Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dysia

dysia

#3934689 Napisano: 06.12.2010 07:36:00 w Rossmann
dziewczyny było juz rozwiązanie krzyżówki? Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3924414 Napisano: 03.12.2010 10:02:37 w PODZIĘKOWANIA
podwójnie dziekuje erdenie za szczere chęci i pomoc
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3921242 Napisano: 02.12.2010 11:18:53 w Rossmann
kiedy będą wyniki z krzyżówki?
były już smsy? Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3921064 Napisano: 02.12.2010 10:33:58 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

mysha napisał(a):

Chyba trzeba poinformować sponsorow bo karty z Leclerca wciaż mają zerowe salda.


3 dni temu niby zgłoszenia juz zostały wysłane , pozwolę sobie wkleić co napisała mi pani z TQ:

Polecenie zasilenia kart zostało już przez nas wysłane, proszę jeszcze o trochę cierpliwości, powinno wpłynąć do końca tygodnia.
Laureaci konkursu Świeżość lata jesienią otrzymają informacje o wygranej do końca tego tygodnia.


Chodziło mi o karty Leclerka
ja chce na zakupy...jak nigdy tak nie grzeszyłam i nie szastałam kasą wczoraj widziałam taką śliczną spódniczkę i sweterek
ale pomarzyć można hehe w sklepie się kartą nie płaci emotka




czekamy do jutra Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3907271 Napisano: 28.11.2010 10:23:41 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

dysia napisał(a):

szukam osób które wygrały karte płatniczą na 300 zł na vizir powrót do szkoły.... leclerc
macie może kasę na karcie?


pusto emotka
doładują po zwrocie wszystkich protokołów przez GLS



ok
Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3907255 Napisano: 28.11.2010 10:14:34 w Inne mniejsze markety
szukam osób które wygrały karte płatniczą na 300 zł na vizir powrót do szkoły.... leclerc
macie może kasę na karcie? Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3851562 Napisano: 10.11.2010 11:26:19 w Rossmann
maribog napisał(a):

dysia napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

odebral ktos prezencik juz?


też pytam




Tak, ja odebrałem sztuk dwa:) miasto Olsztyn emotka



sa to próbeczki czy miniaturki?
Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3851535 Napisano: 10.11.2010 11:16:45 w Rossmann
marzena2210 napisał(a):

odebral ktos prezencik juz?


też pytam Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3831527 Napisano: 04.11.2010 09:55:39 w Inne mniejsze markety
frezja napisał(a):

toka napisał(a):

frezja napisał(a):

olunka napisał(a):

toka napisał(a):

To juz staje sie nudne.Wypadałaoby teraz napisac rekalmacje w sprawie konka Ariel w Leclerku-za mało nagród-nie wiadomo czy we wszystkich sklpach dali.A gdzie rezerwa?Powinna byc juz uruchomiona emotka Beznadziejna ta agencja emotka



właśnie wysłałam reklamację na vizir, właściwie musiałabym napisać elaborat o billi bo tam to już był totalny bajzel, ręce opadają:(

olunka chwalilas sie glowna wygrana w MDW,czyzby ja ci odebrali
emotka


moze wygrała dwie nagrody a w zasadzie raz główną i raz była na rezerwowej oczywiscie na inne dane emotka

z rezerwowej nikt nie dostanie to oczywiste i pultac sie tu nie ma o co,co najwyzej grac w nastepnych konkursach leclerca
emotka


składałam reklamacje w dniu kiedy sie dowiedziałam, że jestem na rezerwówce, wysłałam pismo reklamacyjne wraz z paragonem i danymi i powiadomiłam również jeszcze inną wazna Instytucję
byłam bardzo zdziwiona że jestem na liście Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3794938 Napisano: 20.10.2010 11:40:20 w Inne mniejsze markety

orientujecie się kiedy będą rozsyłane bony z ajaxa to było chyba w real! Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3793530 Napisano: 19.10.2010 07:29:52 w skojarzenia
zabawa- potańcówka Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3789754 Napisano: 18.10.2010 11:36:16 w Inne mniejsze markety
bip napisał(a):

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.

ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa
NIP 521 328 98 95
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta St. Warszawy w Warszawie, XIII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000210289.
Wysokość kapitału zakładowego: 4 197 000,00 zł

Recepcja

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od godz. 9:00 do 17:30
tel. (0 22) 678 55 44
fax (0 22) 678 86 64

Biuro Prasowe
tel. (0 22) 670 8500


Można się z nami kontaktować również pod adresem e-mailowym: konsument.im@pg.com

ja napisałem maila, zadzwonić nie mogę bo w robocie mnie namierzą emotka


skargi tylko w formie @ Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3789644 Napisano: 18.10.2010 11:06:24 w Inne mniejsze markety
zyziak napisał(a):

Najlepiej dzwonic do firm co zlecili Akcje Promocyjną aby już wiecej nie współpracowali z dana agencją


więc podaj dane zleceniodawcy
z wielką przyjemnością zadzwonię


Ariel tez nie rozwiązany a jutro mija termin
Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3789608 Napisano: 18.10.2010 10:55:39 w Inne mniejsze markety
zyziak napisał(a):

To ciekawe co zrobią z Arielem w Leclerku Lapki
1 zwyciezca i 3 rezerwowych emotka


beznadziejna Agencja powiedziałam to kobiecie mam numer do prezesa i również zadzwonię i powiem co myślę o jego głupawych i przeczących zapisach regulaminu
Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3789598 Napisano: 18.10.2010 10:53:30 w Inne mniejsze markety
gusiabo81 napisał(a):

a moze napisac do nich jak rozumieją słowo laureat, finalista, rezerwa i bedzie jasne emotka


kobieta tłumaczyła witamy w gronie a grono może sie składac z nawet 5 osób
beznadziejni organizatorzy Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3789582 Napisano: 18.10.2010 10:51:11 w Inne mniejsze markety
na vizirze poszła rezerwówka
dzwoniłam i rozmawiałam z kobieta odpowiedzialna za konk, jestem na rezerwie i piernicze i faksowanie i udostępnianie danych Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3782155 Napisano: 15.10.2010 06:48:13 w Inne mniejsze markety
dzwoniłam do Agencji i mam przykre informacje, wraz z laureatami poszła lista rezerwowa, osoba odpowiedzialna za konkurs jest na urlopie i będzie w poniedziałek,
więc nie nastawiajmy sie (leclerc) Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3780993 Napisano: 14.10.2010 06:13:25 w Inne mniejsze markety
mariwanna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

buka napisał(a):

Dzięki za pomoc wsciekly ale wolała bym odnaleźć swój własny, zapłacony i uświęcony długą drogą do Leclerc emotka



rozumiem, bo z reguły nie gram w ciemno i nie lubię gubić takich skarbów jak paragony emotka


a z jakiego konka szukacie-tego gdzie trzeba bylo kupić za 15 zł produkty-jeśli tak,to mam taki paragon emotka


chyba vizir 4,4kg w leclercu


dokładnie Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3780180 Napisano: 14.10.2010 02:35:25 w Inne mniejsze markety
mozna z nimi skontaktować sie telefonicznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#3780096 Napisano: 14.10.2010 02:16:31 w Inne mniejsze markety
rafi323raf napisał(a):

hmm lepiej nie cieszyć się wygraną emotka


tez jestem tego zdania, maja zwyczaj słac smsy wraz z rezerwową Wyświetl w wątku >>
0 0