Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bluszczowelove

bluszczowelove

#6744364 Napisano: 15.11.2020 19:35:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

asantesana napisał(a):

alan84 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Działa Wam strona konkursu "Wawelowego" ? U mnie errorów permanentny chyba od godziny...ostatni dzień  na zgłoszenie- jak zwykle,brawo ja  emotka

nie działa mi jednatozamalo.pl

Nadal nie działa, czy to już jakaś norma, że w ostatni dzień strony się sypią?

No chyba tak...co wcale mnie nie nauczyło ,żeby nie zostawiać zgłoszenia na ostatni dzień  emotka

Fajnie, a ja mam dwa paragony i dwa teksty... superowo emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6744005 Napisano: 13.11.2020 17:03:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nitka310 napisał(a):

Femina- pewnie już po wszystkim. emotka
Kinder na około 30 zgłoszeń wygrany tylko kod na VOD. Jednak mało  emotka

BUENO sreno na 60 kodów - jedno wielkie nic. Dobiło mnie somersby . 
Idę wypić coś nie konkursowego emotka  ale fatalny dzień. Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6743988 Napisano: 13.11.2020 16:18:10 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)

bluszczowelove

#6743986 Napisano: 13.11.2020 16:14:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Femina.... a ja Twoich produktów używam od zawsze! Ale jest mi przykro, że nawet zestawu nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6742995 Napisano: 10.11.2020 09:27:43 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

dostałam SMS od inpost24 że moja paczka jest wstrzymana z powodu niedopłaty 0,50 nóż w kieszeni się otwiera na oszustów żerujących z każdej strony wrr emotka

Uważaj bo to może byc oszustwo. Kiedyś o tym pisali... Wyświetl w wątku >>
1 persiczka 0

bluszczowelove

#6742879 Napisano: 09.11.2020 15:29:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Zawał! Maile z Femina. Sprawdź czy wygrałeś.....





a pod spodem info, sprawdzaj maila codziennie, jury niebawem wybierze zwycięzców  emotka

Taaa też dostałam  :lo

I ja też dostałam - już mi ciśnienie skoczyło emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6742026 Napisano: 05.11.2020 21:34:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

domika napisał(a):

taktik napisał(a):

konkurs Diamant trzcinowy
dwie prace tej samej osoby zostały nagrodzone. Jedna blenderem , a druga
multicookerem. Są to prace identyczne tylko inaczej ułożone rzeczy i
inne pada światło.Prace podpisane Renata, a druga niezapominajka146.
https://www.instagram.com/p/CGFF8HNFF1M/
https://www.facebook.com/renia.cha.1/posts/2861693754064698
Co Wy na to?

Ja bym zgłosiła emotka

Ten konkurs to jedna wielka pomyłka. U męża była nagroda, zestaw produktów, potem komentarz usunęli. 
Nie zrobiliśmy zrzutu ekranu, oni twierdzą, że się pomylili emotka

Ej no bez jaj. Ja miałam blender pod zdjęciem ale szybko usunęli i dali zestaw produktów - a tu dwa zdjęcia tej samej osoby.... 

EDIT widzę, że sprawa już wyjaśniona Pani przygarnęła tylko mulitcooker , blender z IG dostał ktoś inny :

"Dla wszystkich zainteresowanych, to jedyna nagroda z tego konkursu jaką wygrałam. Nagroda z instagrama powędrowała do innej osoby zgodnie z regulaminem." Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6742025 Napisano: 05.11.2020 21:33:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):


Hej, czy może być problem z takim paragonem? Oczywiście tygodniowy paragon wyblakł. Konkurs Colgate. Opłaca się w ogóle wysyłać zgłoszenie? Jakie macie doświadczenia?

Wszystkie sklepy sieci Biedronka mają ten sam NIP czyli 7791011327 więc ślij spokojnie bo konkurs dotyczy tylko tej sieci sklepów. W nr paragonu też widać, że to 4- ja bym słała

Ja też bym posłała emotka  nie ma dramatu z Kauflanda gorzej wyglądają czasem emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6741828 Napisano: 05.11.2020 07:08:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

Czy przychodza Wam zwrotki z konkursu Colgate w Biedronce na gmailu? Na o2 mialem a siostra na gmailu nie ma emotka

magisterek u mnie wczoraj wieczorem przyszła normalnie (gmail).  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6741706 Napisano: 04.11.2020 13:17:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ja też gratuluję! mam nadzieję, że będzie Ci dobrze służyło emotka  
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6741704 Napisano: 04.11.2020 13:16:35 w Paragony na trwające konkursy
Szukam paragonu na łaciate. Kod mam ale paragon zaginął. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6741353 Napisano: 02.11.2020 22:35:05 w PLAGIATY
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

W tej materii chyba każdemu raczej o finał chodzi... emotka

Z innej beczki - tak rzucam na ten wątek okiem (momentami załzawionym z uciechy) i tak se myślę - czy nie widzicie, że im więcej tu dyskusji, tym bardziej rzeczony bochater się dmie z zachwytu? No chyba, że liczycie na to, iż pęknie z nadymania się, jak ropucha (był taki motyw w jakiejś baśni). :evilTyo

To nadęcie to tylko poza  emotka  tak jak i nick nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. 
Ja liczę na to, że więcej osób dotrze do tego wątku i pozna historię jego "wygranej" emotka  

Szkoda karmić trolla..... niech pozostanie w swojej jaskini i zajada smaczne "hamburgery" emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6741352 Napisano: 02.11.2020 22:33:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw produktów z Diamant emotka  najpierw skomentowali, że blender... potem usunęli i w końcu jest zestaw produktów.... dobre i to emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6741351 Napisano: 02.11.2020 22:32:12 w Informują
Informują z Konkurs fotograficzny "#trzciNOWYŚWIAT Diamant"

Rodzaj powiadomienia: komentarz pod zgłoszeniem
Dodatkowe informacje:
blender ale się rozmyślili i w końcu mam zestaw produktów Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6741198 Napisano: 02.11.2020 14:18:28 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

konkursowyninja - jeśli tak się zarzekasz, że twój przepis był oryginalny (a wszyscy wiedzą, że NIE BYŁ), to zrób te hamburgery. I KONIECZNIE przygotuj je tak, jak napisałeś. Czyli smaż mięso przez tyle minut, później dodaj surowe jajko do usmażonego mięsa i uformuj kotlety. 

Z niecierpliwością czekam na relację fotograficzną, a nawet filmik przedstawiający proces smażenia oraz jedzenia. 

edit... i NIE polubiaj moich wpisów. Bo nie jestem w twojej grupie wazeliniarzy. 

O tak zrób DOKŁADNIE wg swojego przepisu... i nagraj jak je jesz ze smakiem bo przecież wyjdą przepyszne emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6741101 Napisano: 02.11.2020 10:55:30 w PLAGIATY
[quote=

konkursowyninja] Hej Kochani emotka
 
Konkurs wygrałem zgłoszeniem, na którego przygotowanie poświęciłem dużo czasu zgłębiając historię marki Społem i przygotowując pracę konkursową. Dlatego dziwię się, że niektóre osoby nie przedstawiają tutaj całej sytuacji, tylko przeistaczają rzeczywistość. Trzymajmy się faktów, a nie fałszywej interpretacji. To nie jest tak, że wchodzę do konkursu, kwiaty odwracają się w moją stronę i wygrywam nagrodę. Na każdą wygraną ciężko pracuję i poświęcam sporo sił i czasu, a pamiętajmy, że ten czas jest czymś najcenniejszym co w życiu mamy. Przegrałem wiele razy, dużo mojego wysiłku nie raz poszło na marne. Zdarzało się, że byłem wkurzony, jak okazało się, że wygrał ktoś związany z organizatorem czy też ktoś kto popełnił plagiat.



Dopiero po tym tekście dodałem przepis, który co do składników, sposobu przygotowania i twórczego zdjęcia wykonanej potrawy był inny niż przepis z bloga, który został przywołany. Nawet gdybym dodał takie same składniki to mógłbym to zrobić i pod względem prawnym wszystko byłoby dalej ok. W konkursach fotograficznych wygrywają osoby, które lepiej cykają zdjęcia. Ja natomiast poświęciłem kiedyś swój czas na zgłębienie przepisów i w przypadku tego konkursu to zaowocowało. Gdybym dodał przepis na jajecznicę w zestawieniu z powyższym wstępem, to też miałbym duże szanse na wygraną. 



Nikt Ci nie odbiera pracy którą włożyłeś w rymowankę do opisu swojego zgłoszenia. ALE kurde no pojechałeś po całości dalej :

"Dopiero po tym tekście dodałem przepis, który co do składników, sposobu przygotowania   " GÓ***NO prawda, dodałeś składniki takie same jak Pani z bloga wraz z linkiem (hiperłączem) którego nawet nie usunąłeś. Dodatkowo - gdzie tam był opis przygotowania potrawy? z twojego zgłoszenia wyszłyby nie jadalne hamburgery..... Nawet zdjęcia potrawy nie miałeś tylko same składniki.... 

Jesteś wyjątkowo aroganckim człowiekiem. Pycha Cię kiedyś zgubi.... Chwalenie się tak zdobyta nagrodą jest dla mnie poniżej jakiegokolwiek poziomu.emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6741098 Napisano: 02.11.2020 10:46:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
przejs napisał(a):

slomkab napisał(a):

I u mnie pudła 

wysłałam około 20 paragonów z Knorra od wczoraj, w różnych godzinach itd i kiszka

ja wczoraj 4 i też nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6740953 Napisano: 01.11.2020 12:46:06 w PLAGIATY
pikawka napisał(a):

Wygrał to wygrał.... Ale razi mnie to, że skoro były niejasności z tą wygraną to powinien siedzieć cicho na duupie a nie wstawiać na fb.... cwaniak jak dla mnie. 

ŻENADA jak dla mnie. Ja mało wygrywam ale uczciwie... ech szkoda, że taki ktoś ma taką rzesze fanów emotka   Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6740854 Napisano: 31.10.2020 20:06:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
lion dziś 7/0
przez całą loterię 15/0 
Nie wspominam już almette, które mi cała rodzina zbierała a nawet nagrody dziennej nie ma emotka  oby więcej szczęścia było podczas losowania emotka Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

bluszczowelove

#6740853 Napisano: 31.10.2020 20:04:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula3010 napisał(a):

Czy Somersby już się skończyło ? Bo na stronie jest że do 31.10 do 11:59. 
Ale formularz do wypelnienia nadal jest dostępy. Czy chodziło o 23:59 ? Nie wiem czy warto coś jeszcze pisać. emotka

Niestety z regulaminu wynika, że :
Runda 5 (Apple): od 12.10. 2020 r. od 12:00:00 - do 31.10.2020 r. godz. 11.59.59.

Sama dziś nie zgłosiłam dwóch kodów bo przez to całe zamieszanie z cmentarzami wypadło mi z głowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0