Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tormenta77

tormenta77

#6776170 Napisano: 17.04.2021 23:28:49 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

wkurza mnie upierdliwy konsultant który wydzwania do mnie 150 razy z różnych numerów (blokowanie kolejnych numerów nic nie daje) i radosnym głosem zachęca do zakupu fotowoltaiki.. to nic że w bloku mieszkam. Nie słuchają i dzwonią kilka razy w tygodniu. Natrętni ludzie. Ponoć dostali namiary od kontrahenta, jestem ciekawa kto znowu handluje telefonami  emotka

Mam dokładnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, notta 0

tormenta77

#6774602 Napisano: 09.04.2021 16:28:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
"Podzielmy się wyjątkowym smakiem"
Kod do PLAYER + KANAŁY TV oraz 72 godziny dostępu do musicalu „Piloci” na Playerze. Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6771684 Napisano: 23.03.2021 21:26:13 w Pomocy!!!!
kerocna napisał(a):

Wygrałam w Milce Tesco, w piątek wysłałam paragon. Wczoraj chciałam sprawdzić gdzie znajduje się przesyłka a na śledzeniu widnieje informacja, że takiej przesyłki nie ma w systemie. Dziś byłam na poczcie, oni też przesyłki nie widzą, nie wiedzą gdzie jest, po 14 dniach mogę złożyć reklamację - czyli nagroda już pozamiatana? emotka

Miałam podobny przypadek. Przesyłka pojawiła się w systemie dopiero po dostarczeniu z jakąś trochę okrojoną historią.
Trzymam kciuki. Wyświetl w wątku >>
1 kerocna 0

tormenta77

#6765567 Napisano: 18.02.2021 15:10:49 w Czy informują/ informowali?
A Kapitalna domówka za ostatni etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

tormenta77

#6760995 Napisano: 26.01.2021 11:19:20 w Wkurza mnie...
kalmia86 napisał(a):


Też jestem po covidzie. Razem z mężem mieliśmy test i oboje wynik pozytywny. Bez smaku i węchu. Okropnie mnie bolały zatoki. Mąż kaszlał i bolały go plecy. Izolację mieliśmy do 31.12.2020. Święta spędziliśmy wszyscy osobno. Pierwszego dnia świąt w szpitalu zmarł mój tato. Najgorsze, że nie mogliśmy być przy Nim. Chyba się z tym nigdy nie pogodzę. Nawet nie mogłam pojechać do mamy czy brata aby ich przytulić, wspólnie się wypłakać.
Mięło już dość sporo czasu od choroby ale nadal mam objawy pokowidowe: szybko się męczę, budzę się np. o 3 w nocy i już spać nie mogę. Boję się, bo nie wiem jakie spustoszenie ta choroba wyrządziła w moim organizmie, boję się o moje dzieci, które prawdopodobnie także przeszły chorobę (bezobjawowo)

Przytulam mocno emotka
Też martwię się o dzieci, córa miała objawy, syn zero. Tak czy inaczej po tych 6tyg zrobię im testy. Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6760533 Napisano: 23.01.2021 17:26:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Haribo u mnie mail z potwierdzeniem jest
Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6760500 Napisano: 23.01.2021 13:24:55 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

dydys napisał(a):

Z góry przepraszam, ale muszę, po prostu muszę wpisać się w tym wątku. Wkurza mnie, że załapałam to dziadostwo, które zwie się COVIDem. Wylądowałam na kwarantannie, a u mnie wygląda to tak: Jedna córka zajęcia zdalne, więc druga przebywa a nami w pokoju. Mąż cały czas do późnego wieczora praca zdalna, tysiąc telefonów. Ja w tym wszystkim, a potwornym bólem zatok muszę z córką, pierwszoklasistką przerabiać po kilka zadań z 10 książek. Nie mam zupełnie węchu, ugotowałam zupę, której nikt nie chciał zjeść  emotka  Nie wspomnę już o samych konkursowych porażkach  emotka  Nawet wymarzonej piniaty na urodziny córki wygrać nie potrafię, a zostały już 2 paragony. Muszę konkursową karierę zawiesić z powodu niemożności robienia zakupów. Zostałam w domu w toną batonów i wafli, których nawet nie spróbuję, bo i tak wszystko smakuje jak papier. Już 2 dnia mam dosyć. A najbardziej mnie wkurza, że od początku pandemii noszę maseczki, dezynfekuję dłonie, a i tak załapałam ten syf. Pracuję w sklepie i na co dzień obserwuję niefrasobliwość ludzi, którym zwracałam uwagę na brak maseczki, to ja byłam tą głupią, która wierzy w "plandemię". W pracy mam dużą możliwość obserwacji społecznych i z moich obserwacji wynika, że prędko z obecnej sytuacji nie wyjdziemy...
Dziękuję za wysłuchanie i zdrowia życzę

Mnie też szlag trafił - prawie rok siedzenia w domu, stronienie od ludzi, dezynfekowanie wszystkiego, co się da... i zachorowałam TYDZIEŃ przed wyznaczonym terminem szczepienia. Wystarczyło wpuścić do domu kogoś bezobjawowego. Mąż nie zachorował, bo był już po pierwszej dawce szczepienia. Córka nie miała objawów. To, czego się boję, to odległe powikłania, o których teraz jeszcze niewiele wiadomo. Miejmy nadzieję, że nic złego już się nie wydarzy.

Od 30 grudnia jestem ozdrowieńcem i wcale nie czuję się jak przed covid. Wciąż nie mam węchu i smaku ale najgorsze jest takie otępienie... Wszystko co kiedyś bez problemu ogarniałam teraz wcale takie bezproblemowe nie jest. W pracy musiałam poprosić o pomoc przy kolejnym projekcie bo nie ogarniałam, w domu potrafię mieć problem ze zrobieniem obiadu bo pomyliłam kolejność, lecą mi rzeczy z rąk... podobno może to potrwać nawet kilka miesięcy. No cóż mam madzieję, że aż tyle nie będzie trwało bo jest już dużo lepiej niż np 2 tyg temu.
Ja w ogóle nie miałam kaszlu itd i jakby nie poszło to u mnie w układ oddechowy tylko właśnie neurologiczny... cenzura to straszne i tyle! Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6755858 Napisano: 02.01.2021 20:13:40 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

Minusem jest to, że niektórym osobom ze znajomych (nie wiem od czego to jest zależne) wyświetlają się nasze komentarze i później widać to zgłoszenie konkursowe.  emotka

To właśnie sprawia, że nie biorę udziału w konkursach na fb mimo, że konto tam mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

#6755101 Napisano: 29.12.2020 22:57:59 w co chcielibyście wygrać?
A mi w nowym roku marzy się:
Domek almette
Samochód
Bon do biura turystycznego
Ekspres do kawy
Depilator ipl

emotka Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6754782 Napisano: 28.12.2020 16:24:29 w Wkurza mnie...
Dzieki ziolko
Bierzemy witD, wit C, magnez z potasem na wzmocnienie serca.
Probiotyki zorganizuję przez sąsiadkę.
Ja z mężem w ogóle nie mieliśmy temp, a kaszel to bardziej pokasływanie.
Za to już 8 dni zero węchu i zero smaku. Teściowie przywieźli ćwikłe, prawie nos włożyłam do środka i nic. Wołam syna żeby sprawdził czy jest taka mocna jak zwykle. Zaciągnął się biedny i nie odzywał później do mnie przez godzinę. Poszły mu łzy, aż bólu brzucha dostał.
Najgorsza jest ta niemoc i taki niepokój w ciele. Naprawdę dziwne, okropne uczucie. Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

#6754760 Napisano: 28.12.2020 15:32:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to, że mimo ostrożności itd i tak chorujemy na covid. Nie wiemy skąd nas trafiło - kurier? Mąż oddawał krew, podobno przychodnia była pełna ludzi oddających krew i osocze? Córka z przedszkola? (jak mieliśmy wynik pozytywny to poinformowałam przedszkole ale tam spokój)... Na pewno 3 z 4 ma objawy, syn zero. Córka miała przez 24h temp i brak węchu, ja przez 5 dni ból głowy, totalny brak węchu i smaku i taka bezsilność, mąż brak węchu i smaku, mega osłabienie. Przez kilka dni spał. 30 grudnia kończę izolację (mam nadzieję) i powinno być już dobrze, a wciąż mamy w ciele taki niepokój. Nie umiem tego nazwać. 
Nigdy się tak nie czuliśmy...
Dbajcie o siebie i uważajcie! Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6752412 Napisano: 15.12.2020 17:57:08 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

a najgorsze że normalne prace dzieci są bez szans przy takich emotka Dlatego coraz rzadziej namawiam dzieci aby rysowały coś na jakiś konkurs.

Ja mojej córce już też nie mówię o konkursach plastycznych, bo jak widzi potem z jakimi pracami przegrała to jej się nie chce. Woli rysować dla siebie.

Jasne ja nie twierdze, że za wszystkie dzieci rysują rodzice bo są naprawdę dzieciaki obdarzone mega talentem. No ale 90 % biorących udział w konkursie ? emotka

Moja czasem bierze udział bo lubi rysować ale po co??? Chyba już nie będę jej zachęcać bo takie rzeczy po prostu zniechęcają totalnie. 
Wstyd dla Ikea i oni serio na finale w Szwecji chcą powiedzieć że to praca 4 latka? Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

#6752186 Napisano: 14.12.2020 21:32:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że 4 latki tak teraz pięknie "rysują", a ja tak nie potrafię emotka

https://www.ikea....oskatt-pub2ff602d0#/
Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

#6747450 Napisano: 25.11.2020 17:38:44 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktośz Was ma może jakieś znajomości w IKEA?
Potrzebuję się dowiedzieć czy ze względu na otwarcie sklepów + czarne piątki, cyber poniedziałki itd planują jakieś akcje promocyjne? Na infolinii mówią, że nic nie będzie... ale mam taką malutką nadzieję... Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

tormenta77

#6745658 Napisano: 19.11.2020 14:27:52 w Zdjęcia naszych wygranych

tormenta77

#6744964 Napisano: 17.11.2020 14:22:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wizaż
Przetestujesz suplement diety Anacaps Reactiv oraz szampon Anaphase+
marki Ducray Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6743660 Napisano: 12.11.2020 19:18:42 w WC - rozmowy o wszystkim
margobb napisał(a):

Jakie filmy polecacie na Netflixie? Preferuję  thrillery psychologiczne i dobre, polskie filmy. 

NIEWIDZIALNY STRAŻNIK
ŚWIADECTWO KOŚCI
OFIARA DLA BURZY
Czyli trylogia Dolina Baztan.

Mroczny, wciągający. Na pewno nie idealny ale z klimatem! Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

tormenta77

#6740601 Napisano: 30.10.2020 15:27:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
Olunka gratuluje serdecznie. Cudowna nagroda.  Wyświetl w wątku >>
0 0