Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cala-w-trawie

cala-w-trawie

#6599173 Napisano: 14.05.2019 08:54:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja nie wiedziałam, że kod drukuje się jako kolejny papier po paragonie, a babka sama mi nic nie dała i mój "los" przepadł, a danio kupione. Ale widzę, że i tak sporo problemów z tą loterią, to może na koniec jakieś rezerwy będą losować w dużej ilości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6598166 Napisano: 10.05.2019 20:24:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

Jesli dobrze rozumiem nie musze podawac danych z gwiazdka w formularzu carex-loteria by otrzymac nagrode?

Mialam zestaw produktów, gwiazdek nie podawałam, nagrodę otrzymalam - już u mnie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0

cala-w-trawie

#6597996 Napisano: 10.05.2019 13:59:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
dzisiaj 50zł ze śmietanki łaciata emotka   Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6597986 Napisano: 10.05.2019 13:40:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

0px; ">9. W przypadku dokonania więcej niż jednego Zgłoszenia opartego na tej samej dacie urodzenia Uczestnika, w
Loterii bierze udział wyłącznie pierwsze Zgłoszenie (decyduje data rejestracji Zgłoszenia w systemie
komputerowym)

Czyli dobrze rozumiem...? jeśli wylosują mój dzień urodzenia i ktoś z dokładnie taką samą datą urodzenia jak moja (ten sam rok) zarejestruje się przede mną, to moje zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6596936 Napisano: 08.05.2019 11:37:37 w Loterie bramkowe
pawelkoo napisał(a):

benasia napisał(a):

coś ostatnio wydaje mi się,że jest mało wygranych z Żywca... Na 1500 nagród trochę to dziwne... Ja sama nie mogę nic trafić nawet tej zniżki do Empiku, czyżby tyle osób grało i się nie chwaliło, czy też możliwe,że coś z bramkami jest nie tak...   emotka

raczej mało już kto chwali się zniżką 10zł, a tych nagród jest przecież najwięcej

Dokładnie, mało osób się chwali. Mi się udało 2x trafić 10zł, ale to taka wygrana, że nawet nie ma o czym pisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6594669 Napisano: 30.04.2019 14:45:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Książka "Dziewczyna z wieży" emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6594361 Napisano: 29.04.2019 16:56:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

doo napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Uwaga! Dziś w loterii zalodowani Koral wylosowano datę urodzin 10 LIPCA. Jeśli to Wasza data, zgłoście się koniecznie!

Mojego brata urodziny emotka  czy najpierw trzeba kupic loda a potem sie zglosic,czy można tez odwrotnie?

Data urodzin narzeczonego. Jak to właśnie jest. Kupić dzisiaj loda i zarejestrować się, jeżeli urodziłeś się 10.07? Nie mogę znaleźć regulaminu emotka

Może na wszelki wypadek kup jakiegoś najtańszego Korala i do nich napisz emotka

Na stronie loterii jest napisane,że jeśli się zauważy swoją datę urodzenia, należy DOKONAĆ ZAKUPU LODA TEGO SAMEGO dnia i zarejestrować zgłoszenie.


Możesz podać linka do wiadomości, że paragon musi być z tego samego dnia? Bo pkt. 23.4 regulaminu mówi tylko, że data i godz widniejąca na paragonie musi przypadać w okresie promocyjnym, przed dokonaniem weryfikacji prawa do nagrody. A wątek Masz pytania. Odpowiadamy o procesie weryfikacji pisze, że masz 5 dni na wypełnienie formularza weryfikacyjnego i podanie nr paragonu.
Chyba nie można tego rozumieć tak, że paragon musi być z dnia zgłoszenia, bo co będą mieli zrobić ci z 1. i 3. maja, gdy większość sklepów jest nieczynna

w regulaminie widziałam zapis, że data paragonu musi być wcześniejsza niż info o wygranej 

To znaczy,że jeśli dziś została wylosowana data 10 lipca, to ktoś miał kupić już wczoraj loda emotka

Nie chciałam robić piramidki, ale źle mnie zrozumiałaś emotka  ale ogółem najbezpieczniej kupić loda tego samego dnia i tyle emotka    Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6594347 Napisano: 29.04.2019 16:32:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doo napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Uwaga! Dziś w loterii zalodowani Koral wylosowano datę urodzin 10 LIPCA. Jeśli to Wasza data, zgłoście się koniecznie!

Mojego brata urodziny emotka  czy najpierw trzeba kupic loda a potem sie zglosic,czy można tez odwrotnie?

Data urodzin narzeczonego. Jak to właśnie jest. Kupić dzisiaj loda i zarejestrować się, jeżeli urodziłeś się 10.07? Nie mogę znaleźć regulaminu emotka

Może na wszelki wypadek kup jakiegoś najtańszego Korala i do nich napisz emotka

Na stronie loterii jest napisane,że jeśli się zauważy swoją datę urodzenia, należy DOKONAĆ ZAKUPU LODA TEGO SAMEGO dnia i zarejestrować zgłoszenie.


Możesz podać linka do wiadomości, że paragon musi być z tego samego dnia? Bo pkt. 23.4 regulaminu mówi tylko, że data i godz widniejąca na paragonie musi przypadać w okresie promocyjnym, przed dokonaniem weryfikacji prawa do nagrody. A wątek Masz pytania. Odpowiadamy o procesie weryfikacji pisze, że masz 5 dni na wypełnienie formularza weryfikacyjnego i podanie nr paragonu.
Chyba nie można tego rozumieć tak, że paragon musi być z dnia zgłoszenia, bo co będą mieli zrobić ci z 1. i 3. maja, gdy większość sklepów jest nieczynna

w regulaminie widziałam zapis, że data paragonu musi być wcześniejsza niż info o wygranej  Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6594320 Napisano: 29.04.2019 15:35:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

tam osób dzie

chyba codziennie 10 osób wygrywa Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6594182 Napisano: 29.04.2019 11:17:44 w Oddam za darmo
Dla osób, które jeszcze nie mają konta na https://furgonetka.pl/ jest zniżka -10% na nadanie pierwszej paczki (paczkomat, paczka w ruchu, dhl i inne). Kod trzeba podać przy rejestracji.
Zniżka ważna bezterminowo, jest na pierwszą nadaną paczkę po prostu. Ogólnie wysyłanie przez tę stronę jest o wiele tańsze niż normalnie.
Kod podaje się podczas rejestracji:   rp26303cdb70794561

Kod został dodany do bazarku -> http://www.e-konkursy.info/bazarek Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6591341 Napisano: 18.04.2019 14:53:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Ale macie probemy z trzymaniem tych opakowań, wiadomo, że lepiej trzymać dłużej, niż nie trzymać. Ja swoje zawsze trzymam 3 miesiące po zakończeniu. Jak nie macie gdzie trzymać, to do piwnicy i przeglądać raz kiedyś i wyrzucać te bardzo stare...

No i o to pytałam, ile trzymać. Jestem dosyć nowa w konkursach. Dziękuję za odpowiedź, a te uszczypliwości niepotrzebne. Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6591327 Napisano: 18.04.2019 14:16:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

Trzymamy jeszcze opakowania tic tac?

Chyba jeszcze wszystkie rezerwy nie poszły Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6591313 Napisano: 18.04.2019 13:30:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to jest z tymi konkursami, gdzie trzeba trzymać śmieci?  emotka  Kiedy mogę je wyrzucić?  emotka
Akurat w tym momencie myślę o Nestle (i konkursie z UNO). W regulaminie jest, że losowanie główne 20.03.19r. Czyli, że już po wszystkim? ile powinno się te opakowania przy takich konkursach trzymać? emotka  
Nie chciałabym wyrzucić, a za tydzień dostać maila, że wygrałam w jakimś losowaniu rezerwowym emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6589657 Napisano: 12.04.2019 20:28:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

Jak trzeba podawać godzinę z paragonu to podaje się tę z góry paragonu czy z samego dołu? emotka

A które paragony mają dwie godziny na jednym kwicie?

Które? te długie emotka
Godzina z góry i dołu paragonu różni się o minutę  Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6589654 Napisano: 12.04.2019 20:24:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak trzeba podawać godzinę z paragonu to podaje się tę z góry paragonu czy z samego dołu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6589275 Napisano: 11.04.2019 16:31:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw produktów carex emotka   Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6589149 Napisano: 11.04.2019 11:54:45 w Reflinki
Jeśli ktoś jeszcze nie ma konta na furgonetce, a chciałby wysyłać przesyłki taniej niż normalnie (np. paczkomat za 10zł) to polecam założenie tam konta i wysyłanie przez tamtą stronę.
Ostatnio wysłałam do paczkomatu za 8,88zł emotka  

furgonetka

Jeśli chcecie dostać dodatkowo 10% zniżki na dowolne wysyłki to podajcie przy rejestracji kod: rp26303cdb70794561  

Wtedy i ja dostaję zniżkę i Ty emotka   Wyświetl w wątku >>

cala-w-trawie

#6588865 Napisano: 10.04.2019 14:42:09 w Giełda Kodów ; )
Oddam (za darmo) kod zniżkowy na różne wysyłki (paczkomaty, paczka w ruchu, DHL) 
Po szczegóły pisz prv emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6588744 Napisano: 10.04.2019 10:12:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W którym konkursie można wygrać kegi heinekena? bo chyba coś mi umknęło emotka  a w bazie mi nie pasuje, bo inne nagrody widzę Wyświetl w wątku >>
0 0

cala-w-trawie

#6588221 Napisano: 08.04.2019 20:15:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nelunia napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Nie dosc, ze nie ustrzeliłam termosu z Milki, to nawet rezerwy nie mam  emotka    bedzie bojkot Milki

Ja to samo, kilkanaście zgłoszeń i nawet rezerwa nie wpadła emotka

U mnie taka sama sytuacja emotka  właśnie weszłam w ten wątek, żeby się na to pożalić emotka  eh. Wyświetl w wątku >>
0 0