Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ashanti

ashanti

#7122126 Napisano: 07.09.2023 20:27:53 w Sport
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy są na PGE w sektorze V01! Ja przekazałam bilety mężowi i synkowi, są pod mega wrażeniem, miejscówki fantastyczne  emotka Albedo dzięki! Miłego kibicowania konkursowicze!  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kasiulaa 0

ashanti

#7121830 Napisano: 06.09.2023 16:19:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doszły bilety na maila przed chwilą!! emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7121768 Napisano: 06.09.2023 13:08:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

ashanti napisał(a):

Myślicie, że wszystkie zgłoszone lokalizacje z Moya są już na mapie? Mojego z niedzieli nie ma, mam tylko maila z potwierdzeniem przyjęcia zgloszenia emotka

Ja z soboty i niedzieli widzę - już w poniedziałek chyba były.

moj z soboty też jest

ja zgłaszałam w niedzielę wieczorem, jedno nie ma zdjecia, ale drugie jest kompletne

Ok dzięki bardzo za odpowiedzi, czyli coś u mnie jest nie tak, albo im umknęło, albo uznali za nieregulaminowe  emotka  zaraz do nich napiszę Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7121757 Napisano: 06.09.2023 12:34:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

ashanti napisał(a):

Myślicie, że wszystkie zgłoszone lokalizacje z Moya są już na mapie? Mojego z niedzieli nie ma, mam tylko maila z potwierdzeniem przyjęcia zgloszenia emotka

Ja z soboty i niedzieli widzę.

Ok dzięki, może do nich napiszę i zapytam u źródła  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7121753 Napisano: 06.09.2023 12:32:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślicie, że wszystkie zgłoszone lokalizacje z Moya są już na mapie? Mojego z niedzieli nie ma, mam tylko maila z potwierdzeniem przyjęcia zgloszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7121716 Napisano: 06.09.2023 09:49:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nasturcja19 napisał(a):

Dostał już ktoś bilety z konkursu inpost na mecz Polska- Wyspy Owcze? Bo mecz już jutro, a u mnie biletów jeszcze brak ( wiem żewg regulaminu mają czas do dziś,) ale nie przyszła żadną informacją o pozytywnej weryfikacji także chce się upewnić ze inni też jeszcze czekają?

U mnie też nic nie ma i też mnie dziwi, że wysyłają tak na ostatnią chwilę  emotka  powinno dzis dojść, ale weryfikacji też nie miałam Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7119840 Napisano: 29.08.2023 15:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

a jak informował inpost z biletami? mail?

Tak maile były kilka minut po 10.00 Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

ashanti

#7119765 Napisano: 29.08.2023 11:58:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
i u mnie bilety na mecz z Inpost od Albedo  emotka  fajnie, bo moje dziecko jest mega fanem piłki nożnej i reprezentacji Polski  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7119011 Napisano: 25.08.2023 12:34:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Moya:
a) Wysłałam zgłoszenie 2 dni temu i nadal nie ma go na mapie. Czy to normalne?
b) Czy dobrze rozumiem, że jak na paragonie jest kawa, herbata i ciastko w sumie za 18 zł, to paragon jest ok? Chodzi o Moya Cafe?
c) Czy też dla świętego spokoju trzeba było dokupić gazetę (zapalniczkę itd.), żeby było więcej niż 20 zł  i wtedy podchodziło pod sklep Moya?

Moje zgłoszenie pojawiło się na mapie w tym samym dniu, w którym je wysłałam. Może teraz jest tego więcej i dłużej trwa weryfikacja?
Paragon z Moya Cafe za min. 15 zł powinien wystarczyć, ale czy organizator zna dobrze regulamin? Wiele wskazuje na to, że nie bardzo emotka  
Możesz do nich dla pewności napisać, będziesz spokojniejsza  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ashanti

#7117951 Napisano: 21.08.2023 13:35:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

ashanti napisał(a):100 zł do Biedronki z Bols Marine, a najlepsze że jest to nagroda za etap, który zgodnie z regulaminem nadal trwa emotka


To dla nich nie problem emotka  w pierwszym etapie też ktoś pisał, że wygrał zanim się zakończył emotka

Trochę to dziwne emotka  moze oni jednak podzielili ten konkurs na tygodnie, a nie etapy dwutygodniowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7117947 Napisano: 21.08.2023 13:27:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł do Biedronki z Bols Marine, a najlepsze że jest to nagroda za etap, który zgodnie z regulaminem nadal trwa emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7116049 Napisano: 11.08.2023 16:08:26 w Czy informują/ informowali?
A Bols Marine Biedra? Oni w ogóle żyją? emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7111524 Napisano: 25.07.2023 17:16:27 w Czy informują/ informowali?
alexandra_sasa napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

panasa napisał(a):

ashanti napisał(a):

Rozumiem, że Milka Biedronka raczej cała poszła? emotka


podpinam się pod pytaniem, czy może ktoś potwierdzić czy można się jeszcze łudzić 🤨

To już były wyniki Milki z Biedronki ?? a taki posłałam piękny wiersz🥹


Nie wiadomo tak do końca, bo jedna osoba napisała coś enigmatycznie w MDW. miejmy nadal nadzieję 🤭

Ktoś napisał w Informują i ktoś też w mdw, że ma 3 stopień z Milki, w netto były tylko dwa stopnie nagród... wygląda na to, że poinformowane  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7111489 Napisano: 25.07.2023 16:02:41 w Czy informują/ informowali?
Rozumiem, że Milka Biedronka raczej cała poszła? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7111072 Napisano: 24.07.2023 14:24:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

maverick napisał(a):

kumulacja napisał(a):


Próbuję od dwóch godzin i nic. Tekst skrócony do 400 znaków. Jakiej długości teksty Wam przechodziły?
PS. Cieszę się, że mam ogromne pokłady cierpliwości.

Pewnie system wykrył, że trafiłaś w słowa "klucz" i nie przepuszcza emotka

Ciągle wyskakuje mi informacja DANE NIEPRAWIDŁOWE.

A czy pod tą informacją o nieprawidłowych danych nie wyświetla się polecenie, aby zalogować się TUTAJ? (napis na czerwono) Dopiero po kliknięciu owego TUTAJ i wprowadzeniu wszystkich danych jeszcze raz do formularza, zgł. wysyła się prawidłowo emotka  przynajmniej u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7108720 Napisano: 14.07.2023 09:27:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aspartaqs napisał(a):

Zaryzykuję taką oto tezę:

Kraftowa myślała, że w konkursie wezmą udział
TYSIĄCE ludzi!!! Czyli obrót, a tym bardziej zysk
wystarczą na pokrycie kosztu nagród.

A skoro zgłoszeń było tylko SETKA cały misterny
plan poszedł się j...!

Dlatego żeby ratować kasę i twarz nagrody
 
dostali SAMI SWOI czyli Kargul, Pawlak itd

Nie brałam udziału w tym konku, ale czytam wasze dyskusje, zerknęłam na stronę i fp manufaktury na fb i wydaje mi się, że oni ogłosili konkurs tak po prostu, tylko po to, by zwiększyć sprzedaż, nie zamierzali w ogóle wydawać ludziom cennych nagród, bo tej mikro firemki zwyczajnie na takie nagrody nie stać! Oni myśleli, że konkursy to jest pic na wodę, można coś obiecać, sprzedać produkt i zamknąć temat. Zrobili to z premedytacją i teraz są przerażeni, bo okazało się, że za takie zachowanie grożą prawne konsekwencje. Nie wiem, jak można spokojnie oczekiwać od klienta dokonania zakupu, tworzenia czasochłonnych prac, nie zamierzając od początku za to nagradzać, przekombinowali i powinni za to ponieść karę, bo takie zachowanie jest po prostu bezczelne! Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7107821 Napisano: 12.07.2023 11:09:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

KING-KONK napisał(a):

Witam, jestem nowy w gronie "e-konkursowej" społeczności. Dostałem powiadomienie SMS o wygranej w konkursie ARIEL i LENOR w ROSSMANNIE. Zgodnie z instrukcją wysłałem do HAPPEN (organizatora) oświadczenie laureata i skanowane paragony z zakupów produktów promocyjnych. Pytam bardziej doświadczone koleżanki i kolegów, czy po dokonaniu weryfikacji, że paragony są dobre organizator powiadamia o jej wyniku? Czy jedynie należy oczekiwać wysyłki nagrody?

raz informują, a raz nie  emotka nie wiem jak jest w Happen.

Happen House nie informuje, odsyłasz dokumenty pocztą i czekasz na nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

ashanti

#7107184 Napisano: 09.07.2023 08:23:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej! Czy ktoś sprzedawał wygrany rower elektryczny Kross? Mam pytanie dotyczące gwarancji  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7104146 Napisano: 28.06.2023 10:40:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
pmww serdeczne gratulacje! Nagroda wow! emotka Wyświetl w wątku >>
1 pmww 0

ashanti

#7103296 Napisano: 24.06.2023 15:41:25 w Pomoc potrzebującym!
katake napisał(a):

mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

https://pomagam.pl/kkcknt

Kochani Domika nas potrzebuje!

To "nasza" Domika?  emotka

Tak!!! Jesteśmy dużą społecznością. Niech każdy wesprze chociaż symboliczną złotówką. Czym są wszystkie przegrane i rozczarowania z wyników, przy walce o życie??

Postarajmy się szybko zamknąć zbiórkę! Niech Domika pojdzie dziś spać spokojna i pełna nadziei na lepsze jutro! Dużo zdrówka emotka Wyświetl w wątku >>