Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szmuli

szmuli

#7100465 Napisano: 14.06.2023 14:35:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw 1664 Blanc z pokalem przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7100453 Napisano: 14.06.2023 14:25:20 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
VeryBlackCat napisał(a):

szmuli napisał(a):

Czy znacie jakieś konkursy/loterie, gdzie trzeba kupić materiały budowlane?  Za miesiąc startuję z budową - głupio tak kupić cały budulec bez konkursu emotka

Może klej Mamut się przyda do wykończenia? Ale ja bym raczej na Twoim miejscu kombinowała z promocjami, mało jest konkursów, gdzie trzeba kupić farby do ścian czy płytki do łazienki, a przy dużych zakupach nawet mały % cashbacku to spora kwota. Powiedzmy np. że kupujesz jakąś dużą rzecz  na Allegro i płacisz kartą Mastercard. Jak masz konto na Letyshops i zaczekasz na gorący cashback na Allegro, to na materiałach budowlanych możesz mieć 2,31%, do tego jak zbierasz punkty w Bezcennych Chwilach od Mastercarda, to za płatności na Allegro masz 2 punkty za wydanie 5 zł, co się przekłada mniej-więcej na 0,5% zwrotu, czyli łącznie 2,81% - taki procent ze sporej kwoty to może być więcej, niż niektóre nagrody pocieszenia są warte. W Aliorze możesz sobie ustawić konto tak, że dostajesz 1% zwrotu za zbliżeniowe płatności telefonem, to też jest fajne, jak zamierzasz wydać większą kwotę w markecie budowlanym. W skrócie, trzeba pokombinować z tym, gdzie będziesz kupowała i jak będziesz płaciła.

Dziękuję, bezcenne rady! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7100035 Napisano: 13.06.2023 12:21:55 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Czy znacie jakieś konkursy/loterie, gdzie trzeba kupić materiały budowlane?  Za miesiąc startuję z budową - głupio tak kupić cały budulec bez konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7093999 Napisano: 17.05.2023 15:20:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

szmuli napisał(a):

Czy ktoś z Was wysyłał zdjęcie na konkurs Ikea - odkryj nowe przestrzenie w kuchni? Jak długo czekaliście, aż zdjęcie pokaże się w galerii? Wysłałam fotkę w piątek, a zdjęcia nadal nie ma. Wszystko zrobione zgodnie z regulaminem… zastanawiam się jak to możliwe, skoro ciągle wyskakuje mi komunikat, że zdjęcie zostało poprawnie wysłane  emotka

Jeszcze nie dodawałam.
A na pewno na zdjęciu masz te produkty, które kupiłaś w ostatnich 30 dniach, a nie jakieś stare? Może weryfikacja tego zajmuje im więcej czasu.

Już się wyjaśniło, sprawdzanie zgodności z regulaminem zajęło im 5 dni emotka  Przeszło, ale chyba rzeczywiście bardzo skrupulatnie sprawdzają wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7093632 Napisano: 16.05.2023 11:03:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was wysyłał zdjęcie na konkurs Ikea - odkryj nowe przestrzenie w kuchni? Jak długo czekaliście, aż zdjęcie pokaże się w galerii? Wysłałam fotkę w piątek, a zdjęcia nadal nie ma. Wszystko zrobione zgodnie z regulaminem… zastanawiam się jak to możliwe, skoro ciągle wyskakuje mi komunikat, że zdjęcie zostało poprawnie wysłane  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7089829 Napisano: 24.04.2023 18:41:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
SZOK! Główna w konkursie "Zaprojektuj i wygraj swoją komfortową kuchnię marzeń" Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7084291 Napisano: 15.03.2023 16:28:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
I cyk, poduszka bamboo z Radia Złote Przeboje emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7084275 Napisano: 15.03.2023 14:24:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw wok + torba termo + produkty Sokołów - nagroda dla głosujących z konkursu "Uczta Smaków - Kuchnie Świata emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7083510 Napisano: 09.03.2023 15:52:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyki Ziaja z WP. Nareszcie wpadło cokolwiek w tym strasznym miesiącu emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7082513 Napisano: 03.03.2023 18:03:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Odpowiedź Wawel na fb:

Kochani, pragniemy poinformować, że obrady Jury odbyły się zgodnie z planem i udało się wyłonić zwycięzców. Ocena odpowiedzi konkursowych była co najmniej tak przyjemna jak smak naszych czekoladek! 😊 Sukcesywnie przekazywane są informacje o zwycięstwie osobom, których to dotyczy. Jeśli informacja jeszcze nie dotarła, a jesteście przekonani o mocy swojej odpowiedzi, prosimy - zaczekajcie cierpliwie 🙂 Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy dobrego dnia!

Czyli masło maślane, brak konkrednej odpowiedzi czy w końcu wszystko poinformowane czy też nie.. 
Nie było tyle nagród, żeby informowanie trwało nie wiadomo ile czasu

"Sukcesywnie przekazywane są informacje"... z tym, że wszystkie osoby ze słodyczami pochwaliły się nimi jednego dnia, nikt nie dostał info w kolejnych dniach... gdzie ta ich sukcesywność? emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7082474 Napisano: 03.03.2023 15:53:38 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
dwaburekoty napisał(a):


Ale do brzegu: dobrze jest żyć tylko z konkursów?

Może zmiana pracy na pół etatu byłaby najlepszym rozwiązaniem? Zawsze byłby comiesięczny zastrzyk środków jako "pewniak" na podstawowe rachunki, a czasu na konkursy więcej, mniej stresu w znienawidzonej pracy emotka  Do tego nie pracując zawodowo poza domem, bardzo łatwo "zdziczeć", odzwyczaić się od ludzi, przestać dbać o siebie (bo po co, skoro nie trzeba wyjść z domu). Wiem co mówię, po 2 latach w domu z dzieckiem zachowywałam się i wyglądałam jak jaskiniowiec - nigdy więcej takich przerw! emotka  Ale to pewnie również kwestia organizacji czasu i pamiętania o swoich społecznych potrzebach emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7082325 Napisano: 02.03.2023 14:12:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nieprzytomna napisał(a):

Słuchajcie jest ktoś kto np.w RMF fm wygrał dwa razy na swoje dane?

Mój mąż z tym samym nazwiskiem wygrał 2 tygodnie po mnie, a ja jak na razie próbuję bez skutku. W regulaminie jest napisane, że nie można u nich wygrać więcej niż równowartość średniej krajowej w roku kalendarzowym. Teoretycznie nie ma więc przeszkód, by wygrać jeszcze raz. Ale może w praktyce wolą świeże twarze (głosy emotka ) w kolejnych konkursach... Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7082053 Napisano: 28.02.2023 20:56:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dziś 1000zł z RMF FM u męża (Azja Express) emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7081677 Napisano: 27.02.2023 00:17:13 w co chcielibyście wygrać?
To ja też się wpiszę, może ten wątek jakoś magicznie zaklina rzeczywistość emotka
Zaczynamy budować się na wsi, więc:
-bony do sklepów budowlanych, w każdej ilości!
-auto z napędem na 4 koła, bo asfaltu brak emotka
-traktor dla męża, bardzo potrzebny na już emotka
-a dla mnie kalosze, ślicznie proszę emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7081394 Napisano: 24.02.2023 12:21:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Garnki Zwieger z RMF FM, kurier DPD. Miały być z zapasem produktów Winiary, a przyszły same garnki... Wyświetl w wątku >>
2 mili05, Majkii 0

szmuli

#7079674 Napisano: 14.02.2023 11:15:14 w moje dzisiejsze wygrane :)

szmuli

#7078919 Napisano: 08.02.2023 18:14:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ale radiowa passa! Wczoraj garnki z RMF FM, dziś Radio Złote Przeboje i zestaw gier planszowych :) Pierwszy raz w radio i od razu 2 dni z rzędu! Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7078739 Napisano: 08.02.2023 00:53:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw garnków Zwieger i zapas produktów Winiary na antenie RMF FM wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7066590 Napisano: 07.12.2022 17:54:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
iPhone 13 pro od Orange! Akurat w dniu urodzin, pierwsza tak duża wygrana  emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7062426 Napisano: 22.11.2022 10:08:03 w Czy informują/ informowali?
Ktoś coś wie, czy informowali z Żubrówki za pierwszy tydzień? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0