Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika takaja86

takaja86

#6703880 Napisano: 19.05.2020 11:54:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

izkak, katake
piszcie mailem, bo na formularz avonu odpowiadają pewnie nieogarnięci ludzie, a tak może ktoś się poczuje zobowiązany do merytorycznej odpowiedzi i działania w sprawie. myślę, że lepszy mail reklamacje@, niż ten denny formularz. 

Ja do nich pisalam już tydzień temu, ale odpowiedzi brak. Zdjęcia są od ponad tygodnia w galerii cały czas takie same. Zwrotki na maila brak, jedynie komunikat na stronie "dziękujemy za Wysłanie formularza" Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6703729 Napisano: 18.05.2020 17:27:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agusiamajusia napisał(a):

Czy tylko ja warki nie wygrałam? 
czy tylko ja od
poltira miesiąca nie wygrałam żadnego promocyjnego?
wateczku weź się zlituj i daj coś fajnego ;( 
bo strasznie marnie jest.

Ja Warki też nie wygrałam 
Choć mnóstwo tekstów słałam
Moja twórczość się im nie spodobała 
Więc woda zamiast piwa będzie się lała Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6703472 Napisano: 17.05.2020 14:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

izkak napisał(a):

izkak napisał(a):

Hej! Udało Ci się uzyskać odpowiedź od 

izkak napisał(a):

takaja86 napisał(a):

izkak napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Proszę o kontakt oosby które mają problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs AVON lub takie któym się to udało.

pozdrawiam
Krzysztof

Hej! Udało Ci się uzyskać odpowiedź od Avon lub wysłać zdjęcie? Ja też mam problem z dodaniem zgłoszenia  emotka

Hej sprobuj zmniejszyć zdjęcie poniżej 1mb wtedy idą bez problemu. Byc może chodziło im o wielkość do 1mb a nie do 10, nie wiem, ale u mnie poszlo dopiero poniżej 1 mb. Pozdrawiam

Dzięki! Avon odpisał mi, żeby obserwować galerię, jeśli zdjęcie tam będzie to znaczy, że się dodało  emotka

To ja nie wiem, od kilku dni zdjecia w galerii sie nie zmieniaja, ja dodałam już dwa Zgloszenia I Nie Ma Ani Jednego Mojego Zdjecia Ale Komunikat "Dziękujemy za Wysłanie Formularza" Mialam Od Razu Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6703445 Napisano: 17.05.2020 09:12:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Proszę o kontakt oosby które mają problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs AVON lub takie któym się to udało.

pozdrawiam
Krzysztof

Hej! Udało Ci się uzyskać odpowiedź od Avon lub wysłać zdjęcie? Ja też mam problem z dodaniem zgłoszenia  emotka

Hej sprobuj zmniejszyć zdjęcie poniżej 1mb wtedy idą bez problemu. Byc może chodziło im o wielkość do 1mb a nie do 10, nie wiem, ale u mnie poszlo dopiero poniżej 1 mb. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

takaja86

#6703340 Napisano: 16.05.2020 09:15:18 w dzis mam urodzinki
bruce napisał(a):

Pół wieku... Szmat czasu. I żeby choć mi rozumu przybyło, ale nie...  emotka  Zapraszam, Kochani, na mój wirtualny torcik i życzę, abyśmy jak najwięcej takich tortów codziennie zgarniali. emotka


Z okazji urodzin, które są raz w roku,Niechaj będą szczęśliwe i pełne uroku.
Składam Tobie szczere urodzinowe życzenia,
Aby się spełniły najskrytsze marzenia. 

Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie,
idź przez życie z dobrocią w sercu, z ludźmi, których kochasz, z poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia,
niech każdy obrót kalejdoskopu życia
przynosi Ci radość.
emotka Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6703138 Napisano: 15.05.2020 11:08:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-graj-o-bilety-na-festiwal-tomorrowland-z-lipton-ice-tea-sprawdz-jak.html
czy konkurs Lipton jest aktualny? regulamin i strona się nie ładują a google pokazuje tylko konkurs z zeszłego roku 

U mnie rano na telefonie strona normalnie działała, teraz też się załadowało (przeglądarka Opera). 
Regulamin także mi się nie ładuje. emotka

U mnie strona działa Ale regulamin się nie ładuje  Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

takaja86

#6703044 Napisano: 14.05.2020 19:16:43 w Popraw sobie humor...

takaja86

takaja86

takaja86

takaja86

#6702907 Napisano: 14.05.2020 10:40:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

takaja86 napisał(a):

katake napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Proszę o kontakt oosby które mają problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs AVON lub takie któym się to udało.

pozdrawiam
Krzysztof

Jestem ciekawa... jeszcze nie robiłam zgłoszenia, ale widziałam na forum, że ktoś o tym pisał. Czy ktoś z forumowiczów pisał do organizatora w tej sprawie?

Ja wysylalam wczoraj i nie było najmniejszego problemu. Chwile widniał komunikat "przetwarzanie" Ale później wyskoczył że poprawnie dodano zgłoszenie 

Ja niestety mam problem emotka  dwa kompy różne przegldarki i lipa , pisałem do AVON - czekam na jakieś info 

Napisałam na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6702904 Napisano: 14.05.2020 10:36:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Proszę o kontakt oosby które mają problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs AVON lub takie któym się to udało.

pozdrawiam
Krzysztof

Jestem ciekawa... jeszcze nie robiłam zgłoszenia, ale widziałam na forum, że ktoś o tym pisał. Czy ktoś z forumowiczów pisał do organizatora w tej sprawie?

Ja wysylalam wczoraj i nie było najmniejszego problemu. Chwile widniał komunikat "przetwarzanie" Ale później wyskoczył że poprawnie dodano zgłoszenie  Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

takaja86

takaja86

#6701605 Napisano: 07.05.2020 14:10:25 w Wkurza mnie...
Moja mama uczy muzyki i plastyki w klasach 4-7 do tego jest pedagogiem szkolnym zupełnie za Free. Ma 58 lat i z komputerem w przyjaźni nigdy nie zyla. O ile w normalnym rytmie pracowała od 7.30 do 16 A nie tak jak inni po 18 godzin tygodniowo tak teraz tego czasu poświęca o wiele więcej. Kiedy łączy się z dziećmi na zoomie chłopak potrafi leżąc w łóżku powiedzieć że jest A następnie nagrywa się kołdrą i ma w nosie co mama mówi bp wyłącza dźwięk. Mama siedzi do nocy żeby każdemu odpisać pracę ocenić. Mało tego dzwoni do tych uczniów którzy są zagrożeni i wspólnie próbuje ustalić strategię żeby jakoś wyciągnąć to do następnej klasy tyle że częściej to jej zależy A nie dzieciom. Ona już marzy o tym żeby normalnie wrócić do pracy niż siedzieć długie godziny przed komputerem i męczyć oczy które codziennie bardzo ja bola Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6701428 Napisano: 06.05.2020 20:02:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje Agaluniaemotka Wyświetl w wątku >>
1 agaluna 0

takaja86

#6701171 Napisano: 05.05.2020 19:06:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Czy mógłby ktoś dać znać np. na priv, że poszły już maila z kasą z jeżyków? emotka

Też jestem ciekawa 

I ja  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6701109 Napisano: 05.05.2020 16:14:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jeżyki nawet czapki nie dały 
Chyba moje teksty się nie podobały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6699997 Napisano: 29.04.2020 15:44:27 w Wkurza mnie...
Teraz jest 48 godzin na odbiór paczki z paczkomatu Wyświetl w wątku >>
0 0