 12.06.2022 22:01:16 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
(Sprzedam 4 bilety do  Energylandii za 400 zł. Bilety są ważne do 30.10.2022.)


Nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6864273 Napisano: 10.06.2022 10:14:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Cechini Muszyna, bon 200 zł do Dino, e-mail o wygranej dzisiaj o 8:30 był w spamie.  Wyświetl w wątku >>

sks900

#6864097 Napisano: 09.06.2022 11:29:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Prince Polo, rezerwa 100zl. Wyświetl w wątku >>

sks900

#6862738 Napisano: 02.06.2022 07:56:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Blikomania... Transakcja musi być wykonana o zwycięskiej godzinie: godzina:minuta:sekunda: jedna dziesiątasekundy (a nie także "po", jak to w bramkach bywa), czyli zapewne wiele nagród nie zostanie rozdysponowanych, nawet jak na koniec dolosują kolejne godziny. Nie jest to niemożliwe, ale celowo tak zrobione, aby nie wydać wszystkich nagród...

Wątpię, takich transakcji jest od groma teraz więc raczej wydadzą większość. A jak nie, to jest losowanie dodatkowe 

W losowaniu dodatkowym też losują wygrywające godziny co do jednej dziesiątej sekundy. Zresztą zobaczymy po liście wygranych na stronie loterii, ile wydali nagród. Na pewno o wiele trudniej będzie coś wygrać niż rok temu. Wyświetl w wątku >>

sks900

#6862376 Napisano: 31.05.2022 14:55:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiedy realnie wysyłają koszulki z Lecha? Jak to było w ubiegłych latach? Wg. regulaminu mają czas do 31.10, ale to 50 tys. koszulek. Wyświetl w wątku >>

sks900

#6861624 Napisano: 26.05.2022 15:11:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tereniagno napisał(a):

sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

tereniagno napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wiecie coś o przelewach z loterii Winiary? 

Ale Ty zawsze męczysz, czas jeszcze mają, nikt nie napisał, że dostał, także…

Wczoraj dostałam maila, żeby poprawić konto, ponieważ jest źle wpisane.Sprawdziłam i faktycznie, w pierwszych cyfrach  zrobiłam czeski błąd.Jestem w trakcie długiego remontu i nie wiem, w którym kartonie mam dokumenty,a nie mogę wydrukować nowego oświadczenia, bo coś się pokręciło mojej drukarce emotka Do tego znalazłam paragon i jest wyblaknięty, natomiast nie mogę znaleźć w kompie zeskanowanego paragonu.
Nie wiem czy przypadkiem nie usunęłam go emotka Dziś będę szukała, bo w ciągu 3 dni  muszę odesłać.
Jak nie znajdę, o najwyżej w mailu napiszę nr konta i tyle. To była ostania nagroda, bo do dziś nic nie wygrałam emotka

No tak zrób, podaj w mailu. Mi kiedyś napisali, że błędne konto, ale sprawdziłem, że na wszystkich trzech oświadczeniach jest dobrze podane, to im odpisałem, że jest prawidłowo, ale podaję jeszcze raz. Mam wrażenie, że idą na łatwiznę. Ktoś księgowej źle przepisał, jej odrzuciło, a temu komuś nie chce się szukać oświadczenia, więc woli wysłać do zwycięzcy info, że coś jest nie tak...

Dlatego warto wkleić nr konta w treści emaila, żeby ułatwić im pracę i w celu uniknięcia pomyłki.

Tak, tylko Oni chcą nowe Oświadczenie z dobrym numerem kontaemotka

Oświadczenie można odręcznie napisać. Wyświetl w wątku >>

sks900

#6861619 Napisano: 26.05.2022 14:47:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
visserarthur napisał(a):

tereniagno napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wiecie coś o przelewach z loterii Winiary? 

Ale Ty zawsze męczysz, czas jeszcze mają, nikt nie napisał, że dostał, także…

Wczoraj dostałam maila, żeby poprawić konto, ponieważ jest źle wpisane.Sprawdziłam i faktycznie, w pierwszych cyfrach  zrobiłam czeski błąd.Jestem w trakcie długiego remontu i nie wiem, w którym kartonie mam dokumenty,
a nie mogę wydrukować nowego oświadczenia, bo coś się pokręciło mojej drukarce emotka
Do tego znalazłam paragon i jest wyblaknięty, natomiast nie mogę znaleźć w kompie zeskanowanego paragonu.
Nie wiem czy przypadkiem nie usunęłam go emotka Dziś będę szukała, bo w ciągu 3 dni  muszę odesłać.
Jak nie znajdę, o najwyżej w mailu napiszę nr konta i tyle. To była ostania nagroda, bo do dziś nic nie wygrałam emotka

No tak zrób, podaj w mailu. Mi kiedyś napisali, że błędne konto, ale sprawdziłem, że na wszystkich trzech oświadczeniach jest dobrze podane, to im odpisałem, że jest prawidłowo, ale podaję jeszcze raz. Mam wrażenie, że idą na łatwiznę. Ktoś księgowej źle przepisał, jej odrzuciło, a temu komuś nie chce się szukać oświadczenia, więc woli wysłać do zwycięzcy info, że coś jest nie tak...

Dlatego warto wkleić nr konta w treści emaila, żeby ułatwić im pracę i w celu uniknięcia pomyłki. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6861609 Napisano: 26.05.2022 14:28:09 w Wkurza mnie...
wojteke-konkursy napisał(a):

Nic mnie tak nie irytuje jak odsyłanie paragonów po wygranych - często kupuję produkty na kilka konkursów na jeden paragon i potem w przypadku wygranej jestem w czarnej d**e jeśli wygram w następnym, a miałem taką sytuację. Nie rozumiem po co im te paragony. 

Muszą sprawdzać, bo zdarzają się oszuści, tzw. fałszerze paragonów.  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

sks900

#6858007 Napisano: 07.05.2022 18:20:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy można jakoś rozpoznać, które lody Kaktus Shake mają kody loteryjne na patyczku? Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6857233 Napisano: 04.05.2022 14:09:20 w Avanti
niunio1994 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

niunio1994 napisał(a):

rufus napisał(a):

olabas napisał(a):

niunio1994 napisał(a):

rufus napisał(a):

Rezerwuje jeden wyjazd do Francji!! emotka

Kto by nie chciał emotka  Szanse jednak 1/120, bo chyba tyle jest tysiaków  emotka  

1/12 - bo wygrywa 10 osób

Ja bym obstawial 1/15 bo z kazdej 30tki pewnie wezma 2-3 osoby emotka

Czy dostaliście wszyscy dzisiaj już maile od Lays? Ja wysłałem conajmniej 2/3 zgłoszeni a maila brak emotka

A na liście jesteś?

Inicjały są zarówno na liście 1000 jak i frytek. Nawet jeśli na 1000 to zbieg okoliczności to frytki przecież i tak bym wygrał, a maila nie ma

Sprawdź wszystkie foldery na emailu ze spamem włącznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6856822 Napisano: 01.05.2022 11:56:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

Cześć, piszę jeszcze raz, bo może ktoś będzie tak dobry i mi pomoże, chodzi o konkurs m&m's. Od wczoraj próbuję dodać zgłoszenie i nieustannie pojawia się komunikat o błędzie, zdjęcie paragonu ma mały rozmiar, robione na wszystkie możliwe sposoby. Nie wiem, co Organizator loterii miał na myśli, chyba tylko wkurzyć i zniechęcić potencjalnych grających, w snickersa grałam i tam nie było takiego cyrku. Czy ktoś z Was rozwikłał zagadkę, jak można zgłosić ten paragon?

Ktoś już pisał o tym. Gdy jest za ciemne zdjęcie to strona nie wykrywa. Trzeba doświetlić zdjęcia. Pewnie są problemy z tymi niebieskimi paragonami z Lidla. Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6856149 Napisano: 27.04.2022 20:47:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

sks900 napisał(a):

mietowa napisał(a):

sks900 napisał(a):

mietowa napisał(a):

"Podążaj szlakiem nagród" - działa Wam formularz? U mnie ciągle jakiś błąd, niezależnie od urządzenia i czy wpisuję, czy wklejam odpowiedź. 

Działa, przed chwilą sprawdziłem. Może wyczyść ciasteczka w przeglądarce. Blokowania reklam nie masz?https://szlakiemnagrod.pl/#form

Wyłączyłąm blokowanie. Wciąz to samo: "Formularz nie został wysłany. Uzupełnij wszystkie pola i spróbuj ponownie"

A ze smartfona nie da rady wysłać?

No właśnie nie, dlatego myślałam, że może coś z formularzem. Generalnie staram się Wam nie zawracać głowy i sama kombinuję, ale tutaj już kompletnie nie wiem. 

A co z ciasteczkami w przeglądarce?  Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6856146 Napisano: 27.04.2022 20:43:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

sks900 napisał(a):

mietowa napisał(a):

"Podążaj szlakiem nagród" - działa Wam formularz? U mnie ciągle jakiś błąd, niezależnie od urządzenia i czy wpisuję, czy wklejam odpowiedź. 

Działa, przed chwilą sprawdziłem. Może wyczyść ciasteczka w przeglądarce. Blokowania reklam nie masz?https://szlakiemnagrod.pl/#form

Wyłączyłąm blokowanie. Wciąz to samo: "Formularz nie został wysłany. Uzupełnij wszystkie pola i spróbuj ponownie"

A ze smartfona nie da rady wysłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6856142 Napisano: 27.04.2022 20:39:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

"Podążaj szlakiem nagród" - działa Wam formularz? U mnie ciągle jakiś błąd, niezależnie od urządzenia i czy wpisuję, czy wklejam odpowiedź. 

Działa, przed chwilą sprawdziłem. Może wyczyść ciasteczka w przeglądarce. Blokowania reklam nie masz?

https://szlakiemnagrod.pl/#form Wyświetl w wątku >>
0 0

sks900

#6854045 Napisano: 12.04.2022 17:29:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
elektro napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wszystkie już przelewy z Grześków 

Z jakiego banku przychodza?

Z PKO BP. Dostalem teraz 1000 i 50, brak 20 wygranych pod koniec loterii.  Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0