Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cala-w-trawie

cala-w-trawie

#6623663 Napisano: 25.07.2019 12:36:46 w Giełda Kodów ; )
Mam sporo kapsli Somersby - wymienię na jakieś inne kody, jestem otwarta na propozycje emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6623351 Napisano: 24.07.2019 15:36:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

asantesana napisał(a):

faworek napisał(a):

Czy znalazł ktoś kawę Astra w Biedronce? Może jest w jakimś innym miejscu niż kawy? 3 Biedronki i nic... emotka

Ja sprawdziłam 3 miasta i nic emotka

Ja pisałam do Biedronki na FB, ponieważ mają możliwość sprawdzenia dostępności produktu w danym sklepie. Odpisali mi, że na terenie mojego miasta nie ma Astry w żadnej Biedronce. Można do nich napisać, żeby nie biegać specjalnie po wszystkich sklepach emotka  

dziękuję bardzo za podpowiedź, zaraz do nich napiszę emotka

Mi odpisali:
"Katarzyno, niestety, w związku z dużą skalą działalności (ponad 2900 sklepów, blisko 4 miliony Klientów dziennie) nie jesteśmy w stanie udzielać precyzyjnej informacji dotyczącej aktualnej dostępności produktów w danym sklepie." Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6623350 Napisano: 24.07.2019 15:33:47 w Czy informują/ informowali?
pc174 napisał(a):

Czy Leszek już pisał w sprawie koszulek? Znajomi się upominają. W poprzednich etapach mail był już w poniedziałek emotka

Jeszcze nie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 pc174 0

cala-w-trawie

#6623328 Napisano: 24.07.2019 15:00:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
100zł od Tego jeszcze nie było - trafiłam w hotspot w Ełku!! po podpowiedzi  emotka   Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6622941 Napisano: 23.07.2019 15:33:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
silvia8 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W rosmanie glade opisany jako GB B. Mini spray to na konkurs się nie nadaje . @ wszyscy maja od inpostu Ci co w skyr wygrali bo ja nie mam?

Ja też nie mam.

Też nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6622902 Napisano: 23.07.2019 14:24:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margo1 napisał(a):

Mam rezerwę prince polo,skąd wiadomo który paragon jest zwycięski?

Jak wejdziesz w oświadczenie to wszystko będziesz wiedziała, wszystko się wyświetla emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6622866 Napisano: 23.07.2019 13:34:05 w Informują
Mail od loterii Prince Polo - rezerwa lazy bag Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6622865 Napisano: 23.07.2019 13:32:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
o, NIE WIERZĘ! 

Rezerwa z Prince Polo i sofa, której mimo 534785634 zarejestrowanych paragonów nie mogłam trafić emotka

Ciekawe tylko czy mi paragon nie wyblakł.... emotka Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6622326 Napisano: 21.07.2019 21:02:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1Mamcia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

Widzę wyniki z Hochalnd na grilla, ale nie wiem, czy już wiadomości były rozsyłane? Ktoś z laureatów ma już mail? 

jeśli w bulach to jestem ja to nie dostałem emaila emotka

emotka  Gratki (życzę, abyś wygrał! emotka ). Mam właśnie tak samo, nie jestem pewna, czy to ja, ale nadałam tylko jedno zgłoszenie, musiałam wysłać już wcześniej wszystkie dokumenty na fartuch, zatem mam nadzieję, że to już wystarczy, aby mnie poprawnie zweryfikowano, gdybym to ja zdobyła owe bule...  emotka emotka

Dziękuję i oczywiście wzajemnie.
:) 
mam nadzieję ze jutro rozwieją nasze oczekiwania emotka  

Ja tez jeszcze nie mam maila, ale intuicja mi podpowiada ze mam glośnik.


Ja maila o wygranym aparacie otrzymałam  18 lipca. Napisali, że gratulują i że wyślą nagrody w przyszłym tygodniu. Nie pytali o dane i paragon, bo mają przecież z fartuszka.  
Może na razie częśc maili tylko poszła. Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6621799 Napisano: 19.07.2019 12:40:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneczka-p napisał(a):

Czy miał ktoś problem z dodaniem zgłoszenia na konkurs Somersby "Przymierz się do nagród" w pytaniu otwartym? Ciągle mam komunikat, że nie udało się dodać zgłoszenia z powodu niepoprawnej odpowiedzi.

Może za dużo znaków?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6621130 Napisano: 17.07.2019 15:33:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co się robi, jak jest słabo opisany paragon? mam trochę ogólnikowo napisane na paragonie i nie ma nazwy producenta.

Te akcje ze zdobywaniem pieczątek robi się dopiero jak agencja poprosi czy samemu na zapas trzeba to zrobić? Nigdy jeszcze nie miałam takiej sytuacji emotka  
Odesłałam paragon w wygranym konkursie i teraz nie wiem... jak będzie nie tak to mnie poproszą o dodatkową pieczątkę czy po prostu bez gadania skreślą z listy laureatów?   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6620999 Napisano: 17.07.2019 09:12:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tak bardzo chciałabym się wpisać do wątku MDW!!! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6620305 Napisano: 15.07.2019 15:00:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
Vivi, Jakby to człowiek tak mógł wiedzieć, który jest w kolejce to by czekał spokojnie, a tak to tyle niecierpliwości! emotka

Gratulacje, tytomaszszczescie! Powiem Ci, że Ty to masz szczęście! emotka Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6619557 Napisano: 12.07.2019 13:21:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tytomaszszczescie napisał(a):

Agnes napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

Macie jakiś sposób na wyblakłe paragony? 
Trzymam swoje zamknięte w szufladzie, nie ma więc światła słonecznego. A po 1,5 miesiąca niektóre są praktycznie całe białe (szczególnie z jednego sklepu). Da się jakoś przedłużyć ich żywotność? 

wydaje mi się że kiedys ktos pisał że trzema paragony w lodówce
ja osobiscie w segregatorze na zdjęcia i blakną po kilku miesiącach

albumy do zdjęć - wszystkie paragony nawet po kilku miesiącach są w stanie idealnym


najgorzej jest z paragonami z Topazu, one to praktycznie po 2-3 tyg są starte i to tak plamami, w różnych miejscach znika ten tusz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6619537 Napisano: 12.07.2019 12:33:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Macie jakiś sposób na wyblakłe paragony? 
Trzymam swoje zamknięte w szufladzie, nie ma więc światła słonecznego. A po 1,5 miesiąca niektóre są praktycznie całe białe (szczególnie z jednego sklepu). Da się jakoś przedłużyć ich żywotność?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6619502 Napisano: 12.07.2019 10:59:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Loteria Tymbark obstawianie kapsli. Może ktoś mi wyjaśnić bo chyba jestem ciemną masą.... i nie jest dla mnie to jasne 

Na mapie są obstawione od początku miejsca, pod którymi kryje się wygrana. Jeśli trafisz to wygrywasz od razu, jak nie to masz szansę na losowanie dzienne. Z każdym dniem jest coraz więcej kapsli na mapie i musisz stawiać tam, gdzie jeszcze nie ma żadnego kapsla.
Losowanie dzienne - losują jedną osobę, która wygrywa 500zł i 10 najbliższych jej obstawionych kapsli. Rozumiem to tak, że te dzienne to z CAŁEJ PULI losują. Czy się mylę? emotka  

Mi się ten format podoba emotka   Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6617908 Napisano: 08.07.2019 13:33:14 w Giełda Kodów ; )
Mam kody somersby "przymierz się do nagród". Wymienię na kody lecha / lays / żywca / eb Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6617135 Napisano: 05.07.2019 16:52:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
buuuuu emotka co za piątek emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6616080 Napisano: 03.07.2019 11:12:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Taka sytuacja:
Agencja nie przysłała wygranej nagrody (mimo, że inni już mają) i na pytanie czemu tego nie zrobili odpisali, że nie dotarł do nich list od laureata. Na śledzeniu jest, że dotarł miesiąc temu, oni twierdzą, że nie mają w systemie, ale sobie to już u siebie wyjaśnią. 
Dodam, że konkurs już się zakończył, ale niedawno, więc  jeszcze nie wszystkie nagrody rozesłali.

Co w takiej sytuacji robić? czekać na drugą turę wysyłek i liczyć, że tym razem prześlą? czy jeszcze raz pisać zwykłego maila czy  w ogóle reklamację?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6615231 Napisano: 01.07.2019 10:35:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja miałam tak przy kilku kodach z kasztelana - że kod został już wykorzystany. No cóż, na pewno nie przeze mnie emotka  Tam u kasztelana na stronie chyba jest słabe zabezpieczenie, bo wydaje mi się, że trochę bardziej kumaty "hakier" i sobie zrobi program co mu będzie kombinacji kodów szukał. No, ale trudno, oby smolar na przyszłość lepiej jakoś te bramki zabezpieczył. Wyświetl w wątku >>
0 0