Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika takaja86

takaja86

#6685479 Napisano: 24.02.2020 18:30:17 w Czy informują/ informowali?
takaja86 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Kubuś Lewiatan już poinformowany? Tam w sumie mało nagród ale nie widziałam by ktoś się chwalił.

Z tego co pamiętam to dziś mieli mieć ostateczny termin wyłonienia laureatow A powiadomić chyba do 2 marca czy coś w ten desen

Sorki do 4 marca mają najpozniej poinformować  Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6685477 Napisano: 24.02.2020 18:27:17 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

Kubuś Lewiatan już poinformowany? Tam w sumie mało nagród ale nie widziałam by ktoś się chwalił.

Z tego co pamiętam to dziś mieli mieć ostateczny termin wyłonienia laureatow A powiadomić chyba do 2 marca czy coś w ten desen Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6685389 Napisano: 24.02.2020 14:10:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Miał ktoś taka sytuację że dostał maila że piwo z captain Jack już jedzie i go nie dostał? 
Ja dostałam maila w czwartek i zwykle w piątek inpost woził piwko A tym razem nie doszło ani w piątek ani dziś
W piątek kurier inpost był Ale z inną paczka, bez piwa. Nie wiem co o tym myśleć 

Tak,nadana w czwartek a kurier w poniedziałek emotka

W takim razie poczekam choć kurier był dziś znów z inną paczka A piwa nadal nie mial Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6685380 Napisano: 24.02.2020 13:58:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miał ktoś taka sytuację że dostał maila że piwo z captain Jack już jedzie i go nie dostał? 
Ja dostałam maila w czwartek i zwykle w piątek inpost woził piwko A tym razem nie doszło ani w piątek ani dziś
W piątek kurier inpost był Ale z inną paczka, bez piwa. Nie wiem co o tym myśleć  Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6684382 Napisano: 19.02.2020 20:41:23 w WC - rozmowy o wszystkim
magdalena-chili napisał(a):

[quote=

kreatia napisał(a):

masta55] Witam.W jakim sklepie mogę kupić piwo kapitan jack promocyjne aby był kod pod kapslem? Bo w sklepie Carrefour jest ale bez kodu

są też w Leclerc i w Stokrotce

W Dino jest Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6683584 Napisano: 17.02.2020 11:02:31 w Pożegnanie Amif
Jestem tu od niedawna ale też chętnie dorzucilam swoje kilka groszy. Dobra inicjatywa. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6682824 Napisano: 14.02.2020 15:25:01 w Wkurza mnie...
Dzieci często reagują złością krzykiem w sytuacjach gdy się czegoś boją, jeszcze nie potrafia nazwać swoich emocji więc próbuje w taki sposób zasygnalizować, że coś się dzieje, a bicie ich niczego nie rozwiąże ani niczego nie nauczy.  Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

takaja86

#6682822 Napisano: 14.02.2020 15:21:11 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Dzisiaj wyszłam z siebie i stanęłam obok, jestem tak roztrzęsiona...byłam na zakupach w Rossmanie i zbiegowisko zrobiło się przy witrynie i słychać było tylko krzyki na zasadzie gówniaro uspokój się, no to podchodzę do okna za tłumem i widzę stoi facet nad dzieckiem ( dziewczynka trzy lata ), mała płacze w wniebogłosy w wózku, obok mamusia i dwoje jeszcze dzieci, a ten  emotka emotka szarpie za głowę to maleństwo i krzyczy na nią. Wszyscy stoja, patrzą i kiwają głowami, no masakra, więc jak nie wystartowałam z tego sklepu i mówię do faceta - czy uważa Pan, że w ten sposób uspokoi Pan dziecko? A spier on do mnie - moje dziecko! więc zagroziłam, że wezwę policję - oczywiście wyzwał mnie od najgorszych itd. itd. więc powiedziałam mu, że mam nadzieję, że jak będzie stary i niedołęzny to mała zrobi z nim tak samo. Poużywał se na mnie - pogratulowałam kobiecie męża i ojca i jej jako matce! Jednego żałuję, że nie wezwałam policji - następnym razem zrobię to najpierw zanim się wtrącę. Mówię wam, jestem tak roztrzęsiona - jak można, też przeszłam wiele z moimi dziećmi, ale nie wyobrażam sobie, by tak ich szarpać i wyzywać! A najlepsze, jak wróciłam do sklepu do ludzie komentowali, że biedne dzieci itd., to jeszcze z nerwów ich ochrzaniłam, że nikt nie reagował oprócz mnie, bo jakby zobaczył więcej ludzi to by mu faja zmiękła....muszę się napić melisy. bo nie wytrzymam...

Gratuluję odwagi i uważam że wspaniała postawa, podziwiam i ja także w takich sytuacjach zawsze reaguje. A wyzywa innych tylko człowiek slaby

Dziękuję, ale mi to się płakać chce po prostu. Nie rozumiem ludzi i tego świata....

Też tak mamtym bardziej, że moja córka też ma aktualnie 3 lata i ja nigdy jej nie uderzyłam. Uważam, że lepiej przytulić porozmawiać wytłumaczyć niż bic. przemoc Rodzi przemoc Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

takaja86

#6682811 Napisano: 14.02.2020 14:54:18 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

Dzisiaj wyszłam z siebie i stanęłam obok, jestem tak roztrzęsiona...byłam na zakupach w Rossmanie i zbiegowisko zrobiło się przy witrynie i słychać było tylko krzyki na zasadzie gówniaro uspokój się, no to podchodzę do okna za tłumem i widzę stoi facet nad dzieckiem ( dziewczynka trzy lata ), mała płacze w wniebogłosy w wózku, obok mamusia i dwoje jeszcze dzieci, a ten  emotka emotka szarpie za głowę to maleństwo i krzyczy na nią. Wszyscy stoja, patrzą i kiwają głowami, no masakra, więc jak nie wystartowałam z tego sklepu i mówię do faceta - czy uważa Pan, że w ten sposób uspokoi Pan dziecko? A spier on do mnie - moje dziecko! więc zagroziłam, że wezwę policję - oczywiście wyzwał mnie od najgorszych itd. itd. więc powiedziałam mu, że mam nadzieję, że jak będzie stary i niedołęzny to mała zrobi z nim tak samo. Poużywał se na mnie - pogratulowałam kobiecie męża i ojca i jej jako matce! Jednego żałuję, że nie wezwałam policji - następnym razem zrobię to najpierw zanim się wtrącę. Mówię wam, jestem tak roztrzęsiona - jak można, też przeszłam wiele z moimi dziećmi, ale nie wyobrażam sobie, by tak ich szarpać i wyzywać! A najlepsze, jak wróciłam do sklepu do ludzie komentowali, że biedne dzieci itd., to jeszcze z nerwów ich ochrzaniłam, że nikt nie reagował oprócz mnie, bo jakby zobaczył więcej ludzi to by mu faja zmiękła....muszę się napić melisy. bo nie wytrzymam...

Gratuluję odwagi i uważam że wspaniała postawa, podziwiam i ja także w takich sytuacjach zawsze reaguje. A wyzywa innych tylko człowiek slaby Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

takaja86

#6682783 Napisano: 14.02.2020 13:59:26 w Żegnamy zmarłych
Wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i przyjaciół  emotka


Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodza Wyświetl w wątku >>
[*] 1 brucee

takaja86

#6682730 Napisano: 14.02.2020 12:02:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zapas piwa captain Jack 
Inpost przed chwilą  Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6682415 Napisano: 13.02.2020 12:28:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że im bardziej się staram w captain Jack tym gorzej na tym wychodzę chyba czas odpuścić. W ubiegłym tygodniu wysłałam 4 filmiki było wszystko kostium tekst nawet scenografia A wygrał tylko jeden (zapas piwa) i to według mnie najgorszy filmik i który zajął najmniej czasu za to był wysłany w ostatni dzień A poprzednie w połowie tygodnia już zaczynam myśleć że oglądają tylko te z końcówki tygodnia ech życie  Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6682396 Napisano: 13.02.2020 12:04:11 w dzis mam urodzinki
agakaz2 napisał(a):

dziś świętuje urodzinki a tu nawet piwko nie wpadło bu

W dniu urodzin Twychżyczę szczęścia pod dostatkiem.Aby troski i kłopoty,odpłynęły gdzieś ukradkiem.Słońce niech Ci zawsze świeci,a na twarzy uśmiech gości.I by nigdy Ci nie brakłomarzeń, wiary i miłości. Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

takaja86

#6682375 Napisano: 13.02.2020 11:57:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po raz kolejny piwo captain Jack  Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6680477 Napisano: 06.02.2020 13:30:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja ostatnio pytałam na forum to ktoś napisał że 150 mb ale ja próbując wysłać coś większego niż 10 zawsze miałam problem  Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6680469 Napisano: 06.02.2020 13:13:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej może to dziwne pytanie ale czy uważacie, a może wiecie, bo wygraliście, czy w konkursie captain jack wygrywają prace zrobione np.profesjonalnym sprzętem albo w profesjonalnych warunkach? Bo nie wiem czy to co robię w moich domowych warunkach jest za słabe czy z racji na jakość (nagrane telefonem) odpada już w przedbiegach i nadaje się tylko na wygranie piwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6680416 Napisano: 06.02.2020 12:15:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zapas piwa captain jack. Pomysłu już nie mam na wygranie aparatu bo o Karaibach nie wspomnę emotka Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6680067 Napisano: 05.02.2020 13:08:56 w Avanti
holaaolaa napisał(a):

coś ta Lidia obija się z wynikami STAR hmmm emotka

Wczoraj ktoś się chwalił że wygrał 1000 zł za poprzedni tydzień Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6679743 Napisano: 04.02.2020 10:56:44 w Czy informują/ informowali?
Chrupki star za ostatni tydzień ktoś dostał jakąś informację o wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6679733 Napisano: 04.02.2020 10:35:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewelina13 napisał(a):

takaja86 z jakiego dnia wygrana? Ja jeszcze czekam na swoją a wygrałam jakoś w pierwszym tygodniu emotka  

Z 17 stycznia Wyświetl w wątku >>
0 0