Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cala-w-trawie

cala-w-trawie

#6575065 Napisano: 26.02.2019 10:27:26 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje i ode mnie! Bawcie się świetnie! emotka  Chłońcie słońce i beztroskę! emotka Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6574820 Napisano: 25.02.2019 16:29:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

tuw3105 napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Dotarł dziś do mnie na maila wygrany 1 lutego 2019 e-bon z konkursu Lecha w Biedronce. Orientuje się ktoś z Was może do kiedy on jest
konkretnie ważny i czy muszę gdzieś się zarejestrować,aby móc
zrealizować bon emotka

w mailu podali jakieś linki mam nadzieję że tam znajdziemy odpowiedź

Wynika z tych linków, że karta jest ważna już (wejdzcie na link do sprawdzenia ile jest na koncie e-bonu i tam jest podana kwota, jak również data jego wykorzystania - rok).
Że można płacić kilka razy, dopóki nie zejdzie kwota z konta, ale nie można za tę kasę kupować alko i tytoniu emotka  
I chyba po prostu przy kasie podaje się kod. Pierwszy raz będe z tego korzystać, więc jak ktoś coś jeszcze wie to dajcie znać emotka

J

a dzis uzywalem juz e-bonu i piwo zaakceptowało. Podaje sie numer kasjerce i kod odejmuje 200zl z rachunku.

Dobrze wiedzieć! emotka
Aaaa, ok! niedokładnie doczytałam regulamin. Jest napisane, ze osoba zlecająca e-bon może zastrzec, że kasa nie jest na alko i fajki, ale tutaj nikt nie zastrzegł chyba w takim razie.
To przepraszam za wprowadzenie w błąd, no i na zdrowie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6574799 Napisano: 25.02.2019 15:47:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Dotarł dziś do mnie na maila wygrany 1 lutego 2019 e-bon z konkursu Lecha w Biedronce. Orientuje się ktoś z Was może do kiedy on jest
konkretnie ważny i czy muszę gdzieś się zarejestrować,aby móc
zrealizować bon emotka

w mailu podali jakieś linki mam nadzieję że tam znajdziemy odpowiedź

Wynika z tych linków, że karta jest ważna już (wejdzcie na link do sprawdzenia ile jest na koncie e-bonu i tam jest podana kwota, jak również data jego wykorzystania - rok).
Że można płacić kilka razy, dopóki nie zejdzie kwota z konta, ale nie można za tę kasę kupować alko i tytoniu emotka  
I chyba po prostu przy kasie podaje się kod. Pierwszy raz będe z tego korzystać, więc jak ktoś coś jeszcze wie to dajcie znać emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

cala-w-trawie

#6574732 Napisano: 25.02.2019 13:55:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
200zł od Leszka emotka  to z rezerwy emotka Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6574319 Napisano: 23.02.2019 14:28:05 w Czy informują/ informowali?
Moim zdaniem niemożliwe, żeby już informował, bo na pewno ktoś by się zgłosił ze słuchawkami lub głośnikiem do MDW Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6574097 Napisano: 22.02.2019 16:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

gocha542 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
czy  były już emaile z 2 tygodnia TIC TAC ?

pozdrawiam

nie

właśnie lecą-eventim

to znaczy że słuchawki i głośniki już były? W pierwszym etapie dużo osób się chwaliło, a w tym cisza

Wydaje mi się, że te eventimy to ciągle rezerwa z poprzedniego tyg, ale mogę się mylić emotka Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6574065 Napisano: 22.02.2019 14:54:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

od 1-go lutego trwa loteria raffaello-czy udało się komuś wygrać ?

Miałam dwa opakowania. Dwa pudła i już za tę loterię podziękuję emotka   A w wątku MDW nikt się nie chwalił. Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6573754 Napisano: 21.02.2019 17:22:32 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

Tic-Tac z kolejnego tygodnia też jeszcze nie informował? nikt się jeszcze nie chwalił..

ostatnio było po 18 . czekamy

Aaa.. to był czwartek!  myślałam, że tydzień temu informowali w środę emotka  ok, no to czekamy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6573749 Napisano: 21.02.2019 17:15:51 w Czy informują/ informowali?
Tic-Tac z kolejnego tygodnia też jeszcze nie informował? nikt się jeszcze nie chwalił.. Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

cala-w-trawie

#6571423 Napisano: 15.02.2019 10:00:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

rufus napisał(a):

Do wygranej w tik takach trzeba odsyłać opakowanie czy tylko zdjęcie kodu?

Zdjęcie  (dodaje się w formularzu laureata) Choć chyba w regulaminie jest, że w mogą również poprosić o przeslanie im opakowań.

jak dodałam zdjęcie myślałam że wyświetli się jak w chipsach Ale podglądu nie było

No właśnie nie było podglądu po załadowaniu zdjęcia - tez mnie do zaniepokoiło. I nie wiem czy formularz poprawnie odesłany czy nie, bo jak teraz wchodzi się jeszcze raz w maila i formularz to dalej są wolne pola do wypełnienia, a nie jak zazwyczaj info że "formularz został juz uzupełniony". Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6571253 Napisano: 14.02.2019 16:54:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też mam słuchawki od Tic-Tac emotka  Mail przed chwilką Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6569934 Napisano: 08.02.2019 13:56:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mail z gratulacjami z powodu wygranej od Leszka emotka Już się cieszyłam....
A tam dalej napisane, że jestem na liście rezerwowej i mam odesłać dane, bo jak zwycięzca nie spełni warunków to ja wygram. emotka  super, czyli guzik wygrałam emotka   

Edit: to może powinnam się wpisać w temat "Dziś nic nie wygrałam" emotka Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6569933 Napisano: 08.02.2019 13:53:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

katrin1 napisał(a):

29 stycznia wygrałam bluzę Oreo, nie ma mojego imienia i kodu na liście nagród z tego dnia, dane odesłałam formularzem w regulaminowym czasie,  czy ktoś ma podobnie?

mnie tez nie ma

Mnie z 4 lutego też nie ma emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6569774 Napisano: 07.02.2019 20:10:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

jokan napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

jokan napisał(a):

estrelitta napisał(a):

IPpioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

ten konkurs ketchupowy to jest ogolnopolski? Bo chyba ktos zrobil zamieszanie, ze carrefour? czy ja czegos nie wiem?

Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

więcej nic nie pisze dalej że w Carrefour
także ogólnopolski emotka

Dzisiaj widziałam stand z tym konkursem w Stokrotce

ja wlasnie widzialam w Inter dlatego sie zastanawialam....bo niepotrzbnie kupowalam od kogos paragon w C4 emotka

Sama nad tym się zastanawiałam- na forum pełno opinii że tylko Carrefour- i że na stronie konkursu jest odnośnik do listy sklepów- szukałam tego odnośnika i w regulaminie też ale niczego nie znalazłam.  Może jestem ślepa lub coś w tym stylu . Nie pamiętam dokładnie kto pisał że jest lista sklepów - jeśli taka istnieje to proszę o informacje gdzie to dokładnie znaleźć-

ja pisałam, juz linkuję

no wlasnie nic nie rozumiem, bo plakat widzialam w inter dzisiaj, a ktos pisal, ze widzial tez w stokrotce, wiec wynika z tego, ze ogolnopolski

To, że jest na stronie Carrefoura nic nie znaczy, było już tak wiele razy. Co do listy "sklepów" ona jest ciągle, niezależnie od konkursu. Bywały nawet sytuacje, że lista sklepów na ich stronie, była inna niż ta regulaminowa. Przeciez nas interesuje regulamin, możecie na upartego kupować w C4 z listy, wszak to też sklep na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej  emotka  
Tu jest strona konkursu (jej adres jest na plakacie Carrefoura) i dla mnie odpowedź jest jasna, jest to konkurs ogólnopolski.
https://oficjalnyketchup.pl/
i dla porównania:
https://www.carre...up-polskich-kanapekp

W regulaminie jest zapis, że produkt kupiony w "Punktach sprzedaży", więc tym się sugerowałam i to mnie wprowadziło w błąd. Ale skoro tak, to wszystko jasne, można kupić w dowolnym miejscu w takim razie. To super, bo u mnie nie ma c4 emotka Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

cala-w-trawie

#6569757 Napisano: 07.02.2019 18:54:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiaj110 napisał(a):

jokan napisał(a):

estrelitta napisał(a):

IPpioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

ten konkurs ketchupowy to jest ogolnopolski? Bo chyba ktos zrobil zamieszanie, ze carrefour? czy ja czegos nie wiem?

Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

więcej nic nie pisze dalej że w Carrefour
także ogólnopolski emotka

Dzisiaj widziałam stand z tym konkursem w Stokrotce

ja wlasnie widzialam w Inter dlatego sie zastanawialam....bo niepotrzbnie kupowalam od kogos paragon w C4 emotka

Sama nad tym się zastanawiałam- na forum pełno opinii że tylko Carrefour- i że na stronie konkursu jest odnośnik do listy sklepów- szukałam tego odnośnika i w regulaminie też ale niczego nie znalazłam.  Może jestem ślepa lub coś w tym stylu . Nie pamiętam dokładnie kto pisał że jest lista sklepów - jeśli taka istnieje to proszę o informacje gdzie to dokładnie znaleźć-

ja pisałam, juz linkuję
Ok, nie widzę teraz tego, ale na samym początku w opisie konkursu https://www.e-kon...olskich-kanapek.html jak weszłam "przejdź do strony z konkursem" to była inna strona niż teraz i była tam do rozwinięcia lista "Punktów sprzedaży".
Teraz otwiera się inna strona.

Po komentarzach pod konkursem też widać, że trwała dyskusja. W takim razie wychodzi na to, że pudliszki kupione w dowolnym sklepie? Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6569646 Napisano: 07.02.2019 12:44:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

infatne napisał(a):

Gdzie kupujecie kawę Fort ? W mojej biedrze nie ma, w leclerku brak emotka  

Jest w PSS niektórych

Widziałam w Topazie, Stokrotce, Groszku. Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6569643 Napisano: 07.02.2019 12:41:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na stronie z konkursem tic-tac są zdjęcia ukazujące, gdzie znajdują się kody na opakowaniach emotka   Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6569465 Napisano: 06.02.2019 18:33:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

andii napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy w konkursie Pudliszek (ketchup) jest ograniczenie znaków? Nie mogę się doszukać zapisu, a kojarzę, że ta agencja miała ograniczenia. 

Co do tego konkursu pudliszek- to jest ogólnopolski konkurs!
 bo widzę że w bazie pisze...kup w carrefour

Bo w regulaminie jest wymieniona lista i adresy "Punktów sprzedaży", a to są Carrefoury i jeszcze jakiś sklep, chyba Globi, czy cos takiego

Cały konkurs jest ogólnopolski! Gdzie w regulaminie widzisz liste sklepów?

Są określone na początku jako "punkty sprzedaży". A na stronie na której jest link do regulaminu jest też link do punków sprzedaży Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cala-w-trawie

#6569460 Napisano: 06.02.2019 18:21:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy w konkursie Pudliszek (ketchup) jest ograniczenie znaków? Nie mogę się doszukać zapisu, a kojarzę, że ta agencja miała ograniczenia. 

Co do tego konkursu pudliszek- to jest ogólnopolski konkurs!
 bo widzę że w bazie pisze...kup w carrefour

Bo w regulaminie jest wymieniona lista i adresy "Punktów sprzedaży", a to są Carrefoury i jeszcze jakiś sklep, chyba Globi, czy cos takiego Wyświetl w wątku >>
0 0