Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bluszczowelove

bluszczowelove

#6740851 Napisano: 31.10.2020 20:02:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
leilani1 również gratuluję! super wygrana emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6740548 Napisano: 30.10.2020 13:26:18 w Czy informują/ informowali?
mama-l-k-m napisał(a):

rengifo napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

Czy z konkursu Diamant Trzcinowy IG powiadamiali? bo nie ogarniam tego portalu emotka

https://www.e-kon...wyswiat-diamant.html

wydaje mi się że nie informowali, nikt nie pisał w MDW że wygrał, w regulaminie jest że 14dni od zakończenia konkursu czyli teoretycznie powinni informować do niedzieli 01.11 lub do poniedziałku 02.11 nie wiem jak to liczyć emotka  

Na story pisali, że dzisiaj będą wyniki. Wczoraj wieczorem na story wrzucili zdjęcia około 100, więc myślę, że to są prace które nagrodzą bo niektóre osoby sie powtarzają więc jest ich chyba 80 tyle co nagród. 

Jak to te ze story to lipa dla mnie emotka  dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6740508 Napisano: 30.10.2020 12:34:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
anaesth napisał(a):

olunka
Ogromne gratulacje!!!  emotka

Ja też gratuluję Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6740504 Napisano: 30.10.2020 12:31:22 w Czy informują/ informowali?
Czy z konkursu Diamant Trzcinowy IG powiadamiali? bo nie ogarniam tego portalu emotka

https://www.e-kon...wyswiat-diamant.html Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6740488 Napisano: 30.10.2020 11:50:14 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza już to całe zamieszanie.... Osobiście jestem przeciwniczką aborcji ale nikomu nie narzucam swojego zdania. Nasz rząd niepotrzebnie teraz w obliczu kryzysu ekonomicznego i zdrowotnego bierze się za coś co w miarę dobrze działało. Szpitale nie wyrabiają, ludzie chorują, nie ma sprzętu, pracowników. Gospodarka leży, ludzie tracą pracę a my się zajmujemy czymś w tym momencie mało istotnym. Po co było to ruszać? wiadomo, że to temat bardzo delikatny i budzący kontrowersję. 
Może zrobili to specjalnie? gdzieś czytałam artykuł, że partia rządząca specjalnie tak to ustawiła, żeby potem móc zmienić konstytucję w tym zakresie i nie tylko. Podobno dziura budżetowa w przyszłym roku osiągnie pow. progu który jest zapisany w konstytucji i wtedy można legalnie odwołać rząd. Chcą grzebać w tym dokumencie i zmieniać pod siebie. 

A propo ogólnie protestów : można je urządzać bo to nasze prawo! mamy jeszcze WOLNY kraj. Co do postulatów i tego jak to wygląda to się nie zgadzam : niszczenie kościołów, przepychanki, wyzwiska.... Dla mnie jest to nie przekonujące. Rozumiem gniew i oburzenie ale bez przesady. Tak samo zabieranie dzieci na takie typu imprezy. Po co? żeby widziały motłoch, jak matka się wydziera z przekleństwem na ustach albo nie daj Boże zostały pobite przez kogoś.  P. Lampart w swoich wypowiedziach totalnie szkodzi kobietom. 

Jarek świetnie się bawi napuszczając jednych na drugich.... Kibole atakują kobiety, policja gazem ich traktuje... one w odwecie rzucają butelkami? ludzie gdzie my żyjemy???? boje się wyjść na ulicę bo może dostanę od kibola bo jestem kobietą albo wieszakiem od protestujących bo się z nimi nie zgadzam mentalnie.....

Wkurza mnie że jest tyle nienawiści..... Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6740055 Napisano: 29.10.2020 08:53:15 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Jesienne przetwory z Zelmer"


Wyniki dostępne tutaj: Wyniki : https://www.facebook.com/ZelmerPL/ Mistrzynią jesiennych przetworów zostaje Pani Ania..... Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6739381 Napisano: 27.10.2020 09:16:44 w SZUKAM....
misiamarysia napisał(a):

alan84 napisał(a):

anaesth napisał(a):

alan84 napisał(a):

Szukam kodu z laciate 2% 0.5 litra. Mam paragon, kodu brak:)

A tak z ciekawości, jak rozpoznać, że kod jest z opakowania o konkretnej pojemności lub %?

trzeba wysłać zdjęcie kodu a tam widać czy to żółte opakowanie czy czerwone

Oj, a ja mam wycięte same kody, bez opakowania. To nie przejdzie???

Ja też mam wycięte kody bez opakowań. Na niektórych paragonach nawet nie widać jakie mleko się kupiło czy 2% czy 3,2%....
A w temacie szukam pomocy w SOMERSBY... czy rym czy proza? w zamian mogę podzielić się kodami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6739150 Napisano: 26.10.2020 12:26:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

Bardzo uprzejmie proszę o miłego smsa z gratulacjami, maila bądź telefon  emotka  w dniu dzisiejszym oczywiście  emotka  

O, ja też poproszę choćby o maila. Taki od Somersby by mnie ucieszył, no bo Sielski już rozwiązany emotka

Sielski za wczoraj już poinformowany? emotka  smutno a tak liczyłam na moje zgłoszenie. Wątku wąteczku od dawna nic - zadziałaj coś proszę. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6739149 Napisano: 26.10.2020 12:25:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
mama-l-k-m napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

Jestem zaskoczona wynikiem konkursu Nestle Złote Śniadanie - moim zdaniem było dużo więcej lepszych zdjęć niż to które wybrali...  ( chodzi o nagrodę główną). Chyba nigdy nie zrozumiem gustu komisji.

Było bardzo dużo dobrych zdjęć, twórczych, ale podoba mi się wybór komisji. Nagrodzili naturalne zdjęcie z opisem, z prawdziwego konta na instagramie, a nie założonego na potrzeby konkursu.
Gratuluję @ryceszzz jeżeli jesteś forumowiczem bo dajesz nadzieję, że każdy z nas może wygrać emotka

W sumie masz rację - tak na to nie popatrzyłam. Ogólnie było dużo fajnych zdjęć i miałam swoje faworytki emotka    Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6739052 Napisano: 26.10.2020 07:59:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jestem zaskoczona wynikiem konkursu Nestle Złote Śniadanie - moim zdaniem było dużo więcej lepszych zdjęć niż to które wybrali...  ( chodzi o nagrodę główną). Chyba nigdy nie zrozumiem gustu komisji. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6738599 Napisano: 23.10.2020 13:09:54 w Wkurza mnie...
azaflora napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

azaflora napisał(a):

slomkab napisał(a):

domika napisał(a):

Wkurza mnie to wszystko co się w tym kraju dzieje. emotka

Mnie tez, jestem.połamana ta zdalna emotka

U mnie już chodzą mieszane patrole OTK i policja emotka . Sąsiadka szła z wnuczką - została wylegitymowana, powiedziała im, że przecież ograniczenia od jutra, "a to nic, przymierzamy się" . Terror, zanim nas wykończy wirus, wykończą nas psychicznie  emotka

Co to jest OTK? w temacie wkurza mnie, że politycy ograniczają naszą wolność! przymusowe szczepienia już pewnie wkrótce.... 

To wojsko Obrona Terytorialna Kraju

aaaaa dzięki jakoś o tym zapomniałam, że to jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6738594 Napisano: 23.10.2020 12:57:35 w Wkurza mnie...
azaflora napisał(a):

slomkab napisał(a):

domika napisał(a):

Wkurza mnie to wszystko co się w tym kraju dzieje. emotka

Mnie tez, jestem.połamana ta zdalna emotka

U mnie już chodzą mieszane patrole OTK i policja emotka . Sąsiadka szła z wnuczką - została wylegitymowana, powiedziała im, że przecież ograniczenia od jutra, "a to nic, przymierzamy się" . Terror, zanim nas wykończy wirus, wykończą nas psychicznie  emotka

Co to jest OTK? w temacie wkurza mnie, że politycy ograniczają naszą wolność! przymusowe szczepienia już pewnie wkrótce....  Wyświetl w wątku >>
1 luki28 0

bluszczowelove

#6736626 Napisano: 15.10.2020 15:52:56 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Dostajecie zwrotki z "E" Lidl? Mam nadzieję, że ktoś kiedyś przeprowadzi ekipie Albedo SZKOLENIE...czym różni się data 15-10-2020 godzina 00:00 od daty 15-10-2020 godzina 23:59.  emotka emotka emotka

Wczoraj były. Dziś już nie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6736613 Napisano: 15.10.2020 15:26:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na tyle zgłoszeń z Grzeskow kompletnie nic emotka  chyba czas skoczyć z loteriami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6736612 Napisano: 15.10.2020 15:25:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Czy z E-Lidl przychodzą Wam zwrotki?

Nie! emotka  

Wczoraj tak, dziś już nie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6735736 Napisano: 12.10.2020 19:36:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

dysia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

avanti99 napisał(a):

mysle, ze bonow jeszcze nie bylo. bez przesady, ktos by sie pochwalil.

Biorąc pod uwagę statystyki chwalenia się, to na 30 bonów jedna albo dwie osoby powinny się pochwalić emotka

Szpilka coś knujesz? pytanie co?

Nic nie knuję emotka  Jedna główna jest u mnie, informowali w piątek, ale maila odczytałam dopiero dziś, bo trafił do Spamu i miał taki dziwny tytuł, że też początkowo uznałam go za spam emotka  A moje prywatne statystyki, które sobie od czasu do czasu robię wskazują, że nagrodami chwali się między 5 a 10% nagrodzonych emotka  Im wyższa nagroda, tym niższy procent osób się chwali, więc przy bonach powinny pojawić się jeden albo dwa wpisy, więc szansa teoretycznie jeszcze jest. Chociaż niestety z miesiąca na miesiąc chwali się coraz mniej osób, a ostatnio było kilka konkursów, z których nie pochwalił się nikt. 

GRATULACJE emotka  aż miło się czyta takie wpisy emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6735261 Napisano: 11.10.2020 14:10:00 w SZUKAM....
Szukam osoby lub osób, które budowały domek w systemie i z firmą WOLF z Siemianowic. https://www.wolfhaus.pl/ 
Mam kilka pytań emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6735260 Napisano: 11.10.2020 14:06:14 w Oddam za darmo
0 0

bluszczowelove

#6734278 Napisano: 07.10.2020 10:15:05 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

 w niektórych sklepach/marketach są kartony na zużyte baterie, czy ktoś wie gdzie mogę analogicznie oddać zużyte żarówki żeby nie musieć specjalnie jechać do punktu odpadów elektro? 

U mnie jest w Kauflandzie na żarówki i inne małe elektrośmieci np. słuchawki emotka Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

bluszczowelove

#6732386 Napisano: 29.09.2020 12:52:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Grześki 0/25
Cheetos 0/4
Almette 0/20 i to chyba już koniec z tym serkiem bo rodzina więcej nie zje ;( 
Wątku wysyłam ostatni paragon na nuttelę. Bądź łaskawy i coś podaruj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0