Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tormenta77

tormenta77

#6736830 Napisano: 16.10.2020 11:06:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
-Violka- napisał(a):

Zdrowo uśmiechnięci.  
Bez podania rodzaju nagrody  emotka

I u mnie :-D Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6734900 Napisano: 09.10.2020 14:23:02 w Zdjęcia naszych wygranych
I ma plusy. Na moje 175cm idealna i rękawy długie  emotka
Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6734615 Napisano: 08.10.2020 13:14:25 w WC - rozmowy o wszystkim
U nas na oficjalnych stronach twierdzą, że można w reklamówkach:
Zbieram w domu odpady do worka. Czy mogę tak robić?Szkło, Papier -  NIE. Odpady powinny zostać wyrzucone luzem do odpowiedniego pojemnika a sam worek do żółtego pojemnika na tworzywa sztuczne.
Bio, resztkowe, tworzywa sztuczne  -  TAK. Zakład Utylizacyjny tą grupę odpadów poddaje dalszej obróbce dlatego w procesie technologicznym przechodzą przez rozrywarkę do worków. W związku z tym można zbierać w domu odpady w workach, które należy wyrzucić do odpowiedniego pojemnika na odpady.

Było kilka razy wyjaśniane w różnych miejscach, że bio można w zwykłych workach na śmieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

#6730562 Napisano: 21.09.2020 13:40:39 w moje dzisiejsze wygrane :)

tormenta77

#6730499 Napisano: 21.09.2020 11:06:51 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

A może, ktoś chciałby pomoc dla pani z Olsztyna. Mieszka sama z mężem, nie mają dzieci, komornik im zajął konto i ta pani nie ma na chleb, ani nic do chleba. Ja dziś pod wiozę jej zakupy i kilka znajomych osób też jej da jedzenie. Ale to kropla tylko. Dla tych co chcieliby i mogli pomoc podam dane adresowe tej pani. Dziś u niej będę to dowiem się wszystkiego. Myślę, że to przez ta epidemie stracili zdolność finansowa, bo to nie są ludzie, którzy piją czy coś w tym stylu. 

Dowiedz się co najpilniejsze. Mogę przygotować paczkę i wysłać. Jeżeli jest opcja paczkomatowa to w ogóle byłoby super. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

tormenta77

#6728431 Napisano: 11.09.2020 12:06:22 w Wkurza mnie...
fantagiro napisał(a):

Kochane, nie chce się wymądrzać ale rumień wychodzi w 30% przy borelce. Nie ma rumienie nie znaczy brak choroby..
Odpowiednio wcześnie podany i przez 21-28 dni stosowany antybiotyk pozwoli uchronić się od tego dziadostwa. Koszta antybiotyku i wizyty prywatnej u lekarza co wypisze + - 300zł . Leczenie ...walczenie z borelką u specjalistów ILADIAS zaczyna się od 300zł za wizytę + antybiotyki ( srednio 3-4 różne) + protokoły = 1500 miesięcznie przez min. rok

Zgadza się ale koleżanka postanowiła poczekać na test. Na pewno przy rumieniu nie ma już na co czekać tylko od razu lekarz. Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

#6728406 Napisano: 11.09.2020 11:35:06 w Wkurza mnie...
kolorowekredki napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

Że wczoraj na grzybach złapałam 4 kleszcze, zostały wyciągnięte po kilku, max 6 godzinach przez pielęgniarkę, nie były mocno wczepione i bez krwi, ale grzyby już mi się źle kojarzą. Za 6 tyg badanie na boleriozę.
Dodatkowo wkurza mnie, że dziś nie wpuścili mi dziecka do szkoły z katarem i dyskusja z dyrektorką na ten temat, procedury itp. Już 8 dzieci na 25 nie ma w szkole a jest 11 wrzesień.
W zeszłym roku byłby problem ze strony szkoły, jakbym nie puściła z katarem, bo obowiązek szkolny a dziś świat stanął na głowie.

koleżano, nie czekaj na żadne badania dobrze Ci radzę tylko atakuj lekarza po antybiotyk na 21 dni.
statystycznie co 2 gi jest zarażony nie tylko borelką ale i bartonelką i innymi dziadostwami.
Polecam dopisać się do grupy na fb "borelioza ABC" i trochę poczytać a najlepiej zamieścić swój post z opisem co i jak. Resztę Cię pokierują..
Nie radzę Ci bagatelizować bo problemów możesz mieć po dziurki w uszach. Nie straszę ale warto zainteresować się tematem..
zdróweczka  emotka

Pielęgniarka, która wyciągała kleszcze pytała lekarkę o antybiotyk, ale ona powiedziała, że nie ma potrzeby zapobiegawczo podawać, dopiero jakby coś w badaniach wyszło, sama nie wiem co robić.

wiem o tym. Lekarz też nie będzie chętny wypisać ale konsekwencje odpowiednio wcześnie nie podanej serii antyboli będzie skutkować, że krętki pokonają barierę krew-mózg i bedziesz ewentualnie w późniejszym czasie jedynie zaaleczać objawy a nie skutecznie się wyleczyć jak w tej chwili. Jeszcze raz polecam gupę na fb

czekaj te 4-6 tygodni. Rok temu córkę użarł kleszcz o czym dowiedzieliśmy się po 4 tygodniach leczenia kropeczki pod okiem jakąś maścią od lekarza bo wyszedł okropny rumień. Młoda wylądowała w szpitalu bo zaczęła skarżyć się na zawroty głowy, punkcja, badania i wyszła borelioza, z którą do tej pory się bujamy (pomimo że młoda dostała 2 tygodnie antybiotyków)- co 4 miesiące pobieranie krwi i wciąż wychodzi że coś tam jest. Powodzenia życzę i oby trafiły ci się "szczęśliwe" kleszcze czyli takie bez choroby, wtedy skończy się tylko na strachu i wkurzeniu.

Bardzo dziękuję za odzew i rady i historię z życia wziętą. Jeszcze myślę, ale razie zdecydowałam poczekać jednak na wynik badania. Trudno moje ryzyko.Mam nadzieję, że faktycznie to były "szczęśliwe" kleszcze. Nanajka życzę zdrowia Twojej córce!

Na pewno oglądaj się. Jak tylko zobaczysz rumień to od razu do lekarza po antybiotyk. Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

tormenta77

tormenta77

#6722099 Napisano: 14.08.2020 19:03:33 w Dziś cieszę się z.....
pikawka napisał(a):

domika napisał(a):

Dziś ciesze się z tego ze po weekendzie w końcu moje stopy dotkną nadmorskiego piasku emotka
Tydzień offline i odpoczynku od konkursów, wyników i wymyślaniu odpowiedzi na różne dziwne pytania konkursowe emotka


U mnie to samo!! emotka
Ustronie morskie po weekendzie emotka emotka   dwie mamuśki z dzieciakami...A wieczorami winko i relaksik emotka

A my w poniedziałek ruszamy w Pieniny... z Gdańska. Ponad 8h jazdy ale warto. Kocham góry! Kocham miłością wielką!!! Wyświetl w wątku >>

tormenta77

tormenta77

#6708758 Napisano: 10.06.2020 14:32:14 w Popraw sobie humor...
Nie mam dzisiaj motywacji do pracy...
Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6708697 Napisano: 10.06.2020 13:11:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnio same porażki... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

#6707442 Napisano: 04.06.2020 14:37:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


Poza tym to nie cały inicjał a tylko jedna litera, nawet nie wiadomo czy imienia czy nazwiska. 

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja mam 3 koleżanki z Warszawy, które nazywają się dokładnie tak samo - Kasia Woźniak. Już sobie wyobrażam co by było gdyby we 3 wygrały w jednym konkursie emotka Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6705253 Napisano: 25.05.2020 22:19:15 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

teściowa! ze względu na koronawirusa na chrzest mojego dziecka nie może przyjechać ani chrzestny, ani chrzestną (obecnie mieszkają za granicą). Moja Mama utknęła w Stanach do końca lipca. nie chcemy wybierać nikogo na chybił trafił, więc obecnie najlepsze rozwiązanie to przenieść chrzest. padło na początek stycznia - idealnie się wpasowało z roczkiem. co chwila teściową w rozmowach nas prosi o to, żebyśmy nie zmieniali daty chrztu i nie zwlekali z tym sakramentem i brali ludzi z łapanki, a moja Mama przeżyje jak na chrzcie nie będzie. napisałam jej, że jest gosciem, a nie organizatorem i czekam na telefon teściowej do mojego męża, jaka ona ma niedobra synowa.

My też mieliśmy chrzest i roczek córki razem. Było super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

#6703400 Napisano: 16.05.2020 18:54:47 w Przedszkolaki i przedszkola :)
U mnie w domu 13 latek i 5,5 latka. Ja pracuję zdalnie. Nie jest łatwo emotka Młodej ciężko zrozumieć, że jestem w domu ale nie do końca dla niej. Potrafi mi w trakcie telco czy rozmowy służbowej stać nad uchem i domagać się jakiejś pierdoły - np. już teraz, dokładnie w tej chwili mam jej przeczytać jaki jest tytuł tego rozdziału w książce. Syn z racji różnicy wieku nie bardzo chce się z nią bawić, poza tym ma swoje lekcje. Czasem z nią pogra w planszówki co znowu często kończy się awanturą i łzami bo "on znowu wyyyyygrał".
Czasmi mam ochotę wyjść i nie wracać. Zdalną mam na tę chwilę do końca czerwca ale planuję wysłać córę do przedszkola od 1 czerwca. Jak będzie zobaczymy ale wszyscy w tym domu bzikujemy... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

tormenta77

#6702037 Napisano: 09.05.2020 19:29:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie też pusto... a syn chce koszulki z nutelli... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tormenta77

#6699772 Napisano: 28.04.2020 14:55:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
bon na sportowe zakupy w InterSport - Nutella Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6697580 Napisano: 18.04.2020 16:51:07 w Pomocy!!!!
chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Ania powodzenia. Przelałam tyle ile mogę. Z ewentualnych kodów rezygnuję i życzę wszystkiego dobrego! Wyświetl w wątku >>

tormenta77

#6695209 Napisano: 06.04.2020 15:59:42 w Informują
Informują z Konkurs "Zostań 1 z 200 Recenzentek marki Aquafresh"

Rodzaj powiadomienia: E-mail
Dodatkowe informacje:
Testowanie past do zębów Wyświetl w wątku >>