Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ashanti

ashanti

#6736151 Napisano: 14.10.2020 10:48:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
FBmarta22 napisał(a):

Afekt pierwszy raz mnie zawiódł, tak się lubiliśmy... Ehhh Kucharku durnowaty  emotka

U mnie ten sam ból emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6735857 Napisano: 13.10.2020 10:44:59 w SZUKAM....
FBmarta22 napisał(a):

ameryka napisał(a):

jokan napisał(a):

pini napisał(a):

Szukam kogoś z dobrą pamięcią, znajomością regulaminów... i dobrą wolą, kto tak na szybko potrafi wymienić kilka konkursów gdzie po wygranej można wysłać tylko zdjecie/skan w celu odebrania nagrody. Mało gram... dziękuję

Smolar ma tylko skany, wiec moze od Smolara zacznij....



Smolar ale nagrody powyżej 2000 zł zawsze oryginał paragonu.

Przy urodzinowym konku Muszkieterów, tylko formularz na stronie i zdjęcie/skan, a Termomix jednak jest troskę droższy niż 2 tys. emotka

Nie ma reguły, trzeba czytać regulaminy.

Dokładnie, trzeba czytać, bo to się zmienia  - do tej pory Afekt chciał tylko skany + formularze online, nawet w przypadku głównych, a teraz przy Kucharku wszystkie oryginały pocztą...  Wyświetl w wątku >>
1 pini 0

ashanti

ashanti

#6735571 Napisano: 12.10.2020 14:41:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avanti99 napisał(a):

jakie emocje, czekamy wszyscy na 20 tysiakow.

A na horyzoncie poki co nawet zestawu nie widać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6732644 Napisano: 30.09.2020 12:17:52 w Informują
Informują z Konkurs "Bułeczki z Mleczkiem"

Rodzaj powiadomienia: mail w spamie 12:05
Dodatkowe informacje:
I etap - ekspres Tchibo Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6732197 Napisano: 28.09.2020 16:24:14 w Czy informują/ informowali?
tadziowa napisał(a):

pikawka napisał(a):

Do szkoły z przyjemnością Intermarche- nadal dzwonią? Z bonami tez czy smsy?


Pewnie jak zwykle -dzwonią do tych lepszych nagród a po ich weryfikacji puszczą smsy z bonami.

Kiedyś wysyłali smsy z nagrodami III stopnia prawie tydzień po telefonach z głównymi, w ostatnim regulaminowym dniu, więc teraz może być podobnie, nadzieja jest  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6731670 Napisano: 25.09.2020 13:41:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też mam słuchawki z Pepsi Stokrotka emotka  niezawodne Avanti emotka  1/1 Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6729731 Napisano: 17.09.2020 11:27:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew od Aspe z Lechendarnej Domowki  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6729677 Napisano: 17.09.2020 08:55:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

ashanti napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dziękujemy za przesłane dokumenty. Informujemy, iż Twoje zgłoszenie zostało zweryfikowane pozytywnie.Nie możemy jednak wykonać przelewu na Twoje konto, ponieważ podany został błędny numer rachunku bankowego.W celu realizacji przelewu prosimy o przesłanie zdjęcia lub skanu oświadczenia laureata z poprawnym numerem konta bankowego w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania tej wiadomości. Nieuzupełnienie dokumentacji będzie skutkowało weryfikacją negatywną.W razie dalszych pytań prosimy o kontakt.  Też dostaliście takie emaile z winiar? Sprawdzalam numer rachunku  i podałam poprawny

U mnie ta sama sytuacja, identyczny mail o 8:03, też podałam poprawny, czytelny numer rachunku...


Drogi Uczestniku,
 
Prosimy o zignorowanie poprzedniej wiadomości. Przesłane przez Ciebie oświadczenie jest poprawne.

Dziękujemy za przesłane dokumenty. Informujemy, iż Twoje zgłoszenie zostało zweryfikowane pozytywnie.
 

Zgodnie z Regulaminem nagroda zostanie wydana przelewem bankowym do dnia 25 stycznia 2021 r.

Też właśnie otrzymałam tę drugą wiadomość emotka uff! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6729675 Napisano: 17.09.2020 08:52:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Dziękujemy za przesłane dokumenty. Informujemy, iż Twoje zgłoszenie zostało zweryfikowane pozytywnie.Nie możemy jednak wykonać przelewu na Twoje konto, ponieważ podany został błędny numer rachunku bankowego.W celu realizacji przelewu prosimy o przesłanie zdjęcia lub skanu oświadczenia laureata z poprawnym numerem konta bankowego w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania tej wiadomości. Nieuzupełnienie dokumentacji będzie skutkowało weryfikacją negatywną.W razie dalszych pytań prosimy o kontakt.  Też dostaliście takie emaile z winiar? Sprawdzalam numer rachunku  i podałam poprawny

U mnie ta sama sytuacja, identyczny mail o 8:03, też podałam poprawny, czytelny numer rachunku... Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6727927 Napisano: 09.09.2020 12:35:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Sluchawki JBL białe z Mirindy CRF - DPD Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726976 Napisano: 04.09.2020 18:49:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
A na dobry wieczór zestaw poduszek i wiertarko-wkrętarka Erbauer z Castoramy  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726799 Napisano: 04.09.2020 11:21:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Albedo wszystko na raz czy na raty puszczają?  Kartę mam e-mail 10;54 

podbijam 

U mnie 10:46

parownica 10:44 Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726776 Napisano: 04.09.2020 10:53:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Parownica do ubrań Phillips - E wielkie pranie wielkie wygrywanie! mail 10.44 emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726536 Napisano: 03.09.2020 11:18:07 w Informują
Informują z Konkurs "Mirinda - CRF" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: E-mail 11:12
Dodatkowe informacje:
I stopień Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726348 Napisano: 02.09.2020 14:19:03 w Wkurza mnie...
kalmia86 napisał(a):

Wkurza mnie organizacja w szkole... Wczoraj mój pierwszoklasista poszedł do szkoły. Ze mną. Po apelu nauczyciele wyprosili rodziców a dzieci udały się na lekcje. Na apelu powiedzieli, że dzieci odbieramy o 12:40 tym wejściem, którym je przyprowadziliśmy. W e-dzienniku inna godzina... Ok, wyjaśniliśmy sprawę. Ustawiamy się przed wejściem aby odebrać dzieci, woźna mówi, że jednak dzieci wyjdą z drugiej strony. Rodzice idą, wychodzi klasa pierwsza B, wychodzą starsze dzieci. A naszych pierwszaczków jak nie było tak nie ma... Pada deszcz, stoimy 20 minut (przecież nie możemy wejść do szkoły, bo wszyscy na pewno mamy koronawirusa...). W końcu ktoś mówi, że jednak dzieci stoją pod wejściem, którym miały wyjść pierwotnie. Moje dziecko całe zapłakane. Ja od 20 minut wkurzona. On płacze, że mnie nie ma, a ja stałam z drugiej strony szkoły.
W grupie na messenger nauczyciel pisze by przynieść wyprawki, strój na wf itp. Odwożę dziś rano młodego do szkoły, odprowadzam pod drzwi i przekazuje mu wyprawkę większą od niego i worek ze strojem (bo przecież, nie mogę wejść, bo na pewno mam Covid i z resztą i tak wszyscy umrzemy). Syna odbiera ciocia, pytam czy ma bluzę, kurtkę. Ona, ze tak, ma jeszcze jakąś wielką torbę z blokami i worek ze strojem na wf...
Ręce mi opadły. Jutro znów będzie biedny to sam dźwigał ode wejścia do szkoły aż do sali, bo przecież ja matka nie mogę mu pomóc... w końcu na pewno wszyscy rodzice mają covid.... Szaleństwo jakieś

Zgadzam się w zupełności! U nas wczoraj rozpoczęcie roku odbywało się na boisku szkolnym, pierwszaki zmarznięte, nie zobaczyly nawet swojej sali... A to dlatego, że kilka informacji trzeba było przekazać rodzicom, a ci z kolei nie mogą przekraczać progu szkoły, bo przecież są potencjalnymi nosicielami... paranoja! A Jeszcze jedno: na wietrze, przy temp. 15 stopni mogą  sobie dzieci stac godzinę, ale przyjść do szkoły z katarem - to będzie już zbrodnia... Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6726305 Napisano: 02.09.2020 12:34:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W zeszłym roku ubralam się w Somersby od stóp do głów, dziś 0/2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6726228 Napisano: 02.09.2020 09:27:56 w Smolar
kate86 napisał(a):

Ja również mam dziś @ o wysyłce i tez czekam na zestaw do grania emotka

Ja też, to musi być to emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6725391 Napisano: 28.08.2020 23:17:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Aurorcia, Ashanti: Poduszki są często umieszczane na zdjęciach tych foteli, bo wyglądają wtedy lepiej. Z reguły ich w zestawie nie ma emotka   Ten, co przyszedł, kosztuje średnio 450-470 zł. Czy taki badziew?  emotka  

Widziałam ceny produktów tej firmy w internecie emotka  widziałam też sukienki, które kosztują 20 tysięcy, ale czy te ceny oddają ich wartość? Po prostu marka... Jak dla mnie hamak w rzeczywistości wygląda tandetnie, gorzej niż na zdjęciach i tylko to miałam na myśli  emotka  pozdrawiam  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6725370 Napisano: 28.08.2020 20:19:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

odnośnie foteli brazylijskich, które dotarły od Smolara, to wy też dostaliście taki badziew? Totalnie nie przypominający tego ze zdjęcia z dwoma poduszkami?

Właśnie miałam pytać o to samo... myślę że "Handmade in Colombia" znacznie zawyza wartość produktu, ale na zdjęciu rzeczywiście wyglądał  lepiej, no i ten brak poduszek... jak dla mnie ni to fotel, ni hamak... też jestem trochę zawiedziona Wyświetl w wątku >>
0 0