Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ashanti

ashanti

#7057297 Napisano: 02.11.2022 10:55:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Opaska Mi Band 6 z konkursu Wilkinson emotka  Inpost, bez żadnych dokumentów do podpisu Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

ashanti

ashanti

#7056011 Napisano: 26.10.2022 11:34:03 w Czy informują/ informowali?
Były już może maile z Dare za ostatni etap? Widzę, że na stronie jest już pełna lista laureatów, czyżby wszystko poszło? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7055492 Napisano: 24.10.2022 12:52:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bonik do netto Activia sms 12:26  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7054829 Napisano: 20.10.2022 16:25:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilet dla dwóch osób na One love music festival od Smolara z Garage  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7051404 Napisano: 06.10.2022 10:22:42 w Smolar
Są już podpięte wyniki do konkursu Carlsberg w Żabce  emotka  mała rzecz, a cieszy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#7050275 Napisano: 30.09.2022 17:03:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

emotka aleksandra008 napisał(a):

W tym konkursie z serem kozim to się nie ten zwykły numer wpisuje tylko ten na dole. Po wysłaniu ostatniego zgłoszenia zauważyłam. Wszystkie poprzednie poszły inaczej.emotka

Ja pitole.
To trzeba być ślepym.
Czytałam trzy razy regulamin, szukałam po słowach klucz czy jest info który numer podać. Wpisałam ten górny. 
A tej badziewnej grafiki nie widziałam emotka
Wolne potrzebne od zaraz.

Ja to samo! emotka  Regulamin wyjątkowo przeczytałam od deski do deski, a na grafikę w ogóle nie zwróciłam uwagi emotka  mam nadzieję, że podejdą do tego na luzie  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#7049434 Napisano: 27.09.2022 12:34:00 w Avanti
jokan napisał(a):

Czy Avanti odeśle mi paragon jak dam kopertę zwrotną ze znaczkiem?

Tak, przynajmniej do tej pory nie było z tym problemu emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

ashanti

#7049368 Napisano: 27.09.2022 10:25:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

mary18 napisał(a):

Co z tym kinder bueno z pierwszego etapu ,czy już poinformowali zwycięzców którzy rzeczywiście wygrali ? bo nie wiem czy wbijać te kody przez taką akcje

Chyba wyszło na to, że tym co rzeczywiście wygrali działają linki do wypełnienia formularza. A tym co na niby to nie działają.

Tam w każdym etapie powinno być 385 laureatów. To bardzo dużo. Znaczna część zwycięzców z forum to "rezerwa"... Ciekawe, czy faktycznie poinformowali wszystkich laureatów "właściwych", przecież to mnóstwo nagród! A termin mieli chyba do wczoraj... Jak dla mnie coś tam poszło mocno nie tak emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6960028 Napisano: 10.09.2022 19:07:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dino Namysłów 1/3 sms o 15:15  emotka  ciekawe, czy już wszystko rozesłali, to jest przecież multum nagród  emotka  maila oczywiście brak Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6879465 Napisano: 30.08.2022 13:38:42 w Avanti
monisss napisał(a):

ashanti napisał(a):

notta napisał(a):

ashanti napisał(a):

U mnie też totalna lipa emotka aż nie chce mi się wierzyć, że takie odpowiedzi nie łapią się na jedną z 55 nagród tygodniowo emotka  o głównej nawet nie śmiem marzyć...

ja w każdym etapie wysyłam nie mniej niż 7 zgłoszeń. Na 3 etapy nie mam nic. Ale Avanti wybitnie mi nie siedzi emotka

Ja ślę po jednym na etap, kiedyś to wystarczało, by wygrać i niższy stopień, i główną, teraz - zupełnie nic nie wygrałam, nawet "marnej 500-tki"  emotka

u mnie po 4-6 zgłoszeń na etap.. i też nic... i to nie są byle jakie zgłoszenia.. jakoś zawsze Avanti doceniało, a teraz wielkie,słone 0 emotka   

Słone niczym Lay's solone! Aż za dobrze znam ten smak!  emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

ashanti

#6879458 Napisano: 30.08.2022 13:32:22 w Avanti
notta napisał(a):

ashanti napisał(a):

U mnie też totalna lipa emotka aż nie chce mi się wierzyć, że takie odpowiedzi nie łapią się na jedną z 55 nagród tygodniowo emotka  o głównej nawet nie śmiem marzyć...

ja w każdym etapie wysyłam nie mniej niż 7 zgłoszeń. Na 3 etapy nie mam nic. Ale Avanti wybitnie mi nie siedzi emotka

Ja ślę po jednym na etap, kiedyś to wystarczało, by wygrać i niższy stopień, i główną, teraz - zupełnie nic nie wygrałam, nawet "marnej 500-tki"  emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

ashanti

#6879443 Napisano: 30.08.2022 13:09:54 w Avanti
U mnie też totalna lipa emotka aż nie chce mi się wierzyć, że takie odpowiedzi nie łapią się na jedną z 55 nagród tygodniowo emotka  o głównej nawet nie śmiem marzyć... Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

ashanti

#6878169 Napisano: 24.08.2022 13:10:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja też nawet czapki emotka  co za perełki żeście tam powysyłali?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6878143 Napisano: 24.08.2022 12:30:15 w Smolar
sabart napisał(a):

adamo86 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Mam problem z kodem promocyjnym, bo go sobie nie zapisałam. Czy można go jakoś "wyciągnąć" z appki? 

Chyba się nie da wyciągnąć. Była tam jakaś informacja, że znika po dwóch dniach czy coś...
Na kontakt z aplikacji trzeba pisać - pewnie szybciej podadzą kod niż Smolar

Mi z żabki po kilkunastu minutach odpisali i podali kod z innego konkursu 

Ja tez pisalam na kontakt do Żabki i przysłali kod, jeszcze przepraszali za niedogodności związane z faktem, że znika z appki  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6877822 Napisano: 23.08.2022 10:09:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
Bezaczek7 serdeczne gratulacje! emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

ashanti

#6877292 Napisano: 20.08.2022 09:03:15 w SZUKAM....
ashanti napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Napisz na tego mejla służącego do kontaktu. 
Kiedyś zniknął mi kod na odbiór szminki, a był jeszcze ważny. Napisałam, sprawdzili, przeprosili i wysłali kod emotka  

Napisałam dziś koło południa, otrzymałam na maila potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i póki co cisza  emotka  dlatego pytam na forum... kurczę tak często robię screeny takich pierdółek, a tym razem słałam w pośpiechu... W każdym razie serdeczne dzięki za pomoc emotka

Odpisali mi dziś z Żabki i przysłali kod  emotka  jestem pod wrażeniem! Teraz już pozostaje tylko coś wygrać  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6877264 Napisano: 19.08.2022 22:08:30 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

ashanti napisał(a):

andii napisał(a):

ashanti napisał(a):

Orientujecie się, czy da się jakoś znaleźć kod z aplikacji żabka (konk Brooklyn), który wpisywało się w formularzu? Kurczę te konkursy w aplikacji zupełnie znikają po zakończeniu, a kod jest niezbędny do odebrania każdej nagrody, nawet czapki  emotka  ja go nigdzie nie zapisałam emotka  może gdzieś krąży po żappkowych czeluściach internetu...

Zobacz w ... moje kupony

 Niestety u mnie w kuponach są tylko oferty produktów do odebrania za żabsy, nie ma w ogóle tych kodów konkursowych, no nic, chyba przepadło, ale dziękuję za chęć pomocy  emotka

Napisz na tego mejla służącego do kontaktu. 
Kiedyś zniknął mi kod na odbiór szminki, a był jeszcze ważny. Napisałam, sprawdzili, przeprosili i wysłali kod emotka  

Napisałam dziś koło południa, otrzymałam na maila potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i póki co cisza  emotka  dlatego pytam na forum... kurczę tak często robię screeny takich pierdółek, a tym razem słałam w pośpiechu... W każdym razie serdeczne dzięki za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6877257 Napisano: 19.08.2022 21:38:31 w SZUKAM....
andii napisał(a):

ashanti napisał(a):

Orientujecie się, czy da się jakoś znaleźć kod z aplikacji żabka (konk Brooklyn), który wpisywało się w formularzu? Kurczę te konkursy w aplikacji zupełnie znikają po zakończeniu, a kod jest niezbędny do odebrania każdej nagrody, nawet czapki  emotka  ja go nigdzie nie zapisałam emotka  może gdzieś krąży po żappkowych czeluściach internetu...

Zobacz w ... moje kupony

 Niestety u mnie w kuponach są tylko oferty produktów do odebrania za żabsy, nie ma w ogóle tych kodów konkursowych, no nic, chyba przepadło, ale dziękuję za chęć pomocy  emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ashanti

#6877253 Napisano: 19.08.2022 21:26:06 w SZUKAM....
Orientujecie się, czy da się jakoś znaleźć kod z aplikacji żabka (konk Brooklyn), który wpisywało się w formularzu? Kurczę te konkursy w aplikacji zupełnie znikają po zakończeniu, a kod jest niezbędny do odebrania każdej nagrody, nawet czapki  emotka  ja go nigdzie nie zapisałam emotka  może gdzieś krąży po żappkowych czeluściach internetu... Wyświetl w wątku >>
0 0