Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#6823705 Napisano: 18.11.2021 17:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

mia napisał(a):

awe napisał(a):

kreatia napisał(a):

awe napisał(a):

Orange dzwoni, żeby potwierdziać udział i każe czekać na info o wygranej na meluemotka  dziwna ta weryfikacja

Jakieś dane chcieli czy tylko pure info?Graty!

Sorry, że dopiero teraz - ale wnuk mnie wciągnął w zabawę:) pełne dane adresowe , mail, telefon i pesel chcieli ode mnie

Super. Jednak znów lecą sobie totalnie w kulki. Czyli teoretycznie tak - od kogo chcą pesel ma lepszą nagrodę. Od kogo nie chcą - doładowanie. Wtedy pytanie - po ch.. im adres?  emotka

Na pewno jest więcej osób, do których dzwonili, dajcie znać czy chcieli pesel czy tylko adres.  Z doładowaniami chyba nigdy nie dzwonili, ale kto ich tam wie.

No właśnie, z doładowaniami chyba nigdy nie dzwonili  (doładowania wpadają mi zawsze i jeszcze nigdy nie było telefonu). W zasadzie, to nie dzwonili nawet przy kartach do Media Expert za 500 i 1000 zł...
Słyszałam tylko o jednym przypadku z konka Orange gdzie było mnóstwo kart do ME po 100 zł, że zadzwonili a później dali stówę... tylko, że to w ogóle było wtedy jakoś inaczej, bo wszystko się odbywało przez Messengera Smartix.pl
Serio zadzwonili kiedyś do kogoś a dali doładowanie? Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6823125 Napisano: 16.11.2021 14:35:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
olunka napisał(a):

to juz nie jest smieszne:(

Mnie to już nawet zaczyna bawić emotka  Rozpacz przeradza się w głupawkę emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

FBmarta22

#6822960 Napisano: 16.11.2021 09:46:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joan napisał(a):

mietowa napisał(a):

Szok. Napisz do nich z prośbą o wyjaśnienia emotka  (przy okazji porusz mój temat, bo tez sobie w kulki lecą). A swoją drogą, myślę, że zainteresowanie konkursem może być całkiem spore, bo wszyscy z chęcią przyjmą na barki taki problemik w postaci skutera emotka

Mój adwokat już złożył wniosek o reasumpcję!!! emotka

I pacz to: paragon za 6 zł i szansa na 5.000 zł w gotówce vs paragon za 16 zł i szansa na 5.000 zł w skuterze... no sorry i elo, ale założyłam, że raczej nikt nie będzie grać na Orlenie - bo to się zwyczajnie nie opłaca, ale konkursowicze chyba odruchowo biorą udział w konku Orlen/Pepsi, do czego to dojszło szok & niedowierzanie! emotka

Oj, bo wszyscy założyli tak jak Ty, po prostu emotka
Mój chłop kupił za małą Pepsi więc se nie wysłałam... na szczęście nie kusi. Wyświetl w wątku >>
2 joan, mia 0

FBmarta22

#6822933 Napisano: 16.11.2021 08:50:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja nie narzekam, serio serio... ale w tym tygodniu z pewnością przydadzą się Twoje magiczne moce drogi Wątku emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6822737 Napisano: 15.11.2021 14:57:21 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

deva napisał(a):

jokan napisał(a):

a Danio Lidl nie mial byc do 14.11?

do 16

Czekamy na wyniki, powinny być w poniedziałek.

nie ma wyników...wiem, że dzień się jeszcze nie skończył, ale jakoś wyniki innych konkursów już dziś były...

Ale to do jutra, nie do dzisiaj... Dziś jest 15.11... Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

FBmarta22

#6819914 Napisano: 10.11.2021 12:50:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Orange:Konkurs zakończony
Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń w konkursie. Trwa ocena haseł, weryfikacja uczestników i wybór zwycięzców!
Prosimy odczytywać wiadomości e-mail.

Tak komunikat już "troszeczkę" wisi na tej stronie...
Jestem ciekawa, czy czegoś nie zmieniają w sposobie informowania, bo do tej pory te dwa tygodnie przed terminem, to już raczej telefonicznie informowali... A tu, póki co, cisza i spokój... No, chyba, ze po prostu nikt się nie pochwalił. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

FBmarta22

#6819356 Napisano: 08.11.2021 09:01:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
freyja88 napisał(a):

Gra z Monster WRC 10 na PS4 (nie pamiętam co to był za konkurs) - InPostOczyszczacz powietrza z Euro Sklepu - DPD
i coś jedzie DHL, ale co? Ma ktoś powiadomienie?

DHLem bony do Netto, akurat wszystkie numery mi pasują emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6818764 Napisano: 04.11.2021 13:08:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
titinunu napisał(a):

mail o 12:40 Gratulacje. Zostałeś laureatem Nagrody II Stopnia w postaci w postaci zestawu gier i książek dla dzieci w loterii "Kinder Logic".

I u mnie 1/1, przypomniało mi się o loterii w ostatnim dniu jej trwania....

Almette z Żabki milczy uparcie emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6818664 Napisano: 03.11.2021 22:11:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

maria1980 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mam to samoasandraa napisał(a):

Dostaliście @ z potwierdzeniem ? 

Na stronie jest podziękowanie ale maila z potwierdzeniem brak emotka

A czytaliście regulamin?
14. Zgłoszenia do Konkursu można dokonywać od 03.11.2021 roku do 28.12.2021 roku.
Przyjęcie Zgłoszenia przez system rejestracyjny Strony Konkursowej jest potwierdzone informacją zwrotną na Stronie Konkursowej o treści
„Dzięki! Twoje zgłoszenie zostało wysłane, damy Ci znać w wiadomości e-mail jeśli wygrasz.”
.
Informacja zwrotna na Stronie Konkursowej nie potwierdza poprawności Zgłoszenia z treścią Regulaminu, a tylko fakt zarejestrowania Zgłoszenia w
systemie teleinformatycznym.

Ani słowa o tym, że ma dotrzeć e-mail z potwierdzeniem udziału... Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

FBmarta22

#6816383 Napisano: 21.10.2021 19:32:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

Kochani, w pierwszych dniach loterii żabka/piwo, zrobiłam kilka zakupów, na samym początku wypełniłam jakiś formularz, żeby się losy zliczały, ale wszystko stanęło w miejscu, nie wiem o co chodzi z tym, że nie mam dostępnych losowań? Ja rozumiem, że moje losy nie brały udziału, ale dlaczego? Co powinnam zrobić. Nie umiem znaleźć żadnego innego formularza:(

Masz cztery losy w loterii...
To, że "nie masz dostępnych losowań" dotyczy gry o nagrody natychmiastowe (zniżki na piwo), w sensie już kręciłas kółkiem po zakupie... Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

FBmarta22

#6816262 Napisano: 21.10.2021 11:19:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

ashanti napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Wiadomość dla osób, które wygrały oczyszczacz powietrza w konkursie Czysta Gra.
Treść oświadczenia jest w regulaminie konkursu. Czytajcie czasem regulaminy (ja czasem czytam). 

Myślałam, że będzie dostępny normalny formularz, a w regulaminie są po prostu wymienione treści, które ów formularz ma zawierać  emotka  Ale dziękuję serdecznie, już się zabieram za tworzenie  emotka emotka

ok, dzięki, też myślałam że będzie normalne oświadczenie takie do podpisu a jak widać wystarczy podpis internetowy...

Noooo...chyba jednak lepiej to to wydrukować i podpisać...  Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6816260 Napisano: 21.10.2021 11:13:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

Wiadomość dla osób, które wygrały oczyszczacz powietrza w konkursie Czysta Gra.
Treść oświadczenia jest w regulaminie konkursu. Czytajcie czasem regulaminy (ja czasem czytam). 

Oczywiście, że treść oświadczeń jest w regulaminie, przecież nikt tego nie neguje... Tylko treść formularza to jeszcze  nie formularz, a ten zgodnie z owym regulaminem, powinien znaleźć się na stronie konkursu...
"Warunkiem wydania nagrody jest prawidłowe wypełnienie i wysłanie formularza dla Laureatów nagród, który dostępny jest na stronie internetowej Konkursu."

Sama dzisiaj pisałam jednej z laureatek, że jak do poniedziałku nie wrzucą formularza, to to sobie poprzeklejam treści z regulaminu, ale póki co czekam aż się ogarną i wrzuca druk na stronę... po to chyba między innymi są... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6816204 Napisano: 21.10.2021 00:05:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Yyyy... 15 minut temu SMS od Brand Space o oczyszczaczu z konkursu w Euro Sklepie emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6815772 Napisano: 19.10.2021 09:06:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzień dobry Wąteczku! Tak pięknie dziś za oknem, postaraj się, proooszę, o przedłużenie dobrego nastroju emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

FBmarta22

#6814637 Napisano: 13.10.2021 11:04:00 w Wkurza mnie...
misiapysiamisia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

misiapysiamisia napisał(a):

Wkurza mnie, że przepadł mi 1000 z ferrero, dostałam własnie wiadomość, że kurier doręczy mi zwrot nieodebranej paczki a to był paragon ferrero emotka  :( emotka

Interweniuj u organizatora, bo to jego wina.

Spróbuję...

Sorry jeśli zadaję głupie pytanie, ale nie pozajączkowało Ci się może i nie wysłałaś przesyłki kurierem na adres skrzynki pocztowej, zamiast na adres siedziby organizatora przy Czerskiej? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6813851 Napisano: 08.10.2021 13:54:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

halliday napisał(a):

basku napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mama dostala nowy bon do biedronki na 15 zl mimo ze nie wykorzystała tego pierwszego. Orientuje się ktoś czy w takim razie oba zadziałają? Czy tylko ten drugi?

Stare nie działają, są z automatu nieaktywne...

u mnie stary kod nie działał, przysłali też drugi sms, jest nowy kod, ale też on nie działa emotka tylko ja mam taki problem? czy u Was normalnie działają te kody?

ale mówisz ze to kod rabatowy? Ponieważ one muszą wbić w trakcie kasowania produktów, a nie jako płatność kartą podarunkową.

nie mówię nic, tylko na kasie samoobsługowej wpisuje jako płatność e-kod i za każdym razem mam; brak danych w bazie ;/ ktoś płacił tym kodem na kasie samoobsługowej? udaje się Wam? Jak to zrobić...

Z tego co kojarzę, to na kasach samoobsługowych już nie ma możliwości płacenia tymi kodami... Wcześniej, podobnie jak w kasach z obsługą, wprowadzało się kod tak jak produkt... Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

FBmarta22

#6813545 Napisano: 07.10.2021 11:24:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie bony za życzenie dla Netto emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6813486 Napisano: 07.10.2021 10:04:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

Dziś od rana same pudła.Na dodatek kupiłam wczoraj Velvet w ITM  za 17,39.
Chciałam wysłać zgłoszenie,patrzę ,a na paragonie -7,40 emotka emotka

Nieeee no,  właśnie looknęłam na paragon i tez mam -7,40 emotka

Weź się wątku postaraj proszę, bo już mi nie tylko lenistwo, ale nawet sklepy, kłody pod nogi rzucają... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6812678 Napisano: 04.10.2021 09:56:50 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

sabanerro napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

vivi napisał(a):

noemi82 napisał(a):

BE KIND informowali?

Raczej nie, nikt się nie chwalił.

Jeśli czekacie na wyniki z BE KIND to własnie dostałam informację, że wszyscy zwycięzcy zostali już poinformowani   emotka

165 nagród i nikt z forum??   

Aż ciężko uwierzyć... Plus za krótki czas na ocenę prac. Śmierdzi...

Nie wiem, ile zarabiają na jednym batonie kosztującym 4,99zł, ale musiałoby wpłynąć naprawdę dużo zgłoszeń, żeby im sie zwróciło za nagrody. No ale ewentualna mała liczba uczestników nie tłumaczy takiego paskudnego oszustwa!  emotka

A czy to pierwszy raz jak się jakieś agencyjce zapomina o poinformowaniu w terminie i rzuca w e-mailu, że już poinformowała, po czym dopiero zaczyna ogarniać wysyłkę wiadomości? Nic ich nie tłumaczy, ale pewnie trza wyglądać tych e-maili, bo dziś lub jutro się przykulają... Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

FBmarta22

#6810628 Napisano: 24.09.2021 17:29:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

czy ktoś ma wygrane z DINO z ostatniego dnia?

u mnie brak  emotka

u mnie też emotka

Ja posłałam wszystko ostatniego dnia ehhh... emotka mam cały jeden bon, e-mail 15.46. Wyświetl w wątku >>
0 0