Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cala-w-trawie

cala-w-trawie

#6569391 Napisano: 06.02.2019 14:57:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
raznamilion napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Ponawiam pytanie. Czy do kawy Fort może byc niepromocyjne opakowanie i przejdzie ten nr LOT?U

U mnie przeszło

Ja cały czas kupuje nie promocyjne (promocyjnych nie widziałam) wbijam nr LOT ten sam, bo ta sama partia kupiona w tym samym sklepie i zgłoszenia przechodzą, ale wygranej jak nie było tak nie ma. Wysłałam już kilkanaście zgłoszeń i teraz się zastanawiam czy są promocyjne opakowania? Mam pytanie do osób które wygrały , czy mieliście promocyjne opakowania? A i czy te promocyjne to jakoś oznaczone są specjalnie?

Są opakowania, na których jest naklejka z samochodem i info o loterii, ale w loterii biorą udział wszystkie opakowania - nie ma znaczenia, bo na każdych jest nr LOT. Ja zarejestrowałam kilka i wygrałam dzienną. Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6569283 Napisano: 06.02.2019 09:48:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

Właśnie próbowałam dodać kod z opakowania Kinder Bueno
1) na 1 urządzeniu - kod wchodził, ale danych (imię, nazwisko itd) nie można było wpisać
2) na 2 kod wchodził, można było wpisać dane, ale bez numeru tel emotka
3) na 3 nawet kod nie przechodził!
4) na 4 poszło (dzięki ci losie za ten ipad z loterii wylosowany za zgłoszenie dodane w ostatnich sekundach emotka  na nim to chyba wszystko działa jak należy)

Więc może to nie koniecznie chodzi o sam kod, ale o urządzenie.

Albo jeszcze o coś innego, może jakieś problemy na stronie.

Mi właśnie nie przechodził w ogóle kod. Spróbowałam pół godziny później, ten sam kod, to samo urządzenie, ta sama przeglądarka - i przeszło. Po prostu trzeba próbować cierpliwie emotka    Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6568931 Napisano: 04.02.2019 21:31:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

reniii napisał(a):

Być może i są osoby które pomagają bezinteresownie ale ja nie do nich kieruję mojego wpisu tylko do tych '' życzliwych'' którzy nic nie widzą ponad czubek własnego nosa.

reniii weź wyluzuj, co? co, do Ciebie językiem akademickim trzeba mówić, żeby nie urazić, i zażartować słownie nie można? I jeszcze masz uwagi, że ktoś ci odpowiedział, ale nie tak, jak sobie chciałaś, wielka dama się znalazła! Ledwo przyszłaś, a już jątrzysz, a trochę pokory nikomu nie zaszkodziło. Spytałaś, i ktoś ci odpowiedział, a że wybrał formę lekkiego sarkazmu, to nie powód do bicia piany. Zamiast podziękować, bo informacja zawierała KOMPLETNĄ odpowiedź na Twoje pytanie - Ty zarzucasz brak chęci pomocy. Nikt Ciebie nie obraził, odpowiedź podano ci na tacy, za to Ty próbujesz obrażać nas.

To ja zadałam pytanie, a nie reniii.
Dzięki za odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6568907 Napisano: 04.02.2019 20:42:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
bluza oreo emotka   nareszcie emotka nic nie mogłam trafić w tym oreo  Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6568771 Napisano: 04.02.2019 14:40:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
u mnie też łyżeczka dzisiaj Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

cala-w-trawie

#6568731 Napisano: 04.02.2019 13:09:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam głupie pytanie, proszę się nie śmiać emotka

Czy jak są loterie bramkowe typu belvita, oreo, to te bramki otwierają się zawsze w tym samym czasie? czy to jest powtarzalny co dobę schemat?  Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

cala-w-trawie

#6568672 Napisano: 04.02.2019 11:14:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O, przeszło mi w końcu to Kinder Bueno. A wpisywałam ten sam kod, co poprzednim razem Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6568659 Napisano: 04.02.2019 10:47:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marfiusza napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

Przechodzą Wam kody w kinder bueno? mam komunikat, że błędny kod. No przecież dobrze wpisuję... emotka  jedynie co mogłam pomylić to 1 z I, ale wpisałam obie wersje i źle 

Ja pomyliłam S z 5

Nie mam "S" ani "5" emotka  no nic.. to G może takie dziwne.. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6568652 Napisano: 04.02.2019 10:39:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

cleo25 napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

Przechodzą Wam kody w kinder bueno? mam komunikat, że błędny kod. No przecież dobrze wpisuję... emotka  jedynie co mogłam pomylić to 1 z I, ale wpisałam obie wersje i źle 

Tak, bez problemu.
Musisz mieć jakiś problem z kodem.

a masz opakowanie konkursowe?

Tak tak, smaki rozpieszczenia.
To spróbuję później i najwyżej napiszę do nich maila czy coś, nie wiem co się robi w takich sytuacjach, jestem nowa w konkursach ;) Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6568643 Napisano: 04.02.2019 10:19:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przechodzą Wam kody w kinder bueno? mam komunikat, że błędny kod. No przecież dobrze wpisuję... emotka  jedynie co mogłam pomylić to 1 z I, ale wpisałam obie wersje i źle  Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6568341 Napisano: 02.02.2019 18:30:32 w Kupię...
Kupię wyciskarkę wolnoobrotową. Jakby co to proszę na prv emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6567925 Napisano: 01.02.2019 13:22:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Są już w sklepach promocyjne tic taci czy trzeba się naszukać?

Ja mam z Groszka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

cala-w-trawie

#6567888 Napisano: 01.02.2019 11:57:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maximus napisał(a):

maximus napisał(a):

sks900 napisał(a):

maximus napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

iszhara napisał(a):

maximus napisał(a):

TIC TAC loteria zaczęła się od dziś , a na stronie TIC TACA nie ma ani regulaminu, ani zasad

Wszystko już działa od północy  emotka

https://www.ticta.../pl/ciesz-sie-muzyka

https://cieszsiemuzyka.pl/regulamin.pdf

jak nie ma? wszystko na stronie jest

    Ok, wszystko jest, ale  jak jestem na stronce to nie widzę odnośnika jak zarejestrować kod z opakowania i swoje dane ?

Trzeba kliknąć w "zgłoszenie" na górze strony.

już wiem o co chodzi, strona prawidłowo otwiera się na przeglądarce GOOGLE CHROME,  a nieprawidłowo u mnie na Mozilla

 A gdzie znaleźliście kod na opakowaniu TIC TAC 18 gram?    opakowanie jest oczywiscie promocyjne konkursowe

Kod jest w środku. Za tą naklejką z kodem kreskowym. Żeby go zobaczyć, musisz zjeść trochę tic-taców emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

cala-w-trawie

#6567871 Napisano: 01.02.2019 11:41:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Znowu nie ma wygranej w EB i Leszku. 

Pozostaje tylko alkoholizm.. emotka Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6567627 Napisano: 31.01.2019 15:16:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

A jak się gra z tym develey? kolejne paragony zwiększają szanse? czy tylko ten jeden pierwszy, a resztę trzeba "grać" na stronie?

potrójne wygrywanie już się w grudniu zakończyło emotka

Aaaa emotka bo teraz jest jakiś inny ich konkurs i myślałam, że to to.   Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cala-w-trawie

#6567608 Napisano: 31.01.2019 14:40:12 w Kupię...
Kupię zapasy dobrej kawy ziarnistej emotka  
Zestawy szklaneczek / kubeczków do espresso Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6567593 Napisano: 31.01.2019 13:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jak się gra z tym develey? kolejne paragony zwiększają szanse? czy tylko ten jeden pierwszy, a resztę trzeba "grać" na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6567510 Napisano: 31.01.2019 10:07:35 w Czy informują/ informowali?
cala-w-trawie napisał(a):

jokan napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

Czy informowali:
Kawa Fort za weekend?
Leszek za 1 dzień? 
TigerTesco za weekend? 

Leszek dziś

Gratulacje!!! emotka  i tak się zastanawiam czy to już wszystkich poinformowali czy mogę dalej się łudzić emotka  Ta loteria wydaje mi się mało rozpowszechniona i rozreklamowana, dlatego łudziłam się, że są duże szanse emotka  

mi sie tez wdawalo, ze jest duza szansa, ale ktos w komentarzu do konkursu wpisal fragment z regulaminu:

"Nagrody dzienne przyznawane są w sposób losowy zgodnie z kolejnością zarejestrowania Zgłoszenia. Nagroda przyznawana jest „co n-temu” Zgłoszeniu, przy czym parametr „co n-ty” określany jest podczas każdego losowania przez Komisję Nadzoru jako zgłoszenie np. co 10-te, co 100-ne,co 1000-ne."  emotka

No tak... ale te nr który wygrywają losują po skończeniu przyjmowania zgłoszeń. Więc teoretycznie wychodzi na to samo co losowanie wśród zgłoszeń, tylko określone są liczbami co n-ty. Dla mnie to to samo emotka

Edit: aaaaaa, co 10-te itp na cały dzień?  z tego co czytałam regulamin na szybko to zrozumiałam, że losują te pięćdziesiąt osób i np i jest piętnaste złoszenie, 20 zgłoszenie, 22 zgoszenie, 46zgłoszenie itp... To może źle zrozumiałam emotka  

Ok, doczytałam regulamin i faktycznie źle zrozumiałam, a Wy macie rację. Czyli nie opyla się zgłaszać dwóch zgłoszeń obok siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6567507 Napisano: 31.01.2019 10:02:00 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

Czy informowali:
Kawa Fort za weekend?
Leszek za 1 dzień? 
TigerTesco za weekend? 

Leszek dziś

Gratulacje!!! emotka  i tak się zastanawiam czy to już wszystkich poinformowali czy mogę dalej się łudzić emotka  Ta loteria wydaje mi się mało rozpowszechniona i rozreklamowana, dlatego łudziłam się, że są duże szanse emotka  

mi sie tez wdawalo, ze jest duza szansa, ale ktos w komentarzu do konkursu wpisal fragment z regulaminu:

"Nagrody dzienne przyznawane są w sposób losowy zgodnie z kolejnością zarejestrowania Zgłoszenia. Nagroda przyznawana jest „co n-temu” Zgłoszeniu, przy czym parametr „co n-ty” określany jest podczas każdego losowania przez Komisję Nadzoru jako zgłoszenie np. co 10-te, co 100-ne,co 1000-ne."  emotka

No tak... ale te nr który wygrywają losują po skończeniu przyjmowania zgłoszeń. Więc teoretycznie wychodzi na to samo co losowanie wśród zgłoszeń, tylko określone są liczbami co n-ty. Dla mnie to to samo emotka

Edit: aaaaaa, co 10-te itp na cały dzień?  z tego co czytałam regulamin na szybko to zrozumiałam, że losują te pięćdziesiąt osób i np i jest piętnaste złoszenie, 20 zgłoszenie, 22 zgoszenie, 46zgłoszenie itp... To może źle zrozumiałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6567486 Napisano: 31.01.2019 09:41:36 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

Czy informowali:
Kawa Fort za weekend?
Leszek za 1 dzień? 
TigerTesco za weekend? 

Leszek dziś

Gratulacje!!! emotka  i tak się zastanawiam czy to już wszystkich poinformowali czy mogę dalej się łudzić emotka  Ta loteria wydaje mi się mało rozpowszechniona i rozreklamowana, dlatego łudziłam się, że są duże szanse emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0