Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dawidekdj

dawidekdj

#6811348 Napisano: 28.09.2021 12:55:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Drukarka z BIC - wczoraj emotka
Będzie na czym drukować oświadczenia konkursowe (poza kawiarenką) emotka Wyświetl w wątku >>

dawidekdj

#6808061 Napisano: 13.09.2021 22:58:08 w Paragony na trwające konkursy
0 0

dawidekdj

#6799720 Napisano: 06.08.2021 12:30:59 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Durex emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekdj

#6796517 Napisano: 21.07.2021 13:08:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stół do piłkarzyków (wczoraj) -  Sportowe emocje w ABC emotka Wyświetl w wątku >>

dawidekdj

#6785150 Napisano: 01.06.2021 10:39:58 w Wygraj mi / Wygram za...
Witam  emotka

Idzie, a w zasadzie... NADESZŁO NOWE! Leszkowe emotka
10 emocjonujących etapów w konkursie Lecha przed nami, w każdym z nich inny wzór EKO-koszulki!

Loteria "Lech MusicWYSTARTOWAŁA! Zgłaszam gotowość do działań emotka

Chętnie pomogę coś ugrać zgodnie z życzeniem, mam nadzieję że spełnię oczekiwania w zupełności  emotka
Zapewniam kontrolę wyniku do ostatniej chwili trwania każdego etapu.

Dłuższa współpraca = korzyści  emotka
Osoby, które grały ze mną w poprzednich edycjach (zarówno "koszulkowych" jak i "bluzowych" myślę, że mogą w zupełności potwierdzić naszą owocną współpracę  emotka

W pierwszym etapie (1 - 9 czerwca 2021) wzór następujący:



Czekam na propozycje na priv.
Wyświetl w wątku >>

dawidekdj

#6778436 Napisano: 30.04.2021 00:31:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Urządzenie do nawilżania i osuszania powietrza marki „METROX” - Carrefour Wyświetl w wątku >>

dawidekdj

#6759321 Napisano: 18.01.2021 16:35:43 w moje dzisiejsze wygrane :)

dawidekdj

#6740794 Napisano: 31.10.2020 14:48:00 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Lubella Auchan Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekdj

#6740019 Napisano: 28.10.2020 22:22:02 w Wygraj mi / Wygram za...
dawidekdj napisał(a):

Moja propozycja, myślę że jedna z lepszych w sieci - zapraszam na PRIV emotka

Chętnie pomogę coś ugrać zgodnie z życzeniem, mam nadzieję że spełnię oczekiwania w zupełności  emotka
Zapewniam kontrolę wyniku do ostatniej chwili trwania każdego etapu  emotka

GWARANCJA WYGRANEJemotka
Mam taką nadzieję, że współpraca będzie jak najbardziej owocna!

Dziękuję za Wielki odzew, zachęcam i kolejne osoby emotka


Trzeci etap loterii "LECH - Graj o EkoBLUZY" wystartował, zapraszam osoby zainteresowane emotka
Potrwa do 01.11.2020 godz. 23:59 (standardowo do niedzieli emotka )

   Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekdj

#6738200 Napisano: 21.10.2020 22:39:45 w Wygraj mi / Wygram za...
Witam

Drugi Tydzień loterii "LECH - Graj o EkoBLUZY" się rozpoczął, także kto jeszcze ma ochotę na bluzę/bluzy z bieżącego bądź też z następnych etapów a jeszcze się nie zgłosił, zapraszam do współpracy emotka

Obecny, 2 etap potrwa do 25.10.2020 godz. 23:59
Moja propozycja, myślę że jedna z lepszych w sieci - zapraszam na PRIV emotka

Chętnie pomogę coś ugrać zgodnie z życzeniem, mam nadzieję że spełnię oczekiwania w zupełności emotka
Zapewniam kontrolę wyniku do ostatniej chwili trwania każdego etapu emotka

GWARANCJA WYGRANEJemotka
Mam taką nadzieję, że współpraca będzie jak najbardziej owocna!

Dziękuję za Wielki odzew, zachęcam i kolejne osoby emotka

W obecnym (2 etapie) wzór:


Wyświetl w wątku >>

dawidekdj

#6735801 Napisano: 12.10.2020 23:37:31 w Giełda Kodów ; )
Kupię kody LECH z obecnej promocji, w każdej ilości emotka  W obecnym etapie proponuję również wymianę - kody za wygraną bluzy! emotka
Jeśli posiadasz jakąkolwiek ilość - proszę o priv, jestem pewien, że dojdzie do utargu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekdj

#6732718 Napisano: 30.09.2020 16:46:55 w Wygraj mi / Wygram za...
Witam

Konkurs z LECHa z koszulkami dopiero co dobiegł końca, a LECH znów zamierza nas ubrać emotka   Mam nadzieję, że wzory bluz będą zacne emotka

Loteria "LECH - Graj o EkoBLUZY" startuje już od 12.10.2020! Zgłaszam gotowość do działań emotka

Prawdopodobnie 10, a może nawet i 11 emocjonujących tygodni przed nami emotka

Chętnie pomogę coś ugrać zgodnie z życzeniem, mam nadzieję że spełnię oczekiwania w zupełności emotka

Zainteresowanych współpracą już teraz zapraszam na PRIV, ja zaś dam z siebie 100, a nawet i 200 %, aby współpraca była tak owocna, jak i była przy koszulkach emotka Wyświetl w wątku >>

dawidekdj

#6721720 Napisano: 12.08.2020 22:32:45 w Wygraj mi / Wygram za...
dawidekdj napisał(a):

Witam emotka

10 emocjonujących tygodni w konkursie Lecha przed nami, w każdym z nich z pewnością super koszulki (wszystkie wzory dostępne będą do wglądu od jutra na stronie konkursowej).

Loteria "Lech - Graj o festiwalowe EKOkoszulki" startuje już od jutra! Zgłaszam gotowość do działań emotka

Chętnie pomogę coś ugrać zgodnie z życzeniem, mam nadzieję że spełnię oczekiwania w zupełności emotka
Zapewniam kontrolę wyniku do ostatniej chwili trwania każdego etapu.

Dłuższa współpraca = korzyści  emotka
Osoby, które grały ze mną w tamtym roku myślę, że mogą w zupełności potwierdzić naszą owocną współpracę  emotka

Czekam na propozycje na priv.

To już jest koniec? NIE, a skąd!!!
Trwa 9 etap, ostatnim będzie ten w przyszłym tygodniu emotka  Obecny etap potrwa do 16.08.2020 godz. 23:59

Kto jeszcze chciałby pozyskać koszulkę o LECHa, a nie słyszał jeszcze o loterii, jak najbardziej zapraszam.
Za każde wiadomości z góry dziękuję! Zapraszam na PRIV

W obecnym tygodniu wzór koszulki, którego autorem jest: TOMASZ MAJEWSKI

Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekdj

#6721688 Napisano: 12.08.2020 19:48:28 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon BIC - hebe.
Ktoś może ma sklep w pobliżu emotka  ?
Zapłacę lub wygram koszulki LECHa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekdj

#6719696 Napisano: 03.08.2020 20:04:05 w Wygraj mi / Wygram za...
dawidekdj napisał(a):

dawidekdj napisał(a):

Witam emotka

10 emocjonujących tygodni w konkursie Lecha przed nami, w każdym z nich z pewnością super koszulki (wszystkie wzory dostępne będą do wglądu od jutra na stronie konkursowej).

Loteria "Lech - Graj o festiwalowe EKOkoszulki" startuje już od jutra! Zgłaszam gotowość do działań emotka

Chętnie pomogę coś ugrać zgodnie z życzeniem, mam nadzieję że spełnię oczekiwania w zupełności emotka
Zapewniam kontrolę wyniku do ostatniej chwili trwania każdego etapu.

Dłuższa współpraca = korzyści  emotka
Osoby, które grały ze mną w tamtym roku myślę, że mogą w zupełności potwierdzić naszą owocną współpracę  emotka

Czekam na propozycje na priv.

Czas na prawdziwą "perełkę" emotka  Creme de la Creme obecnej edycji Lecha!
Koszulka, o którą dopytywało już dotychczas kiedy Ona będzie, właśnie przyszedł na nią czas!
Wyjątkowa koszulka, której autorem jest sam Jerzy Owsiak!

Obecny tydzień (7 z 10) konkursowy potrwa od 27.07.2020 - 02.08.2020 godz. 23:59

Zainteresowani, a jeszcze nie mieliśmy okazję współpracować emotka  ? Zapraszam na PRIV! Nie zawiodę emotka
Wygram każda ilość sztuk koszulek  emotka


Wy mówicie SZAŁ, ja powiadam 7 etap = koszulka Jurka Owsiaka! To tak w skrócie odnośnie etapu, który dobiegł końca... Uph! Za każdą wiadomość dotyczącej współpracy dzięki bardzo!

Już teraz zapraszam do współpracy w obecnym etapie nr 8 (z 10).
Obecny tydzień konkursowy potrwa od 03.08.2020 - 09.08.2020 godz. 23:59
Zainteresowani koszulką z obecnego etapu emotka  ? Jeśli TAK, dajcie znać! PRIV!
Przyjmuję zgłoszenia do 06.08.2020 godz. 12:00 (czwartek), od piątku do 10.08 Urlopuję - w zupełności będę niedostępny emotka

Wyświetl w wątku >>

dawidekdj

#6718250 Napisano: 27.07.2020 13:27:53 w Wygraj mi / Wygram za...
dawidekdj napisał(a):

Witam emotka

10 emocjonujących tygodni w konkursie Lecha przed nami, w każdym z nich z pewnością super koszulki (wszystkie wzory dostępne będą do wglądu od jutra na stronie konkursowej).

Loteria "Lech - Graj o festiwalowe EKOkoszulki" startuje już od jutra! Zgłaszam gotowość do działań emotka

Chętnie pomogę coś ugrać zgodnie z życzeniem, mam nadzieję że spełnię oczekiwania w zupełności emotka
Zapewniam kontrolę wyniku do ostatniej chwili trwania każdego etapu.

Dłuższa współpraca = korzyści  emotka
Osoby, które grały ze mną w tamtym roku myślę, że mogą w zupełności potwierdzić naszą owocną współpracę  emotka

Czekam na propozycje na priv.

Czas na prawdziwą "perełkę" emotka  Creme de la Creme obecnej edycji Lecha!
Koszulka, o którą dopytywało już dotychczas kiedy Ona będzie, właśnie przyszedł na nią czas!
Wyjątkowa koszulka, której autorem jest sam Jerzy Owsiak!

Obecny tydzień (7 z 10) konkursowy potrwa od 27.07.2020 - 02.08.2020 godz. 23:59

Zainteresowani, a jeszcze nie mieliśmy okazję współpracować emotka  ? Zapraszam na PRIV! Nie zawiodę emotka
Wygram każda ilość sztuk koszulek emotka

Wyświetl w wątku >>

dawidekdj

#6716931 Napisano: 20.07.2020 14:38:50 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Intermarche - "Bezpieczne lato ze sprawdzonymi markami" oraz "Wygraj z Tchibo".

Ktoś się może wybiera dziś do tego sklepu emotka  ? Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekdj

#6716872 Napisano: 20.07.2020 11:34:23 w Wygraj mi / Wygram za...
dawidekdj napisał(a):

Witam emotka

10 emocjonujących tygodni w konkursie Lecha przed nami, w każdym z nich z pewnością super koszulki (wszystkie wzory dostępne będą do wglądu od jutra na stronie konkursowej).

Loteria "Lech - Graj o festiwalowe EKOkoszulki" startuje już od jutra! Zgłaszam gotowość do działań emotka

Chętnie pomogę coś ugrać zgodnie z życzeniem, mam nadzieję że spełnię oczekiwania w zupełności emotka
Zapewniam kontrolę wyniku do ostatniej chwili trwania każdego etapu.

Dłuższa współpraca = korzyści  emotka
Osoby, które grały ze mną w tamtym roku myślę, że mogą w zupełności potwierdzić naszą owocną współpracę  emotka

Czekam na propozycje na priv.


Połowa już za nami... Czas na 6 etap z 10! Można by powiedzieć... "Cisza" przed burzą, przed kolejnym bardzo "gorącym" etapem emotka
Czas trwania - 20 - 26.07.2020 godz. 23:59

Zapewniam odpowiednie wyniki, gwarantuję koszulki - Zapraszam
Wygram każda ilość sztuk koszulek - Zapraszam na priv!

Koszulka z 6 etapu (obecnego) wygląda następująco:
Wzór - HELLO KACZI

Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekdj

#6716008 Napisano: 15.07.2020 14:12:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karta Home&Cook z Groszka... A na bank wybierałem, bo mam zanotowane kartę Media Expert emotka Wyświetl w wątku >>

dawidekdj

#6715893 Napisano: 15.07.2020 00:25:02 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Selgros z kawą MK Cafe lub Fort za minimum 20 zł:
https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-odpocznij-przy-kawie-selgros-cash-carry.html

Ktoś może wybiera się tam dziś w dzień lub może ma po drodze do domu z pracy emotka  ? 
Byłbym wdzięczny Wyświetl w wątku >>
0 0