Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika takaja86

takaja86

#6692292 Napisano: 24.03.2020 19:20:35 w Czy informują/ informowali?
rare85 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

rare85 napisał(a):

mia napisał(a):

niurek napisał(a):

olunka napisał(a):

pink086 napisał(a):

Dniami lecą z Milki z Tesco ? 

ja mam z 30.01 mail o 13.21

Ja z 24 lutego

28.01 - mail 13.36.

Yyy... A skąd wiecie za jaki dzien? Ja miałam maila o 14:14

jak ktoś grał raz to może sprawdzić w skrzynce, którego dnia było wysyłane zgłoszenie  emotka

No tak emotka To gratuluję wygranych jednym zgłoszeniem emotka

Ja wysłałam 30 stycznia i 24 lutego Ale maila dostałam dopiero o 15.40 więc podejrzewam że za zgłoszenie 24.02 Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6692237 Napisano: 24.03.2020 16:44:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Mam taki problem, dostałem chwilę temu maila o wygranej w konkursie milka tesco bardzo się cieszę Ale po odnalezieniu paragonu zobaczylam ze pisze tam  "ciastka 135 g orzech" chodziło o pieguski milka, jednak wcześniej na to nie zwróciłam uwagi i teraz nie wiem czy to uznaja czy nagroda przepadnie
Pomozcie prosze

U mnie na paragonie cias xl choco  emotka  Ale nie martwię się, bo: 1.konkurs tylko w sieci Tesco; 2.wpisując w google cias xl choco, czy też twoje ciastka 135 g orzech, wyskakują obrazki z Milką  emotka  

Dziękuję bardzo za odpowiedź bo się martwiłam że nagroda przepadnie Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

takaja86

takaja86

#6692227 Napisano: 24.03.2020 16:12:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam taki problem, dostałem chwilę temu maila o wygranej w konkursie milka tesco bardzo się cieszę Ale po odnalezieniu paragonu zobaczylam ze pisze tam
"ciastka 135 g orzech" chodziło o pieguski milka, jednak wcześniej na to nie zwróciłam uwagi i teraz nie wiem czy to uznaja czy nagroda przepadnie
Pomozcie prosze Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6692198 Napisano: 24.03.2020 15:13:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kiedy los mi dopomoże
I w karlsbadzie wygrać pomoże?emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

takaja86

#6691875 Napisano: 23.03.2020 14:22:10 w Wkurza mnie...
Ja też uważam że ten kto ma gdzie mieszkac za granicą to powinien tam zostać i nie narażać tutaj ludzi że swojego otoczenia. A sytuacja na okeciu
Jak oni wracają i są stloczeni jeden przy drugim, pokazywali
to na Polsat news A na pytanie Pani redaktor jak to ma na celu ustrzec zdrowych przed chorymi to odpowiedziano jej że i tak będą poddani kwarantannie  emotka no spoko ale chyba lepiej być na kwarantannie i się nie zarazić niż się zarazić i żyć w obawie. Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6691874 Napisano: 23.03.2020 14:17:00 w Wkurza mnie...

takaja86

#6691825 Napisano: 23.03.2020 12:10:45 w Wkurza mnie...
Znajomy wraca z Niemiec w sobotę, będzie musiał odbyć 2 tygodniowa kwarantanne, w domu ma żonę która jest 2 miesiące po wycięciu guza z piersi, 20 km od jego zamieszkania jest ośrodek do odbywania kwarantanny Ale on tam tej kwarantanny odbyć nie może bo ten ośrodek ma mieć miejsce na wypadek dużej epidemii w naszym regionie, więc ma dwa wyjścia albo wziąć hotel co i tak graniczy z cudem bo raczej hotele nie pracuje, albo odbyć kwarantanne w domu w którym nie ma szans nie spotykać się z żoną. A co jeśli jest chory? Wówczas naraża ja na śmierć Ale kogo to obchodzi. 
Ten system jest do kitu i tyle, ludzie są nieodpowiedzialni to jedno A drugie gdyby rzeczywiście chcieli to powstrzymać to by kazali wszystko zamknąć A nie siedzisz w domu i raczej nie masz szans się zarazić Ale Twój mąż musi pracować bo szef nie widzi problemu. Dodam że mój mąż jest rehabilitantem i szef nie zapewni mu maski ani żadnego zabezpieczenia A wiecie kto jest najbardziej chętny na te zabiegi i masaże? Wszyscy ludzie 70 plus. Mój mąż jest narażony i naraża mnie i córkę to jest wszystko chore. Także tak... Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6690944 Napisano: 18.03.2020 19:56:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
Serdeczne gratulacje dla dzisiejszych wygranych, oby więcej takich informacji w tych ciężkich czasach Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6690702 Napisano: 18.03.2020 08:54:34 w Popraw sobie humor...

takaja86

#6690701 Napisano: 18.03.2020 08:52:08 w Popraw sobie humor...

takaja86

takaja86

takaja86

takaja86

#6690411 Napisano: 16.03.2020 20:00:46 w Wkurza mnie...

(nie bijcie)

Zgadzam się w 100 procentach,moja mama także jest nauczycielką i wiele dzieci nie ma dostępu do Internetu i co ona ma zrobić? Zadała co powtórzyć, jakie zadania zrobic ale nie będzie karcić tych którzy nawet tej wiadomości nie odczytaja. Nie dajmy się zwariować, poza tym uwazam że po tych 14 dniach to się na bank nie skończy więc albo przedłuża rok szkolny albo w ostateczności matury przełoza. Wydaje mi się że tego się nie zatrzyma A w kwietniu to będzie dopiero apogeum. Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6690191 Napisano: 15.03.2020 18:15:58 w Moja pierwsza wygrana!
Moja pierwsza wygrana to jakoś 8 lat temu 200 zł za krzyżówke w chwili dla Ciebie. A druga nagroda już bardziej konkretna to 3 dniowy pobyt w hotelu Gołębiewski w Karpaczu dla całej rodziny z wyżywieniem, pełnym dostępem do strefy Wellness plus kosz słodyczy tego. Wartość nagrody to około 4000 zł. Był to konkurs kreatywny i jednym smsem się udało. Byłam w szoku jak zadzwonili z informacją o wygranej. Wtedy na nowo rozpoczęłam przygodę z konkursami Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6689924 Napisano: 13.03.2020 17:16:07 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Warszawa. Stolica Polski. Piekarnia "Grzybki". Chcę kupić dla sąsiadki bułkę typu wrocławska. "Nie ma. Ale mogę panią zapisać na listę. Proszę przyjść za godzinę." Przychodzę za godzinę. Dostaję bułkę spod lady. To było dzisiaj.
Jaktorów - 40 km od Warszawy. Spróbujcie tam kupić ziemniaki i cebulę. 
Małe miejscowości mają przerąbane. W mieście można kupić większość rzeczy i to nawet bez kolejek.
Małe miejscowości czy wioski z kilkoma sklepami na krzyż naprawdę mają przerąbane. Współczuję.
PS. Tak, mam zapasy na dwa tygodnie. Ale nie na więcej. I 20 rolek papieru toaletowego - zdążyłam kupić na konkurs Velvet.

Mieszkam w małej wsi w której jest naprawdę niewiele mieszkańców jednak posiadamy 2 sklepy i wcale nie mamy przerabane, sklepy są lepiej zaopatrzone niż biedronki dina i inne sklepy położone 10 km ode mnie. Oprócz tego mamy wodę i z wodociągu i ze studni więc o brak nie musimy się martwić, mnóstwo ziemniaków zebranych jesienią więc podejrzewam że to nie my Ale ludzie w miastach mają gorzej i jeśli w ogóle to do nas na pewno najpozniej dojdzie ten okropny wirus.
A zapasy robiłam od początku tygodnia a nie od wczoraj kiedy już były tłumy w sklepach i nie dlatego że szykuje się na wojnę Ale po to żeby ograniczyć wychodzenie do sklepu na tyle ile się da.
Pozdrawiam serdecznie Wyświetl w wątku >>

takaja86

#6686082 Napisano: 26.02.2020 22:50:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej czy jest ktoś jeszcze prócz mnie kto nie otrzymał piwa captain Jack za 6 etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6685704 Napisano: 25.02.2020 17:12:34 w Wkurza mnie...
basiag napisał(a):

margobb napisał(a):

basiag napisał(a):

nie mogę zalogować się do banku bo nie przychodzą sms-y emotka ma ktoś konto w Santander i mógłby sprawdzić ? jakaś awaria ? ?

Przez apke normalnie można.

hmm, dzięki

Ja też mogę bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

takaja86

#6685496 Napisano: 24.02.2020 19:47:16 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Niech ten tydzień sie już skończy bo mam dość: we wtorek spotkałam się z moją bardzo bliską koleżanką i dowiedziałam się że ma raka piersi, w srodę był pogrzeb 4-miesięcznego synka mojej kuzynki, dziś najpierw przytarłam gościowi lusterko w aucie (do tej pory 10 lat jazdy bez najmniejszej szkody), a potem auto stwierdziło że ma mnie gdzieś i zepsuło się 30 km od domu emotka

Czy ktoś mi powie kiedy wyczerpie się u mnie limit złych wiadomości? Dziś zmarła babcia mojego męża - 95-letnia cudowna kobieta... Może komuś przeszkadza że się tak uzewnętrzniam, ale po prostu brak mi już sił... 

emotka Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0