Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#7129893 Napisano: 10.10.2023 10:19:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zaś przegapiłam polowanie na krowią lodówkę, nie dosyć, że nie chce mi się pisać na kreatywne, to czas ucieka mi tak szybko, że o Mullerze przypominam sobie o 10:12... emotka  Weź wątku coś tam na mnie podziałaj... Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

FBmarta22

#7122360 Napisano: 08.09.2023 16:59:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyki  od Fa i innych "szałm" ;) w Biedronce 1/1 emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7121800 Napisano: 06.09.2023 15:03:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

hej, czy kody empik trzeba od razu wydać w całości czy można na raty to zrobić ? ktoś wie ? chodzi mi o te z kinder

Płacisz sobie ile razy chcesz póki nie wydasz całości emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7118515 Napisano: 23.08.2023 13:11:15 w Czy informują/ informowali?
zof83 napisał(a):

team2sis napisał(a):

[quote=adamo86]

giti napisał(a):

Mulinka napisał(a):Smolar z Crispers/ów Chrup życie na fest odzywał się do kogoś? emotka Juz daawno jesli o wyniki pytasz, a jesli o wysylke to instax przyszedl wczoraj, a glosniki jeszcze nie emotka


Pewnie chodzi o temat biletów na Fest Festiwal emotka

Szkoda tylko, że tych voucherów nie można łączyć, więc trzeba będzie dopłacać do lepszych wydarzeń... Jakby nie mogli dać cały 1000 zł, który można wykorzystywać wielokrotnie
Może ich uświadomcie, bo to strasznie dziadowskie rozwiązanie emotka
Edit. sorry jakoś dziwnie mi się zacytowało emotka
Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7118511 Napisano: 23.08.2023 13:05:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

Chyba założę KLP - Klub Loteryjnych Przegrywów, oraz KPG - Klub Permanentnych Gamoni (pominięte konki typu Ikea emotka ) i w obu zostanę prezesem... emotka emotka

Zapisuję się do KPG z powodu tego samego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7118072 Napisano: 21.08.2023 21:55:05 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Kolejna sciera bez zasad moralnych,wkrotce ktos padnie z twoich najblizszych,tak dziala karma wtedy twoje nedzne pistepki 3 razy w godzine nie beda mialy znaczenia,zastanowisz sie nad soba i nad tym ze jestes zwykla wsza a nie czlowiekiem ktory zasluguje na bycie

Też do Was wypisuje ten biedakumyslowy takie teksty? Wkurw....mnie na wieczór. Jakiś problem mam ze sobą czy co?

Czuję się pominięta, też dałam łapkę w dół, a ta kolejna reinkarnacja sfrustrowanego nieogarniacza świata do mnie nie napisała...
Chociaż w zasadzie kliknęłam jako jedna z pierwszych i ten "biedakumysłowy" chyba nie zauważył, a listy rozwinąć pewnie nie potrafi... No cóż, nick pięknie go definiuje. Przypadkiem się tym trollem nie przejmuj emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7118031 Napisano: 21.08.2023 19:21:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uuuuglena napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

glena napisał(a):

Chciałam dodać wygraną w Kinder kartę empik do konta, ale pojawia się komunikat, że aktualnie mogę nią tylko zapłacić w salonie, albo wpisać w koszyku przy składaniu zamówienia, bo "się zmieniają". Czy tak było od początku, czy to rzeczywiście tylko przejściowe?

Mozna było 3 dni temu dodać ale tylko jeśli zakupu masz od sprzedawcy Empik , jak masz w koszyku innych sprzedawców to nie wejdzie

tak tak, to wiem, że kod nie jest na wszystko - tylko chciałam sobie przypisać środki do konta, żeby mi się sms gdzieś nie zagubił i nie mogę tego zrobić emotka

Jeszcze wczoraj wieczorem bez problemu dodawało środki do konta 🤔 Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

FBmarta22

#7117875 Napisano: 21.08.2023 11:33:34 w WC - rozmowy o wszystkim
radziosny napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

mietowa napisał(a):

radziosny napisał(a):

pikawka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Widzę, że na forum jest dużo osób co mają koty.
Mam ważne pytanie. Czy macie jakiś patent na koce pełne sierści? Koce są przyzwoite, ale wrzucając je do pralki nic to nie da oprócz ewentualnego zapchania filtra pralki. Testowaliście jakieś przyrządy do usuwania sierści? Idzie to w miarę sprawnie?

Ja mam takie rolki klejące do sierści, ale ogólnie moja chodzi na strzyżenie do fryzjera wiec nie ma duzo

Rolka raczej odpada, jest strasznie dużo tej sierści więc jedna rolka nie wiem czy, by starczyła na jedną stronę koca, a mam ich kilka do odkłaczenia. Jakieś inne pomysły? emotka

Dość drogi, ale skuteczny w 100% - suszarka bębnowa.

Dokładnie, właśnie miałam pisać, że to niestety  większy kaliber (inwestycyjnie), ale suszarka pięknie zbiera emotka

A w tej suszarce nie zapychają się otwory czy coś? Sierść się odkłada na bębnie gdzies?

Filtr + troszkę w okół tej... hmmm... gumy, kołnierza co to do drzwiczek przylega... emotka  Ale zbieranie paprochów kłaczków itp. to jedna z jej funkcji, więc musi ogarniać bezawaryjnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7117868 Napisano: 21.08.2023 11:11:19 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

radziosny napisał(a):

pikawka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Widzę, że na forum jest dużo osób co mają koty.
Mam ważne pytanie. Czy macie jakiś patent na koce pełne sierści? Koce są przyzwoite, ale wrzucając je do pralki nic to nie da oprócz ewentualnego zapchania filtra pralki. Testowaliście jakieś przyrządy do usuwania sierści? Idzie to w miarę sprawnie?

Ja mam takie rolki klejące do sierści, ale ogólnie moja chodzi na strzyżenie do fryzjera wiec nie ma duzo

Rolka raczej odpada, jest strasznie dużo tej sierści więc jedna rolka nie wiem czy, by starczyła na jedną stronę koca, a mam ich kilka do odkłaczenia. Jakieś inne pomysły? emotka

Dość drogi, ale skuteczny w 100% - suszarka bębnowa.

Dokładnie, właśnie miałam pisać, że to niestety  większy kaliber (inwestycyjnie), ale suszarka pięknie zbiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7116952 Napisano: 17.08.2023 09:45:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

awangarda napisał(a):

Ja tak samo trafiłam za którymś razem bez żadnych programów i sztuczek

kwestia szczęścia. Ja tego szczęścia w bramkach w ogóle nie mam.

W pierwszych dniach teraz już przejęli wyjadacze nik mi nie powie że nie mają sposobu bo to nie możliwe

Po prostu zgłoszeń jest multum, ja sama codziennie puszczam 4 - 5 paragonów, bez żadnych "inwestycji" - tyle ile przejemy emotka  Kazdy baton Pingui kupuję osobno, żeby szansy nie marnować... Przeciez takich osób są setki (co najmniej)... Wiadomo, że na początku zawsze trafić łatwiej emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7116762 Napisano: 16.08.2023 12:42:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

A ASPE coś konkretnego już odpisało w temacie FEST i karnetów z konkursu "Lechendy Czują Rytm"?

Podbijam... Czy ktoś dowiedział się już od nich czegoś więcej? Do mnie ostatnio pisali 09.08 i wciąż starali się "znaleźć rozwiązanie tej kwestii dla laureatów"... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7116728 Napisano: 16.08.2023 11:24:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
rufus napisał(a):

Szlo dzis cos z kinder? Czy maja przerwe?

koszalek a za co to łapka w dół? emotka
emotka

Ja nie mam jeszcze za 12.08. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

FBmarta22

#7115674 Napisano: 10.08.2023 08:54:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agata1221 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mysia napisał(a):

Ja nigdy na festa nie pojechałam bo widziałam sporo komentarzy, że to głośna impreza do samego rana, ludzie nie mogą spać itd. Wygrałam karnety w konkursie oreo, wartość konkretna i pytanie czy organizatorzy zwrócą pieniądze… :

Po oficjalnym odwołaniu zapytanie do agencji o rekompensatę. Jeśli umywają ręce i nie chcą pośredniczyć, kontakt bezpośredni ze sponsorem, w sumie to i tak on wykłada kasę. Też mam z Oreo, będę aktywnie działał.

Czyli co… słodki upominek i umywamy ręce?

O jakiej "procedurze zwrotu karnetów" oni piszą? Ja nie wiem jak te karnety z Oreo, ale np. te z Lecha mają wpisaną wartość "0 zł" (czyli na ten moment jak najbardziej aktualną)... Kto, co, komu ma oddawać? To oni zrobili konkurs, bilety pewnie dostali z jakiejś puli dla partnerów, ale w momencie gdy nagroda jest warta guzik z pętelką, a wartość regulaminowa jest znacznie wyższa, to powinni chyba starać się to jakoś zrekompensować... Słodki upominek... masakra... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7114525 Napisano: 04.08.2023 22:15:50 w WC - rozmowy o wszystkim
asper01 napisał(a):

ASPE w Groszku za to pamiętało, by zapisać, że nie odpowiadają za odwołanie i zapewne dlatego dziś szybko wysłali karnety, żebyśmy się od nich odbimbali emotka

Pisałam z nimi już po południu... Odpisali, że czekają na oficjalne info organizatorów i pomyślą nad jakimś sensownym rozwiązaniem... Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

FBmarta22

#7114012 Napisano: 03.08.2023 17:10:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rufus napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Karta EMPIK 300 zł od Kinder, wygrana z pierwszego dnia, przed chwilą SMS-em od HUMAN2HUMAN

Mail tez przychodzi czy tylko sms?

E-mail też jest  emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

FBmarta22

#7113347 Napisano: 01.08.2023 16:06:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lechendy - u mnie pierwszy stopień, u małżona drugi, 2/2... Tęskniłam za takim Aspe emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#7110592 Napisano: 21.07.2023 13:57:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hello Wątku, wyurlopowalam się i póki co, jak zwykle, nic mi się nie chce, trzeba mnie jakoś zmotywować do roboty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

FBmarta22

#7102975 Napisano: 23.06.2023 12:19:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No dobra, ja rysowałam góra dwie godziny i mam całe jedno zgłoszenie na ostatnią chwilę słane... ale gdybyś był drogi Wątku tak miły i zadziałał w mojej sprawie, byłabym bardzo wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#7102370 Napisano: 21.06.2023 12:54:12 w Wkurza mnie...
tormenta77 napisał(a):

Musieliśmy uśpić dzisiaj kota. Tego ze zdjęcia profilowego. Już go nie ma emotka  
Wzieliśmy go ponad 18 lat temu ze schroniska.
To moje pierwsze dziecko...
Strasznie mi źle. Starość ludzi i zwierząt jest straszna emotka

Mocno przytulam emotka
Moje adopciaki mają dopiero po dwa lata, ale jestem z nimi bardzo związana... I dlatego wkurza mnie to dziwne kocie choróbsko, które podobno zaczyna krążyć po Polsce, co prawda w Zabrzu nie mamy jeszcze przypadków, koteły są niewychodzące, ale koronę jednemu przywlokłam i sprzedałam... Wyświetl w wątku >>