Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ashanti

ashanti

#7089426 Napisano: 21.04.2023 14:45:01 w Avanti
mandarynka16 napisał(a):

Lokowaliście Laysy w odpowiedziach na konkurs piłkarski ?

Ja nie lokowałam, mam voucher  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7089400 Napisano: 21.04.2023 13:53:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też voucher do adidas od Avanti, mail 13.44 emotka  1/1 Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7085050 Napisano: 21.03.2023 13:22:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rare85 napisał(a):

W loteriach nic, to jeszcze Wedel dobił 0/3 emotka

u mnie to samo... nie wiem, co o tym myśleć, ale chyba najlepiej nie jest emotka emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7082470 Napisano: 03.03.2023 15:43:42 w Czy informują/ informowali?
9sabart napisał(a):

ashanti napisał(a):

peppa7 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

I tak szacun do osoby obsługującej FB Wawel, że wykazała się chęcią skontaktowania z Fortuną, bo niejedna osoba napisałaby, że na pewno już ponformowani i o co wam wszystkim chodzi... Albo że to nie ich sprawa, bo co innego konkurs, a co innego FB. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i jednak przydzielą wszystkie nagrody. Z drugiej strony, Fortis też (prawdopodobnie) zrobił wałek, a jakoś nie został zbojkotowany przez konkursowiczów emotka

Fortis na czym?

Chodzi o ten konkurs Monstera w Żabce, co były lodówki, słuchawki i mnóstwo jakichś kodów emotka

Ja od czasu tego konka nie gram już u Fortis i nie zamierzam, taki mój prywatny bojkot  emotka  A co do Fortuny też myślę, że warto dalej do nich pisać i się dopominać, coś z tym konkiem ewidentnie nie poszło wg planu i oni sami nie wiedzą, jak się zachować, dlatego milczą. Nie odpowiadają chamsko, że już poinformowali. Może jeszcze czeka nas szczęśliwe rozwiązanie  emotka

U mnie też Fortis skreślony. Ani jedno zgłoszenie nie poszło od tamtej akcji ani na konkursu ani na loterie, a mają sporo tego.

Wawel się wypowiedział na fb  emotka  piłka w grze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7082423 Napisano: 03.03.2023 11:10:55 w Czy informują/ informowali?
peppa7 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

I tak szacun do osoby obsługującej FB Wawel, że wykazała się chęcią skontaktowania z Fortuną, bo niejedna osoba napisałaby, że na pewno już ponformowani i o co wam wszystkim chodzi... Albo że to nie ich sprawa, bo co innego konkurs, a co innego FB. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i jednak przydzielą wszystkie nagrody. Z drugiej strony, Fortis też (prawdopodobnie) zrobił wałek, a jakoś nie został zbojkotowany przez konkursowiczów emotka

Fortis na czym?

Chodzi o ten konkurs Monstera w Żabce, co były lodówki, słuchawki i mnóstwo jakichś kodów emotka

Ja od czasu tego konka nie gram już u Fortis i nie zamierzam, taki mój prywatny bojkot  emotka  A co do Fortuny też myślę, że warto dalej do nich pisać i się dopominać, coś z tym konkiem ewidentnie nie poszło wg planu i oni sami nie wiedzą, jak się zachować, dlatego milczą. Nie odpowiadają chamsko, że już poinformowali. Może jeszcze czeka nas szczęśliwe rozwiązanie  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7082334 Napisano: 02.03.2023 14:47:56 w Czy informują/ informowali?
magdazamosc napisał(a):

ashanti napisał(a):

magdazamosc napisał(a):

sabart napisał(a):

A pisał ktoś do Fortuny czy informowali wszystkie stopnie nagród?



ja pisałam wczoraj do nich, ale nie odpisali jeszcze emotka

I odezwali się? Mi na maila nie odpisali emotka



niestety nie, nie odezwali się. Koleżanka pisała do nich kilka godzin wcześniej w innej sprawie i jej odpisali wczoraj. Wygląda to tak, jakby po prostu nie chcieli odpowiedzieć emotka

O kurczę! Na fb Wawel też ludzie dopytują o to, czy główne nagrody poinformowane, mieli się naradzić z organizatorem i też ciszaemotka Wyświetl w wątku >>
1 ilonaxx5 0

ashanti

#7082330 Napisano: 02.03.2023 14:39:45 w Czy informują/ informowali?
magdazamosc napisał(a):

sabart napisał(a):

A pisał ktoś do Fortuny czy informowali wszystkie stopnie nagród?



ja pisałam wczoraj do nich, ale nie odpisali jeszcze emotka

I odezwali się? Mi na maila nie odpisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7082114 Napisano: 01.03.2023 11:03:29 w Czy informują/ informowali?
Istnieje jeszcze opcja, że postąpili jak niegdyś Fortis - w pamiętnym konku Monster w Żabce emotka  wysłali maile ze słodyczami i na tym koniec... może resztę nagród królewskim gestem przekazali sobie lub fundacjom dobroczynnym, żeby zleceniodawca był dumny  emotka  oby nie, ale z każdym dniem nadzieja słabnie... Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7082050 Napisano: 28.02.2023 20:39:32 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

ashanti napisał(a):

Hydrozagadka napisał(a):

ashanti napisał(a):

rufus napisał(a):

Poszly glosniki i flipy z wawelu?

Raczej nie... trochę to dziwne, że wczoraj poszły tylko maile o słodyczach  emotka  dzisiaj cisza, jakby już zamknęli temat emotka

Widocznie nasze laurki były zbyt słabe dla organizatora i nie da nam tych telefonów emotka emotka emotka

Nikomu? emotka

Ja tam jestem pewna, że dopiero pójdą info.

Oby!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7082047 Napisano: 28.02.2023 20:35:53 w Czy informują/ informowali?
Hydrozagadka napisał(a):

ashanti napisał(a):

rufus napisał(a):

Poszly glosniki i flipy z wawelu?

Raczej nie... trochę to dziwne, że wczoraj poszły tylko maile o słodyczach  emotka  dzisiaj cisza, jakby już zamknęli temat emotka

Widocznie nasze laurki były zbyt słabe dla organizatora i nie da nam tych telefonów emotka emotka emotka

Nikomu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7082043 Napisano: 28.02.2023 20:30:25 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

Poszly glosniki i flipy z wawelu?

Raczej nie... trochę to dziwne, że wczoraj poszły tylko maile o słodyczach  emotka  dzisiaj cisza, jakby już zamknęli temat emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

ashanti

#7081942 Napisano: 28.02.2023 11:13:40 w Czy informują/ informowali?
Fortuna rozdała trochę słodyczy i cześć? emotka emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7081745 Napisano: 27.02.2023 12:26:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie też nawet klocków z Inpost... a już sprawdzałam, gdzie i o której ten mecz emotka emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7080249 Napisano: 17.02.2023 16:39:07 w moje dzisiejsze wygrane :)

ashanti

#7080048 Napisano: 16.02.2023 11:47:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Parownica Tefal z konkursu Always w Kaufland, kurier TNT, bez powiadomienia, bez dok. do podpisu, ale za to z porządnym dokumentem gwarancyjnym  emotka Wyświetl w wątku >>
2 panasa, mili05 0

ashanti

#7079714 Napisano: 14.02.2023 13:20:38 w Pomocy!!!!
kerocna napisał(a):

ashanti napisał(a):

kerocna napisał(a):

Szukam pomocy, czy ktoś z tu obecnych wie jakie słowo pasuje do obu tych zdań:

What's the ....................... of this exercise?
It's rude to ....................... at people. emotka

Point  emotka

emotka emotka emotka Dziękuję, w życiu bym na to nie wpadła. emotka

Nie ma sprawy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7079712 Napisano: 14.02.2023 13:15:42 w Pomocy!!!!
kerocna napisał(a):

Szukam pomocy, czy ktoś z tu obecnych wie jakie słowo pasuje do obu tych zdań:

What's the ....................... of this exercise?
It's rude to ....................... at people. emotka

Point  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kerocna 0

ashanti

#7076840 Napisano: 27.01.2023 21:50:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zielonaszpilka napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Lego mi nawet nie podziękowało za udział w konkursie...  teraz sie zastanawiam czy wzielam udział w tym konkursie..? nie ma walizek, nie ma Legolandu emotka emotka

Zastanawiam się czy to nie jest kwestia kanału jakim się słało zgłoszenie. Myślę że ewentualne maile o braku wygranej wysłali tylko do tych, którzy wysłali zgłoszenie przez stronę, bo nie sądzę, żeby chciało im się wpisywać ręcznie wszystkie maile osób, które wysłały zgłoszenia pocztą i nie wygrały. 

U mnie zgłoszenie poszło przez stronę, nie mam ani maila o wygranej, ani o jej braku, zupełnie nic emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7074346 Napisano: 13.01.2023 16:44:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
izak1000 napisał(a):

Dzisiaj otrzymalam przesyłkę z inpost, strasznie pognieciona ale bony w całości. Info o weryfikacji nie było. Na pewno otrzymasz, moje były nadane 10.01.🙂

Dzięki, to czekam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7074275 Napisano: 13.01.2023 13:13:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Czy na konkurs verbena u Smolara zakup może być w aptece?
4 Sklep promocyjny – dowolny sklep / punkt sprzedaży na terytorium RzeczypospolitejPolskiej, w którym można dokonać zakupu promocyjnego. Do udziału w loterii uprawniają
zarówno zakupy promocyjne dokonywane w sklepach internetowych oraz w sklepach tzw.
handlu nowoczesnego, tj. np. hipermarketach, supermarketach, dyskontach, stacjach
benzynowych itp. a także w sklepach tzw. handlu tradycyjnego, tj. dowolnych sklepach
detalicznych, czyli we wszystkich sklepach niezależnie od rozmiaru i formatu. 

Myślę,że tak emotka Ja sam będę robił zakup w aptece.

Taki sam zapis mieli kiedys w przypadku konkursu Centrum (witaminy), tez mialam paragon z apteki i nagrodę normalnie wydali  emotka  Ale można dla pewności dopytać  Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0