Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rafalpyzdra

rafalpyzdra

#6628038 Napisano: 07.08.2019 18:15:10 w PLAGIATY
Konto miałem założone dawno temu ale logowalem się przez Facebooka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 1 pikawka

rafalpyzdra

#6628037 Napisano: 07.08.2019 18:13:40 w PLAGIATY
kumulacja napisał(a):

rafalpyzdra napisał(a):

Moje zdj też nie raz ktoś ukradł i co z tego?  Napisałem do organizatora i skreslili na stałe tych konkursowiczow. Kradzieże i plagiaty niestety ale są byly i będą ale po co obwieszać kogoś na forum, zazdrość przez niektórych przemawia. 

Nasze forum jest zamknięte. Jesteśmy jak rodzina i omawiamy wszystkie sprawy. Nie pochwalamy plagiatu i walczymy z nim ze wszystkich sił. Sama pamiętam ZŁODZIEJA HASŁA REKLAMOWEGO, któremu odebrano samochód. Jak to prosto ukraść hasło czy zdjęcie i zdobyć nagrodę! Osoby niewinne nie są obiektem naszych rozmów. Proste? Proste!


To super solidarność konkursowiczow! Dlatego dołączyłem do tego grona. Moje zdjęcie też nie raz skradziono np w konkursie Kinder Bueno gdzie byłem na zdjęciu z dziećmi. I co napisałem do organizatora i ta osoba pierwsze co to nie wygrała a drugie już więcej nie pogra, ale czy mówię o kim mowa wskazuję linki nazwiska rodo mamy emotka  

Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

rafalpyzdra

#6628022 Napisano: 07.08.2019 18:01:18 w PLAGIATY
Haha, to lepiej jury sprawdzajcie wszystkie komentarze po ponad połowa to kopiuj wklej, nie jestem niczyjim adwokatem, aczkolwiek z zawodu komornikiem więc uważaj emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rafalpyzdra

#6628017 Napisano: 07.08.2019 17:54:36 w PLAGIATY
Moje zdj też nie raz ktoś ukradł i co z tego?  Napisałem do organizatora i skreslili na stałe tych konkursowiczow. Kradzieże i plagiaty niestety ale są byly i będą ale po co obwieszać kogoś na forum, zazdrość przez niektórych przemawia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

rafalpyzdra

#6628014 Napisano: 07.08.2019 17:49:41 w Loterie bramkowe
U mnie poszło z 200 kodów żywca/ z czego 2x 30zl empik i 2x10zl empik
EB 20kodow/0 wygranych 
Lays 6 kodów/ 0 wygranych 
Kasztelan 30 kodów/ 0nwygranych Wyświetl w wątku >>

rafalpyzdra

#6628007 Napisano: 07.08.2019 17:42:56 w PLAGIATY
A skąd wiesz że nie swoje? Po co kogoś oczerniac na forum. Przez te konkursy w głowach wam się poprzewracalo komisja się znalazła..  Wyświetl w wątku >>
0 0

rafalpyzdra

#6628001 Napisano: 07.08.2019 17:36:40 w PLAGIATY
Ale wy macie ból cenzura z tymi konkursami, plagiaty będą zawsze i nic wam tu żale nie dadzą. Jeśli ktoś kopiuje wasze zdj lub wypowiedzi to zglaszajcie do organizatora konkursów i wtedy ta osoba będzie zdyskwalifikowana, a nie wstawiacie screeny, operujecie imionami z Facebooka co to wam da? Boli wasz tak strasznie czyjas wygrana. Organizator jest od tego aby sprawdzać odpowiedzi. Ja też nieraz zagram w jakiś konkurs na fejsie czy coś ale mnie nie obchodza inni uczestnicy...  Wyświetl w wątku >>