Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBewa36

FBewa36

FBewa36

#6724300 Napisano: 24.08.2020 21:12:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

rene napisał(a):

MONSTER MULE Z ORLEN!
CZY ktoś mial problem z otrzymaniem potwierdzenia zgloszenia na maia?


nie dostałam ani razu potwierdzenia. Pisałam do nich maile- zero odzewu


Też nie miałam ani razu potwierdzenia Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

FBewa36

#6723877 Napisano: 23.08.2020 13:21:23 w Wkurza mnie...
halliday napisał(a):

[quote=

gosiak351] czemu  nie zdjęli napsiaów z szyby, jestem załamana

gosiak351 napisał(a):

słuchajcie, znalazłam ODIDO , wypisuję życzenia, patrzę a na paragonie FW "AMZ" - płakać mi sie chce

ale co ma nazwa sklepu? Przecież każdy sklep może mieć swoją nazwę pomimo że jest w franczyzie sieciowej.
Specjalnie jeździłam do różnych odido, bylam w 3 i żaden na paragonie nie miał nazwy odido, żaden, a nazwy produktów na paragonie to napoje, więc raczej nie powinno być problemu bo co my za to możemy? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6723739 Napisano: 22.08.2020 11:48:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działa wam strona monster mule? Mi po załadowaniu zdjęcia nie działa przycisk wyślij zgłoszenie Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6721006 Napisano: 10.08.2020 08:23:13 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon E stokrotka (nada się na 2 konkursy ogólny E i stokrotka) cena 20 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6720630 Napisano: 07.08.2020 13:12:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Okulary burn, napis burn schodzi acetonem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6720443 Napisano: 06.08.2020 15:28:17 w Smolar
Szkoda gadać
Że
Nu
Ła Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6719870 Napisano: 04.08.2020 15:42:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie co zrobić z taką sytuacją : konkurs lokalnego marketu na insta, polegał na wrzucenia zdjęcia z produktem z sklepu odpowiedniego oznakowania dodania hastagu i oznaczenia sklepu, wygrały osoby które nie spełniły wymagań z regulaminu a sklep teraz piszę że skorzystał z możliwości zmiany regulaminu, regulamin cały czas dostępny jest na ich stronie i tam żadnych zmian nie wprowadzono, w regulaminie zdjęcie produktu o którym się marzy trzeba było wykonać w sklepie, wygrała osoba która wrzuciła zdjęcia z domu z trudno do zidentyfikowania produktami, gdzie były kupione. Co z nimi zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6719504 Napisano: 02.08.2020 20:33:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

superloser napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

superloser napisał(a):

Nie mozesz sprawdzic NIPu?

NIP pasuje, ma dwa sklepy.Jeden na mapie się pojawia drugi nie

A ta mapa ma date update'u?

Niby tak.Zastanawia mnie czy to nie jest tak, ze tylko ten sklep się pokazuje na który adres jest działalność zarejestrowana.Ta akurat ma na ten drugi sklep. 


W regulaminie konkursu z odido jest napisane że paragon że sklepu który jest na stronie i tam podają link do strony odido gdzie podane są te sklepy i twierdzą że jest aktualna, a aktualba nie jest, widnieja na niej sklepy których nie na od 5 lat lub część z nich była kiedyś odido teraz jyz nie jest i ma szyld lub nie ma lub skrawki szyldu, i my nie mamy możliwości sprawdzenia czy to jest rzyczywiscie sklep odido, dlatego trzeba trzymać się regulaminu, jeśli jest na tej stronie, adres się zgadza to jest ważny Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6719075 Napisano: 30.07.2020 19:12:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zgłaszacie te nieopisane za dobrze paragony z odido? Z opisem typu napój? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6718949 Napisano: 30.07.2020 08:44:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Ja jutro sie wybieram do Odido. Tam  trzeba sie o paragon prosić i opisy z kosmosu (tak bylo w poprzednich konkursach). 

!!! Pytanie za milion. 
czy w jedynkach to 250 znaków to z początkiem ich zdania? Czy moge wpisać tylko swoje  dokończenie?


Racja, bylam już w dwóch każdym prosiłam się o paragon i dziwnie na mnie patrzyli ze chce paragon za cole, brak opisu na paragonach ani sklepu ani coli Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6718906 Napisano: 29.07.2020 21:45:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

domika napisał(a):

azaflora napisał(a):

androm napisał(a):

aurorcia napisał(a):

viviean napisał(a):

mia napisał(a):

Odido:
U mnie sklep jest tam gdzie ma być, nawet z szyldem, paragony pięknie opisane 3 x Coca-Cola 0,5l, ale cena do zabicia... Jak na stacji benzynowej. emotka

no niestety, cena powala

U mnie też powala, a do tego na paragonie 3x woda emotka  

to jaka to cena??

U mnie 3,40 za 0,5, te nietypowe litraże chyba 4,50, Burn po 3,10. W każdym razie gazetka sobie, a ceny na półkach sporo wyższe emotka

U mnie 0,5 po 3,20 i to jest najtańsze emotka

U mnie nazwa sklepu inna (nie ma słowa, że  to odido, cena straszna jak we wp[isach powyżej - 3,39 za 0,5 litra i na paragonie napis NAPÓJ GAZOWANY emotka


Znalazłam drugi odido, pierwszy nie wiadomo czy rzeczywiście odido był(na mapkach istnieje i w wykazie sklepów ale szyld inny a z boku na szybach odido, na paragonie brak nazwy) i ten drugi ładnie szyldy wszystko że odido, ale na paragonie tylko nazwa napoje i brak nazy sklepu Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6718737 Napisano: 29.07.2020 11:58:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

asantesana napisał(a):

Kurcze, co z wysyłką past z konkursu Parodontax w Auchan? emotka  Smolar raczej był terminowy, a powinny być wysłane do 27.07. Wyjeżdżam i znów paczki będą krążyć po sąsiadach, bo nic nie może iść tak jak powinno... 

ostatnio bony do decathlona tez wyslal po terminie (wprawdzie 1 dzien ale...), ja pisalam do organizatorow z prosba aby wyslyali mi nagrody po pewnej dacie, bo tez mnie nie bedzie,  zobaczymy czy sie ustosunkuja pozytywnie do tego....


Leżaczki somersby też były z opóźnieniem wysłane więc ogólnie chyba nie nadążają Wyświetl w wątku >>

FBewa36

#6718524 Napisano: 28.07.2020 14:22:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Konkurs odido, specjalnie go szukałam, widnieje na mapce Google, szyld nazwa inna, na szybach że odido, w sklepie trochę jakby odido trochę inny, ogólnie nie wiadomo, do tego na paragonie też brak info czy to odido, nie wspomnę że o paragon musiałam się prosić, i teraz skąd mam wiedzieć że ten sklep jest na pewno odido? Można to gdzieś sprawdzić?

Ja zawsze pytam sprzedawcy emotka  a tu masz stronę odido https://www.sklepy-odido.pl/znajdz-sklep

Ta lista jest nieaktualna niestety, tzn trzeba jeździć i pytać - bo np w Łodzi ul. Tuszyńska - to jest Barber a nie sklep odidodidiodio


Zgadza się większość tych sklepów jest nieaktualna, na oficjalnej stronie odido są sklepu które już nie istnieją i tak samo na mapce Google, a jakoś dziwnie było mi się pytać kupując cole czy to jest sklep odido emotka bo sam fakt że chciałam paragon bym dla nich dziwny


Boję się sytuacji że będzie wygrana na taki paragon a potem powiedzą że to nie odido Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6718521 Napisano: 28.07.2020 14:21:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Konkurs odido, specjalnie go szukałam, widnieje na mapce Google, szyld nazwa inna, na szybach że odido, w sklepie trochę jakby odido trochę inny, ogólnie nie wiadomo, do tego na paragonie też brak info czy to odido, nie wspomnę że o paragon musiałam się prosić, i teraz skąd mam wiedzieć że ten sklep jest na pewno odido? Można to gdzieś sprawdzić?

Ja zawsze pytam sprzedawcy emotka  a tu masz stronę odido https://www.sklepy-odido.pl/znajdz-sklep

Ta lista jest nieaktualna niestety, tzn trzeba jeździć i pytać - bo np w Łodzi ul. Tuszyńska - to jest Barber a nie sklep odidodidiodio


Zgadza się większość tych sklepów jest nieaktualna, na oficjalnej stronie odido są sklepu które już nie istnieją i tak samo na mapce Google, a jakoś dziwnie było mi się pytać kupując cole czy to jest sklep odido emotka bo sam fakt że chciałam paragon bym dla nich dziwny Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6718516 Napisano: 28.07.2020 14:07:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs odido, specjalnie go szukałam, widnieje na mapce Google, szyld nazwa inna, na szybach że odido, w sklepie trochę jakby odido trochę inny, ogólnie nie wiadomo, do tego na paragonie też brak info czy to odido, nie wspomnę że o paragon musiałam się prosić, i teraz skąd mam wiedzieć że ten sklep jest na pewno odido? Można to gdzieś sprawdzić? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6717798 Napisano: 24.07.2020 09:51:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon 90 zł do medicine, i post, szybki odbiór paczki Wyświetl w wątku >>
1 pmww 0

FBewa36

#6717483 Napisano: 22.07.2020 17:23:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy zestawy Gillette i H&S jako rekompensata z konkursu od Karlsbad wysyłają wszystkim, czy tym którzy składali reklamacje? emotka

Również jestem ciekawa... mi na email nie odpisali...


Pisałam maila i ten zestaw dodatkowy zestaw już dostałam, może nawet nie tyle co pisałam reklamacje, tylko zapytanie czy ta niebieska koszulka to jest pomyłka czy co bo na plakacie reklamowym jest biała inna. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

FBewa36

#6717192 Napisano: 21.07.2020 13:36:16 w Czy informują/ informowali?
W jakim czasie po ogłoszeniu listy zwycięskiej Jedynki informują? Wyświetl w wątku >>
0 0