Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bluszczowelove

bluszczowelove

#6714521 Napisano: 08.07.2020 08:36:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej czy ktoś z was bierze udział w konkursie na fb Żołądkowej? - chodzi o te nieszczęsne ramki. Wygenerowało mi do jednego zdjęcia a dalej nie chce... Restaruje chatbota ale to nic nie daje. Ma ktoś tak jeszcze? Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6714236 Napisano: 06.07.2020 13:39:15 w Informują
Informują z Konkurs "Zachowaj smak lata na dłużej"

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
Blender emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6714233 Napisano: 06.07.2020 13:38:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hah nareszcie mogę się tu wpisać emotka  Blender z Delecty emotka  info przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6713545 Napisano: 02.07.2020 10:31:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zazdrosnica napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Ale się rozczarowałam Beskidzkimi...

Ja tak samo. Napracowałam się nad zdjęciem i tekstem, a nie wygrałam nawet paluszków emotka

ja też emotka  na 3 filmiki plus teksty nawet paluszków emotka  ale mi smutno.... chyba bardziej niż po Avon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6713126 Napisano: 30.06.2020 17:33:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

bluszczowelove

#6713124 Napisano: 30.06.2020 17:32:54 w Zdjęcia naszych wygranych
lubelska z konkursu na FB emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6710332 Napisano: 18.06.2020 10:51:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku pomóż choć troszeczkę... Ostatnio same porażki.. Avon największa emotka  nadal mi smutno.. daj coś na osłodę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6708706 Napisano: 10.06.2020 13:25:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
norweska20 napisał(a):

srebrna-agrafka napisał(a):

O, rany.. Widzę, że kolejne konkursy rozwiązane (Pudliszki, Heinz, Kujawski), a u mnie jedno wielkie zero  emotka
Zazdroszczę wszystkim tym, co wygrywają (w sensie podziwiam).. To chyba nie jest już czas dla przeciętniaków (myślę o sobie). Konkurencja jest ogromna, więc trzeba być naprawdę dobrym w te klocki, by coś wygrać. Ktoś tu kiedyś pisał, że przed laty świat konkursów wyglądał zupełnie inaczej. Nagroda jedna za drugą, wygrywało połowę forum. Gdzie ja wtedy do licha byłam ?? emotka

Te same odczucia mam ...podpinam się pod miano przeciętniaka... któremu w tym roku nic nie wychodzi (konkursy, praca, "matkowanie " ). Co rozwiązany konkurs to lipa ...

Ja dopiero zaczynam... ale kurczę na tyle zgłoszeń żeby choć jedna sofa wpadła emotka  Heinz też lipa.... a tak chciałam bon ;( 
Smolar chyba nie rozumie mojego poczucia humoru emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6707179 Napisano: 03.06.2020 12:11:34 w Informują
Informują z Konkurs "Twój smak Lubelskiej" 18+

Rodzaj powiadomienia: messenger FB
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6706907 Napisano: 02.06.2020 08:49:30 w Czy informują/ informowali?
noska81 napisał(a):

Mam pytanie. wiem ,że konkurs Hochland miał jakoś długo trwać. ten z Jeepami. Można już wyrzucić opakowania? Informowali?  Nie kojarzę ....

Ktoś ostatnio wrzucił informację w Dyskusjach, że poinformowali już zwycięzców jeepów i pozytywnie ich zweryfikowali. Rezerwa stówek też już poszła...  Wyświetl w wątku >>
1 noska81 0

bluszczowelove

#6706691 Napisano: 01.06.2020 11:47:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wino Lazy Wheel - TNT- bez wcześniejszego powiadomienia. Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6705757 Napisano: 28.05.2020 11:46:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej nr paragonu z Lidla to ten po prawej stronie od góry? czy ten na dole? Chodzi mi o konkurs Pudliszek... Z góry dzięki za informacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6705726 Napisano: 28.05.2020 10:22:48 w WC - rozmowy o wszystkim
kukuleczka napisał(a):

 

Oczywiście uroczystość adekwatna do prezentu, ale wydaje mi się, że pismo swiete lub książki religijne to byly dobre kiedyś. Też to kupiłam i wiem, że leży nieuzywane i robi za ozdobę na półce.
Trzeba wziąć pod uwagę ze czasy się zmieniły, ja nie wzięłam i zmarnowane pieniądze. Lepiej postawić na samą kasę, ewentualnie pogadać z drugim chrzestnym i kupić wspolnie cos praktycznego.

Ja też wolę praktyczne prezenty - a najlepiej to dać kasę (ślub, urodziny). Jednak w przypadku takiej uroczystości uważam, że taka pamiątka w postaci Pisma Świętego z dedykacją od rodziców chrzestnych to naprawdę świetna sprawa. Nie jest do duży koszt a pamiątka na całe życie, może za 10 lat samo dziecko do niego zajrzy i pobudzi swoją wiarę. Podobnie jak z książkami o tej tematyce - mogą przeleżeć w kartonie a przyjdzie taki moment że doczekają się czytelnika. Oczywiście nie ma sensu wydawać jakieś duże pieniądze na takie rzeczy ale symbolicznie do prezentu "dorzucić".  Polecam "O naśladowaniu Chrystusa" Kempisa... koszt ok 20 zł w ładnej oprawie a książka dla starszych bardzooo inspirująca. 

Podobnie jest ze złotym łańcuszkiem - świetna pamiątka i zarazem inwestycja. Jak dorośnie może zrobić sobie z niego obrączkę albo zostawić.  Każdy ma swoje zdanie i swoje opinie ale pamiętajmy wszyscy, że nie tylko prezenty się  liczą w tym dniu ale zupełnie coś innego. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6705691 Napisano: 28.05.2020 07:29:00 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

gizoon napisał(a):

Drodzy konkursowicze, ile się teraz daje do koperty na chrzest (jestem przyjacielem rodziców) i komunie św.(tutaj w roli chrzestnego)? Wiem, że każdy daje ile może, ale jak to było u Was? Chrzest będzie ostatniego maja, komunia we wrześniu. Będę wdzięczny za sugestie. Na chrzest kupiłem już rampersa, butelkę niekapek z Aventa, grzechotkę i biblie dla dzieci z dedykacją. Myślałem by w kopertę dać 200 zł. Czy chrzestny kupuje coś szczególnego na komunie? Czy wystarczy koperta?

Jak jesteś przyjacielem rodziców to na chrzest spokojnie wystarczy to co kupiłeś, nawet bez koperty emotka  Jeśli jednak chcesz dać coś w kopertę to 200 zł będzie aż świat. Na Komunię chrzestni dają nawet 1000 zł, ale ja myślę, że i połowa tej kwoty jest ok. Najlepiej w sprawie prezentu pogadać jednak z rodzicami, bo może np. dziecko marzy o rowerze, a to akurat taki wiek, że często się zmienia rower na większy, bo dziecko wyrasta z rowerka dziecięcego. Albo np. w porozumieniu z rodzicami można kupić smartwatcha dla dzieci. A może dziecko marzy o jakimś kursie albo zajęciach dodatkowych i fajnym prezentem byłoby opłacenie mu tych zajęć. Albo dziecko ma jakąś zajawkę i potrzebuje do tego sprzętu - mój siostrzeniec, który teraz będzie miał komunię marzy o wielkim zestawie lego, bo lego uwielbia i składa je godzinami, więc ma całą listę wymarzonych modeli, z których duża część chodzi po kilka stów emotka  Jak rodzice i dziecko nie mają konkretnego pomysłu to bezpiecznie będzie dać kopertę. Ja bym jednak część kasy z koperty odłożyła i za to kupiła coś, co zostanie dziecku na pamiątkę i tu już w zależności od tego czy to chłopiec czy dziewczynka i czym się interesuje.

W pełni się zgadzam. Na chrzest wystarczy to co kupiłeś bez koperty. A co do prezentu komunijnego to faktycznie pogadaj z rodzicami jak dziecko marzy o rowerze albo o innym przedmiocie to będzie się bardzo cieszyć, jeżeli nie to ja bym dała kasę ( ok 800 -1000) plus jakąś pamiątkę ( np. złoty medalik, ładnie wydane Pismo Święte, książkę religijną która mu "posłuży" w przyszłości)  emotka Warto też dogadać się z drugim rodzicem chrzestnym żeby się nie dublować. emotka   Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6705553 Napisano: 27.05.2020 14:03:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gdzie jesteś moje autko? emotka  pa pa żółty jeepie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6705288 Napisano: 26.05.2020 09:02:46 w Wkurza mnie...
kukuleczka napisał(a):

ziolko napisał(a):

W kwestii zdrowia - wkurza mnie to, że nie można dodzwonić się do szpitala do rejestracji. 
A jak poszłam osobiście i zwróciłam uwagę, że może dobrze by było rejestrować naprzemiennie ludzi przy okienku i przez telefon, to pani wielce wzburzona, że ona ma kierownictwo i to oni mówią, jak ma robić.
Szlaggg... 
Pół dnia wisiałam na telefonie, 4 razy po 12-15 minut miałam dobry sygnał, czekałam, aż ktoś odbierze, ale gdzie tam. Pani miała inne zajęcia widocznie... Na 5 okienek tylko 2 czynne.
Aaa... wisienką na torcie był wydruk na szybie rejestracji "Prosimy o rejestrację telefoniczną"  emotka emotka

Niestety znam to od tej drugiej strony. Moja siedziba jest zamknięta dla klientów i również mamy informację na drzwiach, ze prosimy sprawy załatwiać telefonicznie.
Nasz prezes przekazał nam informację, że jak ktoś dzwoni to mamy rzucić wszystko i odbierać telefony. Co jest w praktyce niewykonalne... Muszę wykonywać swoją pracę "codzienną, tą na bieżąco" bo inaczej firma by nie funkcjonowała...
Efekt? Codziennie do 50 telefonów z czego ok 20 nie jestem w stanie odebrac bo jest taki nawał pracy. Właśnie z tego względu, ze również stanowisk pracy jest więcej ale nie ma tych osób.
Później słyszę w słuchawce porad jak powinniśmy pracować... A nikt nie wie, że są dni, w którym ciężko o łyk wody..
Niestety koronawirus wprowadził wszędzie zamieszanie i nawał pracy, więc jak mogę to proszę was o trochę zrozumienia... emotka  


Dokładnie... wiem, że po drugiej stronie klient się denerwuje ale naprawdę czasem jest ciężko. Zwłaszcza, że dużo ludzi siedzi na opiece nad dziećmi albo na L4... więc kadra jest mocno okrojona emotka  
A w temacie : wkurza mnie już ten COVID i cyrk jaki nasz rząd Nam funduje... Absurd goni absurd. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6705286 Napisano: 26.05.2020 08:58:58 w co chcielibyście wygrać?
Nie będę oryginalna : kasa ( żeby w końcu zamieszkać na swoim), samochód ( mój to już prawie antyk...) a z mniejszych rzeczy wyciskarkę i rower emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6704652 Napisano: 22.05.2020 13:09:44 w PLAGIATY
delfinka101 napisał(a):



To dopiero był pierwszy ale za chwilę znalazłyśmy kolejne, Mody CD już skasowały post w której ja nagradzaja za przepis i zdjęcie z bloga, kolejne na jakimś  kosmetycznym profilu i tak co chwilę.

Masakra... nigdy tego nie zrozumiem.... emotka  Jak tak można. Pazerność, chciwość i brak sumienia... Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6704632 Napisano: 22.05.2020 12:22:24 w PLAGIATY
katake napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ciekawe czy na forum jest pani J* K*. Uważajcie kradnie zdjęcia, nawet te z rodziną i wstawia do konkursu  jako swoje.

Kto zacz... możesz wrzucić jakieś foto?

Dziś o tym pisała dziewczyna na fb.. przedstawiła screeny i napisała, że w kilku konkursach ukradli jej prace... m. in. w/w Pani J. 

 Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

bluszczowelove

#6704171 Napisano: 20.05.2020 14:52:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Warka już się skonczyla, widziałam że ktoś wrzucał przykładowe wygrane odpowiedzi.
Coś mignelo mi przed oczami, że trzeba było słać o odpowiednich godzinach?

Tak z czystej ciekawości- bo już zabawa zakończona- jaki byl sposób na Warkę? Tutaj byly osoby które wygrywały kilkanaście razy, na fb widziałam również takie osoby, z czego jedna napisała "rozgryzłam system" wklejając zdjecie 4 kartonów..
Może być na priv

P.s. piszę z telefonu, a na nim strona nie dziala mi dobrze wiec ciezko mi przeszukać cały wątek emotka  
Dzięki emotka


Też chętnie bym się dowiedziała emotka

Ja wygrałam raz... i to dużym fartem emotka  potem jeszcze wysyłałam ale nic z tego. Też się chętnie dowiem jaki był sposób emotka   Wyświetl w wątku >>