Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bluszczowelove

bluszczowelove

#6687645 Napisano: 04.03.2020 09:21:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Dostałam sms od DPD -czyżby zapas Persila  wysłali z Auchan ? Może ktoś potwierdzić ?

ja też dostałam, a nie wygrałam w Persilu

na tym numerze mam piłkę z biedronki i słuchawki z DN - grałaś tam ? Słuchawek nie obstawiam , bo mam 3 szt . , a sms- tylko na 1 numerze- czyżby piłka ?

Ani to, ani fantasia. A cheetos?

A może CJ? Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6687462 Napisano: 03.03.2020 13:11:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nivea... dlaczego emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6687070 Napisano: 02.03.2020 11:09:00 w Wkurza mnie...
niunia-k napisał(a):

Nauczycielka z mojego miasteczka, wyjechała z grupą młodzieży na wymianę szkolną do Włoch emotka
Po powrocie młodzież miała zostać w domu, ale nauczyciele normalnie do pracy.
Okazało się że nauczycielka( btw z mojego otoczenia) wczoraj zgłosiła się na SOR z mega wysoką gorączką, już pomijam to że powinna zadzwonić do sanepidu albo do szpitala zakaźnego ... Wiem napiszecie nie panikujmy, ale ludzie to jest totalna nieodpowiedzialność.  emotka

Czyżby TG? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6686488 Napisano: 28.02.2020 13:23:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jack jeszcze informują więc spokojnie emotka  własnie dostałam maila... nagrodzili tekst a w poprzednich etapach miałam extra filmiki i nic emotka  no cóż może za rok....  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6686486 Napisano: 28.02.2020 13:22:16 w Czy informują/ informowali?
13.16 mail o piwku (mail na z. ) emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6686390 Napisano: 28.02.2020 10:12:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

Czy z Captain Jack wygral ktos z ostatniego etapu kto nie otrzymal na emeil potwierdzenie zgloszenia?

w MDW ktoś pisał że wygrał na zgłoszenie bez potwierdzenia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6686383 Napisano: 28.02.2020 10:09:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jack czekam.... niech luty da coś w końcu... Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6685720 Napisano: 25.02.2020 18:17:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Ktoś pytał i dostał odp od Kropki co ze zwrotkami z Jacka?
Czy zgłoszenia bez zwrotek są u nich?
Mnie nie odpowiedzieli.

rufus mi dziś odpisali, że zgłoszenie dotarło - pisałam przez formularz na stronie.  Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

bluszczowelove

#6685640 Napisano: 25.02.2020 13:55:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na tyle zgłoszeń z Milki nawet rezerwy nie mam emotka  sucho i pusto w lutym aż się płakać chce...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6685391 Napisano: 24.02.2020 14:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Jacka ( w przypadku braku zwrotki - wczoraj i dziś nic nie doszło) wysyłacie zapytanie na maila z regulaminu czy bezpośrednio na messenger do CJ? Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6684525 Napisano: 20.02.2020 13:49:41 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

https://www.e-kon...s-dzien-pizzy-1.html
Informowali? Wg regulaminu mają czas do dzisiaj.

Na stornie jest info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6683888 Napisano: 18.02.2020 07:24:19 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

superloser napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

A mnie wkurzają te bezsensowne komentarze na temat zakupu wieńca-jest zbiórka na wieniec-taki jest cel wyraźnie określony w temacie,wiadomo też co zrobią dziewczyny z nadwyżką- chcesz się dołożyć wpłać,masz inny pomysł na uczczenie pamięci Amif zrób to indywidualne lub załóż nowy temat i tam szukaj poparcia.Dziewczyny podjęły się tego absorbującego zadania i wielka chwała im za to!Uważam ,że to One też powinny mieć ten przywilej wyboru fundacji na cel której zostaną przekazane pozostałe środki.Do dyskusji i krytyki zawsze jest wielu chętnych,do konkretnej pracy tłumów nie widać! amen

Dlaczego odmienne podejscie do tematu jest dla ciebie ‘bezsensowne’?
Wkurzaja sterotypy...  
 

przeczytaj ze zrozumieniem
pozdrawiam

Przeczytane ... regulaminy konkursow sie zmieniaja nawet w trakcie trwania promocji, prawo sie zmienia nawet pagoda. Czasami mozna zamiast standardowego wienca z kwiatami, ktorych dni sa już odliczone, kreatywnie podejsc do tematu. Ale rozumie, ze to tradycja. I lepiej jest wysłac kuriera na cmentarz niż zrobić inaczej. 

inaczej czyli jak? Jakieś sensowne propozycje? Bo wpłacić te 200 zl na szczytny cel czyli powiedzmy na jakąś fundację to kasa też się tam rozejdzie i nikt nie będzie pamiętał że jakieś pieniądze przyszły. Ponad rok temu w okolicy była zbiórka na skomplikowaną operację serca dziecka które miało się urodzić. Wielkie festyny, zaangażowanie, prasa, 360 tysięcy do uzbierania bo serce będzie ratowane w świecie. Nazbierali. Dziecko po urodzeniu miało operację, po niespełna miesiącu zmarło... Happy endu brak.

Co do zbiórki na fundację dla chorych dzieci to się nie zgadzam - zawsze warto coś dać - i próbować ratować ludzkie życie. Nie zawsze jest happy end ale się zdarza. A co do wieńca : nie znałam Amif ale się dołożyłam, bo uważam że to bardzo fajna inicjatywa.  Pamiętam, że jak moja babcia zmarła to bardzo dużo osób przysłało wieńce, dali na msze choć ich nie było na pogrzebie. To był bardzo miły gest - który nam uświadomił jak bardzo babcia była ceniona przez innych ludzi. emotka  W tym temacie zgadzam się w pełni z @zabcia0410. Jak komuś wieniec nie pasuje to nie musi się dokładać.  Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6683707 Napisano: 17.02.2020 14:06:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

rare85 napisał(a):

rufus napisał(a):

Los Mejores lubi lokowanie produktu, czy bardziej neutralną odpowiedź. Podpowie ktoś PW?  emotka

To jak ktoś Ci podpowie, to może i mi podpowie(sz)  emotka

a ja chętnie się dowiem co lubi avanti -  konkurs star emotka  

o tak - to ja też poproszę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6683453 Napisano: 17.02.2020 09:04:08 w Pożegnanie Amif
Wpłacone. Dzięki dziewczyny za zaangażowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6682722 Napisano: 14.02.2020 11:40:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
milka zero
oreo zeroo
prince polo zerooo
hochland zerooooooooooooo (dziś kolejne 10 kodów i nic emotka  )
STAR - dziś ostatnia próba! 

Walenty przynieś choć jedną nagrodę emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6682417 Napisano: 13.02.2020 12:31:03 w Czy informują/ informowali?
LejziDejzi napisał(a):

bejca11 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Kinder wczoraj ogłaszał?

Podbijam ktoś coś??

Osobiscie w tym etapie nie wygralam ale...1 osoba się wczoraj chwalila na forum

buuu czyli znów nic emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bluszczowelove

#6682416 Napisano: 13.02.2020 12:30:29 w Wkurza mnie...
takaja86 napisał(a):

Wkurza mnie że im bardziej się staram w captain Jack tym gorzej na tym wychodzę chyba czas odpuścić. W ubiegłym tygodniu wysłałam 4 filmiki było wszystko kostium tekst nawet scenografia A wygrał tylko jeden (zapas piwa) i to według mnie najgorszy filmik i który zajął najmniej czasu za to był wysłany w ostatni dzień A poprzednie w połowie tygodnia już zaczynam myśleć że oglądają tylko te z końcówki tygodnia ech życie 

Ja też się na to wkurzam.... kolejny filmik i nic, nawet piwa emotka  jest mi smutno a jednocześnie jestem wkurzona że znów lipa.  Wyświetl w wątku >>
1 takaja86 0

bluszczowelove

#6682408 Napisano: 13.02.2020 12:17:10 w Czy informują/ informowali?
dwaburekoty napisał(a):

Kinder wczoraj ogłaszał?

Podbijam ktoś coś?? Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6682407 Napisano: 13.02.2020 12:16:35 w Wygraj mi / Wygram za...
LejziDejzi napisał(a):

atanerka napisał(a):

bea321 napisał(a):

alan84 napisał(a):

bea321 napisał(a):

bea321 napisał(a):

hej :) nie mam już pomysłów na zdjęcia z Fantasi, pomoże mi ktoś wygrać bransoletkę? 

nadal aktualne, oczywiście nie za darmo, propozycje na priv

szczerze? nie warto sie tak meczyc o wygrana, ... wiecej warta jest ich przesylka DPD niz ta bransoletka.

skoro takie porównanie to chyba faktycznie nie warto emotka  dziękuję bardzo za informację emotka

bransoletka ta kosztuje w sklepie 120zł https://www.minty...tasia-srebro-zlocone

Kosztować może ale...Nie warta jest nawet kwoty bez tego zera po 2 emotka

Zgadzam się. Wygląda jak z odpustu....  Wyświetl w wątku >>

bluszczowelove

#6682406 Napisano: 13.02.2020 12:15:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Serio... Jack serioooooooo....... nawet piwa emotka Wyświetl w wątku >>