Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bluszczowelove

bluszczowelove

#6704064 Napisano: 20.05.2020 09:50:47 w PLAGIATY
Przeczytałam to oświadczenie Góralek i jestem w szoku... serio jej uwierzyli? emotka  smutne to, że kradzież jest aprobowana przez takie firmy. Oby się to wyjaśniło i nagrodę zdobyła praca autorska a nie "kopiuj - wklej". Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6704062 Napisano: 20.05.2020 09:47:43 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się z kartonów Warki - właśnie dotarły. Dokładnie z KARTONÓW nie z piwa... są świetne! już mam plan je okleić i postawić na szafie a w nich drobiazgi emotka  jeden w gorszym stanie ale da się go uratować emotka  Szkoda, że na tyle zgłoszeń tylko raz wygrałam - no ale i tak się MEGA cieszę! emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6704060 Napisano: 20.05.2020 09:42:31 w Pomoc potrzebującym!
asiek07095 napisał(a):

https://zrzutka.pl/wyprawka-dla-szymonka


Bardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś jest w stanie przekazać kilka złotych. Jeśli nie możesz tego zrobić bardzo proszę o udostępnienie tego na swojej tablicy tak by dotarło do jak największej ilości osób 

Na olx jest mnóstwo ogłoszeń (za darmo bądź w dobrym stanie) o ubrankach/ wózkach/  i innych rzeczach potrzebnych dla niemowlaka... Ponadto tu na forum też był taki wątek kiedyś - trzeba tylko poszukać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6703813 Napisano: 19.05.2020 07:05:19 w PLAGIATY
FBilona napisał(a):

jokan napisał(a):

No to wjechał plagiat na Sodastream, pod wynikami

https://www.faceb...rWHI1vmhod8rcw-vDM                      myślę że ten tekst jest własnością autorki. Fajnie pisze, nie musi robić kopiuj, wklej 

A jednak nie ma na imię Janina.... hmm czy to ta Pani od hulajnogi w Góralkach?  Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

bluszczowelove

#6703543 Napisano: 18.05.2020 06:36:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
zniżka empik z Żywca (mój drugi kod) emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6703350 Napisano: 16.05.2020 10:51:27 w PLAGIATY
zielonooka85 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-foods-by-ann-lidl.html#.Xr856WgzbIU

Serio???? Ludzie to jednak czasem podli są...  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6702950 Napisano: 14.05.2020 12:28:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
edzia21 napisał(a):


Trochę słabo, że główna w konkursie przypada za tekst - plagiat. Współczuje wszystkim, którzy brali udział i "pocili czoła" nad autorskimi tekstami. Swoją drogą od zawsze zastanawiam się nad kolejnymi rozwiązywanymi konkursami bez podawania "wybranych" haseł - ile tam plagiatów wygrywa. 

No właśnie... ile wtedy jest palagiatów nagradzanych  emotka  
A propo Góralek to koleżanka też wysłała kilka zgłoszeń : miała naprawdę dobre hasła. Nie nawiązywała do USA. Teksty były spójne i dotyczyły Góralek, napisane poprawnie i z humorem. emotka  Ja sama wysłałam dwa teksty ale dość kiepskie więc rozczarowania nie było. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6702931 Napisano: 14.05.2020 11:50:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
koniczynka123 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Jestem pewna, że ten zwycięski tekst z Góralek widziałam już kiedyś w innym konkursie, tylko nie wiem w jakim emotka

O tych flegmatykach i cholerykach pisałam w konkursach kilkanaście lat temu emotka potem widziałam podobny tekst w wynikach innych konkursów...
Udziału w góralkach nie brałam, projekt graficzny nawet mi się podoba ale ludzie emotka postarajcie się coś napisać od serca a nie zżynać teksty innych

Projekt graficzny - jest chyba od nich. Główna była tylko za hasło emotka  mi też się wydaje, że już go gdzieś widziałam ;( Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6702251 Napisano: 11.05.2020 10:37:59 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

Kurczę dopiero zaczynam w konkursach, nie mam dużego doświadczenia ale dziś się trochę wkurzyłam ( a raczej zrobiło mi się smutno). Wysłałam super zgłoszenia na konkurs Lazy Wheel - dopracowane, szczere i uważam, że kreatywne - takiego pomysłu nigdzie nie widziałam wcześniej. Dziś pojawiły się wyniki. Niestety się nie udało zdobyć roweru - trudno może nie tego oczekiwała komisja ( bez przebieranek i budowania dekoracji). Ale zostało nagrodzone zdjęcie z "pudełkami" , które już wcześniej widziałam w jakimś konkursie na fb i też wygrało. Tylko Pani dołożyła wino. Ja wiem, że niektórzy jak robią zdjęcia to potem seryjnie pozują z różnymi produktami ale kurczę to dla mnie jest nie fair. Uważam, że na każdy konkurs można wymyślić coś innego. Uch musiałam się "wygadać". Na pocieszenie podarowali mi wino... to jak przyjdzie obleje smutki emotka  

Niestety obecnie większość konkursowiczów idzie po najmniejszej linii oporu i w obecnym czasie te same zdjęcia (z maleńkimi zmianami) krążą po wszystkich konkursach. Widać to na konkursach FB. Ja osobiście zraziłam się baaardzo do konkursów na lajki, opisówek (każdy ciemnotę pociska - nic to wspólnego z prawdą nie ma) i obecnych kreatywnych. Tak więc rozumiem Twój żal bo też uważam że jest to trochę nie fair no ale skoro działa to czemu tak nie robić? Może teraz tobie się nie udało ale w innym konkursie to zdjęcie co robiłaś może wygrać? Kto wie... Życzę powodzenia!

Dzięki emotka  Trochę mi się już humor poprawił jak ponarzekałam emotka  Spróbuję z modyfikacją mojego zdjęcia ugrać coś innego emotka   Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

bluszczowelove

#6702239 Napisano: 11.05.2020 09:38:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

to wysyłanie 1 zgłoszenia dziennie przeze mnie nie ma znaczenia  

najmniejszego. tu się śle codziennie to samo i w dużych ilościach. ponoć tak najprościej wygrać emotka  ponoć, bo ja nie gram.

Dziękuję za informacje emotka  w takim razie od dziś ich bombarduje emotka  

Potwierdzam, ja codziennie wysyłałam 6-8 zgłoszeń aż udało mi się trafić. I wygrał najgorszy rym :/  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

bluszczowelove

#6702235 Napisano: 11.05.2020 09:28:34 w Informują
Informują z Wygraj rower z Lazy Wheel! 18+

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Informacja o nagrodzie dodatkowej : wino (etap kwietniowy) Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6702234 Napisano: 11.05.2020 09:27:16 w Wkurza mnie...
Kurczę dopiero zaczynam w konkursach, nie mam dużego doświadczenia ale dziś się trochę wkurzyłam ( a raczej zrobiło mi się smutno). Wysłałam super zgłoszenia na konkurs Lazy Wheel - dopracowane, szczere i uważam, że kreatywne - takiego pomysłu nigdzie nie widziałam wcześniej. Dziś pojawiły się wyniki. Niestety się nie udało zdobyć roweru - trudno może nie tego oczekiwała komisja ( bez przebieranek i budowania dekoracji). Ale zostało nagrodzone zdjęcie z "pudełkami" , które już wcześniej widziałam w jakimś konkursie na fb i też wygrało. Tylko Pani dołożyła wino. Ja wiem, że niektórzy jak robią zdjęcia to potem seryjnie pozują z różnymi produktami ale kurczę to dla mnie jest nie fair. Uważam, że na każdy konkurs można wymyślić coś innego. Uch musiałam się "wygadać". Na pocieszenie podarowali mi wino... to jak przyjdzie obleje smutki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 1 gizoon

bluszczowelove

#6702229 Napisano: 11.05.2020 09:18:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wino Lazy Wheel a tak chciałam rower emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6701566 Napisano: 07.05.2020 13:20:38 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

domika napisał(a):

Szukam rady. Ponieważ nie udaje mi się od dwóch lat wygrać wymarzonego ekspresu mąż postanowił ze mam go sobie kupic na urodziny emotka
Pokierujcie czym się sugerować przy zakupie a czego unikać. Przyznaję jestem całkiem zielona w temacie.

Ja jestem także laikiem, nie pijam kawy wcale, w domu u nas także nikt nie pija, przed laty wygrałam niespodziewanie jeden, potem drugi, oba na kapsułki, lecz różnych firm (Tassimo i Nescafe Dolce Gusto), oba zamierzałam sprzedać, lecz rodzina tak się uparła, że użytkowaliśmy długo jeden, niedawno rozpakowaliśmy i zaczęliśmy używać drugiego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam je, bo produkty do picia można łatwo kupić w sklepach, do tego - przy okazji zakupu tych produktów - wziąć udział w jakimś konkursie, są ciągle nowości, jest naprawdę duży wybór, w razie czego istnieją sklepy online, goście są zachwyceni i od razu kupują sobie podobne, a dla nielubiących kaw jest spory wybór czekolad czy nawet herbat (choć teraz Dolce Gusto z wielu, niestety, zrezygnowało, a herbaty w kapsułkach miało przepyszne).  emotka

Też jestem laikiem co do ekspresów ale mam na kapsułki Dolce Gusto... I nie jestem z niego zadowolona. Kapsułki są dość drogie i nieekologiczne. Chyba że kupisz taką wielokrotnego użytku i sama będziesz do niej sypać kawę. W moim nie ma regulacji objętościowej tzn. jest tylko taka wajcha którą ustawiasz i czekasz aż Ci się kubek napełni. Nie wiem jak to dobrze wyjaśnić... Nie ma w tym modelu przycisków typu : mała kawa, średnia, duża. Jak się zagapisz to może Ci wyjść wodzionka zamiast kawy.  Aha no i trochę wody zostaje w kapsułce więc jak wyrzucasz do kosza to może być potem w nim mokro. 

oto mój : 
Wyświetl w wątku >>
2 brucee, domika 0

bluszczowelove

#6701305 Napisano: 06.05.2020 13:02:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Góralki emotka  już dość, bojkotuję te batony.... Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6701303 Napisano: 06.05.2020 13:01:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

jokan napisał(a):

wyniki Góralków juz są.....mam wrażenie, że oni ciągle to samo lubią....rowery, kosmos, łodki, kołko i krzyzyk, gra w klasy, etc..... emotka emotka

I zdjęcia na których jest cała instalacja ułożona z Góralków które najpewniej przyjechały w plecaku jako wygrana z poprzednich tygodni  emotka

Wg mnie to trochę nie fair bo wiadomo że ktoś nie kupił tyle sztuk - skoro wygrał w poprzednim etapie....  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6701262 Napisano: 06.05.2020 11:22:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały Warkę. Nie pamiętam komu złożyłam życzenia tj. albo to zgłoszenie poszło na męża albo na tatę.... Myślicie że jak wpiszę inna osobę niż zgłosiłam to nagroda przepadnie? Może ktoś już tak miał i coś doradzi?

Raczej nie przepadnie, nie sądzę żeby tego pilnowali, ale nie jesteś w stanie po dedykacji rozpoznać do kogo ja pisałaś? To polecam albo sobie to zapisywać z info do kogo slalas albo na początku dedykacji zwrócić się do danej osoby, np. Tatku albo Mężu. Wtedy nie masz problemu z zastanawianiem się. 

No własnie oboje mają teraz urodziny...a  jak zwykle wysyłałam na szybko kilka zgłoszeń. Trudno zobaczymy co będzie emotka  dzięki za odpowiedź. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6701229 Napisano: 06.05.2020 07:56:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób, które wygrały Warkę. Nie pamiętam komu złożyłam życzenia tj. albo to zgłoszenie poszło na męża albo na tatę.... Myślicie że jak wpiszę inna osobę niż zgłosiłam to nagroda przepadnie? Może ktoś już tak miał i coś doradzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6701228 Napisano: 06.05.2020 07:51:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
 Nareszcie Warka za 04.05  emotka Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6700570 Napisano: 02.05.2020 19:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

Czy próbowaliście dodać dzisiaj zgłoszenie na konkurs Góralków?

Tak ale nie szło wgrać zdjęcia.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0