Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika DAIKOKU

DAIKOKU

#7161080 Napisano: 25.02.2024 20:33:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Sporo zgloszeń... różnych i tylko karta Empik od kubusiowych dinozaurów. Cienko... emotka Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7160478 Napisano: 21.02.2024 21:05:33 w Wkurza mnie...
Dziś z 1,5 h jeździłam z wózkiem po Carrefourze hiper by wykorzystać kupon 200 zł - kupić to czego na składzie magazynowym konkursowym nie ma.... bo w garażu proszki płyny kawy mleko... wózek pełny, ja do kasy samoobsługowej i ...kod nierozpoznany (nie doczytałam, że nie mogę go realizować na kasie samoob)
Przepakowałam się i na kasę normal
klik klik..... wózek załadowany, promocje rabaty naliczone, kod nie chodzi.... kasjerka woła kierownika, już 3 panie stoją... nic się nie da.... w tym sklepie hiper takie kupony nie przechodzą.... emotka  ale niby w tym drugim.... w drugiej części miasta przechodzi... Jutro?? wyprawa i przeprawa. k...a!!!! jak nie zrealizują to kupa czasu zmarnowanego i jeszcze reklamacje trzeba pisać szlag szlag szlag! Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7160321 Napisano: 21.02.2024 11:04:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
...o! voucher do Rosssss a myślałam że nie brałam udziału tak mi się czasem nic w sensownego w treści nie klei a tu 50 zł! Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7160247 Napisano: 20.02.2024 20:01:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
...szkoda że rogal z rezerwą nie napisał... i nie powiem... Merci
 bo to raczej Au revoir emotka Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7159978 Napisano: 19.02.2024 16:14:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzień totalnej katastrofy... dół, depresja i już muł,
kolejny konkurs Dallmayr, ja żłopię tą kawę więc biorę udział.... ale cóż nie dała mi polotu... i to mi się nie podoba... emotka czas na żeń-szenia emotka
nie ukrywam, że liczyłam dziś na Smolara... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

DAIKOKU

DAIKOKU

#7159491 Napisano: 16.02.2024 08:54:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nareszcie mogłam pocałować ekran emotka

Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7159447 Napisano: 15.02.2024 20:07:49 w WC - rozmowy o wszystkim
tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

tereniagno napisał(a):

baxter napisał(a):

Chyba muszę kupić nowe urządzenie wielofunkcyjne (drukarka/skaner), moje coraz częściej odmawia posłuszeństwa.
Co byście polecili? Interesuje mnie urządzenie laserowe i żeby miało niedrogie tonery do wymiany.

Mam od lat HP drukarka ze skanerem. Jestem super zadowolona.
Monitor i kompa kompa też mam HP. Nic się nie dzieje.emotka
Polecam HPemotka

Laserową? W jakiej cenie można kupic toner?

No,nie jest akurat laserowa.Tonery kupuję przeważnie w Media Expert w cenie 70-85zł,ale starczają na długo.

Zależy ile drukujesz i skanujesz... Do użytku domowego mam brother DCP-B7520 DW Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

DAIKOKU

#7159395 Napisano: 15.02.2024 15:28:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GreenEK napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

GreenEK , dziękuję. Faktycznie, jest taka informacja w polu "Informacja o karcie". A czy jest w ogóle taka możliwość uniknięcia tej opłaty, np. robiąc zakupy sobie gdzieś wypłacić. Np. kupię baton za 2 zł, a resztę wypłacę w sklepie. Którym sklepie?
Załóżmy, że mam 300 zł, prowizja 3% tej kwoty, czyli 9zł. Niektóre bankomaty euronetu nie wypłacają 10 zł. Załóżmy, że uda mi się wypłacić te 290 zł, 9 pobierze mi bankomat, a 1 zł zostanie. Aż wstyd iść do sklepu i mówić 1 zł zapłacę kartą, a resztę dopłacę, haha! emotka

O ile wiem, nie ma możliwości pominięcia opłaty za bankomat.

Kiedyś lotto.pl miało możliwość podpięcia karty. Przelewałam tam środki a potem robiłam 'wypłać wygraną' na konto bankowe, a później normalnie wypłata w bankomacie.
Lotto zlikwidowało możliwość wpłaty z karty.
Na innych stronach hazardowych nie próbowałam.
Poza konkursowymi mam kartę z pracy. Dostają środki cyklicznie, więc nawet jeśli zostanie jakaś końcówka to wykorzystuję następnym razem. Ewentualnie dopłacam z innej karty. 
Daj znać jeśli znajdziesz sposób na wypłatę bez prowizji.

Możesz isc do Carrefoura i zapłacić na kasie samoobsługowej 1 zł emotka ...ja przez te banki, limity i opłaty  ostatnio  robię płatność dzieloną... trzema kartami emotka Dziwnie sie obsługa patrzy... ale można powiedzieć jak Ferdek.. Panie... są na tym świecie rzeczy, które się największym fizjonomom nie śniły emotka Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7159352 Napisano: 15.02.2024 13:15:58 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Pracujących Polaków jest ok. 16,9mln. Zaokrąglijmy w dół do 16mln. Dajmy na to, że 1/100 osób kupiła merci (czy to na walentynki, czy przy innej okazji). Są akurat promocje itp. Dajmy na to, że 1/30 z tych osób zgłosiła się do dosyć mocno reklamowanego konkursu. Jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach to przy takich założeniach szanse na wygraną nagrody dziennej (1000zł) to 1/84 (licząc, że bramki się nie zamykają i ktoś zawsze trafi). Standardowa cena merci to ok. 15zł (widziałem w jednym z tańszych marketów). Statystycznie, żeby trafić należałoby kupić 84 paczki marci. 84 x 15zł = 1260zł.

Czyli prawie na pewno trafimy, jeżeli kupimy 84 paczki, ale będziemy 260zł na minusie, za to ze stosem czekoladek, z którymi nie wiadomo co zrobić. Kupując jedną paczkę nie ma co się łudzić, że wygramy akurat w tej loterii.
Szanse na główną w takich założeniach to ok. 1/1523 paczki merci.

emotka emotka WOW! emotka
Wkurza mnie, że sam na to nie wpadłem! emotka Przecież to tylko 84 paczki, ale za to jaka szansa na wygraną konkursową! emotka
To jednak trzeba mieć łeb jak sklep, hohoho, by to tak pięknie umieć wyliczyć, ech... To nic, że de facto przy takim rozłożeniu, owe 1000 złotych nagrody dziennej będzie mnie kosztowało 1260 złotych wsadu własnego, ale satysfakcja z możliwości wpisania się w wątku MDW rekompensuje WSZYSTKO! emotka :super

...to ja się już  czuję że tysiaka wygrałam bo na czekoladki nie wydałam emotka Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7159247 Napisano: 14.02.2024 20:53:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
...z tym wątkiem narzekania to trzeba uważac... poprosilam o jakiekolwiek gratulacje... to dostałam:



a dziś cos walentynkowego... et voila!


a gdzie kasa na kaprysy...emotka Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7159135 Napisano: 14.02.2024 12:40:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
...Walentynki... a prezentów brak. Po tylu latach razem watku... cos mi sie należy..a. z tego co wiem, można na tobie polegac Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, nienia 0

DAIKOKU

#7158831 Napisano: 12.02.2024 16:32:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
...no i kiszka.... nie ma kasy od Piniaty (bo przecież po co mi słodycze, gdy wydałam na nie kasę... by nie było jak w tym ruskim kawale.... gdzie vodka?  priedali;  a gdzie dziengi? priepili...)
....a ta główna i  rezerwa od rogali...?  czy nie dziś już powinna być?? emotka Wyświetl w wątku >>
1 nienia 0

DAIKOKU

#7158648 Napisano: 11.02.2024 12:55:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ach... marzy mi sie pocałować ekran mojego telefonu emotka  gdy wskoczy wiadomość GRATULUJEMY! WYGRAŁEŚ/AŚ!!!!!   emotka Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7158378 Napisano: 09.02.2024 13:16:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
niiiiiic   niiiiiiiic  niiiiiiiiiiic   nie trafiam! wątku! na pomoc  emotka     .
przymierzam się do jakiegoś kreatywnego konkursu ...a tu weny brak....emotka Wyświetl w wątku >>
1 ptaszyna 0

DAIKOKU

#7158006 Napisano: 07.02.2024 20:09:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
..ani pralka ani bon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

DAIKOKU

#7157806 Napisano: 07.02.2024 12:13:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
...zestaw Martini ...emotka  Dzięki Dzięki liczę że w ślad za nim w poczekalni czeka jakaś nagroda godna uwolnienia bąbelków emotka  i zawrotów głowy emotka Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7157703 Napisano: 07.02.2024 08:40:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku udowodnij mi że masz tą moc... nawet tak skromnie...emotka emotka voucher na wycieczkę...emotka   główną z dużą kasąemotka , samochód.... w który się zmieszczę  ...kurczę emotka napracowałam się. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

DAIKOKU

#7157172 Napisano: 05.02.2024 12:23:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku liczę na bogate rozpoczęcie miesiąca.
by byly kwtaty szampany owacje.. emotka emotka
emotka emotka  w wątku  MDW
ps wlasnie wybijam sobie z glowy Piniatę i Martini.. ale falstart emotka Wyświetl w wątku >>

DAIKOKU

#7156640 Napisano: 02.02.2024 15:10:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
przypominam się wątku... w piątek bywalo trochę nagród a tu ani sms ani email... jak żyć...???
Martini....??? !!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0