Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika persiczka

persiczka

#6741311 Napisano: 02.11.2020 19:51:15 w Pomocy!!!!
Dziękuję bardzo,pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

persiczka

#6741309 Napisano: 02.11.2020 19:46:28 w Pomocy!!!!
hejka,mam pytanie bo pierwszy raz kupiłam łaciate w kartoniku,gdzie szukac kodu  i jakas zdrapka jest?:) Bede wdzieczna za pomoc... Wyświetl w wątku >>
0 0

persiczka

#6739980 Napisano: 28.10.2020 19:54:36 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Persiczka - szacunek dla Ciebie i kazdego pracownika medycznego. To jest niestety u nas w Polsce niewdzieczny zawód. D odzis pamietam premiera slowa- jak sie nie podoba lekarzom ze malo zarabiaja to niech wyjada za granice...No to kur wa co sie dziwia, ze nie ma ludzi do pracy?
Przyklad z mego miasta- pielegniarka z karetki miala kontakt z zakazonym- musieli wiec blagac i na chama prosic by ktos laskawie zechcial zrobic im wynik na Covid- echh
Trzymacie ie pracownicy medyczni, lekarze, pielegniarki, salowe- robocie dobra robote.dziekuj

Dziekuję,to bardzo mile,że ktos nasza ciezka prace szanuję,ja jestem dla pacjentów mimo wszystko.cała spocona ale szczesliwa,że dla nich jestem i takiego pacjenta usmiech to dla mnie podziekowanie z trudu calego dnia,,,,:)  ...na temat testów,powiem jak jest...Mimo,to,ze pracuje z covidami testy mi sie nie  należą,podpisuje dokument,że pracuje w całym ubiorze,wiec nie jestem narazona na zarazenie wirusem,po to jest wszystko,żebysmy my pracownicy medyczni nie poszli na kwarantanne,,,zeby ktoś mógł pracować...wracam do domu i nie wiem czy zalapalam czy nie,,,,,..,,odpadamy wtedy jezeli ktos ma objawy.wtedy jestesmy skierowani na test,,,,,i tyle.....smutne ale prawdziwe:)....Cięzka praca,zwłaszcza teraz ale  nie zamienie jej na inną,,,,kocham ją....:) trzynajcie sie bedzie lepiej :0 Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6738706 Napisano: 23.10.2020 18:50:11 w Wkurza mnie...
persiczka napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

persiczka napisał(a):

[quote=persiczka] dokaldnie,Nas moga oddelagowac tylko co  z Naszymi rodzinami jak my nie bedziemy mogli do domu wejsc.....bo strach rodziny zakazic itp....smutne  emotka to ja w pracy...  .ja wiem,że musze i wszedzie będe przy chorych....tylko niech mi dadza gwarancje,jak ja będe gdzies daleko,żeby moi bliscy nie byli sami......ja jestem dla chorych,dla wszystkich,,,więc dls mnie to bez róznicy,czy czy tam...aby chorym, pomagać....,:) ,,..dziekuję wszystkim za mile slowa otuchy,to dla mnie ważne,zwłasza w tej chiwili....trzymajcie się cieplo ..to mój ubiór w pracy na 12h,,,,,zdrówka zycze  emotka   

pięknie to napisałaś, widać, że to co robisz robisz z zaangażowaniem i z pasją emotka  Serdecznie Cie pozdrawiam, trzymaj się ciepło i duuuuzo zdrowia dla Ciebie i całej rodzinki  emotka emotka

Tak,to moja pasja która idzie z zawodem,która kocham a pacjenci kochają mnie....mimo,potu,łez,.pozegnan na wieki.....mimo to,ni zamienie tej pracy na inna,chce sluzyc innym..(choc wiem,z czym to się wioże  emotka ......Dziekuję Ci i Wam za miłe slowa...to ważne po przyjsciu z takiego z dyzuru,choć w domu wiedza,że jak wychodze to moge nie wrócic,bo jest podejrzenie plusa itp...i kazdy czeka na wynik wymazu.....Poczatki były straszne,teraz żartujemy ze wszystkiego,z samych siebie,ze stroju itp....by nie dac się zwariowac....Mysle,że damy radę i powrócimy do normalnosci,tego sobie i Wam życzę....Dziekuje za wsparcie ,jestescie wielcy emotka Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6738703 Napisano: 23.10.2020 18:36:26 w Wkurza mnie...
kukuleczka napisał(a):

persiczka napisał(a):

[quote=persiczka] dokaldnie,Nas moga oddelagowac tylko co  z Naszymi rodzinami jak my nie bedziemy mogli do domu wejsc.....bo strach rodziny zakazic itp....smutne  emotka to ja w pracy...  .ja wiem,że musze i wszedzie będe przy chorych....tylko niech mi dadza gwarancje,jak ja będe gdzies daleko,żeby moi bliscy nie byli sami......ja jestem dla chorych,dla wszystkich,,,więc dls mnie to bez róznicy,czy czy tam...aby chorym, pomagać....,:) ,,..dziekuję wszystkim za mile slowa otuchy,to dla mnie ważne,zwłasza w tej chiwili....trzymajcie się cieplo ..to mój ubiór w pracy na 12h,,,,,zdrówka zycze  emotka   

pięknie to napisałaś, widać, że to co robisz robisz z zaangażowaniem i z pasją emotka  Serdecznie Cie pozdrawiam, trzymaj się ciepło i duuuuzo zdrowia dla Ciebie i całej rodzinki  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6738663 Napisano: 23.10.2020 15:55:16 w Wkurza mnie...
[quote=persiczka] dokaldnie,Nas moga oddelagowac tylko co  z Naszymi rodzinami jak my nie bedziemy mogli do domu wejsc.....bo strach rodziny zakazic itp....smutne  emotka to ja w pracy...  .ja wiem,że musze i wszedzie będe przy chorych....tylko niech mi dadza gwarancje,jak ja będe gdzies daleko,żeby moi bliscy nie byli sami......ja jestem dla chorych,dla wszystkich,,,więc dls mnie to bez róznicy,czy czy tam...aby chorym, pomagać....,:) ,,..dziekuję wszystkim za mile slowa otuchy,to dla mnie ważne,zwłasza w tej chiwili....trzymajcie się cieplo ..to mój ubiór w pracy na 12h,,,,,zdrówka zycze  emotka    Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6738661 Napisano: 23.10.2020 15:49:30 w Wkurza mnie...
dokaldnie,Nas moga oddelagowac tylko co  z Naszymi rodzinami jak my nie bedziemy mogli do domu wejsc.....bo strach rodziny zakazic itp....smutne  emotka  .ja wiem,że musze i wszedzie będe przy chorych....tylko niech mi dadza gwarancje,jak ja będe gdzies daleko,żeby moi bliscy nie byli sami......ja jestem dla chorych,dla wszystkich,,,więc dls mnie to bez róznicy,czy czy tam...aby chorym, pomagać....,:) ,,..dziekuję wszystkim za mile slowa otuchy,to dla mnie ważne,zwłasza w tej chiwili....trzymajcie się cieplo emotka Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6738641 Napisano: 23.10.2020 14:22:33 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza to, że jako pracownik medyczny, mogę być wydelegowana na stadion do pracy a nikogo nie obchodzi to, że jak wyjadę z domu z przymusu a moi rodzice starsi zostaną sami .....i niech mi nikt nie mówi, że rząd pomaga, dzięki mnie cała moja rodzina była uziemiona na kwarantannie 2 tygodnie i wiem, że gdyby nie ktoś bliski to nawet by nam nikt zakupów nie zrobił.....i zadnego telefonu czy ktos ma co jesc i jak się czuje,.....to mnie wkurza.....Nie martwie się o siebie bo cały czas pracuję z Covidami,to moja praca,lubie pomagac i czuję z tego satysfakcję....moge pracowac u siebie w miescie ale na wyjazd gdzies dalej nie ma mowy.....bo nie jestem sama...to mnie w kurza....że wyjade a rodzina zostanie sama emotka ......brak słów ale ulzylo mi że się wyżaliłam emotka pzodro dla wszystkich i duzo zdrówka emotka Wyświetl w wątku >>

persiczka

persiczka

#6731593 Napisano: 25.09.2020 08:58:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
torba termiczną z delmy,kurier dpd,,,,, Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6729273 Napisano: 15.09.2020 17:56:18 w Udane wymiany - polecane nicki:)
@gnieszk@,
Dziękuję za pomoc....osoba godna polecenia,dziekuję. emotka Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6728726 Napisano: 14.09.2020 10:00:12 w Informują
Informują z Loteria Cheetos

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje; Losowanie z 11.09.20r Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6728716 Napisano: 14.09.2020 09:12:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zabawka Fortnite Piniata z „Loteria Cheetos..email przed chwilką  emotka    Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6714689 Napisano: 08.07.2020 19:27:43 w Udane wymiany - polecane nicki:)
nataliii,
Pomocna,i konkretna osoba. Polecam serdecznie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nataliii 0

persiczka

#6713143 Napisano: 30.06.2020 18:13:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koszulka   z lecha   emotka  email przed chwilką . Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6706176 Napisano: 29.05.2020 14:49:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wiesia30 napisał(a):

Hulajnoga Oreo

Mam i ja emotka   Wyświetl w wątku >>

persiczka

#6691035 Napisano: 19.03.2020 11:58:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do Intersport z Nutelli Wyświetl w wątku >>
0 0

persiczka

#6687575 Napisano: 03.03.2020 20:31:19 w moje dzisiejsze wygrane :)

persiczka

#6673109 Napisano: 13.01.2020 12:48:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czytnik z Tic Tac  Wyświetl w wątku >>
0 0