Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika samuraj

samuraj

#6770943 Napisano: 19.03.2021 15:08:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

lusienka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

[quote=Zrobili nas w...
Ile dni do końca niewiele.
Nigdy więcej Hochlanda nawet jakby to był jedyny ser na świecie.
Chyba , że nas zaskoczą przykładowo ostatniego dnia promocji.
Marzyć można.

samuraj] Ma ktoś informacje co do starych kodów Hochland?Wbijamy ponownie bo żadnej informacji a dodam,że początkiem tygodnia mieli już coś na ten temat wiedzieć  emotka

Pisałam do Agencji. Są w trakcie usuwania awarii, wiec nie są w stanie jeszcze udzielić informacji. Ale jak tylko bedą wiedzieć w jaki sposób rozwiązać ten problem bedą informować.  Proszą o cierpliwość, więc nie ma się co martwić.


Wstawiłam odpowiedź od organizatora w wątku Hochland.


Skopiujesz tutaj bo nie mam dostępu emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6770830 Napisano: 19.03.2021 10:15:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma ktoś informacje co do starych kodów Hochland?Wbijamy ponownie bo żadnej informacji a dodam,że początkiem tygodnia mieli już coś na ten temat wiedzieć  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6770703 Napisano: 18.03.2021 16:41:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestawy crunchips, kurier Pocztex Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

samuraj

#6770412 Napisano: 17.03.2021 14:33:12 w Informują
Informują z Loteria "Bądź sercem z naszymi"

Rodzaj powiadomienia: E-mail
Dodatkowe informacje:
Rezerwa 50zł Wyświetl w wątku >>

samuraj

#6770055 Napisano: 15.03.2021 16:54:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBemilia6 napisał(a):

W jaki sposób informuje Nutella ?
Nie ma wpisu w "Informują"  emotka emotka

Przy zgłoszeniu pisze,że informują @ Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6769897 Napisano: 15.03.2021 09:29:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

gdzie aktualnie kupie Mosso? W Biedronce coś jest?

Groszekemotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

samuraj

#6769859 Napisano: 14.03.2021 20:08:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

ditomaso napisał(a):

rufus napisał(a):

Ktoś już wie co z kodami hochland, ktore byly uzyte przed problemem na stronie?
Zgłaszacie je kolejny raz?


Podbijam. Kojarzę że miała być informacja podana od organizatora,że można je zgłaszać ponownie

Jest niedziela... pomysl chwilke



Dzwoniłem i trzeba się wstrzymać z ponownym wbijaniem starych kodów, początkiem tygodnia ma się wyjaśnić Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6769703 Napisano: 13.03.2021 17:21:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Czy jacobs ma ograniczenie na osobe? Nie widze zapisu w reg.

"Uczestnik może wygrać w Loterii maksymalnie 1 (słownie: jedną) sztukę Nagrody Głównej opisanej w §11 ust. 2 pkt b) oraz 3 (słownie: trzy) Nagrody Dzienne" Wyświetl w wątku >>

samuraj

#6769514 Napisano: 12.03.2021 12:43:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

moskala22 napisał(a):

as32572 napisał(a):

lusienka napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

Odnośnie hohland...czy wam też nie udaje sie zalogować na swoje konto?

Z powodu awarii nie można zalogować się na swoje konto. Trzeba zarejestrować się jeszcze raz na te same dane. Niestety na razie na koncie brak zarejestrowanych dotychczas kodów. Nie wiem czy przepadły czy jeszcze coś z tym zrobią. 

No ja mam nadzieje, ze moje jakies 60 uciulanych zgloszen nie przepadnie  emotka  nie wiem czy rejestrowac sie jeszcze raz, czy poczekac az wroca tamte konta, czy beda w stanie polaczyc nowe ze starym...  emotka

To ładnie, sama miałam koło 20 kodów...  emotka  rowniez będę czekać aż się sytuacja wyjaśni, bo nie wiem jak to wygląda w regulaminie, w niektórych jest że jedną osoba może korzystać tylko z jednego e-maila itp. Nie chce grać na innych, jedynie mój brat gra w hochland ale może z 5 kodów ma zarejestrowane + cała sterta do wklepania ( Tak jak u mnie) emotka

Ale pomyślcie, gdyby nasze konta nie zostały stracone bezpowrotnie to nie dałoby się założyć nowego konta na te same dane, także niestety ale nasze kody raczej poszły w niebyt  emotka  
No ale po tej awarii wreszcie ktoś zacząl w Hochland wygrywać, może nam się uda!

Ja dziś rano puściłam zgłoszenie i wygrałam. Też nie moglam się zarejestrować na swoje konto by wygrany kod przypisać. Szczerze już myślałam że po wygranej, bo nawet potwierdzenia żadnego na mailu nie miałam. Ale zrobiłam tak jak było na stronie,założyłam nowe konto na te same dane i po zalogowaniu pojawił mi sie automatycznie kod i informacja o wygranej. Wcześniejszych kodów też nie widzę. 

Jeśli faktycznie poprzednie kody się skasowały, to może chociaz będzie je można zgłosić ponownie.

Stare kody wchodzą normalnie - nie ma komunikatu ze kod był już zgłoszony (sprawdzałam na 1 kodzie) 

Bo nie maja bazy aktywnej ale jak wygrasz na "uzyty kod" i potem odzyskaja stara baze, to czy kase wyplaca?


Trzeba zaczekać z ponownym wbijaniem starych kodów,tak poinformowała kobitka jak dzwoniłem

Wyświetl w wątku >>

samuraj

#6769480 Napisano: 12.03.2021 10:47:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

Odnośnie hohland...czy wam też nie udaje sie zalogować na swoje konto?

Z powodu awarii nie można zalogować się na swoje konto. Trzeba zarejestrować się jeszcze raz na te same dane. Niestety na razie na koncie brak zarejestrowanych dotychczas kodów. Nie wiem czy przepadły czy jeszcze coś z tym zrobią. 

No ja mam nadzieje, ze moje jakies 60 uciulanych zgloszen nie przepadnie  emotka  nie wiem czy rejestrowac sie jeszcze raz, czy poczekac az wroca tamte konta, czy beda w stanie polaczyc nowe ze starym...  emotka

To ładnie, sama miałam koło 20 kodów...  emotka  rowniez będę czekać aż się sytuacja wyjaśni, bo nie wiem jak to wygląda w regulaminie, w niektórych jest że jedną osoba może korzystać tylko z jednego e-maila itp. Nie chce grać na innych, jedynie mój brat gra w hochland ale może z 5 kodów ma zarejestrowane + cała sterta do wklepania ( Tak jak u mnie) emotka

Ale pomyślcie, gdyby nasze konta nie zostały stracone bezpowrotnie to nie dałoby się założyć nowego konta na te same dane, także niestety ale nasze kody raczej poszły w niebyt  emotka  
No ale po tej awarii wreszcie ktoś zacząl w Hochland wygrywać, może nam się uda!

Dzwoniłem z zapytaniem o kody które ulotniły się to Pani powiedziała,że coś więcej będą wiedzieć początkiem następnego tygodnia.

Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6769472 Napisano: 12.03.2021 10:33:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

samuraj napisał(a):

Agnes napisał(a):

kto brał udział juz w jacobs?
Czy kupujecie te małe jednorazowe saszetki?
Jak macie je opisane na paragonie?

Tak,Kawa Jacobs 3w1. 15,2g 

gdzie tak pięknie opisane ? emotka

Alta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6769412 Napisano: 11.03.2021 23:41:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

kto brał udział juz w jacobs?
Czy kupujecie te małe jednorazowe saszetki?
Jak macie je opisane na paragonie?

Tak,Kawa Jacobs 3w1. 15,2g  Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

samuraj

#6768995 Napisano: 10.03.2021 10:47:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
e-e napisał(a):

czy w winiary wysylamy oswiadczenie o praniu pieniedzy przy nagrodzie 50zl? ;D 

nie Wyświetl w wątku >>
1 e-e 0

samuraj

#6768792 Napisano: 09.03.2021 11:31:44 w SZUKAM....
beata21 napisał(a):

Czy PmiCombera dzowni z zastrzeżonego?

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6768764 Napisano: 09.03.2021 09:51:21 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

w jakim sklepie kupię produkty Mosso
w Biedrze, netto i w lidlu u mnie nie ma

Groszek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6768488 Napisano: 07.03.2021 22:12:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie chcę nikogo tutaj z forumowiczów urazić ale my sami się przyczyniamy do takich właśnie loterii czy konkursów emotka Gramy o misie, piątaki itp.i dostajemy w zamian coraz biedniejsze nagrody. Wyświetl w wątku >>

samuraj

#6768430 Napisano: 07.03.2021 15:53:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tego jeszcze nie grali emotka
kup dowolne produkty Aviko za minimum 10 złotych i wygraj czekoladowego zajączka emotka

emotka Wyświetl w wątku >>

samuraj

#6768397 Napisano: 07.03.2021 10:05:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Andzik napisał(a):

Wysprzątaj dom i sprzątnij nagrody

"dowolnie wybrany sklepna terytorium Rzeczypospolitej Polskiej–zarówno sklep tradycyjny, jak i online " emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6767980 Napisano: 04.03.2021 19:05:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
valenty napisał(a):

valenty napisał(a):

Czy w konkursie nestle scrabble bramki są otwarte cała dobę?

Proszę odpowie ktoś bo w regulaminie nic nie znalazłem


Tak

Wyświetl w wątku >>
0 0

samuraj

#6767529 Napisano: 02.03.2021 18:28:06 w Paragony na trwające konkursy
0 0