Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBewa36

FBewa36

#6717124 Napisano: 21.07.2020 10:13:42 w Wkurza mnie...
Dlatego ja nigdy nikomu wśród dalszej rodziny i znajomych się nie chwale ani wygranymi ani że gram, chyba że wyjdzie gdzieś w rozmowie, to wtedy nie ukrywam, niestety tak jest ze jak coś wygrasz to przecież masz za darmo to możesz rozdawać na prawo i lewo skoro masz takie szczescie w konkursach, a nikt nie wie że praca konkursowicza, żeby rzeczywiście dużo wygrywać to drugi etat, latamy po sklepach, szukając produktów, zbieramy paragony, poswiacamy mnóstwo czasu na zdjęcia, wierszyki, rejestrowanie paragonów, wysyłanie oświadczeń, czasem listów, non stop akcja, samo śledzenie konkursow i wieczne ich zgłaszanie, stawanie się coraz lepszymi czy to w zdjęciach czy wierszach, a tu ci ktoś na koniec powie no ty to masz szczęście w tych konkursach, ja nigdy nieć nie wygrałam (bo nigdy nie zagrałam) więc możesz mi dać to czy tamto. Już po kilku takihh akcjach wiem, że nigdy nie chwal się wygranymi ani nie próbuj sprzedawać w rodzinie czy znajomym. Ewentualne wygrane przeznaczam n A prezenty ale nikt nie wiem że to wygrana i wszyscy zadowoleni. Wyświetl w wątku >>

FBewa36

#6716398 Napisano: 17.07.2020 11:20:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Everydayme 30-dniowa subskrypcja Playera Wyświetl w wątku >>

FBewa36

#6715799 Napisano: 14.07.2020 15:03:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Torba termiczna delma Wyświetl w wątku >>

FBewa36

#6715709 Napisano: 14.07.2020 09:49:48 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon itm nagród fest lub najchętniej wymienię na inne paragony np z c4(mogę mieć) Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6715390 Napisano: 12.07.2020 18:05:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Coś z zachowaj sportowego ducha Kaufland, nie podają rodzaju nagrody Wyświetl w wątku >>

FBewa36

#6715389 Napisano: 12.07.2020 18:03:38 w Informują
Zachowaj sportowego ducha Kaufland, sms, bez podania nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6715355 Napisano: 12.07.2020 13:00:05 w Smolar
bingo9842 napisał(a):

kermit napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy miał ktoś taką sytuację, że zgłaszał kod z Balcerzaka i wyskoczyło, że ten kod niby już został wykorzystany? emotka

Ja z żywca z puszki oderwałam 2 nowe zawleczki i też mam, że już użyte- ciekawe jakim cudem emotka


Tak! Chociaż kod dopiero co kupiony, zgłosiłam sprawę, kazali przysłać oryginał Opakowania, po jakimś czasie pytałam czy sprawa wyjaśniona, odpisali ze badają sprawę a między czasie dali mi nowy kod

Kto pokrył koszt wysyłki?


Odpisali mi że ten kod został już zgłoszony przez inny nr telefonu dlatego mam przysłać oryginał etykiety(oczywiście na swój koszt) więc pewnie ta druga osoba która zgłaszała ten sam kod została poproszona o to sama, wysłałam kid do nich dotarł, odpowiedzieli mi tylko że badają sprawę i dali zastępczy kod abym mogła wziąć udział, myślę że ktoś w sklepie po prostu może robić tylko zdjęcia etykiet z kodem i mieć jeden paragon bo nawet przy wygranej wystracza tylko zdjęcia Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6715335 Napisano: 12.07.2020 09:57:01 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy miał ktoś taką sytuację, że zgłaszał kod z Balcerzaka i wyskoczyło, że ten kod niby już został wykorzystany? emotka

Ja z żywca z puszki oderwałam 2 nowe zawleczki i też mam, że już użyte- ciekawe jakim cudem emotka


Tak! Chociaż kod dopiero co kupiony, zgłosiłam sprawę, kazali przysłać oryginał Opakowania, po jakimś czasie pytałam czy sprawa wyjaśniona, odpisali ze badają sprawę a między czasie dali mi nowy kod Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

FBewa36

#6714921 Napisano: 09.07.2020 19:35:23 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię paragon Astra twój market (mam) na paragon Tchibo intermarche (szukam), mogę mieć paragony również z c4 Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6714735 Napisano: 08.07.2020 23:45:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

magie1982 napisał(a):

ZOBACZCIE CO MI KARLSBAD ODPISAŁ NA REKLAMACJĘ:
Szanowna Pani,w odpowiedzi na Pani maila informuję, iż nagroda III stopnia, którą Pani otrzymała w konkursie "Rozgrywaj mistrzostwa z przyjaciółmi w sieci!" jest zgodna z przewidzianą w tym konkursie nagrodą. Jest to koszulka sportowa NIKE o wartości 50 zł (bez wskazywania koloru i ewentualnych dodatkowych nadruków). W komunikacji reklamowej wskazano jedynie poglądową wizualizację Nagród, nie stanowiącą odzwierciedlenia ich wizerunku.

Jednakże, w trosce o zadowolenie swoich Klientów, Sponsor Nagród zdecydował przekazać Pani dodatkowo poniższy zestaw produktów:
VENUS MASZYNKA DO GOLENIA 
GILLETTE MASZYNKA DO GOLENIA 
HEAD & SHOULDERS SZAMPON DO WŁOSÓW Przesyłka z w/w produktami dotrze do Pani w najbliższym czasie.

Pani Aneta J. napisała to do wszystkich, którzy zgłosili fakt 'pomylonej nagrody".
W życiu firma nie dodałaby nawet 1 cukierka - gdyby nie było winy. Do tego koszty kuriera..+w/w zestaw 
= zawsze to taniej niż wysyłać na nowo koszulki, poza tym to "niegodne" przyznać się że się pomylili.

Ciekawe KTO zawinił? Karlsbad czy Sponsor?
Także wymiany niebieskich koszulek nie będzie...niedobrze. mam gdzieś ten zestaw.
A ten szampon to szajs.

koszulka Nike 50 zl, ciekawe jest to że w kolejnym konkursie już ta sama koszulka wyceniona na 10 zł, a to nie jest wprowadzanie w błąd potencjalnego konkursowicza zdjęciem poglądowym a w sumie się okazuje że grasz o coś innego, dużo osób w ogóle nie robiło by sobie zachodu o tą niebieską koszulke Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6714693 Napisano: 08.07.2020 19:45:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

izkak napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Paragon wgrałam w poniedziałek wieczorem (06 lipca), dzisiaj przyjechał kurier z ręcznikami.

edzia21 a spoko są te ręczniki czy takie ścierki? Jest jakaś metka z gramaturą?  emotka

100% bawełna, do tego logo Reginy tylko na metce - chociaż tyle. Jeśli chodzi o jakość, to trochę się zawiodłam - są raczej szorstkie niż puszyste...i biel jest raczej w odcieniu szarości niż nieskazitelności. Zdecydowanie lepsze ręczniki przyjechały kiedyś z konkursu Sanex (myślałam, że będą w podobnym stylu). Ogólnie spoko, ale mogłoby być lepiej emotka

Te sa takie hotelowe; szare i szorstkie

tam trzeba kupić 8 całych opakowań, tak? Nie wystarczy 8 rolek czyli 1 takie opakowanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6714674 Napisano: 08.07.2020 18:50:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

Reginie brakuje chętnych na te ręczniki, a teraz bierze się za rozdawanie kilkuset butelek do wody... Kiedy ta agencja się zorientuje, że ludziom chyba znudziło się zbieranie śmieciowych nagród. Taka kasa na promocje idzie w błoto na bezsensowne akcje promocyjne. Mogli to lepiej przemyśleć. W końcu to produkt, który jest w każdym domu, a nagrody tak kiepskie, że ludziom nie chce się ich odbierać. 


Co to za akcja z ręcznikami? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6714633 Napisano: 08.07.2020 15:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

ZOBACZCIE CO MI KARLSBAD ODPISAŁ NA REKLAMACJĘ:
Szanowna Pani,w odpowiedzi na Pani maila informuję, iż nagroda III stopnia, którą Pani otrzymała w konkursie "Rozgrywaj mistrzostwa z przyjaciółmi w sieci!" jest zgodna z przewidzianą w tym konkursie nagrodą. Jest to koszulka sportowa NIKE o wartości 50 zł (bez wskazywania koloru i ewentualnych dodatkowych nadruków). W komunikacji reklamowej wskazano jedynie poglądową wizualizację Nagród, nie stanowiącą odzwierciedlenia ich wizerunku.

Jednakże, w trosce o zadowolenie swoich Klientów, Sponsor Nagród zdecydował przekazać Pani dodatkowo poniższy zestaw produktów:
VENUS MASZYNKA DO GOLENIA 
GILLETTE MASZYNKA DO GOLENIA 
HEAD & SHOULDERS SZAMPON DO WŁOSÓWPrzesyłka z w/w produktami dotrze do Pani w najbliższym czasie.

dokładnie to samo mi odpisali Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6714625 Napisano: 08.07.2020 14:54:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

jokan napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

jokan napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

jokan napisał(a):

czy pisal ktos reklamacje listem poleconym odnosnie koszulki Gillette Biedronka? ja pisalam mailam, zero odpowiedzi, zero smsa

Po telefonie do nich i zapytaniu dlaczego nikt na maila nie odpowiada otrzymałam informację, ze dostali maila i  sprawę załatwia.Niby dostanę  informację o tym co z tymi koszulkami.Ja jej nawet nie odpakowałam ale widzę, ze one do wygrania były w Kauflandzie teraz.

dzieki, bo mi chodzi o to, ze termin pisemnej reklamacji minie, a ja bede w lesie z ta koszulka.....i 1:0 dla agencji

Właśnie dlatego dzwoniłam i pytałam czy mam reklamacje listem wysłać. Mają od groma tych reklamacji.Pomieszało im się. Robią porządek najpierw z koszulkami z Biedronki. Odzyskają te bez podpisu i nam je wtedy wyślą a zabiorą niebieskie które pójdą do Kauflanda:) 

no to niezle hocki-klocki....to chyba zadzwonie jednak zeby sie streszczali z odbiorem emotka

Mi kurier nie chciał wydać koszulki z podpisem  dzisiaj, bo miał zaznaczone , że muszę mu oddać w zamian. Najśmieszniejsze jest to , że nie dostałam tej badziewnej . Ale zrobiliśmy notatkę i wydał - z ładnym popisem emotka

Ja dziś dostałam właściwa koszulkę ale tej złej ode mnie nie odebral


Też mi dziś doszła koszulka koszulka z autografem, kurier nic nie wiedział że ma jakąś zabrać, także bez zwrotu tamtej Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6714567 Napisano: 08.07.2020 11:41:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

jokan napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

jokan napisał(a):

czy pisal ktos reklamacje listem poleconym odnosnie koszulki Gillette Biedronka? ja pisalam mailam, zero odpowiedzi, zero smsa

Po telefonie do nich i zapytaniu dlaczego nikt na maila nie odpowiada otrzymałam informację, ze dostali maila i  sprawę załatwia.Niby dostanę  informację o tym co z tymi koszulkami.Ja jej nawet nie odpakowałam ale widzę, ze one do wygrania były w Kauflandzie teraz.

dzieki, bo mi chodzi o to, ze termin pisemnej reklamacji minie, a ja bede w lesie z ta koszulka.....i 1:0 dla agencji

Właśnie dlatego dzwoniłam i pytałam czy mam reklamacje listem wysłać. Mają od groma tych reklamacji.Pomieszało im się. Robią porządek najpierw z koszulkami z Biedronki. Odzyskają te bez podpisu i nam je wtedy wyślą a zabiorą niebieskie które pójdą do Kauflanda:) 


W Kauflandzie to już nie oni organizują ten konkurs więc raczej tam nie pójdą Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6714528 Napisano: 08.07.2020 09:31:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

A co jeśli w distreet padł im system i stracili wszystkie nasze zgłoszenia?

a skąd masz taki pomysł? No everyday jakiś mi się tak niesilidnie kojarzyło emotka no bo gdzie są wyniki od 30 czerwca?


Wszystko szło dobrze do pewnego czasu informowali na bieżąco i nagle koniec Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6714525 Napisano: 08.07.2020 09:20:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co jeśli w distreet padł im system i stracili wszystkie nasze zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6713882 Napisano: 03.07.2020 16:09:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy po wysłaniu zgłoszenia finish Rossmann przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

FBewa36

#6713786 Napisano: 03.07.2020 10:43:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

arivederczi napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy w sprawie koszulek niebieskich zamiast białych z C4 komuś odpisali?

Mi nie odpisali

MI też nie. Mają niby oddzwonić. Zobaczymy


Też pisałam 2 razy co mam zrobić z tą koszulka niebieska która jest inna niż o którą grałam ale zero odzewu Wyświetl w wątku >>
0 0