Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bluszczowelove

bluszczowelove

#6732384 Napisano: 29.09.2020 12:50:54 w Giełda Kodów ; )
Kody somersby zamienię na kinder/lion/cheetos może być 2 za 1. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6731299 Napisano: 24.09.2020 08:31:55 w Giełda Kodów ; )
Kody somersby wymienię na kody cheetos/lion/kinder emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6731298 Napisano: 24.09.2020 08:30:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

joaza111 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Czy tylko ja nic NIE trafiam w Winiary? Ogólnie lipa po całości  emotka

ja też nie trafiłam, majonezu mam po dziurki w nosie

Ja też nie emotka

U mnie 14/0  emotka

serio tyle majonezów kupiłaś???? Ja tylko dwa i jest to mój zapas na przynajmniej 9 miesięcy...

o kurczę a ja myślałam, że moje 3 zgłoszenia to dużo.... w temacie Grześki - nawet sznurówek nie chcą dać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6726745 Napisano: 04.09.2020 09:31:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Wybierając drukarkę warto sprawdzić ceny tuszy do niej. Zdarza się, że tanie drukarki mają drogie tusze, albo brak zamienników. emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6726201 Napisano: 02.09.2020 07:11:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
prymat 0/3
grześki 0/10
almette 0/5
 hmmm wątku odczaruj złe bramki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6724052 Napisano: 24.08.2020 08:06:36 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja nie kupowałam auta z komisu, tylko sama szukałam ogłoszeń. Przed obejrzałam wszystkie filmiki nt kupowania auta tego gościa z yt : https://www.youtube.com/watch?v=UWuugW1nxPA
Ma fajne porady. Dodatkowo poprosiłam Pana z warsztatu żeby pojechał ze mną obejrzeć (wziął 100 zł). emotka  Nie wiem czy znajdziesz gdzieś informacje nt naprawy auta skoro komis sam to zrobił.... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

bluszczowelove

#6723002 Napisano: 19.08.2020 14:26:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej z racji tego, że za długo nie gram w konkursach mam takie pytanie - do Was bardziej doświadczonych. Ostatnio pojawiły się wyniki do konkursu https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kulinarny-rok-z-wsp-spolem.html

Konkursowy Ninja wygrał główną nagrodę.... i rozpętała się burza pod postem , że przepis (składniki) skopiował z jakiegoś bloga. Jak to jest w takich sytuacjach/ konkursach z autorskimi przepisami? Jeżeli składniki się nie zmieniają a np. ilość i kolejność dodawania już tak to jest to nasz autorski przepis? czy tylko modyfikacja i nie mamy prawa go użyć w konkursie? Pytam z czystej ciekawości  (bez hejtu)- bo nie ukrywam, że lubię gotować i chcę więcej uczestniczyć w takich konkursach i dobrze było by wiedzieć jak się za to zabierać żeby być fair emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6722911 Napisano: 19.08.2020 07:04:40 w WC - rozmowy o wszystkim
Pionas gratulacje!! dużo zdrówka dla Was i cierpliwości emotka  czasem się przydaje emotka  Pani Młoda z warkoczem wymiata emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6722413 Napisano: 17.08.2020 09:59:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nasz rząd przydzielił sobie takieee podwyżki emotka  ludzie tracą pracę, nie mają za co żyć a Ci napychają sobie kieszenie..... Jedna konfederacja się opamiętała i głosowała przeciw... PKB spada, ceny w sklepach z dnia na dzień w górę.... a tu takie wieści po powrocie z weekendu bez neta emotka  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 cleo25, ziolko 0

bluszczowelove

#6720358 Napisano: 06.08.2020 12:14:23 w Zdjęcia naszych wygranych

bluszczowelove

#6720356 Napisano: 06.08.2020 12:12:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Blender od Delecty. Kurier InPost bez wcześniejszego powiadomienia.  Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6720058 Napisano: 05.08.2020 12:42:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzę, że już niektórzy dostali sokowirówki z Delecty. Była wcześniej informacja od kuriera?  czy ktoś już otrzymał blender? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6719837 Napisano: 04.08.2020 13:48:50 w co chcielibyście wygrać?
rower lub autko emotka  albo kasa taka jedna główna by się przydała emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

bluszczowelove

#6719224 Napisano: 31.07.2020 13:04:23 w Żegnamy zmarłych
ashanti napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Dzisiaj rano zmarł mòj Najukochańszy Tato - proszę o modlitwę 

emotka

Najszczersze kondolencje emotka  pomodlę się za Was i za zmarłego. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

bluszczowelove

#6719223 Napisano: 31.07.2020 13:02:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

krzysiolek napisał(a):

Jak Aga juz wytapetowalas sobie pokoj torbami z Zywca?

a ty masz jakis problem z tym? jej wygrane wiec robi z nimi co chce

ktoś ewidentnie mnie nie lubi zakłada konto by się ponabijać eh 

Na złość jemu musisz więcej wygrywać emotka  trollami się nie przejmuj emotka  żal ściska tyłek i tyle w temacie... Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6719010 Napisano: 30.07.2020 13:37:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

jakiś konkurs z farbami do włosów mamy obecnie ?

Coś mi migneło w gazetce z Kauflandu.  
Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

bluszczowelove

#6715902 Napisano: 15.07.2020 07:14:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fantagiro napisał(a):

fantagiro napisał(a):

Lyyypa była już czas dłuższy więc może...13go wpadnie coś grubszego  emotka

nie 13 ale udało się 14go emotka  ...coś grubszego emotka
Wylewajcie swe żale w tym wątku a będzie Wam dane  emotka

To mam  nadzieję, że mi też będzie dane emotka  Wąteczku pomóż! niech Rodowita sypnie nagrodą emotka  albo Prymat.... albo inni - ktokolwiek emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6715698 Napisano: 14.07.2020 07:06:52 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza całe zamieszanie z tą Pumą i Panem K... Szkoda zwierzęcia - skoro jest zakaz kupowania dzikich zwierząt to nie wiem czego on się spodziewał? że ujdzie mu na sucho takie coś? kurde trzymanie nawet w dużej klatce takiego kota to niszczenie mu życia, a teraz jeszcze będzie się błąkał po ogrodach zoologicznych ;/ Skrajnie nieodpowiedzialne i głupie zachowanie człowieka. Burza w mediach, zbiórka na zrzutkę na "dojazdy" i prawników. Co to ma być? Jak zabierał kociaka to chyba zdawał sobie sprawę nie tylko z prawnych aspektów ale także z konsekwencji ich nie dopełnienia... Poza tym "przyjaciela" się nie obwozi jak kukiełkę i się na nim nie zarabia.... Jest mi mega smutno myśląc co ten kot przeżywa a wkur.... zachowanie głupich małostkowych ludzi, którzy chcą zwierzaka nie patrząc na jego dobro.... Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6714836 Napisano: 09.07.2020 14:25:26 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Oni dojdą kto wypłacił i znajdą. Trochę to potrwa u siostry rok trwało razem ze sprawa. Tam było kilkanaście osób i wszystkim zwrócił co do złotówki. A wyrok i tak doatal

Tylko że jak to się w praktyce odbywa? Wzywają mnie do sądu na przesłuchanie na świadka czy jak? Nie bardzo mam czas i ochotę włóczyć się po sądach.

Kuzyn miał podobną sytuację do mnie (doładowania Allegro), tyle, że on zapłacił coś około 500 zł. Zgłosił na policję, zgłoszenia wszystkich oszukanych zostały połączone, sprzedający został zobowiązany do zwrotu środków z odsetkami (nie wiem, czy sprawa trafiła do sądu, czy było to na zasadzie "dogadania" z prokuratorem), kuzyn dostał zwrot od tego sprzedawcy z informacją, że odsetki odda za jakiś czas, ale zadowolony był, że chociaż kasę swoją dostał, więc o odsetki się nie upominał. Do żadnego sądu jechać nie musiał- wystarczyły zeznania na policji, także chyba nikt Cię nie będzie ciągał po sądach. 100 złotych może bym darował, ale nie 2800...

No bo chodzi o to,że ja się nawet w domu nie przyznałam,że zostałam okradziona i gdybym musiała brać np. urlop w pracy w celu dajmy na to pójścia na rozprawę, to kiepsko.A skąd policja będzie wiedzieć właściwie,że mnie faktycznie okradli.Przecież mogłabym być np. jakaś wredna, pożyczyć komuś dobrowolnie tę kasę- np. jakiejś znajomej czy znajomemu z Dębna, a potem się z tym kimś pokłócić i uparcie twierdzić, że to była kradzież?Oni tak po prostu mi uwierzą,że doszło do przestępstwa?

Cudaczku bez obrazy ale Ty tak na serioo??? Boisz się przyznać do kradzieży i czujesz wyrzuty sumienia przed rodziną??? nosz kurde tak się zachowują małe dzieci. Czemu policja ma Ci nie uwierzyć? może ten ktoś nie tylko Ciebie okradł i się zgłosili jeszcze inni. W pracy z tego co wiem - to masz wolne jak dostajesz oficjalne zawiadomienie, ze masz się wstawić na komende. 2800 zł to bardzo dużo kasy, Ty ankiety za psi.... wypełniasz a taką kasę darujesz? Walcz o swoje! Trzymam kciuki żebyś odzyskała kasę i dała popalić złodziejowi emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6714558 Napisano: 08.07.2020 11:16:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy na Delectę dokumenty odsyłacie pocztą, czy można na e-mail?

A można mailem?

Pisali żeby pocztą więc odesłałam pocztą wczoraj emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0