Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dysia

dysia

#6684266 Napisano: 19.02.2020 15:18:30 w Pożegnanie Amif
Kochani i ja dziekuję Wyświetl w wątku >>

dysia

#6683766 Napisano: 17.02.2020 17:53:31 w Żegnamy zmarłych
Reniu byłaś osóbką o złotym sercu.

amif hej, potraktuj xxxxxxx  jako prezent świąteczny, moze kiedys Ty mi coś
wygrasz albo zorganizujesz paragon w sklepie, którego u mnie nie ma

...odeszłaś bez pożegnania... Kochana żegnaj emotka Wyświetl w wątku >>

dysia

#6683762 Napisano: 17.02.2020 17:37:36 w Pożegnanie Amif
Dziewczyny dorzuciłam się i ja, w tej chwili zrobiłam przelew  (moje dotrą dopiero jutro).
Znałam Renię szmat czasu.... (dziewczyny co się stało?) Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#6661030 Napisano: 26.11.2019 13:45:03 w Dziś cieszę się z.....
anulowany mandat spod Biedronki w kwocie 90 zł (reklamacja pozytywna) Wyświetl w wątku >>

dysia

#6659022 Napisano: 20.11.2019 17:47:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vivi napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

annnoniii napisał(a):

dysia napisał(a):

kiedy można sie spodziewać wyników z heinekena?

Jest napisane w regulaminie że codziennie do 22 mają czas. 

Ja zrozumiałam że do 22 ale następnego dnia po wyborze. Czyli dzisiaj wybierają za wczoraj a jutro publikują. Ale może źle zrozumiałam...

 Ogłoszenielisty laureatów wyłonionych danego dnia trwania Konkursu nastąpi w dniu kolejnym roboczym do godziny
22:00   - czyli do jutra mają czas


nadal cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#6658673 Napisano: 19.11.2019 19:58:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedy można sie spodziewać wyników z heinekena? Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#6658275 Napisano: 18.11.2019 19:25:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

mary18 napisał(a):

osoby które wygrały żołądkową de luxe na fb ,tez macie problemy z linkiem który się nie wyświetla lub go poprostu nie wysłali razem z info o wygranej ?

Ja tez nie mam żadnego linka ani strzałki. Pisałam do nich na massangerze i miał ktoś się do mnie odezwać w 24 h ale cisza. Napisałam rano maila i tez cisza.

Odbierz butelkę ŻDL dla bliskiej Ci osoby

miałam niebieską strzałeczkę  i w nia nalezało kliknąć.
Na mesengerze była niewidoczna natomiast na lapku była.


Nie miałam gratulacji! od razu: Odbierz butelkę ŻDL dla bliskiej Ci osoby i strzałeczka w którą należało kliknąć Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#6657667 Napisano: 15.11.2019 20:33:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
i flaszeczka od Żołądkowej Wyświetl w wątku >>

dysia

#6655993 Napisano: 11.11.2019 10:46:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
grill elektryczny  ze SPAR jest rewelacyjny  Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#6655992 Napisano: 11.11.2019 10:42:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
w środę voucher na okulary z Tic Tac  (jednym jedyniutkim zgłoszeniem)
wczoraj wydrapane 700 zł w zdrapce NEONOWE  Wyświetl w wątku >>

dysia

#6654769 Napisano: 06.11.2019 14:14:57 w moje dzisiejsze wygrane :)

dysia

#6653808 Napisano: 03.11.2019 16:59:41 w Pomocy!!!!
superloser napisał(a):

dysia napisał(a):

Kochani szukam pomocy w sprawie otrzymanego pod Biedronką mandatu w kwocie 90 zł 

spotkał mnie bardzo przykry incydent będąc przejazdem skorzystałam z zakupów w innej miejscowości 100 km od miejsca zamieszkania i bardzo żałuję... za niewiedzę trzeba Biedronce podwójnie zapłacić. Zrobiłam zakupy za 130 zł i co? okazało się że parking przy Biedronce w Jarosławiu ul Zamkowa jest płatny. Zrobiono zdjęcie pojazdu prywatną komórką.. zastanawiam się na jakiej podstawie i kto wyraził zgodę na fotografowanie mojego auta jak również tablic rejestracyjnych i co? mam zapłacić 90 zł. Dlaczego Biedronka w Jarosławiu przy Zamkowej nie informuje Klientów iż parking jest płatny? dlaczego parkomat nie stoi przy głównych drzwiach wejściowych! tylko w odległości 30 metrów na rogu sklepu. Dlaczego brak tablic informacyjnych, szyldów - napisów z dużymi literami o płatnym parkingu. Za niewiedzę i nieznajomość O ZŁE OZNAKOWANIE placu parkingowego w innym mieście mam zapłacić 90 zł. Chcę skierować sprawę do UOKiK ponieważ nieuczciwe praktyki podwójnie uderzają w uczciwość takich Klientów jak ja w dodatku mam nadzieję, że UOKiK rzetelnie podejdzie do tej sprawy, wyjaśni kwestię sfotografowania auta bez mojej zgody w dodatku prywatną komórką (nie wiadomo w jakim celu) jak również drugą kwestię skoro Pani reprezentująca firmę TD System stojąc na parkingu biedronkowym a widząc obcą rejestrację mogła grzecznie podejść i poinformować o pobraniu bileciku. Zwyczajnie czekała na taką okazję! obca rejestracja! co mi szkodzi! NIE WIEM CZYM ARGUMENTOWAĆ MOŻE MIAŁ KTOŚ PODOBNĄ SYTUACJE?
jestem przekonana, iż UOKiK zainteresuje się opisaną sprawą.

Proszę Was e konkursowicze o pomoc.

Parking to teren prywatny. Chyba Biedronka nie wykupuje budynków z terenem, ale wynajmuje.
Jak wynajety terenie pod parking dla klientów jest zastawiany przez mieszkańców to Biedra oddaje teren pod zarzad jakiś "parkingowców".

Jak ktoś ci zaparkuje pod domem, na twojej prywatnej działce to też pewnie masz prawo do robienia "prywatnych zdjęć".
Parking sklepu to nie własność publiczna.

A do mandatu powinna być info dołączona o formie reklamacji.
I podany termin na jej składanie.

wszystko się zgadza jest meil, jest informacja informująca o złożeniu reklamacji, jest paragon potwierdzający dokonanie zakupów i niewiedza na temat odpłatnego parkingu Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#6653744 Napisano: 03.11.2019 10:48:39 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

dysia napisał(a):

Jarosławiu przy Zamkowej

Niestety, prawo jest po ich stronie.



Netka Kiepska pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#6653737 Napisano: 03.11.2019 10:32:42 w Pomocy!!!!
Kochani szukam pomocy w sprawie otrzymanego pod Biedronką mandatu w kwocie 90 zł 

spotkał mnie bardzo przykry incydent będąc przejazdem skorzystałam z zakupów w innej miejscowości 100 km od miejsca zamieszkania i bardzo żałuję... za niewiedzę trzeba Biedronce podwójnie zapłacić. Zrobiłam zakupy za 130 zł i co? okazało się że parking przy Biedronce w Jarosławiu ul Zamkowa jest płatny. Zrobiono zdjęcie pojazdu prywatną komórką.. zastanawiam się na jakiej podstawie i kto wyraził zgodę na fotografowanie mojego auta jak również tablic rejestracyjnych i co? mam zapłacić 90 zł. Dlaczego Biedronka w Jarosławiu przy Zamkowej nie informuje Klientów iż parking jest płatny? dlaczego parkomat nie stoi przy głównych drzwiach wejściowych! tylko w odległości 30 metrów na rogu sklepu. Dlaczego brak tablic informacyjnych, szyldów - napisów z dużymi literami o płatnym parkingu. Za niewiedzę i nieznajomość O ZŁE OZNAKOWANIE placu parkingowego w innym mieście mam zapłacić 90 zł. Chcę skierować sprawę do UOKiK ponieważ nieuczciwe praktyki podwójnie uderzają w uczciwość takich Klientów jak ja w dodatku mam nadzieję, że UOKiK rzetelnie podejdzie do tej sprawy, wyjaśni kwestię sfotografowania auta bez mojej zgody w dodatku prywatną komórką (nie wiadomo w jakim celu) jak również drugą kwestię skoro Pani reprezentująca firmę TD System stojąc na parkingu biedronkowym a widząc obcą rejestrację mogła grzecznie podejść i poinformować o pobraniu bileciku. Zwyczajnie czekała na taką okazję! obca rejestracja! co mi szkodzi! NIE WIEM CZYM ARGUMENTOWAĆ MOŻE MIAŁ KTOŚ PODOBNĄ SYTUACJE?
jestem przekonana, iż UOKiK zainteresuje się opisaną sprawą.

Proszę Was e konkursowicze o pomoc. Wyświetl w wątku >>
1 nariam 0

dysia

#6653327 Napisano: 31.10.2019 20:11:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
magalan83 napisał(a):

Voucher na okulary Tic tac  emotka

wreszcie coś konkretnego  emotka

u mnie to samo jednym jedynym zgłoszeniem Wyświetl w wątku >>

dysia

#6626986 Napisano: 04.08.2019 15:57:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
misiamarysia napisał(a):

gizoon GRATULACJE 50000 zł z Familijnych. Familijnie je wykorzystaj do ostatniego grosza. Brawo TY emotka


Wielkie gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
1 awe 0

dysia

#6626984 Napisano: 04.08.2019 15:51:54 w Giełda Kodów ; )
o jakich piszecie kodach z coca coli?
z puszeczek? Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#6591782 Napisano: 20.04.2019 15:55:49 w Życzenia na święta i nie tylko
Wszystkim e- konkursowiczom życzę

zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

Wyświetl w wątku >>

dysia

#6591755 Napisano: 20.04.2019 11:01:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanko z innej beczki jest wątek z życzeniami? Wyświetl w wątku >>
0 0

dysia

#6591346 Napisano: 18.04.2019 15:21:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zastanawiam się dlaczego tak mało Laureatów? w tej blikomanii Wyświetl w wątku >>
0 0