Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika takaja86

takaja86

#6813881 Napisano: 08.10.2021 15:36:13 w Czy informują/ informowali?
Kinder bueno 3 etap informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6812588 Napisano: 03.10.2021 15:07:49 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy jest na forum jakiś doradca finansowy którego mogłabym o coś zapytać? Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6804623 Napisano: 30.08.2021 11:17:38 w Zabawa ostatnia litera
Zastęp-policja Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6803384 Napisano: 24.08.2021 15:26:05 w WC - rozmowy o wszystkim
We Władysławowie jest wesołe miasteczko,  karuzele itd., dom do góry nogami, na deptaku czesto organizowane zabawy dla dzieci i pokazy 
Niedaleko labirynt w kukurydzy. Polecam wybrac sie kolejka na hel. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

takaja86

#6778201 Napisano: 29.04.2021 08:27:47 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Karta lavard o wartosci 1000 zl
Wazna do 31.12.2021 sprzedam za 750 zl plus koszt wysyłki po mojej stronie

Dwie karty do sklepu z Biżuteria briju kazda o wartosci 1000 zl wazne do 24.02.2022 sprzedam po 800 zl plus koszt wysyłki po mojej stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6763475 Napisano: 07.02.2021 09:14:06 w Żegnamy zmarłych
Kocham Pana Panie Sułku (*) Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6761813 Napisano: 29.01.2021 09:40:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
FBagnieszka29 wspaniale serce rośnie nagroda marzenie Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6756002 Napisano: 03.01.2021 18:59:39 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon Jacka jeśli ktoś ma.  Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

takaja86

#6754462 Napisano: 25.12.2020 19:00:44 w Nasze wygrane w minionym roku
Serdecznie witam w pierwszy dzień Świat, moje podsumowanie tego roku wygląda tak, że łączna wartość moich nagrod wyniosła ponad 65 000 zl z czego największą wygrana a jednocześnie największym zaskoczeniem byla wygrana 10 000 zl w milce. To moja najwyższa dotychczasowa wygrana. Sporo weekendowych pobytów, trochę zegarków, biżuterii. Zero wygranych w loteriach, głównie konkursy promocyjne wymagające kreatywności. Największą frajdę sprawił mi udzial w konkursie captaina Jacka i był to chyba największy dreszcz emocji, a najbardziej wyczerpujący moja cierpliwość konkurs to był w fantazji. Zdjęć cala masa a wygrana dopiero jakos w połowie trwania konkursu, mimo że nagroda niezbyt atrakcyjna to konkurs nauczył mnie pokory.
Rok był dobry choc pod koniec duży spadek motywacji, zbyt duża ilość loterii i nagrody tez malo zachęcające. Bardzo cieszy mnie, gdy widze, że udaje Wam się wygrać w loteriach a jeszcze bardziej, że jakieś auta albo inne drogocenne nagrody. Ja swojego pecha loteryjnego chyba nigdy nie odczaruje bo nawet misia w coca coli wygrac nie potrafię. Zycze sobie i Wam lepszego przyszłego roku niż ten mijający, dużo pomysłów, ciekawych konkursów i przede wszystkim zdrowia.  Wyświetl w wątku >>

takaja86

takaja86

#6745431 Napisano: 18.11.2020 20:57:54 w Wkurza mnie...
vazzz napisał(a):

takaja86 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Wczoraj rano nadałam paczkę w Paczkomacie a dziś w śledzeniu pojawił się status: Zagubiono. Kiedyś miałam sytuację, że przy nadaniu otworzyła mi się skrytka w której była czyjaś paczka. Zadzwoniłam na Infolinię i mieli się tym zająć. Być może teraz było tak samo z tą tylko różnicą, że moją paczkę ktoś sobie po prostu wyjął i przywłaszczył ;/

Ja mialam niedawno do odebrania paczki w multiskrytce, maz odbierał i wziął 3 paczki nie wiedząc ze mialy byc dwie. Paczke przywiozl do domu, zadnego telefonu adresu nic na niej nie bylo tylko naklejka empik. Od razu zadzwoniłam do empika i mowie jaka sprawa i Pani kazala mi odesłać paczke na mój koszt, powiedzialam ze tego nie zrobię bo paczka znalazła się u mnie nie z mojej winy ja to zgłosiłam troszczac sie o to ze gdzies tam pewnie ktos na ta paczke czeka. Po kilku dniach ponownie skontaktowal sie ze mną empik ja oczywiście od początku mowilam ze mogą wyslac do mnie kuriera po ta paczke ostatecznie stanęło na tym ze paczke odesłałam ale koszta pokrył empik. Pierwszy raz mialam taka sytuacje ale dziwi mnie ze kurier włożył ta paczke tam gdzie mu się podobalo. Ja duzo zamawiam do paczkomatu a maz nigdy nie pyta ile ma być paczek tylko jadąc z pracy odbiera i tyle. Chcialam zrobic komuś przysługę zglaszajac sprawę to jeszcze usłyszałam ze ja zabrałam komuś paczke przez pomyłkę. A to kurier włożył paczke do skrytki z moimi przez pomyłkę wlasnie

No widzisz w takiej sytuacji trzeba wykonać ileś tam kroków na które człowiek nawet nie ma ochoty. Bo tracisz swój czas, pieniądze, energię etc. Na mojej paczce był i nr telefonu i mail, więc ktoś gdyby chciał to by się ze mną skontaktował. W środku była książka za 20zł także nie wiem czy znajdzie się na nią amator. Teraz trzeba pisać reklamacje, kontaktować się z kupującym, wystąpić do Allegro o zwrot prowizji i czekać na kasę od Inpostu i Allegro a ja mam ostatnio tyle na głowie, że absolutnie nic z tych rzeczy nie chce mi się robić ;/

Współczuję bo wiem jak to jest użerać się z czymś na co nie miało sie wpływu i w dodatku nie z własnej przyczyny. A przecież zycie nie kreci sie tylko wokół paczek itd. Bo ludzie mają swoje sprawy swoje gorsze dni i mogą totalnie nie mieć ochoty na załatwianie tego typu spraw a olać tez nie można. Życzę wytrwałości i pozytywnego finału sprawy. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

takaja86

#6745388 Napisano: 18.11.2020 18:33:10 w Wkurza mnie...
vazzz napisał(a):

Wczoraj rano nadałam paczkę w Paczkomacie a dziś w śledzeniu pojawił się status: Zagubiono. Kiedyś miałam sytuację, że przy nadaniu otworzyła mi się skrytka w której była czyjaś paczka. Zadzwoniłam na Infolinię i mieli się tym zająć. Być może teraz było tak samo z tą tylko różnicą, że moją paczkę ktoś sobie po prostu wyjął i przywłaszczył ;/

Ja mialam niedawno do odebrania paczki w multiskrytce, maz odbierał i wziął 3 paczki nie wiedząc ze mialy byc dwie. Paczke przywiozl do domu, zadnego telefonu adresu nic na niej nie bylo tylko naklejka empik. Od razu zadzwoniłam do empika i mowie jaka sprawa i Pani kazala mi odesłać paczke na mój koszt, powiedzialam ze tego nie zrobię bo paczka znalazła się u mnie nie z mojej winy ja to zgłosiłam troszczac sie o to ze gdzies tam pewnie ktos na ta paczke czeka. Po kilku dniach ponownie skontaktowal sie ze mną empik ja oczywiście od początku mowilam ze mogą wyslac do mnie kuriera po ta paczke ostatecznie stanęło na tym ze paczke odesłałam ale koszta pokrył empik. Pierwszy raz mialam taka sytuacje ale dziwi mnie ze kurier włożył ta paczke tam gdzie mu się podobalo. Ja duzo zamawiam do paczkomatu a maz nigdy nie pyta ile ma być paczek tylko jadąc z pracy odbiera i tyle. Chcialam zrobic komuś przysługę zglaszajac sprawę to jeszcze usłyszałam ze ja zabrałam komuś paczke przez pomyłkę. A to kurier włożył paczke do skrytki z moimi przez pomyłkę wlasnie Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

takaja86

#6743971 Napisano: 13.11.2020 15:56:56 w Kupię...
Kupie instax mini 9 z wkładami najlepiej rozowy badz fioletowy w dobrej cenie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

takaja86

#6738443 Napisano: 22.10.2020 21:01:23 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

czy ktoś mi może pomóc w temacie bonu turystycznego 500 ? Wiem że można założyć profil na pue i zweryfikować tożsamość w placówce ZUS, chcę tego uniknąć.

Zatem moje pytanie: czy jestem w stanie to zrobić przez mbank?
Loguję się do banku, w zakładce finanse klikam załatw sprawę w urzędzie i następnie przekierowuje mnie na strone gov.pl - tam loguję się za pomocą profilu zaufanego przez mbank   i tam dalej nie wiem co

Dlatego moje pytanie jest czy da się się to zrobić z poziomu mbank czy muszę niestety tworzyć konto na pue i udać się do placówki ZUS?

Napisalam pw Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6738316 Napisano: 22.10.2020 12:37:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dość już tych porażek w bramkach
Dość już tych dziur w ubrankach
Kilogramy lecą w górę 
A w budżecie mamy dziurę
Szafki już pękają w szwach
I za dużo mamy w du**ch
Czas ten los mój zły odwrócić 
I konkretną nagrodą rzucić
Dzis w loterii lewiatan mnie wylosują
i o wygranej Toyocie wkrótce poinformują emotka Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6737206 Napisano: 18.10.2020 13:51:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziekuje za Wasze odpowiedzi, dokładnie tez uwazam ze aby wygrać trzeba grac i choć nigdy nic w loterii nie wygralam to mimo to ciągle próbuje  emotka Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6737129 Napisano: 17.10.2020 22:02:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, myślicie, że są jakieś realne szanse na ustrzelenie Toyoty od lewiatana graj w kolory? Ja to niestety gram w rozne loterie i totalna pustka, ale tak się zastanawiam czy może tym razem los mi dopomoże i autko wygrac pomoże  Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

takaja86