Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#6764359 Napisano: 11.02.2021 12:22:59 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

domika napisał(a):

witegz napisał(a):

slomkab napisał(a):

Łomża informowała?moze być priv

Podbijam. Ktoś, cos? 

I ja też zapytam emotka

to oni mailem informowali? wydawało mi się, że mieli dzwonić...

Połączyłaś dwa posty, w tym o e-mailach domika pisała o Raffaello... Łomża ma przecież tylko numer telefonu.... Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

FBmarta22

#6763931 Napisano: 09.02.2021 16:53:34 w Smolar
fotel napisał(a):

ivanotta napisał(a):

donia7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

Czy Somat w rossmann są podpięte wyniki? 

U mnie w wynikach nic, natomiast w Laureatach pojawia się formularz.

faktycznie w laureatach przechodzi, a w wynikach nic jeszcze  emotka

A puszczali SMSy?

Tak. Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6763551 Napisano: 08.02.2021 08:49:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

superloser napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy dowiadywal sie ktos u Avanti, czy dowolny produkt Star to moze byc dowolny, czy jednak ten wymieniony w regulaminie w tabelce? Znalazlam chrupki miksowane, 3 smaki w 1 paczce, jest to Star, ale nie ma ich w tabelce. Nie wiem czy pisac odpowiedz, czy lepiej nie.

DOWOLNY  emotka

Tylko po co w takim razie ta lista w tabelce, w tym momencie myląca?
Moze dopytam dla wlasnego spokoju sumienia, choc Avanti mnie i tak nie nagradza od paru lat, to znajac moje szczescie sie okaze, ze woleliby jednak tylko te z tabelki, a ja akurat zglosze paragon z tym mixem  emotka
Na jakiego maila moge napisac? Macie jakis konkretniejszy mail, czy na ten ogolny avanti@avanti.waw.pl?

Uważam,że skoro ktoś pokusił sie o zrobienie tabelki, to promowane są produkty z tabelki.W Winiarach,np. tylko majonez dekoracyjny, a nie wszystkie majonezy Winiary.Ja trzymałabym się tabelki, bo wtedy nikt nie zarzuci,że kupiłam produkt nie biorący udziału w konkursie.Ale być może owa agencja nie przestrzega własnych regulaminów , które pisze- wtedy można słać.W razie wygranej można  się kłócić o swoje.Nawet w sądzie- przegrana gwarantowana, bo regulamin to też dokument prawa i on jest podstawą dla sądu.Jeśli agencja odpowie,że wszystkie chrupki Star biorą udział,to też złamie prawo albowiem ustne ustalenia lub mailowe nie są prawem.Inna pani z agencji może powiedzieć, co innego.Regulamin to podstawa.

niby jest napisane, że dowolne, a w Intermarche kupiłam duża paczkę orzechowych (te kuleczki) i niestety nie ma tego na liście...chyba zapomnieli...więc nie zagrałam, bo nie będę ryzykować....

A to nie te: "Star Chrupki Oczaki 125g" ?  To są właśnie orzechowe kulki. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

FBmarta22

#6763197 Napisano: 05.02.2021 10:02:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@trampek, napisał(a):

Czy milka Tesco informują na bieżącą czy na koniec konkursu. 

Regulamin nie gryzie....
19. Rozstrzygnięcia Konkursu dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora. Wyłonienie Laureatów Konkursu nastąpi w trakcie niepublicznych obrad Komisji Konkursowej dnia 15 marca 2021r. w siedzibie Organizatora Konkursu.

Na końcu. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6763019 Napisano: 04.02.2021 13:06:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bonik do ITM od Fortuny (Wawel) mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6762822 Napisano: 03.02.2021 14:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Auchan smsy wszystkie o jednej porze poszły?

U mnie 13:55. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6762819 Napisano: 03.02.2021 14:20:14 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBmarta22

#6761236 Napisano: 27.01.2021 10:18:53 w Smolar
inska napisał(a):

Czy dostaliście potwierdzenie weryfikacji z "Poranny smak wygranej!"? Ja wysłałam 14 stycznia i nadal cisza tylko automatyczny mail z potwierdzeniem wprowadzenia danych. Z konkursu z Michaszkami dane 25 a dzisiaj mam potwierdzenie pozytywnej weryfikacji. Coś długo weryfikują ten poranny smak emotka

Info o poprawnej weryfikacji (wygrany bon) dostałam w ten poniedziałek (25.01). Wyświetl w wątku >>
1 inska 0

FBmarta22

FBmarta22

#6760258 Napisano: 22.01.2021 08:31:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Po tym jak Kiora mnie wczoraj dobiła rozwiązując jedyny organizowany przez nią konkurs, w którym w okresie zimowo-świątecznym brałam udział, uroczyście oświadczam, że teraz to już na nic nie czekam  emotka  Może byś tak jakąś rezerwą wątku drogi rzucił... czy cuś? emotka

Co za bida ehhh... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6759734 Napisano: 20.01.2021 10:01:37 w WC - rozmowy o wszystkim
jokan napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kreatia napisał(a):

jarekcda napisał(a):

Na OLX wprowadzono przesyłki gwarantowane przez ich stronę. Teraz zakupy są bardziej bezpieczne.

te przesyłki od olxa spowodowały tę falę oszustów. ludzie nie wiedzą co i jak i się łapią emotka

mało brakowało i przez to całe OLX wysyłka moje konto zubożało by o 2100zł
Cytuję  część rozmowy tel z kUPUJĄCYM
"już przelałem kasę na konto olx więc proszę o natychmiastową wysyłkę paczkomatem 
-nie wiem o co z tym chodzi więc puki kasa nie będzie na moim koncie dotąd nie wyślę
ale masz grwarancję z olx i potwierdzenie, że pieniądze czekają jak tylko dostanę przedmiot , potwierdzę i ci przelewają
-nie nie nie wyślę i rób sobie co chcesz z tym , że przelałeś kasę!...za dużo oszustw ostatni się słyszy..
...śmiech w tle i do  drugiego faceta- odpuszczamy nie uda się"

KU PRZESTRODZE  emotka

trzeba być czujnym na każdym kroku...ja kiedyś wystawiałam na olx, teraz rzadko kiedy...za dużo tam kombinatorów i tych, co jeleni szukają...no i oszustów

Szczerze, to ja jestem zachwycona przesyłkami OLX. Wcześniej to człowiek musiał te durnowate rozmowy prowadzić, że ani za pobraniem, ani bez przedpłaty nie wyśle... I (taka na marginesie) sam rozumiał tych, którzy przed przesyłką przelewu nie chcieli robić (ja bym tak w życiu nie zrobiła, ale kilka osób tak mi zapłaciło)...
A teraz kupujący płaci najczęściej online, przesyłkę nadaję w paczkomacie (uwielbiam ten sposób nadawania, kiedyś to się na tej poczcie nastało)...
Po dwóch dniach kasa na koncie emotka  Do tej pory zero problemów (tfu tfu tfu)...
A co do oszustów to są wszędzie... I sorry, ale wystarczy umieć czytać i mieć odrobinę zdrowego rozsądku, żeby się nie naciąć (też tfu tfu tfu)...

Na OLX wkurzają mnie tylko Ci wszyscy targujący się... wystawię coś za 300 zł i za chwilę wysyp wiadomości "wezmę za 200 + wysyłka" emotka  Zawsze grzecznie dziękuję za propozycję, piszę że aż tak zdesperowana nie jestem i już, na szczęście, nie marudzą emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6759702 Napisano: 19.01.2021 23:16:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gizoon napisał(a):

Jak ktoś chce może dodać do zapowiedzi. Niestety strona www przedstawia jeszcze poprzedni konkurs Rafaello, nie ma też dostępnego  regulaminu.

Ło jejuśku: kreatywny! emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6759577 Napisano: 19.01.2021 13:25:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

rare85 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy tylko do mnie nie dzwoniła Lubella?

Nie jesteś sama. Po wczorajszych workach z Johnnie W., Lubella mnie "dobiła".

Dużo nas łączy. emotka

To ja się dopisuję do klubu... Mam durnowaty worek i zero telefonu od Lubelli emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6759520 Napisano: 19.01.2021 11:25:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

[quote=

FBmarta22] Sorry, ale agencja nazywa się właśnie amooco.

emotka

Coraz lepiej dodawane te konki emotka
https://www.amooc.../konkursy-i-loterie/ emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

FBmarta22

#6759513 Napisano: 19.01.2021 11:17:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

[quote=

violka88] bo ja wysyłam na  lubella@amooco.com 
i nie da się wysłać - info ze nie właściwy mail.

A jest taka agencja amooco? Nie znam. Znam amocco. Sorry, ale agencja nazywa się właśnie amooco...  Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

FBmarta22

#6759082 Napisano: 18.01.2021 08:45:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Za rogiem czają się jakieś ostatnie sensowne rozwiązania... więc drogi wątku użyj swojej magii, proooszę emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

FBmarta22

#6758441 Napisano: 14.01.2021 13:29:25 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBmarta22

#6758009 Napisano: 13.01.2021 09:06:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

14 osób szuka pomocy w Kinder a tu brak odzewu do pomagania 

Sorry, ale jak tu pomóc? To jest konkurs kreatywny, w którym jest raptem 20 nagród dziennie emotka  Zapewne często i gęsto nie wygrywają zgłoszenia, które na podstawie wcześniejszych wygranych, wydawały się pewnikami... Podpowiadać komuś coś, co być może już nie wypali?  Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6757889 Napisano: 12.01.2021 16:43:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
magie1982 napisał(a):

Co wysyła Logaris firma Dpd, dostałam właśnie maila i nie wiem?

Białe konie z czerwonymi grzywami w towarzystwie słodyczy Kinder  emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6757793 Napisano: 12.01.2021 13:39:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
buziolek napisał(a):

Czy wysyłali już instaxy z ostatniego etapu pepsi w Tesco? 

Raczej nie (też czekam). Wyświetl w wątku >>
1 buziolek 0