Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBewa36

FBewa36

#6734526 Napisano: 08.10.2020 08:55:22 w Czy informują/ informowali?
Dobrze myślę że dziś mogą informowac berlinki polo 1 etap? Z tego co pamiętam to telefonicznie będą informować, po 3 nieodebranych sms że kiedy nastąpi kolejna próba nawiązania połączenia Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6734014 Napisano: 06.10.2020 08:49:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dlaczego zrozumiałam że w berlinkach w polo jest 100 bonów tygodniowo? (wtedy moje szanse z marnym tekstem byłyby większe) a tak naprawdę jest 25 tygodniowo a 100 jets ogólnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6733614 Napisano: 04.10.2020 17:13:36 w Paragony na trwające konkursy
samuraj napisał(a):

Kupię kilka paragonów Ferrero


Tak tylko podpowiem ze w przypadku wygranej w Ferrero trzeba w ciągu 3 dni odesłać poczta oryginalny paragon wraz z kodem kreskowym z opakowania Wyświetl w wątku >>

FBewa36

#6733479 Napisano: 03.10.2020 15:48:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Ferrero w przypadku wygranej trzeba wysłać pocztą paragon i kod kreskowy z opakowania, musi być dokładnie ten kod z opakowania które jest na paragonie? Czy może być kod z jakiegokolwiek opakowania tych samych oczywiście pralin? Kod kreskowy jest w jakikolwiek sposób przypisany do paragonu? Mam kilka opakowań i paragonów i nie wiem które były które. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6733111 Napisano: 02.10.2020 07:47:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lindor w c4, do wygrania świeczki....serio? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

FBewa36

#6732295 Napisano: 29.09.2020 08:42:26 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Kupiłam nowy starter w Orange. Czy muszę czekać dobę aż po wysłaniu smsa aktywują mi smsy Premium tak jak to jest np w Play?

Niekoniecznie. Załaduj za 10 zł i poczekaj z poł godziny.


Właśnie mam ten sam problem, kupiłam starter orange i od razu udało mi się wysłać smsy premium, po kilku dniach (po doładowaniu, kasa na koncie na pewno była) nie mogłam już wysłać smsow premium

ale udało ci się wysłać na numer 4*** czy 7***?


Na 4... Faktycznie przechodził a na 7... Już nie, to co robić to trzeba jakaś odblokować przy zakupie startera? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6732293 Napisano: 29.09.2020 08:41:21 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Kupiłam nowy starter w Orange. Czy muszę czekać dobę aż po wysłaniu smsa aktywują mi smsy Premium tak jak to jest np w Play?

Niekoniecznie. Załaduj za 10 zł i poczekaj z poł godziny.


Właśnie mam ten sam problem, kupiłam starter orange i od razu udało mi się wysłać smsy premium, po kilku dniach (po doładowaniu, kasa na koncie na pewno była) nie mogłam już wysłać smsow premium

ale udało ci się wysłać na numer 4*** czy 7***?


Na 4... Faktycznie przechodził a na 7... Już nie, to co robić to trzeba jakaś odblokować przy zakupie startera? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6732248 Napisano: 28.09.2020 20:11:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

superloser napisał(a):

sylwijka napisał(a):

Konkurs ALMETTE zgłosiłam kod na stronce, a tam napis: KOD ZOSTAŁ WYKORZYSTANY ! Dzwoniąc do Firmy, prosili abym wysłała kod + paragon listem poleconym do weryfikacji i będzie brał udział w konkursie nagrody głównej. Dlaczego ja mam ponieś koszty? Chciałam wysłać emaila zeskanowanego kodu, ale niestety regulamin na to nie pozwala. Zamiast wysłać list polecony to wolę kupić 2 serki, chociaż straciłam zaufanie do tej firmy. Piszę abyście wiedzieli jak się taka sytuacja komuś zdarzy.

Bo tak ktos kreatywnie napisal regulamin  emotka
Bylo malo zgloszen w poprzednich edycjach, to teraz zmienili zasady i grajacy otrzymuje info. o wygranej automatycznie po dokonaniu zgłoszenia... i organizator daje szanse wszystkim sklepikom do podbicia statystyk, bo potrzebny tylko jeden paragon na jeden serek by odebrac nagrode.
Plus "bramki" oszczedzaja czas, bo jest tylko jedno losowanie wygranych "czasówek"

Jak nie masz sklepiku, albo nie masz czasu i pewnosci siebie, by cykac zdjecia kodow w sklepach to Almette raczej nie dla Ciebie... no chyba, ze lubisz przepłacać za serek emotka


Taka sama sytuacje miałam z Balcerzakiem, zgłaszam kod a tam info ze kod już zgłoszony, napisałam do organizatora napisali ze faktycznie ten kod jest już zgłoszony na inny numer i żebym przysłała oryginalna etykietę w celu weryfikacji, po jakimś czasie napisałam do nich jeszcze raz czy sprawa się wyjaśniła, odpisali ze badają sprawę a póki co dadza mi zastępczy kod, i to wszystko, na mój własny koszt wysłana etykieta i potem zero informacji dlaczego taka sytuacja miała miejsce, a w loterii Balcerzak w przypadku wygranej wysyłalo się tylko zdjęcie etykiety z kodem, a kod nie jest odkryty więc tak naprawdę ktoś mógł sobie robić zdjęcia etykiet z kodem w sklepie i je zgłaszać.

i oczywiście niczego nie wygrałaś na ten stary/nowy kod...i tylko za wysyłkę byłaś w plecy? emotka


Oczywiście że nic nie wygrałam, przysłali mi tylko na maila nowy kod i napisali ze w przypadku wygranej mają go u siebie, nawet na to już nie liczyłam ale chciałam dostać informacje dlaczego loteria jest źle zabezpieczona i kod jest zgłaszany przez dwie osoby Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6732236 Napisano: 28.09.2020 19:09:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

sylwijka napisał(a):

Konkurs ALMETTE zgłosiłam kod na stronce, a tam napis: KOD ZOSTAŁ WYKORZYSTANY ! Dzwoniąc do Firmy, prosili abym wysłała kod + paragon listem poleconym do weryfikacji i będzie brał udział w konkursie nagrody głównej. Dlaczego ja mam ponieś koszty? Chciałam wysłać emaila zeskanowanego kodu, ale niestety regulamin na to nie pozwala. Zamiast wysłać list polecony to wolę kupić 2 serki, chociaż straciłam zaufanie do tej firmy. Piszę abyście wiedzieli jak się taka sytuacja komuś zdarzy.

Bo tak ktos kreatywnie napisal regulamin emotka
Bylo malo zgloszen w poprzednich edycjach, to teraz zmienili zasady i grajacy otrzymuje info. o wygranej automatycznie po dokonaniu zgłoszenia... i organizator daje szanse wszystkim sklepikom do podbicia statystyk, bo potrzebny tylko jeden paragon na jeden serek by odebrac nagrode.
Plus "bramki" oszczedzaja czas, bo jest tylko jedno losowanie wygranych "czasówek"

Jak nie masz sklepiku, albo nie masz czasu i pewnosci siebie, by cykac zdjecia kodow w sklepach to Almette raczej nie dla Ciebie... no chyba, ze lubisz przepłacać za serek emotka


Taka sama sytuacje miałam z Balcerzakiem, zgłaszam kod a tam info ze kod już zgłoszony, napisałam do organizatora napisali ze faktycznie ten kod jest już zgłoszony na inny numer i żebym przysłała oryginalna etykietę w celu weryfikacji, po jakimś czasie napisałam do nich jeszcze raz czy sprawa się wyjaśniła, odpisali ze badają sprawę a póki co dadza mi zastępczy kod, i to wszystko, na mój własny koszt wysłana etykieta i potem zero informacji dlaczego taka sytuacja miała miejsce, a w loterii Balcerzak w przypadku wygranej wysyłalo się tylko zdjęcie etykiety z kodem, a kod nie jest odkryty więc tak naprawdę ktoś mógł sobie robić zdjęcia etykiet z kodem w sklepie i je zgłaszać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6732061 Napisano: 28.09.2020 09:58:49 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Kupiłam nowy starter w Orange. Czy muszę czekać dobę aż po wysłaniu smsa aktywują mi smsy Premium tak jak to jest np w Play?

Niekoniecznie. Załaduj za 10 zł i poczekaj z poł godziny.


Właśnie mam ten sam problem, kupiłam starter orange i od razu udało mi się wysłać smsy premium, po kilku dniach (po doładowaniu, kasa na koncie na pewno była) nie mogłam już wysłać smsow premium Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6731945 Napisano: 27.09.2020 10:36:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W tik taku mozna wygrać bluzy 2 razy na ten sam @? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6731454 Napisano: 24.09.2020 14:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

anialistopad napisał(a):

U mnie w C4 też nie było tego baneru. Myślę,że on dopiero będzie 

A ja myślę, że 22 informowali bo miałam takie pytanie na priv, a koleżanka od innej osoby miała wczoraj 


Mieli pewnie kilka zgłoszeń to szybko poinformowali Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6731416 Napisano: 24.09.2020 13:47:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

U mnie w C4 też nie było tego baneru. Myślę,że on dopiero będzie 

a moze tak jak z ostatnim Brefem? przeciez zmieniali daty....


Tylko skąd mamy teraz wiedzieć jaka jest data? Baner postawiony z produktami dzisiaj, faktycznie wygląda na to że daty zmienili a na banerach już tak było wydrukowane Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6731399 Napisano: 24.09.2020 13:06:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

[quote=
FBewa36] Czy ktoś wiedział, brał udział w tym konkursie? Dopiero co wystawiony baner w c4 a data konkursu do 15.09

Jak wiedział,  to nie powiedział.  I teraz też nie powie ,bo nie było w bazie 

nie było go też na stronie carrefour, zastanawiam się czy nie ma tam pomyłki w datach
Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6731398 Napisano: 24.09.2020 13:05:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

[quote=
FBewa36] Czy ktoś wiedział, brał udział w tym konkursie? Dopiero co wystawiony baner w c4 a data konkursu do 15.09

Jak wiedział,  to nie powiedział.  I teraz też nie powie ,bo nie było w bazie  nie było go też na stronie carrefour, zastanawiam się czy nie ma tam pomyłki w datach Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6731389 Napisano: 24.09.2020 12:50:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wiedział, brał udział w tym konkursie? Dopiero co wystawiony baner w c4 a data konkursu do 15.09
Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6730522 Napisano: 21.09.2020 12:20:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monster mule Orlen za weekend informowal? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6729943 Napisano: 18.09.2020 09:25:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
cleo25 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Z konkursu "Z aktywnością mu po drodze" w Carrefour zestaw Persil (proszek i płyn), Smolar, kurier DPD

Do mnie też doszło, ale kapsułki (30szt) i płyn do prania.


U mnie też kapsułki i płyn Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6728573 Napisano: 12.09.2020 13:43:03 w Wkurza mnie...
-Violka- napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

bethan napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Ale Dino nie bierze udzialu w konkursie Jacobs Barista. Chyba ze jest jakis inny konkurs z jacobs?

Weź jej nie dobijaj  emotka


I szkoda że biedronka też nie bierze bo barista w biedrze za 15!

W leclercu ok 24 emotka


W małym carrefour ta sama za 26 Wyświetl w wątku >>
0 0