Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#6800790 Napisano: 12.08.2021 15:11:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

kajeczka napisał(a):

mia napisał(a):

Czy Amooco Tymbark (rowery) kontaktowało się z kimkolwiek odnośnie weryfikacji lub/i wysyłki rowerów? emotka
W mailu z gratulacjami stało, że niby chcą to załatwić jak najszybciej... emotka

Do mnie rower rower jutro przyjedzie, miałam przed chwilą telefon  emotka , więc machina ruszyła zdaje się  emotka

ale z konkursu Tymbark Auchan czy Tymbark lewiatan?

Z Tymbark Auchan, dostarczali tak dawno, że ja, chociaż dostałam jako jedna z ostatnich, już nawet nie pamiętam kiedy... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6799716 Napisano: 06.08.2021 12:21:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj zaliczyłam mega doła konkowego przez Niveę w Hebe, a dzisiaj okazało się, że jednak są piwka z Żabki i jeszcze rower od Tymbarka emotka  Jejku, jaka ulga emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6799714 Napisano: 06.08.2021 12:19:32 w Czy informują/ informowali?
freyja88 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Lato z Tymbarkiem-wszystkie sklepy poszły?

lewiatan ślask jest

Potwierdzam u mnie tez Lewiatan Śląsk. Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

FBmarta22

#6799184 Napisano: 04.08.2021 10:47:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Otrzymał ktoś odp z żabki bro party ? U mnie od 2 dni cisza emotka

Dopytywałam na kontakt@zabka.pl i odpisali mi, że Ci od BRO Party mogą odpowiadać w przeciągu kilku dni gdyż "ze względu na problemy techniczne związane z tą promocją" trza im dać czas. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6799029 Napisano: 03.08.2021 17:00:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Świat się kończy  emotka
Yope - II stopień... 
Szok, Smolar ostatnimi czasy totalnie mnie olewał...  Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6798981 Napisano: 03.08.2021 12:47:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

Siedzę, dumam, ale sama nie rozkminię tego. Czy Fortis to klon jakiejś agencji? Dostałam weryfikację (pozytywną) z Coca-Coli Kaufland na innego maila, niż poslałam dane i paragon. W dodatku mail, na którego dostałam nigdy nie był używany w Fortisie. Sprawdziłam 10 razy, nie wymyśliłam sobie tego... Może jak komuś brakuje weryfikacji, to niech posprawdza inne maile...  emotka
 

Mam dokładnie to samo.
na 2 mailach proszę o podanie INNEGO NUMERU TELEFONU - bo im "nie pasuje w danych".
Dokładnie wiem jakie były podawane. Nie ma żadnej pomyłki z mojej strony.  
Oni nic nie mają do "wygranych maili" tylko im numery tel do nich nie pasują...

Jak na razie weryfikacja negatywna  emotka

No to to nie jest to samo. Ja bym chciała wiedzieć skad oni wzięli tego mojego maila i jeszcze przypisali do tej osoby, muszą mieć bazę od innej agencji, inaczej tego nie widzę. W dodatku weryfikacja pozytywna...

A nie masz kilku e-mail podpiętych do jednej skrzynki? Na Interii np. przy podpięciu kilku kont, nawet odpowiadając na e-maila trzeba się pilnować żeby poszło z tego adresu z którego powinno, bo automatycznie wskakuje ten "główny". Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6798923 Napisano: 03.08.2021 10:05:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

violka88 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Mi z kontakt@zabka.pl kazali napisać ,zapytanie na broparty@zabka.pl

Też dostałam takiego maila, chyba skrzynkę im zapełniliśmy

U mnie to samo i nie odpisują.

Na tego e-maila idą też przecież wszystkie dane laureatów więc pewnie sporo czasu minie zanim się z nich odkopią.... Wyświetl w wątku >>
1 ksantypa 0

FBmarta22

#6798790 Napisano: 02.08.2021 17:21:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmonika33 napisał(a):

[quote=FBmonika33]

ivanotta napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

Trzy kropki na górze i ustawienia. Mnie się nie udało ;( no cóż życie a zgłoszenie miałam dopracowane ;(

i co dalej w tych ustawieniach? 
Na górze są powiadomienia i je włączyć na zielono

Tylko, że nie chodziło o to jak włączyć powiadomienia akurat....
Tylko o to, czy są gdzieś zapisane powiadomienia, które się "rozpłynęły" albo telefon z różnych powodów (brak internetu, logowania, fanaberia telefonu) ich nie wyświetlił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6798735 Napisano: 02.08.2021 15:29:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
inatinka napisał(a):

violka88 napisał(a):

Czy to już informują z drugiej edycji Bro Party z Żabki?
Informacje ślą etapami czy wszystko już poszło?

Też się zastanawiam czy już wszystko poszło, z tego co czytałam o wygranej powinni informować mailowo, a nie przez powiadomienia. Właśnie zauważyłam, że miałam wyłączone powiadomienia w aplikacji i dopiero teraz je włączyłam, czy ktoś wie może co zrobić w takiej sytuacji? W jaki sposób mogę się dowiedzieć czy udało mi się wygrać czy nie?

Też mam nadzieję, że zgodnie z regulaminem roześlą te e-maile... Mój telefon bardzo wybiórczo mnie powiadamia emotka Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

FBmarta22

#6798684 Napisano: 02.08.2021 12:54:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Drogi wątku,
mimo, że leń mnie ogarnął, czasami coś tam skrobnę, pamiętaj proszę, żeby i do mnie napisali, ewentualnie zadzwonili  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6798680 Napisano: 02.08.2021 12:49:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
alexa4 napisał(a):

Dziękuję  emotka  będę czekać na info

Tam nie było info z DPD, tylko sms z agencji  z informacją, że poprzedniego dnia wysłali nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6798673 Napisano: 02.08.2021 12:36:47 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
slomkab napisał(a):

alexa4 napisał(a):

Jaka firma kurierska rozwozi nagrody z konkursu EURO?
Czekam na głośnik a kuriera ani widu... emotka

Mąż tez czeka i nic nie dostal

DPD Wyświetl w wątku >>
1 alexa4 0

FBmarta22

#6798340 Napisano: 30.07.2021 18:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

warcik napisał(a):

Na 1000 piw z Żabki tylko jedna osoba wygrała (pochwaliła się)? W wynikach nie ma formularza, w laureatach, są tylko wygrane II stopnia. Kto wie jak informowali o piwie?

nikt nic nie wie nikt nic nie pisze czad

Do mbue nic nie przyszło, zadne unfo. Kurde na 1000 piw... emotka

Przy zakupie dwóch cztetopaków jeden kosztował raptem 10,00 zł... Pewnie mieli baaaardzo dużo zgłoszeń... 
U mnie też cisza  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6797991 Napisano: 29.07.2021 11:56:33 w Czy informują/ informowali?
fineessa napisał(a):

Yope za pierwszy tydzien?

Przeciez tu https://laureaci.smolar.pl/ nawet odpowiedniej "zakładki" jeszcze nie ma... Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6797421 Napisano: 26.07.2021 13:55:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
A ja sobie przed chwilą kliknęłam "Na co czekamy" a wylądowałam w "Konkursowiczki w ciąży"... Niby i jedno i drugie o czekaniu ale, że tek powiem, podmiot zupełnie inny emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6796819 Napisano: 22.07.2021 14:05:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie no, na Lidla nie posłałam wcale... Ale w Kauflandzie 0/2...

Nawet gdyby było "tysiąc pincet" nagród to Fortis zawsze mnie oleje emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6796723 Napisano: 22.07.2021 10:40:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

olunka napisał(a):

domika napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czy unique one odzywało się już do kogoś z weryfikacja nagród dziennych z itm Nestle? Ruszaj pełną parą czy jakoś tak była nazwa konkursu

U mnie cisza

dostałam własnie maila, ze musze iść do sklepu po pieczątkę

Serio? Robią konkurs dedykowany dla jednej sieci i paragonu sobie sami zweryfikować nie potrafią?  emotka
Kurcze tak patrzę teraz na mój paragon i princessy to princessy, ale jak im się opis sosów nie spodoba  emotka  Mam nadzieję, że jednak jest wystarczający bo di ITM jakoś blisko nie mam...

"Moj" ITM ma numery kreskowe produktow drukowane na paragonie - dziwne, ze cala siec nie ma tak samo  emotka

Mi się zdarza na jeden konkurs pojechać do dwóch różnych... i kupując to samo w obu, widzę jaką wolną amerykankę mają w opisach emotka  Jakoś jeszcze nie doszli do tego by to to ugryźć "sieciowo". Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6796718 Napisano: 22.07.2021 10:31:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

domika napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czy unique one odzywało się już do kogoś z weryfikacja nagród dziennych z itm Nestle? Ruszaj pełną parą czy jakoś tak była nazwa konkursu

U mnie cisza

dostałam własnie maila, ze musze iść do sklepu po pieczątkę

Serio? Robią konkurs dedykowany dla jednej sieci i paragonu sobie sami zweryfikować nie potrafią? emotka
Kurcze tak patrzę teraz na mój paragon i princessy to princessy, ale jak im się opis sosów nie spodoba emotka  Mam nadzieję, że jednak jest wystarczający bo di ITM jakoś blisko nie mam... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6796579 Napisano: 21.07.2021 16:30:49 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBmarta22

#6796317 Napisano: 20.07.2021 17:12:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!